Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

~~Magija~Magic~La Magia~~

+23
SanyaTheStar <3
Twilight_girl
.jekili.
a_n_a
Edward's spider-monkey
_GaGa_92
Rosie
**Anchi96**
twilight's angel
Toy Soldier
~*Lucky*~
lone rider
_NikA_
*~Ana Cullen~*
.MisS.CulleN.
*twilight_girl*
Bella Swan
Renesmee Cullen
Vampire_love
wampirrica
Nymphadora Cullen
feelin_my_teeth?
The.Cold.One
27 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Poruka [Stranica 2/4]

26~~Magija~Magic~La Magia~~ - Page 2 Empty Re: ~~Magija~Magic~La Magia~~ Mon May 18, 2009 1:06 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

nije sve u charmedu fikcija.

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

27~~Magija~Magic~La Magia~~ - Page 2 Empty Re: ~~Magija~Magic~La Magia~~ Mon May 18, 2009 2:48 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

uuu... ovde se razvila diskusija...
pa ja verujem da je to sve povezano... ali ne planiram po tome da se sledim...
msm sve je to lepo... ali moja sudbina zavisi od mene... ali volim da vidim i cujem kakvi sve nacini postoje!

28~~Magija~Magic~La Magia~~ - Page 2 Empty Re: ~~Magija~Magic~La Magia~~ Mon May 18, 2009 2:55 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

ja sam zlatna sredina neki put mislim da postoji tu magije neki put ne ima nekih stvari koje nemogu da se objasne
zavisi recimo kada sanjem nesto ti snovi imaju nekakvo znacenje i ja verujem u to ja obozavam da mastam i u magiju ponekad verujem !!!
ljudi se vi secate serije cari?????

29~~Magija~Magic~La Magia~~ - Page 2 Empty Re: ~~Magija~Magic~La Magia~~ Mon May 18, 2009 3:01 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

charmend!!! kako da ne!!!
xexe
bila sam luda za tim!!!
joj volim sada i tru calling i ghost whisper!!!

30~~Magija~Magic~La Magia~~ - Page 2 Empty Re: ~~Magija~Magic~La Magia~~ Mon May 18, 2009 3:45 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

Rosie (citat):nije sve u charmedu fikcija.
ma dobro,nisam mislila bukvalno cela serija....
samo kazem da necega tu ima,ali nemojte previse da preterujete...

31~~Magija~Magic~La Magia~~ - Page 2 Empty Re: ~~Magija~Magic~La Magia~~ Mon May 18, 2009 4:01 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

Verujem u neku magiju delimicno...Npr,oduvek sam mislila da oni uroci,kletve i tako dalje ne postoje,da su sve to samo obicaji i narodne izmisljotine,ali,istinski se uplasim kad prolazim ulicom i neka baba me pljune tri puta i promrlja nesto na nekom tamo zfhhdenb jeziku Very Happy Lol.Jezivo je to, ljudi...Al inace,deja vu mi se cesto desava i bas mi se svidja to Very Happy Jako je zanimljivo... Smile Ipak,znam da postoji neka neobjasnjiva sila,nesto sto coveku jos uvek nije bilo dostupno.Ma ja sam sigurna da cemo mi i to skontati, ljudi nikad ne mogu svoju zelju za necim visim i boljim obuzdati...

32~~Magija~Magic~La Magia~~ - Page 2 Empty Re: ~~Magija~Magic~La Magia~~ Mon May 18, 2009 4:21 pm

Twilight_girl

Twilight_girl
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

twilight's angel (citat):ja verujem u magiju. mislim da postoji nesto sto ne mozemo da objasnimo. i potpuno se slazem sa mimom. Wink

sve sto sam ja htjela da kazem....ukratko Very Happy

http://ninasource.forumsr.com

33~~Magija~Magic~La Magia~~ - Page 2 Empty Re: ~~Magija~Magic~La Magia~~ Mon May 18, 2009 4:22 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

ja verujem u magiju gotovo u potpunosti. chudno mi je da je svet tako......................obichan?

34~~Magija~Magic~La Magia~~ - Page 2 Empty Re: ~~Magija~Magic~La Magia~~ Mon May 18, 2009 4:54 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

daaa imaju mnoge stvari koje nemogu da se objasne zdravim razumom
ljudi sta vi mislite da li postoje vanzemaljci????
hehe=PPPPPPPPP

35~~Magija~Magic~La Magia~~ - Page 2 Empty Re: ~~Magija~Magic~La Magia~~ Mon May 18, 2009 5:37 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

pazi sto posto nece demon da ti iskoci u sred noci da te pojede.
a naravno da postoje vanzemaljci,to su iljudi ili stvari ili sta god koji ne zive na zemlji znaci VANZEMALJICI XD van zemlje. daj bre znate li koliki je svemir cega sve ima..

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

36~~Magija~Magic~La Magia~~ - Page 2 Empty Re: ~~Magija~Magic~La Magia~~ Mon May 18, 2009 5:50 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

naravno da postoje. zar stvarno mislite da smo sami u ovolikom svemiru??? mozda nisu zeleni, ali sigurno postojje

37~~Magija~Magic~La Magia~~ - Page 2 Empty Re: ~~Magija~Magic~La Magia~~ Mon May 18, 2009 6:18 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

ko zna mozda su i oni na ovom forumu??? =P

38~~Magija~Magic~La Magia~~ - Page 2 Empty Re: ~~Magija~Magic~La Magia~~ Mon May 18, 2009 6:19 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

heeheh....ne verujem da su nam bas toliko blizu....xD

39~~Magija~Magic~La Magia~~ - Page 2 Empty Re: ~~Magija~Magic~La Magia~~ Mon May 18, 2009 6:24 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

mislis???? otkud ti znas sta sam ja ?????? heheh =PPPPPPPPPPP

40~~Magija~Magic~La Magia~~ - Page 2 Empty Re: ~~Magija~Magic~La Magia~~ Mon May 18, 2009 6:25 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

ti si vampir. ili vukodlak.xD

41~~Magija~Magic~La Magia~~ - Page 2 Empty Re: ~~Magija~Magic~La Magia~~ Mon May 18, 2009 6:27 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

aaaaaaaaaaaaaaa
mozda zato sto sam cupava malo licim na vukodlaka ali ja obozavam vampire =PPPPPPPPp
hehe

42~~Magija~Magic~La Magia~~ - Page 2 Empty Re: ~~Magija~Magic~La Magia~~ Mon May 18, 2009 6:28 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

i ja obozavam vampire. Very Happy Very Happy Very Happy volim i vukodlake, ali vise volim vampire. ali ne mogu da budem vampir zato sto sam toplokrvna.xD

43~~Magija~Magic~La Magia~~ - Page 2 Empty Re: ~~Magija~Magic~La Magia~~ Mon May 18, 2009 6:31 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

hehehehehe pa ti legni u zamrzivac =PPPPPPPPPPPPPP

just kidding =PPPPPPPPPPP

44~~Magija~Magic~La Magia~~ - Page 2 Empty Re: ~~Magija~Magic~La Magia~~ Mon May 18, 2009 7:03 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

xD pa nisam ja kao dzejk da mi nikad nije hladno.XD

45~~Magija~Magic~La Magia~~ - Page 2 Empty Re: ~~Magija~Magic~La Magia~~ Mon May 18, 2009 7:05 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

hehehehe blago njemu mada pitam se el se on znoji ????

46~~Magija~Magic~La Magia~~ - Page 2 Empty Re: ~~Magija~Magic~La Magia~~ Mon May 18, 2009 7:08 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

ne naravno. ako mu nije nikada vrucina, kako bi se znojio?

47~~Magija~Magic~La Magia~~ - Page 2 Empty Re: ~~Magija~Magic~La Magia~~ Mon May 18, 2009 7:09 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

=PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP
hehe

48~~Magija~Magic~La Magia~~ - Page 2 Empty Re: ~~Magija~Magic~La Magia~~ Mon May 18, 2009 7:56 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

naravno dzejku je uvek vruce xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

49~~Magija~Magic~La Magia~~ - Page 2 Empty Re: ~~Magija~Magic~La Magia~~ Mon May 18, 2009 7:57 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

haha, ali ni edwardu nikad nije hladno....Very Happy

50~~Magija~Magic~La Magia~~ - Page 2 Empty Re: ~~Magija~Magic~La Magia~~ Mon May 18, 2009 11:00 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

blago njima ja se zimi smrzavam a leti se topim =PPPPP
hehe ko i svi ostali =PPPP

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 2/4]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions