Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak)

+63
*Mina
lamb
Vekica
lo0dachA
Issy
bela
Twilight_girl
bella swon
vampiRka.
*Rosalie fan*
robertmarina
Cullenka.x3.Edward
aliiice
Immortal
*~Ana Cullen~*
**MiLiChIcA**
**Isidora**
SanyaTheStar <3
Toy Soldier
anchy
alice.cullenrs
alice the best
*Jeca*
.jekili.
m...ue
EyB forever
Tasha'94
_GaGa_92
>eDwArD's LuLLaBy<
emmett's girl
mala bubica
^^Nikolina^^
!*~The Cullen Girl~*!
Jessica*
BojanZ
Neda
yozza{fairy}
a_n_a
Zoky
*Twilight*Princess*
lepotica
Miccy_un Angel de Verdad
JeJa
Vampire girl
pancha_95_
cec
Miss Honey_Bun
Bella
**Anchi96**
~ Mici ~
_NikA_
PcElicA M*A*J*A*
I L0vE EdWaRd***
Edward's spider-monkey
*Edward's girlfriend*
Natty
Twilight girl :)
.MisS.CulleN.
twilight's angel
Rosie
Twilight_fanpire
.JoYa.ClearwateR.^^
mandrea94
67 posters

Idi na stranicu : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next

Go down  Poruka [Stranica 11/15]

251Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 11 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Tue May 26, 2009 9:54 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

naravno da bi. ali prvo ljubljenje. xD

252Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 11 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Tue May 26, 2009 9:59 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

lol ljudi kakve vi perverzne misli imate...ccc.(hah,a cuj mene,ja nisam nista bolja)...Mada ja bih radije sa Emmettom ili Jacobom Very Happy



.jekili.: komentar modifikovan dana: Tue May 26, 2009 10:09 pm; prepravljeno ukupno 1 puta

253Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 11 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Tue May 26, 2009 10:00 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

i ja bih, nemoj da se brinesh. ali na prvom mestu edward.xD

254Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 11 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Tue May 26, 2009 10:06 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

Hehe...Ma moze i Edward,svejedno mi je xD Al radije Jacob Very Happy

255Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 11 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Tue May 26, 2009 10:33 pm

anchy

anchy
Charming vampire

Hm...sad ste mi probudile mastu!!!

256Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 11 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Tue May 26, 2009 10:49 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

hehehe.........meni je kad je twilight u pitanju odavno probudjena. xD

257Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 11 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Tue May 26, 2009 10:50 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

jao na prvom mestu emmett xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

258Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 11 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Wed May 27, 2009 1:25 am

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

ja nisam jos procitala knjigu sumrak.tu sam prekocila.za raspust cu.

259Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 11 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Wed May 27, 2009 1:52 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ne zezaj?????????????????//
cekaj kako si onda citala sve ostale?

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

260Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 11 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Wed May 27, 2009 2:29 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

shala mala :PPP
ma procitala sam hiljadu puta,znam napamet,nego mi je tema smeshna pa moram malo da se zezam :PPPP

261Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 11 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Wed May 27, 2009 4:20 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

Rosie (citat):ljudi,zar ne bi radije spawale sa edwardom negos se samo ljubakale po ceo dan xD

ti bi ga prvo dokrajcila aaa???? hehe =PPPPPPPPPPPPPPP

262Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 11 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Wed May 27, 2009 9:41 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

jao gago ne prepadaj nas....xD xD xD

263Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 11 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Wed May 27, 2009 10:34 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

a_n_a (citat):
Rosie (citat):ljudi,zar ne bi radije spawale sa edwardom negos se samo ljubakale po ceo dan xD

ti bi ga prvo dokrajcila aaa???? hehe =PPPPPPPPPPPPPPP
]]

jao pa brate od savrshenstva uzimash samo najbolje xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

264Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 11 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Wed May 27, 2009 10:35 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

hahahahah
ti si super !!!!!!!!!!!111 hehhe =PPPPPPPPPPPPPPPP

265Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 11 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Wed May 27, 2009 11:36 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

twilight's angel (citat):jao gago ne prepadaj nas....xD xD xD
moram malo..izvinte...xDxD

pa rosie,ako bash hocesh da znash,ja bi i jedno i drugo...xDxDxD

266Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 11 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Thu May 28, 2009 9:13 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

tishina, xDDDD ko ne bi. covece edward cullen is SO HOT:@ ko ce prvi da umre od infarkta zbog njegove lepote?> xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

267Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 11 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Thu May 28, 2009 10:02 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

ja mislim da cu ja. iovako 3,4 puta dnevno hyperventiliram. a to je samo svesno. boga pitaj koliko puta je nesvesno xD xD xD

268Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 11 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Thu May 28, 2009 10:12 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

jaoo ja sam danas... poludela xD edward cullen madafaka divan<33333333333333333

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

269Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 11 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Thu May 28, 2009 10:15 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

a onda zamisli kako je meni svaki dan. xD

270Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 11 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Thu May 28, 2009 10:17 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

:DDDDD znam kako ti je xD EDWARD CULLEN IS
necu vishe d apricam pascu u nesvest xD
da procitali smo knjigu sumrak zar to nije logicno:O

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

271Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 11 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Thu May 28, 2009 10:23 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

xD trebalo bi da je logichno....mislim da je najbolje da mima zakljucha temu

272Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 11 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Thu May 28, 2009 10:29 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

da...Wink

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

273Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 11 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Fri May 29, 2009 9:53 am

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

Rosie (citat):tishina, xDDDD ko ne bi. covece edward cullen is SO HOT:@ ko ce prvi da umre od infarkta zbog njegove lepote?> xD

znaš ko će 1, ja jer imam srčanu manu pa mi srce kuca brže nego svima drugima...........
ja bih umrla u roku od sekunde, kad bih bila pored njega!


omg, offcourse i read it! lol!

274Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 11 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Fri May 29, 2009 1:17 pm

*~Ana Cullen~*

*~Ana Cullen~*
Charming vampire

mislim da nas takvih koji bi umrli zbog Roba ima puno,previse,sa srcanom manom ili bez nje Razz
Knjiga je zakon!!!Obozavam celu sagu,ali Sumrak je.. Very Happy

275Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 11 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Fri May 29, 2009 1:36 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

uuuhhh,pocetak svega..da nema sumraka ne bi bilo ni edvarda,a da nema edvarda.... joj,ne smem o tome ni da mislim..dobicu infarkt a inace sam potpuno zdrava,sto se tice srca,za mozak necu da komentarishem ...:PPPP

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 11/15]

Idi na stranicu : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions