Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Twilight Serbia na Twilight Lexicon-u

3 posters

Go down  Poruka [Stranica 1/1]

1Twilight Serbia na Twilight Lexicon-u Empty Twilight Serbia na Twilight Lexicon-u Mon Dec 08, 2008 2:04 am

The.Cold.One

The.Cold.One
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Konačno sa velikm zadovoljstvom možemo da vas obavestimo da smo uspeli da stupimo u kontakt sa najposećenijim Twilight blogom Twilight Lexicon-om , kao i da nas oni linkuju kao svoj Affiliates - Foreign. Pošto smo mi još uvek veoma mlada Twilight zajednica, ovo je (barem meni) poput veoma važnog koraka za naše dalje razvijanje i veoma lepa vest koja mi je upravo ulepsala sutrašnji, tj. današnji dan.
Pošto zbog školskih obaveza trenutno nismo u prilici da redovno ap dejtujemo naš sajt i forum, to ne znači da smo ga zaboravili, što možete zaključiti po ovom koraku.Upravo kad počne ovaj dugo očekivani zimski raspust, više ćemo se posvetiti našem sajtu i forumu i nadamo se, uskoro vam doneti još lepih stvari i vesti...
Hvala vam što ste uz nas, to nam veoma znači...
Twilight Serbia Fan Club Administraton Team

http://www.twilight-serbia.com

2Twilight Serbia na Twilight Lexicon-u Empty Re: Twilight Serbia na Twilight Lexicon-u Mon Dec 08, 2008 11:53 am

*ed's own zoxxy*

*ed's own zoxxy*
Charming vampire

jeeeeeeeeeeeeeeeee....e daj ljudi stvarno.....čim počne raspust moramo da počnemo punom parom da se zalažemo za forum...da bude što posećeniji, zanimljiviji, lepši i bolji...

3Twilight Serbia na Twilight Lexicon-u Empty Re: Twilight Serbia na Twilight Lexicon-u Mon Dec 08, 2008 11:52 pm

BabyVampireCullen

BabyVampireCullen
Denali Clan Moderator

i bice i'm sure of it Wink

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 1/1]

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | Cinema, Movies | Twilight | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions