Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Novogodisnji look

+14
_GaGa_92
nikky133
Bella84
.MisS.CulleN.
Emmett Cullen
DiamondSecret
Anna
Issy
maki-robsten
Twilight_fanpire
Twilight_girl
twilight's angel
Rosie
Renesmee Cullen
18 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down  Poruka [Stranica 2/7]

26Novogodisnji look - Page 2 Empty Re: Novogodisnji look Fri Dec 18, 2009 8:09 pm

Bella84

Bella84
Unstoppable vampire

Super ideja za new year look foruma,mozada na primer za glavni banner uzeti neki novogodisnji wallapaper pa na njega ubaciti neke slike twilight likova koji ne moraju da budu iz filmova,moze sa raznih photo shoot-eva

Ako zeliti novogodisnje kapice evo nasla sam nekoliko primera

Novogodisnji look - Page 2 Twilight_Christmas
Novogodisnji look - Page 2 Twilight-christmas-gift
Novogodisnji look - Page 2 What_I_Want_For_Christmas

ili mozda nesto ovako samo sa slikama glumaca

Novogodisnji look - Page 2 Sox+Header+2

a evo i Rob kao Deda Mraz

Novogodisnji look - Page 2 Edwardsantasuit

http://wwwjenniferlopezserbiacom.smfforfree3.com/index.php

27Novogodisnji look - Page 2 Empty Re: Novogodisnji look Fri Dec 18, 2009 8:39 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

hmm videcemo:) svidjaju mi se neke slike:P al necemo da napravimo tinki winky new year look mislim nismo deca. XD miss cullen zasto se ti brines? i ko ti kaze da cu d apravim look u fotoshopu?XD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

28Novogodisnji look - Page 2 Empty Re: Novogodisnji look Fri Dec 18, 2009 10:26 pm

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

ma ne brinem se ja nego ovaj look mi nie nesto posto nekako ni slike na gore banneru nisu ostre a i ova pozadina moglo je lepo da se ne vidi da se ponavlja nesto msm ta tu linija...i tako mnogo toga moze bolje....msm nmj nista licno da shvatis lepo je sve samo mislim da moze bolje...

29Novogodisnji look - Page 2 Empty Re: Novogodisnji look Sat Dec 19, 2009 1:11 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

miss cullen, stvarno nemam nista protiv tebe, ali nisi bila tu vec duze vreme i sad se pravis da si najpametnija. admini se stvarno trude za look i za odrzavanje foruma i njegovo napredovanje. na nacin na koji ti to kazes, ispada kao kritika i kao da oni nemaju pojma sta rade. vecini nas se svidja ovaj look.
kao sto sam rekla, nemam apsolutno nista protiv tebe, ali mi malo smeta takvo ponasanje

30Novogodisnji look - Page 2 Empty Re: Novogodisnji look Sat Dec 19, 2009 2:03 am

Twilight_girl

Twilight_girl
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

potpis -.- Very Happy

http://ninasource.forumsr.com

31Novogodisnji look - Page 2 Empty Re: Novogodisnji look Sat Dec 19, 2009 2:29 am

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

twilight's angel (citat):miss cullen, stvarno nemam nista protiv tebe, ali nisi bila tu vec duze vreme i sad se pravis da si najpametnija. admini se stvarno trude za look i za odrzavanje foruma i njegovo napredovanje. na nacin na koji ti to kazes, ispada kao kritika i kao da oni nemaju pojma sta rade. vecini nas se svidja ovaj look.
kao sto sam rekla, nemam apsolutno nista protiv tebe, ali mi malo smeta takvo ponasanje

pa ok to je tvoje misljenje svako ima svoje..ne gle ne pravim se da sam najpametnija uopste samo pricam neke stvari koje znam...dobro nisam bila duze vreme eto imala sam razlog da ne budem jednostavno nisam imala vremena ne brini niti mislim da sam najpametnija niti pokusavam to da budem...samo govorim neke stvari koje znam a sigurno ne pricam to jer nemam sta drugo pametnije da kazem... Wink) i stvarno nemoj da shvatis ovo kao da ja hocu da se svadjam jer me neki ponekad pogresno protumace..msm oni koji me ne znaju ja sam to rekla iz najbolje namere a nadam se da cete to shvatiti izvinite na spamu..look jeste lep i sve stoji samo sam rekla nesto sto je moglo bolje da se odradi...ideja je super ja sam samo rekla neke detalje koji su mogli bolji da budu

32Novogodisnji look - Page 2 Empty Re: Novogodisnji look Sat Dec 19, 2009 2:35 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

ne pokusavam ni ja da se svadjam jer je to nesto sto mrzim najvise na svetu. samo me je malo iznerviralo sto si sve tako odjednom uradila, ok?? ok, nije problem ako znas, vrv ces onda i pomagati u pravljenju look-a, samo sam ti rekla sta sam mislila. no hard feelings. Smile

33Novogodisnji look - Page 2 Empty Re: Novogodisnji look Sat Dec 19, 2009 2:46 am

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

twilight's angel (citat):ne pokusavam ni ja da se svadjam jer je to nesto sto mrzim najvise na svetu. samo me je malo iznerviralo sto si sve tako odjednom uradila, ok?? ok, nije problem ako znas, vrv ces onda i pomagati u pravljenju look-a, samo sam ti rekla sta sam mislila. no hard feelings. Smile
e pa drago mi je Smile posto ja samo hocu da pomognem...i samo najiskrenije kazem da mislim da nije dobra ideja crveno -zeleno jer nije dobra ideja..jer ce upadati mnogo u oci...zar vas zima podseca samo na crveno zeleno?

34Novogodisnji look - Page 2 Empty Re: Novogodisnji look Sat Dec 19, 2009 2:49 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

definitivno ne.xDDDDD mene pre podseca na plavo i belo. crveno i zeleno mi je nekako samo za bozic.

yay. truss. Very Happy kao izmedju vampira i vukodlaka.xDDD

35Novogodisnji look - Page 2 Empty Re: Novogodisnji look Sat Dec 19, 2009 3:04 am

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

twilight's angel (citat):definitivno ne.xDDDDD mene pre podseca na plavo i belo. crveno i zeleno mi je nekako samo za bozic.

yay. truss. Very Happy kao izmedju vampira i vukodlaka.xDDD
e pa to...plavo i belo..msm sneg... Smile))))))))))))) finally some1...al ne obet da bude plavo azurno plavo i da ne bude samo ta 2 ljudi malo ...hmm maste ako moram tako da se izrazim ko animatori na rodjendanima..deco sad upotrebite mastu i postanite neka zivotinja o.O

36Novogodisnji look - Page 2 Empty Re: Novogodisnji look Sat Dec 19, 2009 3:08 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

haha meni plavo zbog hladnoce. i ne, naravno da ne azurno plavo. cu oslepim pored kompa. a i vec je bila ta svetlo plava. hehehe smislicemo nesto Very Happy

37Novogodisnji look - Page 2 Empty Re: Novogodisnji look Sat Dec 19, 2009 5:47 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

POZADINA SE NE PONAVLJA TO ZAVISI OD VASHIH KOMPJUTERA!
I KAD bi svi clanovi krenuli d aPRAVE look i da pomazu u PRAVLJENJU to bi bilo katastrofa. ako hocete dajte predloge,nista dalje od toga.
i ja sam zavrshila sa tim sta sam imala da kazem
hvala.

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

38Novogodisnji look - Page 2 Empty Re: Novogodisnji look Sat Dec 19, 2009 4:18 pm

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

pa zar nismo upravo dali predlog?!

39Novogodisnji look - Page 2 Empty Re: Novogodisnji look Sat Dec 19, 2009 9:10 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Polako..polako...samo vi dajte predloge...smislicemo mi vec nesto...=)

40Novogodisnji look - Page 2 Empty Re: Novogodisnji look Sat Dec 19, 2009 10:39 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

e ovako.X D ja sam sva na svoju ruku.XD jel vam se svidja???
mnog ce d apitaju zasto stoji ova slika- STOJI JER U POSLEDNJE VREME STVLJAMO SVE NEW MOON A NIKO SE VISHE NE SECA TWILIGHT SLIKA I MISLIM DA JE proslo je u ovo doba prosle godine dosao twilight kod nas,da s eprisetimo i osvijh scena:)

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

41Novogodisnji look - Page 2 Empty Re: Novogodisnji look Sat Dec 19, 2009 10:58 pm

Twilight_girl

Twilight_girl
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

meni je preeeeeeeeeeeeeedivno!!! prelepo...dopada mi se skrooooooooooooooz

http://ninasource.forumsr.com

42Novogodisnji look - Page 2 Empty Re: Novogodisnji look Sun Dec 20, 2009 11:26 am

Renesmee Cullen

Renesmee Cullen
Werewolf Imprintee

evo ja cu biti iskrena.. (bez uvrede) ne svidja mi se uopste...msm logo mi se ne svidja..pozadina je ok... Nekako je lose seceno (ja priznajem da ni ja ne bi umela bolje xD al znam rosie da ti mozes bolje od ovoga Smile ) i Ed je nekako cudan na slici... Smile ovo je moje misljenje bez ljutnje Smile

43Novogodisnji look - Page 2 Empty Re: Novogodisnji look Sun Dec 20, 2009 1:55 pm

nikky133

nikky133
Unstoppable vampire

mas mi se svidja logo..sve je super ...samo Edward ima nekako cudne oci na slici.. Wink

44Novogodisnji look - Page 2 Empty Re: Novogodisnji look Sun Dec 20, 2009 2:39 pm

Twilight_girl

Twilight_girl
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ja sam vec rekla da mi je super...i rekla sam sta mi nije dobro xPPPP

http://ninasource.forumsr.com

45Novogodisnji look - Page 2 Empty Re: Novogodisnji look Sun Dec 20, 2009 3:19 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

loshe seceno jeste. pozadina je bash fina,mracna.XD ja znam nessie d abi ti htela jacoba aja samobjasnila zasto je twi slika ovde. nisam ja slikala edwarda edward je tako sipao na slici.XD ja cu da prepravim logo,juce sam na bzinu pravila ali jetesko,jer je pozadina cista. stavicu drugu sliku koja moze lepo da se isece.

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

46Novogodisnji look - Page 2 Empty Re: Novogodisnji look Sun Dec 20, 2009 3:48 pm

Renesmee Cullen

Renesmee Cullen
Werewolf Imprintee

ne bi htela Jacoba nije u tome stvar..ja sam samo rekla svoje misljenje..Edward je nekako zrikav na ovoj slici ... moze to mng bolje....evo necu vise da se mesam Smile kako hocete Wink

47Novogodisnji look - Page 2 Empty Re: Novogodisnji look Sun Dec 20, 2009 3:52 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Ma polako... slobodno kazite misljenje...zrikav xDDD

48Novogodisnji look - Page 2 Empty Re: Novogodisnji look Sun Dec 20, 2009 4:22 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

jel bolje?
ponovo nessie ponavljam nisam ja slikala edwarda u shumi takve oci jeon namestio, takve su i na pravoj slici.xd jesre izgleda smehsno:)

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

49Novogodisnji look - Page 2 Empty Re: Novogodisnji look Sun Dec 20, 2009 4:24 pm

maki-robsten

maki-robsten
Heroic vampire

xm, I like it Very Happy
Good job Rosie cheers

50Novogodisnji look - Page 2 Empty Re: Novogodisnji look Sun Dec 20, 2009 4:24 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Kristen je mng cudna.... :S

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 2/7]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions