Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Twilight Converse

+44
little_vampire
Cullenka.x3.Edward
sweet_edvard's_girl
aliiice
yozza{fairy}
alice the best
midnight_sun_girl
bella swon
Immortal
*~Ana Cullen~*
.jekili.
*Twilight*Princess*
SanyaTheStar <3
_GaGa_92
Jessica*
Leptiric
Twilight_girl
**Anchi96**
PcElicA M*A*J*A*
Edward's spider-monkey
TwA.Ta
m...ue
.MisS.CulleN.
Twilight_fanpire
~*Edward's Bella*~
EyB forever
aleksandra94
Twilight girl :)
Mala looda vampirusha
robertmarina
feelin_my_teeth?
Rosie
twilight's angel
I L0vE EdWaRd***
^my.love-Cullen.boy^
Isabell
Mrs. Cullen
Nymphadora Cullen
Bella
Natty
*Edward's girlfriend*
>eDwArD's LuLLaBy<
_NikA_
mandrea94
48 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down  Poruka [Stranica 3/9]

51Twilight Converse - Page 3 Empty Re: Twilight Converse Mon Mar 30, 2009 11:03 am

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Ma kupicu obicne starke i naci cu nekog da mi to nacrta...i kraj posla...xD

52Twilight Converse - Page 3 Empty Re: Twilight Converse Mon Mar 30, 2009 11:31 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

samo me zanima cime ih crta:) svidja mi se eclipsa na starkama bash je lepo uradio!Smile
da fanpire,samo treba naci to cime ih crta xDD tako mozemo sve starke da shvrljamo jeeeeej!Smile

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

53Twilight Converse - Page 3 Empty Re: Twilight Converse Mon Mar 30, 2009 1:56 pm

*Edward's girlfriend*

*Edward's girlfriend*
Charming vampire

ja nzm da crtam lol!

54Twilight Converse - Page 3 Empty Re: Twilight Converse Mon Mar 30, 2009 1:59 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

uuuu ja sam prirodni anti talenat u crtanju,ali sigurno znas nekog ko lepo crta...ja znam... Very Happy

55Twilight Converse - Page 3 Empty Re: Twilight Converse Mon Mar 30, 2009 2:01 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

ja znam...ide sa mnom u odeljenje... Very Happy jao tako sam sad happy!!!! Very Happy

56Twilight Converse - Page 3 Empty Re: Twilight Converse Mon Mar 30, 2009 2:03 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

hehe... Very Happy

57Twilight Converse - Page 3 Empty Re: Twilight Converse Mon Mar 30, 2009 2:04 pm

*Edward's girlfriend*

*Edward's girlfriend*
Charming vampire

moja mama jako lepo crta al ne verujem da bi mi to crtala lol! al nacicu ja vec nekog od mojih drugarica bas niko nije preterano talentovan

58Twilight Converse - Page 3 Empty Re: Twilight Converse Mon Mar 30, 2009 2:05 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

hahah...moja mama i da lepo crta, da je to pitam, samo bi me pogledala u stilu s koje si ti planete pala...hhahahahahaha Very Happy

59Twilight Converse - Page 3 Empty Re: Twilight Converse Mon Mar 30, 2009 2:08 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

pa nzm...zamolite...napravite one puppy eyes...meni uvek uspe da moju ubedim...srecno!! Very Happy

60Twilight Converse - Page 3 Empty Re: Twilight Converse Mon Mar 30, 2009 2:10 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

hehe, ja imam krupne oci i toliko sam se izvestila u pravljenju puppy eyes da to nije normalno... nije da sam razmazena ili nesto slicno, ali kad god mi nesto treba, a prvo mi ne daju, uvek dobijem na taj nacin... lol!

61Twilight Converse - Page 3 Empty Re: Twilight Converse Mon Mar 30, 2009 2:13 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Isto...xD hahahahahaha

62Twilight Converse - Page 3 Empty Re: Twilight Converse Mon Mar 30, 2009 2:57 pm

*Edward's girlfriend*

*Edward's girlfriend*
Charming vampire

taklo i ja ili ona cuvena recenica svi imaju samo ja nemam lol!

63Twilight Converse - Page 3 Empty Re: Twilight Converse Mon Mar 30, 2009 8:43 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ali ta boja kojom se crta ne moze da bude obicna zamisli padne kisha upropasti se..ko zna:_

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

64Twilight Converse - Page 3 Empty Re: Twilight Converse Mon Mar 30, 2009 8:58 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

*Edward's girlfriend* (citat):taklo i ja ili ona cuvena recenica svi imaju samo ja nemam lol!
To obavezno!!! hahaha Very Happy

65Twilight Converse - Page 3 Empty Re: Twilight Converse Mon Mar 30, 2009 10:28 pm

Twilight girl :)

Twilight girl :)
Young newborn

hehehe.... crtanje..... Very Happy i moja sestra extra crta.... ali ne verujem da bi mi to uradila... vec mi je rekla da cu se povampiriti koliko sam zaludjena.... Very Happy:D

66Twilight Converse - Page 3 Empty Re: Twilight Converse Mon May 04, 2009 11:31 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

converse+twilight=poludela!!!!!!!

67Twilight Converse - Page 3 Empty Re: Twilight Converse Mon May 04, 2009 11:40 pm

TwA.Ta

TwA.Ta
Post thirsty vampire

Jaooo kako su dobre! Meni da daju da kupim jos jedne starke,i da znam cime da crtam('samo to') nacrtala bih,ali nema sanse da bi mi dali da kupim.Imam samo 4 para,ali moja mama misli da joj se inatim ili tako nesto,pa namerno kupujem starke. To samo ona moze tako da shvati -.-

68Twilight Converse - Page 3 Empty Re: Twilight Converse Tue May 05, 2009 10:45 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Meni je drugararica rekla da ce da mi nacrta xDDDDDDD samo josh da nadjem starke koje ce mi keva dati da unistim:O imam 8 pari xD moja keva zna da ja nosim samo starke pa se naravno ne buni xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

69Twilight Converse - Page 3 Empty Re: Twilight Converse Tue May 05, 2009 12:23 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
hocu hocu hocu

gde to ima da se kupi???
odmah!!!!
ja sam looda za starkama, imam 3 para!!!!!!!
al za ove bih dala sve pare ovog sveta!!!!!!!!!


sad da se uozbiljim, te patike mozete da kupite, kostaju oko 75 dolara. ali ih jedna zena oslikava, msm vi njoj platite, i ona vam oslika sta hocete, ne mora twilight

evo jos neke silice:
Twilight Converse - Page 3 245low8
Twilight Converse - Page 3 N2bfd5
Twilight Converse - Page 3 Xbl4c3
Twilight Converse - Page 3 5lw9x0

70Twilight Converse - Page 3 Empty Re: Twilight Converse Tue May 05, 2009 3:17 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

jbg sad ih zelim jos vise.......

71Twilight Converse - Page 3 Empty Re: Twilight Converse Tue May 05, 2009 3:29 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

ako ikada stignu u ovu nasu zaostalu zemlju, odmah ih kupujem!

72Twilight Converse - Page 3 Empty Re: Twilight Converse Tue May 05, 2009 7:12 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

ne verujem, to je po narudzbuni kod te zene sto ih oslikava

73Twilight Converse - Page 3 Empty Re: Twilight Converse Tue May 05, 2009 7:23 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

m...ue (citat):jbg sad ih zelim jos vise.......
i jaaaaaa.....znaci kako su dobre Very Happy Very Happy Very Happy ........svaka cast onom ko ih radi.....!!!!!!!!! hmmmm.....boze daj da nesto od ovih Twilight stvari dodje kod nas..sta cemo mi koji nemamo nikoga u inostranstvu da nam kupuje..smrc... Sad

74Twilight Converse - Page 3 Empty Re: Twilight Converse Tue May 05, 2009 7:32 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

da... aj da nadjemo nekog majstora koji dobro oslikava platna, pa da mu dam svoje starke da ih oslika!!!

75Twilight Converse - Page 3 Empty Re: Twilight Converse Tue May 05, 2009 9:43 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

pa ne verujem ni ja, ali se nadam... Sad Sad Sad Sad Sad

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 3/9]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions