Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Za sto vise postova

+35
wampirrica
sweet_edvard's_girl
Ichy
.jekili.
alice the best
Alis Kalen
bella swon
*~Ana Cullen~*
**Isidora**
SanyaTheStar <3
_GaGa_92
>eDwArD's LuLLaBy<
m...ue
**Anchi96**
emmett's girl
Jessica*
Twilight_girl
Edward's spider-monkey
TwA.Ta
Edward`s_lover
I L0vE EdWaRd***
yozza{fairy}
PcElicA M*A*J*A*
Isabell
Twilight_fanpire
Mala looda vampirusha
_NikA_
midnight_sun_girl
Nymphadora Cullen
*Edward's girlfriend*
Rosie
twilight's angel
.MisS.CulleN.
Adm88dp
mandrea94
39 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Go down  Poruka [Stranica 4/40]

76Za sto vise postova - Page 4 Empty Re: Za sto vise postova Wed Apr 22, 2009 12:02 am

TwA.Ta

TwA.Ta
Post thirsty vampire

daaa...ali dobro,drugarica iz klupe i ja smo zajednickim snagama radile,tako da je dobro...valjda Very Happy

77Za sto vise postova - Page 4 Empty Re: Za sto vise postova Sat Apr 25, 2009 1:26 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

xexe..
pa dobro uvek je tako..
msm zato se u klupi sedi po dvoje..
lolz
ja jos disem na raspustu punim plucima..
dok nam ih razredn ane zacepi hlorovodonicnom kiselinom iz njenog ikovnog kabineta kojim pere ruke...

78Za sto vise postova - Page 4 Empty Re: Za sto vise postova Mon Apr 27, 2009 4:49 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

umm,ja sledece godine idem u ameriku,najverovatnije,90 posto,samo da saopstim kevi...i,idem u..forks:) xD samo da kazem:) i am very lucky:)

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

79Za sto vise postova - Page 4 Empty Re: Za sto vise postova Mon Apr 27, 2009 5:13 pm

Twilight_girl

Twilight_girl
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

jooooj ja 8 razred sad ce nam ekskurzija pa dolazimo tu kod vas u Srbiju! ajmeee.....sta se kod vas radi??? Rosie bravo za tebe....ako vidis Edwarda negdje u sumi reci da sam ga pozdravila!!! Hehe....xD I Bellu i Alice i Emmeta hehehe pozdravi ih sviju!!!

http://ninasource.forumsr.com

80Za sto vise postova - Page 4 Empty Re: Za sto vise postova Mon Apr 27, 2009 5:22 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

HEJ,A ODAKLE SI TI? i gde dolazite na ex?
treba josh puno stvari da reshim za tu ameriku ali kada odem a 90 posto idem,samo da dobijem tu vizu i sranja,tad cu vec imati 18 godina..i da saopstim kevi (nece biti tesko) i idem 100 posto u forks. Jeste,pozdravi cu da i nacicu ih sve u shumi nemoj nista da brinesh xDD mada twilight nije sniman u forksu...ipak je to forks,mogu da pitam i da idemo tamo gde je snimano xD Smile im lucky,,hvala;)

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

81Za sto vise postova - Page 4 Empty Re: Za sto vise postova Mon Apr 27, 2009 5:34 pm

Twilight_girl

Twilight_girl
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Ja sam iz Banja Luke...A dolazimo u Novi Sad,Beograd i Vrnjacku Banju....nadam se da ce biti lijepo...hehe....znam da nije snimano u Forksu pravom,ali Cullenovi ipak tamo zive...haha...xD...zelim ti da sto prije dobijes vizu!!!

http://ninasource.forumsr.com

82Za sto vise postova - Page 4 Empty Re: Za sto vise postova Mon Apr 27, 2009 8:19 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

I JA ZNAM DA KULENOVI ZIVE TAMO XDDDD forks<333
hvala ti puno;) zahvaljujuci mojoj najboljoj drugarici,nekako mi ostvaruje sve sto pozelim keve mi xD ejj super;) blago vama novi sad bg xD hocu i ja..zezam se idem stalno xD_ kad dolazish? lepo se provedi;)))

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

83Za sto vise postova - Page 4 Empty Re: Za sto vise postova Wed Apr 29, 2009 7:30 pm

Twilight_girl

Twilight_girl
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

mi dolazimo 26.maja pa cemo biti tamo 6-7 dana....hvala i tebi Wink znam kako je imati najbolju drugaricu....sve zivo stvarno u zivotu ti ispunjavaju,pa se moras truditi da im bilo kako udovoljis....xD pusa...

http://ninasource.forumsr.com

84Za sto vise postova - Page 4 Empty Re: Za sto vise postova Wed Apr 29, 2009 7:42 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

TwA.Ta (citat):daaa...ali dobro,drugarica iz klupe i ja smo zajednickim snagama radile,tako da je dobro...valjda Very Happy

Ti imas srece. Ja sedim sa jednim drugom koji nema pojma, ne samo hemiju nego bilo sta drugo Rolling Eyes .

85Za sto vise postova - Page 4 Empty Re: Za sto vise postova Wed Apr 29, 2009 8:13 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ja nemam najbolju drugaricu u srbiji...mislim imam je,al ne bih o tome..nije bash..ovde;O
umm,da neverovatno kako se sve izdeshavalo,obozavam je,ispunjava mi sve zivotne zelje! fora je u tome sto i ona jedva ceka,a njeni roditelji cekaju mene da dodjem da bi ishli na put oko amerike xD tj u forsk. JAOOO rekla mi je da ce da me vodi na neki poznati bejzbolski stadijum da igramo bejzbol ja sam rekla brate jedva cekam!! xDDDD uhhh...

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

86Za sto vise postova - Page 4 Empty Re: Za sto vise postova Wed Apr 29, 2009 8:23 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

joj, mene moja naj drugarica vodi na premijeru new moon-a!!!!

yay!!!!!!
mnogo happy

87Za sto vise postova - Page 4 Empty Re: Za sto vise postova Thu Apr 30, 2009 2:59 pm

Twilight_girl

Twilight_girl
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

a blago vam se...gdje je nama najbliza premijera???

http://ninasource.forumsr.com

88Za sto vise postova - Page 4 Empty Re: Za sto vise postova Thu Apr 30, 2009 8:58 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

ja msm u berlinu...
a ja idem ili u bern ili u pariz!!!
ili mozda dolaze u rim, ako je to, onda nam je to najblize
jao sad ovde u bg-u grmi!!!
sigurno neki vampiri igraju baseball...
lolz, luda sam, al to mi prvo padne napamet kad cuje da grmi!!!

89Za sto vise postova - Page 4 Empty Re: Za sto vise postova Thu Apr 30, 2009 9:02 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

joj ljudi, treba mi vase misljenje, msm da otvorim temu kao "javni dnevnici", msm da pricamo sta smo radili tokom dana, ili sta planiramo da radimo..
msm meni se to svidja, jer volim da cujem kako drugi zive, a podjednako i da pricam o tome...
pa plz mi treba vase misljenje, iskreno, i sry sto je post za postom...

90Za sto vise postova - Page 4 Empty Re: Za sto vise postova Thu Apr 30, 2009 9:25 pm

TwA.Ta

TwA.Ta
Post thirsty vampire

Edward's spider-monkey (citat):joj ljudi, treba mi vase misljenje, msm da otvorim temu kao "javni dnevnici", msm da pricamo sta smo radili tokom dana, ili sta planiramo da radimo..
msm meni se to svidja, jer volim da cujem kako drugi zive, a podjednako i da pricam o tome...
pa plz mi treba vase misljenje, iskreno, i sry sto je post za postom...

Sto se mene tice moze,super ideja Very Happy
Edward's spider-monkey (citat):
jao sad ovde u bg-u grmi!!!
sigurno neki vampiri igraju baseball...
lolz, luda sam, al to mi prvo padne napamet kad cuje da grmi!!!
hahah,pa to je bas super,ispadne da je grmljavina super kad podseca na sumrak Very Happy
Hhh...kakve vi planove imate,blago vama. Ja nisam nikad izasla iz Srbije! jadnaaa Sad Ne racunam CG,gde sam isla na more i Hrvatsku,jer sam tamo zivela,a jos se ni ne secam -.-

91Za sto vise postova - Page 4 Empty Re: Za sto vise postova Thu Apr 30, 2009 9:45 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

znas..to za putovanje je mozda i bolje... tako bar imas motiv za koji ces da se boris kad budes samostalna... da putujes, i nadoknadish ono sto si propustila..
a sa topic ti hvala.. idem da je otvorim...

92Za sto vise postova - Page 4 Empty Re: Za sto vise postova Sat May 02, 2009 12:51 am

emmett's girl

emmett's girl
Obsessive newbourn

jeeeeeeeeej..post za postom

93Za sto vise postova - Page 4 Empty Re: Za sto vise postova Sat May 02, 2009 12:52 am

emmett's girl

emmett's girl
Obsessive newbourn

post za posom

94Za sto vise postova - Page 4 Empty Re: Za sto vise postova Sat May 02, 2009 12:52 am

emmett's girl

emmett's girl
Obsessive newbourn

ja volim postove

95Za sto vise postova - Page 4 Empty Re: Za sto vise postova Sat May 02, 2009 12:53 am

emmett's girl

emmett's girl
Obsessive newbourn

i love posts

96Za sto vise postova - Page 4 Empty Re: Za sto vise postova Sat May 02, 2009 12:53 am

emmett's girl

emmett's girl
Obsessive newbourn

yo amo posts

97Za sto vise postova - Page 4 Empty Re: Za sto vise postova Sat May 02, 2009 12:53 am

emmett's girl

emmett's girl
Obsessive newbourn

j'aime des posts

98Za sto vise postova - Page 4 Empty Re: Za sto vise postova Sat May 02, 2009 12:53 am

emmett's girl

emmett's girl
Obsessive newbourn

hahaahahaahhahahahahaahah

99Za sto vise postova - Page 4 Empty Re: Za sto vise postova Sat May 02, 2009 12:53 am

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

xexe, yeyoslava, tvoj zivotni san, salim se
nego da pitam, da li je normalno da trosim 2000 kredita mesecno, posto sam zbog toga u kazni???

100Za sto vise postova - Page 4 Empty Re: Za sto vise postova Sat May 02, 2009 1:08 am

emmett's girl

emmett's girl
Obsessive newbourn

jeste...i ja sam u kazni kad mi se to desi...xexe...ali meni je normalno 2000

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 4/40]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions