Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Vampiri...mit ili istina?!

+29
MĭŋĴă [l0ve Ed]^^
Makishka
~*Edward's Bella*~
twilight's angel
Mala looda vampirusha
Isabell
*Edward's girlfriend*
Twilight_fanpire
>eDwArD's LuLLaBy<
edwards_girl
Bella
Rosie
Cullenova
mis_ twilight
lone rider
I L0vE EdWaRd***
schooby91
*~Ana Cullen~*
.MisS.CulleN.
*twilight_girl*
The.Cold.One
feelin_my_teeth?
Vampire_love
.JoYa.ClearwateR.^^
midnight_sun_girl
Bella Swan
Nymphadora Cullen
Renesmee Cullen
Vamp92
33 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down  Poruka [Stranica 4/5]

76Vampiri...mit ili istina?! - Page 4 Empty Re: Vampiri...mit ili istina?! Sun Mar 29, 2009 1:41 am

Makishka

Makishka
Young newborn

~*Twilight*~ (citat):Msm da je mit ali bi volela da je istina ..

ali istina sa dobrim wampirima...Very Happy ne bih bash wolela da se oswrcem okolo da pazim da me ne ubije neki wampir... Laughing

77Vampiri...mit ili istina?! - Page 4 Empty Re: Vampiri...mit ili istina?! Sun Mar 29, 2009 1:42 am

~*Edward's Bella*~

~*Edward's Bella*~
Obsessive newbourn

mislila sma da je edwrd ziv to bi volela lol a ne ubice

78Vampiri...mit ili istina?! - Page 4 Empty Re: Vampiri...mit ili istina?! Sun Mar 29, 2009 2:03 am

Makishka

Makishka
Young newborn

e to wec mozhe...Razz

79Vampiri...mit ili istina?! - Page 4 Empty Re: Vampiri...mit ili istina?! Tue Mar 31, 2009 12:08 am

MĭŋĴă [l0ve Ed]^^


Young newborn

jedan deo mene misli da je to mit,ali drugi deo misli da je istina...xD
ozb nemam pojma....

80Vampiri...mit ili istina?! - Page 4 Empty Re: Vampiri...mit ili istina?! Tue Mar 31, 2009 11:03 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

istina je sto ne bi bilo...ima i stotinbe sajtova i otkud znam..nekih tamo istrazivanja..bla bla,i svi kazu da postoje a i dokazano je..ali blah..sto da ne ,jel znas ti sta sve postoji na ovom svetu?Smile uh bila bi fora kad bi se jedan kul vampir opametio i dao interview nekom magazinu za to bi dobio ogromne pare.. ali pravi vampir..ne kazem da treba da uzme fou iz filma
makishka ti kad te pojuri zamoli ga da te ne ubije nego da te gricne malo,.mislim da umresh ali da postanesh vamp:) alien

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

81Vampiri...mit ili istina?! - Page 4 Empty Re: Vampiri...mit ili istina?! Tue Mar 31, 2009 12:17 pm

*Edward's girlfriend*

*Edward's girlfriend*
Charming vampire

Rosie (citat):istina je sto ne bi bilo...ima i stotinbe sajtova i otkud znam..nekih tamo istrazivanja..bla bla,i svi kazu da postoje a i dokazano je..ali blah..sto da ne ,jel znas ti sta sve postoji na ovom svetu?Smile uh bila bi fora kad bi se jedan kul vampir opametio i dao interview nekom magazinu za to bi dobio ogromne pare.. ali pravi vampir..ne kazem da treba da uzme fou iz filma
makishka ti kad te pojuri zamoli ga da te ne ubije nego da te gricne malo,.mislim da umresh ali da postanesh vamp:) alien
omg e nemoj samo ko ona deca da plasis nekog da si vampir pogotovo ne mladje od sebe Laughing Laughing

82Vampiri...mit ili istina?! - Page 4 Empty Re: Vampiri...mit ili istina?! Tue Mar 31, 2009 2:09 pm

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

Rosie (citat):istina je sto ne bi bilo...ima i stotinbe sajtova i otkud znam..nekih tamo istrazivanja..bla bla,i svi kazu da postoje a i dokazano je..ali blah..sto da ne ,jel znas ti sta sve postoji na ovom svetu?Smile uh bila bi fora kad bi se jedan kul vampir opametio i dao interview nekom magazinu za to bi dobio ogromne pare.. ali pravi vampir..ne kazem da treba da uzme fou iz filma
makishka ti kad te pojuri zamoli ga da te ne ubije nego da te gricne malo,.mislim da umresh ali da postanesh vamp:) alien
gde je dokazano????

83Vampiri...mit ili istina?! - Page 4 Empty Re: Vampiri...mit ili istina?! Tue Mar 31, 2009 2:10 pm

*Edward's girlfriend*

*Edward's girlfriend*
Charming vampire

.MisS.CulleN. (citat):
Rosie (citat):istina je sto ne bi bilo...ima i stotinbe sajtova i otkud znam..nekih tamo istrazivanja..bla bla,i svi kazu da postoje a i dokazano je..ali blah..sto da ne ,jel znas ti sta sve postoji na ovom svetu?Smile uh bila bi fora kad bi se jedan kul vampir opametio i dao interview nekom magazinu za to bi dobio ogromne pare.. ali pravi vampir..ne kazem da treba da uzme fou iz filma
makishka ti kad te pojuri zamoli ga da te ne ubije nego da te gricne malo,.mislim da umresh ali da postanesh vamp:) alien
gde je dokazano????
omg dokazano je u njemom twilight specijalu nigde vise Laughing Laughing Laughing

84Vampiri...mit ili istina?! - Page 4 Empty Re: Vampiri...mit ili istina?! Tue Mar 31, 2009 2:25 pm

Makishka

Makishka
Young newborn

Smile swashta postoji na owom swetu... Smile a bilo bi lepo da postoji neko kao cullenowi ..rosie tako wec mozhe...Very Happy

85Vampiri...mit ili istina?! - Page 4 Empty Re: Vampiri...mit ili istina?! Tue Mar 31, 2009 9:03 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

da plashim nekog da sam vampir> e mala tebi treba psihijatar.//
oh miss cullen pa nadji na netu imash svuda ali ne ona zezanja nego neki sajt institucija za paranormal...vampiri ne moraju da budu isti kao u twilightu postoje ljudi koji moraju da piju krv negde sam procitala da u bolnicama mogu da uzimaju onu krv u kesama..ludilo..

e mala pazi jeste u mom twilight specialu hoces da ti pokazem clanak???
sicktard-.-

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

86Vampiri...mit ili istina?! - Page 4 Empty Re: Vampiri...mit ili istina?! Tue Mar 31, 2009 10:50 pm

~ReNesMeE~

~ReNesMeE~
Young newborn

E sad...o njima razmisljam odavno sa uverenjem da su jako usamljeni i da nemaju izbora,jer nemaju ni ljubavi,ni razloga da budu nesto bolji nego sto im je u prirodi,te su svirepa cudovista...To sve ,naravno,pod uslovom da postoje...Ali ja ne znam da li se plasim ili radujem postojanju takvih bica,iako verovatno nikad necu saznati potvrdjenu istinu...Sad zamislite,postoje i bas si TI ta koja dobije citavu vecnost ispunjenu,xmm...ipak,LJUBAVLJU,ali kao prokleta okrutna zver mraka,bez ikakve druge poente i ispunjenosti do kraja svega...msm all you need is love,ofc,ali odustati od svega i postati nesto drugo,nekontrolisano zavisno i nezaustavljivo(ne doslovno)...UZAS!!!To me je dovelo do toga da prestanem sa istrazivanjima,koja su ,kapiram,mnogi od nas sprovodili...Cak sam prestala da se plasim smrti,da se jos vise okrenem dobroj strani i Bogu(djavolovi demoni su samo u ljudskim pakosnim srcima i paklu)i da svakog dana budem zahvalna sto sam obican mali smrtnik...Naravno,Twilight je idealizovana divna prica iz naseg vremena i perioda odrastanja koja govori o ljubavima,rastrzanosti,komplikovanim osecanjima,velikim i radikalnim odlukama i predivno je odrastati uz to,mastajuci i cekajuci svog Edwarda,kog cemo odmah prepoznati,cak iako bude malo manje divan,bled i mnogo vise povrsni slatki malogradjanin!...Eto malo i ja da se iskazem...nidje veze,al ajd...

87Vampiri...mit ili istina?! - Page 4 Empty Re: Vampiri...mit ili istina?! Tue Mar 31, 2009 10:51 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

~ReNesMeE~ (citat):E sad...o njima razmisljam odavno sa uverenjem da su jako usamljeni i da nemaju izbora,jer nemaju ni ljubavi,ni razloga da budu nesto bolji nego sto im je u prirodi,te su svirepa cudovista...To sve ,naravno,pod uslovom da postoje...Ali ja ne znam da li se plasim ili radujem postojanju takvih bica,iako verovatno nikad necu saznati potvrdjenu istinu...Sad zamislite,postoje i bas si TI ta koja dobije citavu vecnost ispunjenu,xmm...ipak,LJUBAVLJU,ali kao prokleta okrutna zver mraka,bez ikakve druge poente i ispunjenosti do kraja svega...msm all you need is love,ofc,ali odustati od svega i postati nesto drugo,nekontrolisano zavisno i nezaustavljivo(ne doslovno)...UZAS!!!To me je dovelo do toga da prestanem sa istrazivanjima,koja su ,kapiram,mnogi od nas sprovodili...Cak sam prestala da se plasim smrti,da se jos vise okrenem dobroj strani i Bogu(djavolovi demoni su samo u ljudskim pakosnim srcima i paklu)i da svakog dana budem zahvalna sto sam obican mali smrtnik...Naravno,Twilight je idealizovana divna prica iz naseg vremena i perioda odrastanja koja govori o ljubavima,rastrzanosti,komplikovanim osecanjima,velikim i radikalnim odlukama i predivno je odrastati uz to,mastajuci i cekajuci svog Edwarda,kog cemo odmah prepoznati,cak iako bude malo manje divan,bled i mnogo vise povrsni slatki malogradjanin!...Eto malo i ja da se iskazem...nidje veze,al ajd...

samo cu reci wow... Smile

88Vampiri...mit ili istina?! - Page 4 Empty Re: Vampiri...mit ili istina?! Tue Mar 31, 2009 10:54 pm

Mala looda vampirusha

Mala looda vampirusha
Charming vampire

slazem se sa twilight angel ........... WOW

89Vampiri...mit ili istina?! - Page 4 Empty Re: Vampiri...mit ili istina?! Tue Mar 31, 2009 11:00 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Me too!! WOOOW

90Vampiri...mit ili istina?! - Page 4 Empty Re: Vampiri...mit ili istina?! Tue Mar 31, 2009 11:08 pm

>eDwArD's LuLLaBy<

>eDwArD's LuLLaBy<
Charming vampire

WWWWWWWWWOOOOOOOWWWWWWWWW!!!!!!!!!!

91Vampiri...mit ili istina?! - Page 4 Empty Re: Vampiri...mit ili istina?! Wed Apr 01, 2009 1:15 am

*Edward's girlfriend*

*Edward's girlfriend*
Charming vampire

Rosie (citat):da plashim nekog da sam vampir> e mala tebi treba psihijatar.//
oh miss cullen pa nadji na netu imash svuda ali ne ona zezanja nego neki sajt institucija za paranormal...vampiri ne moraju da budu isti kao u twilightu postoje ljudi koji moraju da piju krv negde sam procitala da u bolnicama mogu da uzimaju onu krv u kesama..ludilo..

e mala pazi jeste u mom twilight specialu hoces da ti pokazem clanak???
sicktard-.-
babo starija si od mene samo godinu dana Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes pokazi mi clanak Laughing Laughing Laughing

92Vampiri...mit ili istina?! - Page 4 Empty Re: Vampiri...mit ili istina?! Wed Apr 01, 2009 11:17 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

derishte,necu.

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

93Vampiri...mit ili istina?! - Page 4 Empty Re: Vampiri...mit ili istina?! Wed Apr 01, 2009 12:36 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

hahahaha...opet ti isto...nemoguca si...hahaha

94Vampiri...mit ili istina?! - Page 4 Empty Re: Vampiri...mit ili istina?! Wed Apr 01, 2009 1:00 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

rosie, plz nemoj vise da im odg...ne veruju ti i kraj price. samo se nerviras za dzabe.
a kao sto smo rekli 5 miliona puta, nismo ovde da se prozivamo, ko hoce to da radi imate temu svadja! tj. imate 3 takve teme, pa ko hoce nek ide tamo...

inace, mislim da vampiri postoje. Very Happy ali to nisu dobri vampiri, kao Kalenovi.

95Vampiri...mit ili istina?! - Page 4 Empty Re: Vampiri...mit ili istina?! Wed Apr 01, 2009 2:37 pm

*Edward's girlfriend*

*Edward's girlfriend*
Charming vampire

pa da al ja sam deriste a mladja sam od nje ni godinu dana msm Rolling Eyes

96Vampiri...mit ili istina?! - Page 4 Empty Re: Vampiri...mit ili istina?! Wed Apr 01, 2009 3:45 pm

cullen's girl

cullen's girl
Obsessive newbourn

.....ja se samo nadam da vampiri postoje....pogotovo kao Kalenovi....voljela bih da postoje,ali ljudi vratimo se u stvarnost.....steta....ja ipak mislim da su to samo mitovi,i prazne price..nazalost:(Sad

97Vampiri...mit ili istina?! - Page 4 Empty Re: Vampiri...mit ili istina?! Wed Apr 01, 2009 8:06 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

twilight's angel (citat):rosie, plz nemoj vise da im odg...ne veruju ti i kraj price. samo se nerviras za dzabe.
a kao sto smo rekli 5 miliona puta, nismo ovde da se prozivamo, ko hoce to da radi imate temu svadja! tj. imate 3 takve teme, pa ko hoce nek ide tamo...

inace, mislim da vampiri postoje. Very Happy ali to nisu dobri vampiri, kao Kalenovi.

naravno da im ne odgovaram... pa postoje vampiri a mislish dobri kao kalenovi u sexy smislu ili vegterijanskom?> Ko zna mozda ima i takvih axaxexe!

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

98Vampiri...mit ili istina?! - Page 4 Empty Re: Vampiri...mit ili istina?! Wed Apr 01, 2009 9:09 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

UUUU ja bih volela da postoje sexy and atractive vampiri!! XDXDXDXDXDXD

99Vampiri...mit ili istina?! - Page 4 Empty Re: Vampiri...mit ili istina?! Wed Apr 01, 2009 9:23 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

axxx pa nista ne fali i nekakvim drugim samo da budu tu oko nas a sexy mogu da budu na puno nachina,imaju puno prodavnica pa nek kupuju sta zele,,,..neku cullen modu xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

100Vampiri...mit ili istina?! - Page 4 Empty Re: Vampiri...mit ili istina?! Wed Apr 01, 2009 9:25 pm

mandrea94

mandrea94
Obsessive newbourn

ja msm da postoje xD

http://www.twitter.com/mandrea94

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 4/5]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions