Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Farma,VB,Ja imam talenat & co.

+5
nikky133
Immortal
*Mina
Twilight_girl
Renesmee Cullen
9 posters

Go down  Poruka [Stranica 1/1]

1Farma,VB,Ja imam talenat & co. Empty Farma,VB,Ja imam talenat & co. Mon Sep 21, 2009 6:10 pm

Renesmee Cullen

Renesmee Cullen
Werewolf Imprintee

Ljudi evo poceli novi reality show... Veliki brat,ja imam talenat,farma....kako vam se cini?? Smile

2Farma,VB,Ja imam talenat & co. Empty Re: Farma,VB,Ja imam talenat & co. Mon Sep 21, 2009 6:26 pm

Twilight_girl

Twilight_girl
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

meni je farma Okey...navijam za Topalka xDDDD

http://ninasource.forumsr.com

3Farma,VB,Ja imam talenat & co. Empty Re: Farma,VB,Ja imam talenat & co. Mon Sep 21, 2009 8:56 pm

*Mina

*Mina
Obsessive newbourn

farmu i velikog brata ne gledam, ali ja imam talenat cu veceras gledati... Smile

4Farma,VB,Ja imam talenat & co. Empty Re: Farma,VB,Ja imam talenat & co. Tue Sep 22, 2009 1:38 pm

Immortal

Immortal
Unstoppable vampire

Nesto malo sam gledala Farmu-bezveze,VB nisam a Ja imam talenat sam pred kraj gledala i videla sam onu decu sto u Knezu sviraju violinu i harmoniku i onog malog klinca sto je bio posledji.

5Farma,VB,Ja imam talenat & co. Empty Re: Farma,VB,Ja imam talenat & co. Tue Sep 22, 2009 9:59 pm

nikky133

nikky133
Unstoppable vampire

uhuhmm...farma je sranje ..sve nesto preseravaju tamo... i oni grandovci glupi....a veliki brat je postao kao javna kuca.... Razz

6Farma,VB,Ja imam talenat & co. Empty Re: Farma,VB,Ja imam talenat & co. Tue Sep 22, 2009 10:37 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

vb nikad nisam gledala niti cu, farma je debilna - ne kazem da sam gledala, ali ako im je potrebno da zive u svinjcu 3 meseca ili koliko vec da bi stekli popularnost onda stvarno nemaju ni trunke mozge. jedino mislim da ja imam talenat moze da bude ok, ali nisam jos gledala

7Farma,VB,Ja imam talenat & co. Empty Re: Farma,VB,Ja imam talenat & co. Wed Sep 23, 2009 11:56 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

farma je najvece sr***! nije da sam gledala, ali sa samim prebacivanjem kanala i onome sto sam cula kako to treba da izgleda, dovoljno sam shvatila... VB nikad ne gledam, samo gledam ulazak posto mi je to kao interesantno, i sve neke sponzoruse i glupace koje ne znaju ni ko je napisao Romea i Juliju ni koji je glavni grad Amerike, a JA IMAM TALENAT sam gledala, nije lose, onaj mali na rkaju mi je bio bas sladak....

8Farma,VB,Ja imam talenat & co. Empty Re: Farma,VB,Ja imam talenat & co. Thu Sep 24, 2009 7:03 am

Emma Cullen

Emma Cullen
Charming vampire

Farma mi je super..................VB ne gledam........................Talenat je ok........................

9Farma,VB,Ja imam talenat & co. Empty Re: Farma,VB,Ja imam talenat & co. Thu Sep 24, 2009 9:15 pm

Renesmee Cullen

Renesmee Cullen
Werewolf Imprintee

farma mi je najveca glupost xDDDD vb mi je super Smile Smile i talenat je ok Smile samo je ziri malo glup Very Happy

10Farma,VB,Ja imam talenat & co. Empty Re: Farma,VB,Ja imam talenat & co. Thu Sep 24, 2009 10:30 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

Iskreno,nemam ja vremena za te gluposti....

11Farma,VB,Ja imam talenat & co. Empty Re: Farma,VB,Ja imam talenat & co. Fri Sep 25, 2009 3:06 pm

Twilight_girl

Twilight_girl
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ja to uopste ne gledam -.-

http://ninasource.forumsr.com

12Farma,VB,Ja imam talenat & co. Empty Re: Farma,VB,Ja imam talenat & co. Sat Sep 26, 2009 12:47 pm

Renesmee Cullen

Renesmee Cullen
Werewolf Imprintee

aaa kako mene nervira ona farma boze!!!!!!!!!!

13Farma,VB,Ja imam talenat & co. Empty Re: Farma,VB,Ja imam talenat & co. Sat Oct 17, 2009 11:21 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

_GaGa_92 (citat):Iskreno,nemam ja vremena za te gluposti....
Me too...uopste ne pratim....mada po mom misljenju svi te emisije tu obicne gluposti....nije mi nista zanimljivo,samo se foliraju....i ovo ja imam talent,sve se svodi na igranje i pevanje...pa cekaj imai drugih talenata....

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 1/1]

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions