Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

~~Magija~Magic~La Magia~~

+23
SanyaTheStar <3
Twilight_girl
.jekili.
a_n_a
Edward's spider-monkey
_GaGa_92
Rosie
**Anchi96**
twilight's angel
Toy Soldier
~*Lucky*~
lone rider
_NikA_
*~Ana Cullen~*
.MisS.CulleN.
*twilight_girl*
Bella Swan
Renesmee Cullen
Vampire_love
wampirrica
Nymphadora Cullen
feelin_my_teeth?
The.Cold.One
27 posters

Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4  Next

Go down  Poruka [Stranica 1/4]

1~~Magija~Magic~La Magia~~ Empty ~~Magija~Magic~La Magia~~ Mon Feb 09, 2009 8:18 pm

The.Cold.One

The.Cold.One
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Pa ovako, ne znam za vas ali ja verujem u magiju. Ne bas tipicnu magiju mlataranja carobnim stapicem ili recitovanjem besmislenih stihova kao vradzbine, vec necega sto postoji, mozda kao samo vid neke energije ili necega. Verovatno ce reakcija mnogih (kao sto i jeste) biti IJAAO, GLUPOSTI ili nesto slicno,ali cinjenica je da su ljudi vekovima, pa cak i dan danas veruju u nesto vise, belo ili crno - zavisno od toga kakvi bi ljudi oni bili. Da se odmah razumemo, nisam nikakav frik, ne verujem u smislu da ceprkam u tome, vec se jednostavno plasim,jer znam gomilu primera ljudi iz moje okoline kojima se iz cistog bistrog mira desilo nesto lose ili se pocelo desavati nesto lose. Verujem u tu negativnu energiju,posto sam i sama bila svedok nekoliko stvari koje su me uzasno potresle, a koje su prestale da se desavaju kada sam, navodno, ukontala razlog. CCemu to vodi-nemam pojma, takodje ne znam ni cemu ova tema, valjda sam jednostavno znatizeljna sta vi mislite o svemu ovome, kako se vi postavljate i imate li vi ikakva iskustva tu ili znate neku pricu.
Tema nije posvecena konkretno magiji, pa sad da se raspravljamo postoji-ne postoji, jer verovatno nikada necemo ni saznati istinu, ppsvecena je svim cudnim stvarima koje se desavaju oko nas, a za koje nemamo realno tj. neko (recimo) normalno,uobicajno objasnjenje.
I stvarno, molila bih sve one koji ovo smatraju za sprdnju da jednostavno ne pisu nista, ukoliko ne bude niti jednog interesantaa za ovu temu sama cu je premestiti u kantu,ali nemojte molim vas da mi pisete kako su sve to gluposti itd. I nemojte da bi se neko uvredio,jer nije nista licno Very Happy

nadam se da ipak nece biti zasto da se tema izbrise ili pomeri Wink

http://www.twilight-serbia.com

2~~Magija~Magic~La Magia~~ Empty Re: ~~Magija~Magic~La Magia~~ Mon Feb 09, 2009 10:58 pm

feelin_my_teeth?

feelin_my_teeth?
Unstoppable vampire

Pa sad... da li postoji ili ne, to pitaj Merlina Smile, a sada.... hmmm... moje misljenje....
to se slazem, to za paranormalna desavanja... to garant postoji ali je nepojmljivo za nas um, koji to sebi ne moze objasniti... naravno, svi imamo fobije i averzije od tako necega, posto to ne vidimo, ne cujemo, ne poznajemo i ne shvatamo.... nauka nesto pokusava da objasni, mada ni ona nam nista nije priblizila te pojave.... by the way, obozavam te misterije, iako je sve to malo spooky.... dobro, malo vise spooky Smile, ali u covekovoj prirodi je da istrazuje i razresuje neka pitanja... ma raspisah se, a nista pametno nisam rekla (ko po obicaju, hihi... Smile )...

http://robertpattinson1986.forumotion.net/

3~~Magija~Magic~La Magia~~ Empty Re: ~~Magija~Magic~La Magia~~ Tue Feb 10, 2009 1:41 am

Nymphadora Cullen

Nymphadora Cullen
Post thirsty vampire

Hmmm.... I ja verujem u magiju... I to bas onako kako je Mima napisala gore.... Stalno se desavaju neke stvari za koje zaista ne postoji adekvatno i normalno, da tako kazem, resenje.. Takodje verujem u povezanost sna sa javom...... Mnogo puta mi se desilo da sanjam nesto sto mi se kasnije i dogodi..... Ne foliram, stvarno je tako bilo...

4~~Magija~Magic~La Magia~~ Empty Re: ~~Magija~Magic~La Magia~~ Tue Feb 10, 2009 12:50 pm

wampirrica

wampirrica
Young newborn

Ja verujem... Stvarno ima toliko neobjasnjivih stvari koje se desavaju.... Nista nije nemoguce...

5~~Magija~Magic~La Magia~~ Empty Re: ~~Magija~Magic~La Magia~~ Tue Feb 10, 2009 8:42 pm

Vampire_love

Vampire_love
Post thirsty vampire

Ja verujem u magiju i u ono sto je izvan naseg razuma...To mi je nekako interesantno,nekada bi volela da je u nasem svetu kao u magicnom..Smile

6~~Magija~Magic~La Magia~~ Empty Re: ~~Magija~Magic~La Magia~~ Tue Feb 10, 2009 9:18 pm

Renesmee Cullen

Renesmee Cullen
Werewolf Imprintee

wampirrica (citat):Ja verujem... Stvarno ima toliko neobjasnjivih stvari koje se desavaju.... Nista nije nemoguce...

7~~Magija~Magic~La Magia~~ Empty Re: ~~Magija~Magic~La Magia~~ Wed Feb 11, 2009 10:57 pm

Bella Swan

Bella Swan
Obsessive newbourn

Nymphadora Cullen (citat):Hmmm.... I ja verujem u magiju... I to bas onako kako je Mima napisala gore.... Stalno se desavaju neke stvari za koje zaista ne postoji adekvatno i normalno, da tako kazem, resenje.. Takodje verujem u povezanost sna sa javom...... Mnogo puta mi se desilo da sanjam nesto sto mi se kasnije i dogodi..... Ne foliram, stvarno je tako bilo...
Takodje msm onako werujem u magiju ali ne bash neshto posebno....Ali sa swim ostalim se slazhem i meni se desilo milijardu puta da sanjam neshto i kad mi se to dogodi onda kao Hey pa to sam wec widela lol!

http://www.twilightgirls.twilight-vampire.com

8~~Magija~Magic~La Magia~~ Empty Re: ~~Magija~Magic~La Magia~~ Sat Feb 21, 2009 2:08 am

*twilight_girl*

*twilight_girl*
Heroic vampire

isto. ja verujem u magiju i zaista mi se dosta puta desilo da pozelim da sam neko mitsko bice(ali dobro)

9~~Magija~Magic~La Magia~~ Empty Re: ~~Magija~Magic~La Magia~~ Tue Feb 24, 2009 9:46 pm

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

Bella Swan (citat):
Nymphadora Cullen (citat):Hmmm.... I ja verujem u magiju... I to bas onako kako je Mima napisala gore.... Stalno se desavaju neke stvari za koje zaista ne postoji adekvatno i normalno, da tako kazem, resenje.. Takodje verujem u povezanost sna sa javom...... Mnogo puta mi se desilo da sanjam nesto sto mi se kasnije i dogodi..... Ne foliram, stvarno je tako bilo...
Takodje msm onako werujem u magiju ali ne bash neshto posebno....Ali sa swim ostalim se slazhem i meni se desilo milijardu puta da sanjam neshto i kad mi se to dogodi onda kao Hey pa to sam wec widela lol!

hmm to sa snom se desilo mojoj drugarici zaspala je na knjizi dok je ucila istoriju i ja bih zaspala...i sanjala je da je tata valjda nesto naglo probudio il je pala casa il tako nesto nesecam se bas prica i da je naglo ustala u trenutku casa pada i ona naglo ustaje....znaimljivo je to
al npr meni je cudan jako DEJA VU....imala sam ih oko 10000...bas cesto mi se vise puta u danu desi..jel se vama nekad desilo da vidite neki prizor ili scenu i 100% ste sigurni da ste to vec jednom videli

10~~Magija~Magic~La Magia~~ Empty Re: ~~Magija~Magic~La Magia~~ Tue Feb 24, 2009 10:48 pm

*~Ana Cullen~*

*~Ana Cullen~*
Charming vampire

to mi je svakodnevnica!U pocetku sam se cudila i cak pomalo plasila,ali sada sam se potpuno navikla na to.Moze da se pokaze veoma korisnim kada zelis da sprecis nesto sto si video..da ne pricam o tome sto mi neke stvari tipa pitanje na testu,ostanu u glavi i ja ih zapisem (da ne zaboravim) i kroz 2-3 dana ili odmah sutradan dobijem test iz nekog predmeta sa tim pitanjem Smile Ume da bude i vise nego korisno pogotovo ako ides na neko takmicenje i "sanjas" test..he he

sto se tice magije,verujem u nju.Definitivno postoji u bilo kom vidu,mozda ne onako kako bismo mi zeleli (vampiri,carobni stapici,ili sta vec),ali ima je i to je utesno Smile

11~~Magija~Magic~La Magia~~ Empty Re: ~~Magija~Magic~La Magia~~ Wed Feb 25, 2009 5:17 pm

_NikA_

_NikA_
Unstoppable vampire

ja sam jednom jako zxelela da se desi nesxto (i zxelja mi se nije ostwarila Sad ) i napisala sam to na papir i stawila ispod jastuka.I basx te notji sam sanjala to sxto sam napisala na taj papir.... ~~Magija~Magic~La Magia~~ 457141
a u magiju werujem otkad sam gledala Charmed... ~~Magija~Magic~La Magia~~ 457141

12~~Magija~Magic~La Magia~~ Empty Re: ~~Magija~Magic~La Magia~~ Wed Feb 25, 2009 5:40 pm

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

ma sve bre postoji...verujem u sve....da se nismo toliko plasljivi sve bismo znali o tim bicima i o magji i svemu...! da se ne plasimo da stvarno otkrijemo nesto sto moze da nas uplasi pa poricemo Razz msm ne kazem da sam ja sad hrabra nesto...al mogo bi neko da bude

13~~Magija~Magic~La Magia~~ Empty Re: ~~Magija~Magic~La Magia~~ Tue Mar 03, 2009 1:58 am

The.Cold.One

The.Cold.One
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ajmo sad, necemo preterivati... u pocetku nisam bas htela da se mesam, al mi glupost stvarno nevidjeno bode oci...

NIKADA NISTE SVESNI KADA "DOZIVITE" DEJA VU, NEMOGUCE GA JE PREDVIDETI (DA CE SE DESITI), A KAMOLI ZAPISIVATI I PAMTITI.
Deja Vu kazemo da je ona situacija koju "prepoznamo" kao vec dozivljenu nekada ranije. Cini nam se kao da smo je nekada pre vec videli (sto kaze i sam naziv) ili da smo je sanjali. Traje svega par sekundi i to u trenutku te radnje, nema nista vise, nije to ni predvidjanje buducnosti ni zalazak u proslost. I nije to magija, nije to ono sto sam mislila sa ovom temom,ali nema veze. Deja vu je jednostavno za sada ne obasnjiva pojava ili da kazem tako, radnja mozga koju naucnici do sada nisu uspeli da objasne. s' obzirom da se svega 5% ljudskog mozga koristi u svakodnevnom zivotu ko zna za sta smo jos sposobni...

I da...*~Ana Cullen~* ovo sto si ti napisala apsolutno je nemoguce...ili si ti pak neki rod sa Alice ili prof.
Trekawney Very Happy ...................................... mislim bez ikakve uvrede, ok?? Smile

http://www.twilight-serbia.com

14~~Magija~Magic~La Magia~~ Empty Re: ~~Magija~Magic~La Magia~~ Tue Mar 03, 2009 11:19 am

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

moguce je veruj mi...moja drugarica je sanjala cas fizike...da ona ulazi u ucionicu sedamo upisuje cas i nju pita..sutradan msm taj dan prvi cas fizika ulazimo u ucionicu sedamo i bas nju pita !
a deja vu nema veze sa magijom to je stvarno nesto sa nasim mozgom...al juce sam imala jedan...nisam sigurna..al 50%....

15~~Magija~Magic~La Magia~~ Empty Re: ~~Magija~Magic~La Magia~~ Tue Mar 03, 2009 10:02 pm

*~Ana Cullen~*

*~Ana Cullen~*
Charming vampire

The.Cold.One (citat):ajmo sad, necemo preterivati... u pocetku nisam bas htela da se mesam, al mi glupost stvarno nevidjeno bode oci...

NIKADA NISTE SVESNI KADA "DOZIVITE" DEJA VU, NEMOGUCE GA JE PREDVIDETI (DA CE SE DESITI), A KAMOLI ZAPISIVATI I PAMTITI.
Deja Vu kazemo da je ona situacija koju "prepoznamo" kao vec dozivljenu nekada ranije. Cini nam se kao da smo je nekada pre vec videli (sto kaze i sam naziv) ili da smo je sanjali. Traje svega par sekundi i to u trenutku te radnje, nema nista vise, nije to ni predvidjanje buducnosti ni zalazak u proslost. I nije to magija, nije to ono sto sam mislila sa ovom temom,ali nema veze. Deja vu je jednostavno za sada ne obasnjiva pojava ili da kazem tako, radnja mozga koju naucnici do sada nisu uspeli da objasne. s' obzirom da se svega 5% ljudskog mozga koristi u svakodnevnom zivotu ko zna za sta smo jos sposobni...

I da...*~Ana Cullen~* ovo sto si ti napisala apsolutno je nemoguce...ili si ti pak neki rod sa Alice ili prof.
Trekawney Very Happy ...................................... mislim bez ikakve uvrede, ok?? Smile


nema uvrede,ali meni se stvarno desavalo da nesto sto sam sanjala zapisem i da se to desi posle..mozda sam fenomen affraid

16~~Magija~Magic~La Magia~~ Empty Re: ~~Magija~Magic~La Magia~~ Tue Mar 03, 2009 10:24 pm

lone rider

lone rider
Obsessive newbourn

e sad i ja malo da se umesam,nadam se da nikom nece smetati,jer je moje misljenje malo drugacije... recimo ovako... ja verujem da postoje razne sile,i energije u prirodi koje mi jos prosto ne mozemo da razumemo,isto kao sto pre pra hiljada godina nisu mogli da razumeju magnetizam,ili elektricitet(uzimam najprostije primere,i one koje mi prvi padnu na pamet,al ima tu jos mnogo toga,....) pa su to pripisivali nekim visim silama,bogovima,duhovima i ostalom... postoje neke stvari koje jos nismo u mogucnosti da objasnimo,i to ljudi i dalje pripisuju magiji... nemojte sad neko da pomisli da ja govorim da je to sto ste vi rekli glupost,ja se cak slzaem sa vama,da postoji nesto,ali ne slazem se bas sa tim da je to neka magija... to je samo nesto sto jso nismo uspeli da objasnimo,i mislim da ce nam trebati mnogo vise vremena nego sto nam je za sve ovo dosad trebalo... Smile

17~~Magija~Magic~La Magia~~ Empty Re: ~~Magija~Magic~La Magia~~ Tue Mar 03, 2009 11:00 pm

~*Lucky*~

~*Lucky*~
Young newborn

Slazem se sa ovim sto je rekao Shadow. Takodje i verujem u magiju al to i jeste to sto ja zovem magija.
Nikad mi se nije desilo da sanjam nesto pa mi se to nakon toga desi vec obicno sanjam nesto sto mi se vec desilo, ili ako naprimer isplaniram nesto npr. da se vidim sutra s drugaricom ja to sanjam ali na toootalno drugaciji nacin i nista mi na kraju nebude identicno.

18~~Magija~Magic~La Magia~~ Empty Re: ~~Magija~Magic~La Magia~~ Sun May 17, 2009 5:53 pm

Toy Soldier

Toy Soldier
Young newborn

Deja vu mi se desavao ko zna koliko puta...
Mislim da bismo stvarno videli sta je magija, kad bismo koristili vise procenata naseg mozga... Sve je tu...Samo sto mi ne znamo to da iskoristimo. Ali ne verujem da postoji magija tipa Harry Potter/ Charmed...

19~~Magija~Magic~La Magia~~ Empty Re: ~~Magija~Magic~La Magia~~ Sun May 17, 2009 5:57 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

ja verujem u magiju. mislim da postoji nesto sto ne mozemo da objasnimo. i potpuno se slazem sa mimom. Wink

20~~Magija~Magic~La Magia~~ Empty Re: ~~Magija~Magic~La Magia~~ Sun May 17, 2009 6:13 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

e ovako...moze li neko da mi objasni sta je DEJA Vu posto nisam nista shvatila po tom pitanju....a inace verujem u magiju... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

21~~Magija~Magic~La Magia~~ Empty Re: ~~Magija~Magic~La Magia~~ Sun May 17, 2009 6:13 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

deja vu ili vec vidjeno. kad imas utisak da ti se opet desava ili da vidis nesto sto je vec bilo

22~~Magija~Magic~La Magia~~ Empty Re: ~~Magija~Magic~La Magia~~ Sun May 17, 2009 6:20 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

hvala...nisam znala....verujem u magiu..ali meni se desava ovo...bio je petak i imali smo 5 cas geografiju...a predhodno nam je nastavnica najavila da ce nas pitati(kao celokupno odeljenje) pred kartom....dok je ona upisivala cas ja sam mojoj drugarici rekla ,,e gledaj sad kada mene prvu izvede.,, i ona je mene izvela prvu......E sad skoro isto mi je i sa biologijom....kada nas pita izvlacimo broje tj izvlaci broj onaj koji je zadnji odgovarao....i uvek sam drugarici na casu govorila ,,videces da me nece pitat,, u ovom drugom polugodistu i jos uvek me nije pitala.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

verujem u negativnu energiju i u magiju....... iako mi se to nikada nije desilo... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

23~~Magija~Magic~La Magia~~ Empty Re: ~~Magija~Magic~La Magia~~ Sun May 17, 2009 11:19 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

postoji naravno i ja cvrsto verujem u ono sto znam . a deja vu mi se stalno desava to je fenomen

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

24~~Magija~Magic~La Magia~~ Empty Re: ~~Magija~Magic~La Magia~~ Sun May 17, 2009 11:20 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

meni se deja vu ne desava toliko cesto, ali kad se desi, onda je to najcesce nesto sto ima veliki utisak na mene...

25~~Magija~Magic~La Magia~~ Empty Re: ~~Magija~Magic~La Magia~~ Mon May 18, 2009 12:40 am

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

**Anchi96** (citat):hvala...nisam znala....verujem u magiu..ali meni se desava ovo...bio je petak i imali smo 5 cas geografiju...a predhodno nam je nastavnica najavila da ce nas pitati(kao celokupno odeljenje) pred kartom....dok je ona upisivala cas ja sam mojoj drugarici rekla ,,e gledaj sad kada mene prvu izvede.,, i ona je mene izvela prvu......E sad skoro isto mi je i sa biologijom....kada nas pita izvlacimo broje tj izvlaci broj onaj koji je zadnji odgovarao....i uvek sam drugarici na casu govorila ,,videces da me nece pitat,, u ovom drugom polugodistu i jos uvek me nije pitala.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

verujem u negativnu energiju i u magiju....... iako mi se to nikada nije desilo... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
to se deshava svakome,to sa odgovaranjem,ali to je slucajnost mislim budimo realni:ili ce te pitati ili nece, znaci to je 50% sanse da pogodis,to i nije tako teshko :)a deja vu je normalna pojava iako je ja mrzim,uvek se istripujem kad mi se desi....
inace,shvatam shta mima hoce da kaze,i mislim ne preterujte..kao,pocela sam da verujem u magiju kad sam odgledala charmed...to je fikcija,i poslednja stvar u koju treba da se veruje..ja licno mislim da magija postoji,ali ne na taj nacin SmileSmile

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 1/4]

Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions