Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

__Prawd-8__

Go down  Poruka [Stranica 1/1]

1__Prawd-8__ Empty __Prawd-8__ Fri Oct 31, 2008 8:46 pm

The.Cold.One

The.Cold.One
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Hi,ja sam Mima, jedan sam od administratora foruma i definitvni sam fan Twilight-sage,filma,Stefani i svega baš svega što dolazi u bilo kakvu vezu sa njima. Very Happy Do otkrivanja Twilight priče došla sam sasvim slučajno,pretražujući prvo slike vezane za Harry Potter and Half Blood Prince,a zatim sa njih prelazeći na slike Roberta Pattinsona.Od prvoga trenutka kada sam pročitala sadržaj filma,a potom i knjige uhvatila me je Twilight manija,koja ni danas ne popušta lol! Pročitala sam naravno sve knjige,Twilight,New Moon,Eclipse,Braking Down i onih 12 objavljenih poglavlja Midnight Sun.Možda se neki neće složiti sa tim jer je njihovo objavljivanje prouzrokovalo negodovanje Stefani,kao njen trenutni zastoj u završavanju knjige,ali pošto je knjiga objavljena na njenom sajtu,jednostavno nisam mogla da odolim... Embarassed lol!
Inače,ja sam '92 godište i iz Inđije sam...više o meni verovatno ćete saznati vremenom,ili možda nećete,svejedno...haha... lol! šalim se malo...pored Twilight-a volim i RBD,na čijem sam koncertu bila i koje sam imala šansu i da sretnem i "upoznam" pomoću dobijene m&g ulaznice.I molim vas da ne pitate suviše o tome kako sam dobila tu propusnicu,pošto sam već umorna od ponavljanja istog,pa ću vam odmah reći da sam je dobila preko RBD SERBIA FAN CLUB-a kao nagradu za uspešno obavljenu promociju grupe i koncerta u Srbiji...Osim Twilight Serbia,administrator sam i na RBD Serbia (čisto da se zna...haha... Laughing ). Pa dragi moji Tvilajteri,ja se nadam da vam se sviđa forum,da ćete ga često posećivati i da ćemo imati puno zabave na njemu...Za sve što vam treba,naravno,znate kome da se obratite... Wink

Što se kontakta tiče,da olakšamo stvari, moj msn je strawberry.queen@live.com , a na Facebook-u me možete naći pod imenom Mima. Ukoliko vas prilikom našeg prvog razgovora pitam odakle vam moj msn, vi mi molim vas recite da ste ga uzeli odavde...lol!

Bye bye...xxx flower

http://www.twilight-serbia.com

Na vrh  Poruka [Stranica 1/1]

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions