Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak)

+63
*Mina
lamb
Vekica
lo0dachA
Issy
bela
Twilight_girl
bella swon
vampiRka.
*Rosalie fan*
robertmarina
Cullenka.x3.Edward
aliiice
Immortal
*~Ana Cullen~*
**MiLiChIcA**
**Isidora**
SanyaTheStar <3
Toy Soldier
anchy
alice.cullenrs
alice the best
*Jeca*
.jekili.
m...ue
EyB forever
Tasha'94
_GaGa_92
>eDwArD's LuLLaBy<
emmett's girl
mala bubica
^^Nikolina^^
!*~The Cullen Girl~*!
Jessica*
BojanZ
Neda
yozza{fairy}
a_n_a
Zoky
*Twilight*Princess*
lepotica
Miccy_un Angel de Verdad
JeJa
Vampire girl
pancha_95_
cec
Miss Honey_Bun
Bella
**Anchi96**
~ Mici ~
_NikA_
PcElicA M*A*J*A*
I L0vE EdWaRd***
Edward's spider-monkey
*Edward's girlfriend*
Natty
Twilight girl :)
.MisS.CulleN.
twilight's angel
Rosie
Twilight_fanpire
.JoYa.ClearwateR.^^
mandrea94
67 posters

Idi na stranicu : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Next

Go down  Poruka [Stranica 10/15]

226Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 10 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Thu May 21, 2009 8:17 pm

anchy

anchy
Charming vampire

Ma,daj...ja bi to za dzabe uradila(prevod)!...uh mnogo me to nervira,glupacica...

227Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 10 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Thu May 21, 2009 8:26 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

i ja bih naravno mogli smo mi:)

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

228Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 10 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Thu May 21, 2009 9:30 pm

**Isidora**

**Isidora**
Obsessive newbourn

HA, nije se dovoljno potrudila....
ja sam se pocepala na onaj prevod "svetih vrana" xDD [holy crow] - doduse, dobro je prevedeno.... msm, to je zapravo i rekla ali nekako..... nznm, smesno mi je bilo jaaaakooo!!! xDD

229Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 10 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Mon May 25, 2009 4:33 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

Ljudiiiiiiiiiiiii pocela sam citati i extra jeee Very Happy

230Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 10 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Mon May 25, 2009 6:53 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

ti nama da ne verujes kad ti kazemo da je knjiga excellent hehhe
jaoooooj=PPPPPPPPP
of course je super knjiga

231Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 10 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Mon May 25, 2009 7:41 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

Heheh evo sad sam se uverila :DD

232Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 10 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Mon May 25, 2009 9:18 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

pa naravno
drago mi je hehe
=PPPPPPPP

233Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 10 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Mon May 25, 2009 11:49 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

.jekili. (citat):Ljudiiiiiiiiiiiii pocela sam citati i extra jeee Very Happy
jekiliii ti nisi dosad procitala knjigu???/aaaaaaaaaaaaaaa

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

234Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 10 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Tue May 26, 2009 4:47 pm

**MiLiChIcA**

**MiLiChIcA**
Young newborn

Ja sam knjigu procitala (1. deo) jos pre 1000000 godina i cim sam prvu stranicu procitala totalno sam postala ''zavisna'', nameravam da ih sve ponovo procitam... nikada mi nece dosaditi... sigurno... ma 100000000 posto... Very Happy

235Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 10 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Tue May 26, 2009 5:08 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

da. . . =PP

236Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 10 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Tue May 26, 2009 5:22 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

Rosie (citat):
.jekili. (citat):Ljudiiiiiiiiiiiii pocela sam citati i extra jeee Very Happy
jekiliii ti nisi dosad procitala knjigu???/aaaaaaaaaaaaaaa

Neee Sad Sad tek vidim koliko je u stvari divno...Obozavam tu napetost izmedju edwarda i belle.Ja sam vam jako romanticna dusica Very Happy

237Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 10 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Tue May 26, 2009 5:24 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

jaoooooj to su mnoge devojke hehe =PPPp
za mene je najbolja prva knjiga

238Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 10 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Tue May 26, 2009 5:27 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

Zjuuu tak je divno,mocno,romanticno...Samo cekam kad ce Edward Bellu poljubiti,samo mi ono: sad ce!ma nee sad ce!Sad!Sad!Ajde veeeeeeeeeec!.... Very Happy

239Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 10 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Tue May 26, 2009 5:29 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

hahaha dobro sto si se i ti napalila na njihove poljupce ko i ja

240Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 10 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Tue May 26, 2009 5:29 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

Hehe eto imamo nesto zajednicko Very Happy

241Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 10 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Tue May 26, 2009 5:30 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

da. . . .
hehe =PPPPPPPP
knjiga je fantasticna(to kazem po 100000000000. put)

242Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 10 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Tue May 26, 2009 5:34 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

Slazem se sa tim Very Happy

243Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 10 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Tue May 26, 2009 5:34 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

aha
hehehehheheheheheheheheheheh =PPPPP

244Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 10 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Tue May 26, 2009 8:33 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

ja bih da me edward ljubi po ceo daaaaan! Very Happy Very Happy Very Happy

245Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 10 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Tue May 26, 2009 8:44 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

eeeeeeeeeee to i ja hocu =PPPPPPPP hehehe

246Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 10 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Tue May 26, 2009 8:48 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

naravno....svi bi to....jao zivot dajem da me ljubi takvo savrshenstvo. Very Happy

247Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 10 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Tue May 26, 2009 8:49 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

daaaaaaaaa savrsen jeeeeeeeeeeee
zar moras da me podsecas na to neznas kako boli =( =PPPPP hehe

248Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 10 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Tue May 26, 2009 8:50 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

znaaaaam....mene boli jos vise....... Sad Sad Sad Sad Sad

249Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 10 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Tue May 26, 2009 8:54 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

dobro srcom me razumes i znas kako mi je eeeeeeeeeeeeeeeeeee =( Sad

250Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 10 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Tue May 26, 2009 9:53 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ljudi,zar ne bi radije spawale sa edwardom negos se samo ljubakale po ceo dan xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 10/15]

Idi na stranicu : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions