Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Za sto vise postova

+35
wampirrica
sweet_edvard's_girl
Ichy
.jekili.
alice the best
Alis Kalen
bella swon
*~Ana Cullen~*
**Isidora**
SanyaTheStar <3
_GaGa_92
>eDwArD's LuLLaBy<
m...ue
**Anchi96**
emmett's girl
Jessica*
Twilight_girl
Edward's spider-monkey
TwA.Ta
Edward`s_lover
I L0vE EdWaRd***
yozza{fairy}
PcElicA M*A*J*A*
Isabell
Twilight_fanpire
Mala looda vampirusha
_NikA_
midnight_sun_girl
Nymphadora Cullen
*Edward's girlfriend*
Rosie
twilight's angel
.MisS.CulleN.
Adm88dp
mandrea94
39 posters

Idi na stranicu : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Go down  Poruka [Stranica 39/40]

951Za sto vise postova - Page 39 Empty Re: Za sto vise postova Sat Jun 13, 2009 1:48 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

Jeeej Immortal!Cestitam Very Happy

952Za sto vise postova - Page 39 Empty Re: Za sto vise postova Sat Jun 13, 2009 1:51 pm

Immortal

Immortal
Unstoppable vampire

Za sto vise postova - Page 39 489948

953Za sto vise postova - Page 39 Empty Re: Za sto vise postova Sat Jun 13, 2009 1:54 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

little_vampire (citat):pa ljubiteljima odbojke to najvaznije Very Happy

Heheh...A little_vampire i ja to najbolje znamo Wink

Jaoo ljudiii ja sam jako happy danas...Zaljubljeno Very Happy I morala sam to da podelim sa vama Very Happy

954Za sto vise postova - Page 39 Empty Re: Za sto vise postova Sat Jun 13, 2009 2:30 pm

dukilli

dukilli
Obsessive newbourn

yeey, glavno da si ti happy, neces biti ljuta danaaaaaas Smile yeeeeey

955Za sto vise postova - Page 39 Empty Re: Za sto vise postova Sun Jun 14, 2009 1:23 am

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

cestitam na sreci i zaljubljenosti,jekili...

956Za sto vise postova - Page 39 Empty Re: Za sto vise postova Sun Jun 14, 2009 1:37 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

jupi jej za jekili. Very Happy

957Za sto vise postova - Page 39 Empty Re: Za sto vise postova Sun Jun 14, 2009 1:45 am

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

pa da cujemo? otkud rosie u bg? zapravo ja ni ne znam gde ona zivi,ali napominjala je da ne zivi ovde..kako ste se srele? jel bilo kao sve za ljubav? oh,sto ja nisam bila tu,da sve snimim, ja bi glumila voditelja...kako su se twi twins srele nakon duuugog vremena...

958Za sto vise postova - Page 39 Empty Re: Za sto vise postova Sun Jun 14, 2009 1:50 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

jao nemas pojma kako je bilo. ona je isla juce na rvanje, a ja sam imala koncert (igram folklor). i odmah posle koncerta sam mami dala nosnju i trcala do arene posto je tamo bilo rvanje. e ugledale smo se sa nekih 10 metara razdaljine, pocele da vristimo i da se deremo: my angel, my baby (ona), a ja: my rosie i my baby! i samo sto nismo pocele da placemo. i grlile smo se i nismo mogle da se odvojimo jedna od druge. bilo je bas kao u sve za ljubav.
ona je inache iz soko banje, ali je dosla ovde na 2 dana. i sinoc smo po novom beogradu se drale TWILIGHT u pola 12. xD a danas po kalishu smo skakutale i drale se peace love twilight, peace love vampires, peace love werewolves. xD ehehehehe bilo mi je fantasticno i malopre smo se jedva odvojile jedna od druge posto se ona sutra vraca kuci

959Za sto vise postova - Page 39 Empty Re: Za sto vise postova Sun Jun 14, 2009 1:57 am

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

joj,diiiifno...bash mi je drago da ste se nashle....da vam otpevam pesmicu: SVEE ZAA LJUUBAVVV,SVE ZA LJUBAAAAV,,,,
im so glad....

960Za sto vise postova - Page 39 Empty Re: Za sto vise postova Sun Jun 14, 2009 1:58 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

joooooj i ja. e a kako su nas ljudi gledali, to je bilo fenomenalno.imam utisak da su trazili gde su kamere od sve za ljubav posto smo izgledale kao da se nismo videle 10 godine, a ne kao da se prvi put vidimo....jooooj suze mi ochi. zasto nije iz bg-a??????????? ubicu je, majke mi....

961Za sto vise postova - Page 39 Empty Re: Za sto vise postova Sun Jun 14, 2009 2:04 am

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

mogu da zamislim,kakve ste lude obe...pozitivno,ofc....a shta da se radi,jbg....ali to vas naravski nece spreciti da ludujete together...vas dve nishta ne moze da spreci...

962Za sto vise postova - Page 39 Empty Re: Za sto vise postova Sun Jun 14, 2009 2:07 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

afkors. Very Happy Very Happy Very Happy jedva cekam da je opet vidim. and i already miss her

963Za sto vise postova - Page 39 Empty Re: Za sto vise postova Sun Jun 14, 2009 2:08 am

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

i can imagine :PPPP bash imate srece,kako ste se nashle? cekaj,jel ste se upoznale na 4umu,ovde..?

964Za sto vise postova - Page 39 Empty Re: Za sto vise postova Sun Jun 14, 2009 2:11 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

aha. nekad sredinom marta. i onda smo pocele da se dopisujemo, prvo preko poruka ovde, pa smo uzele br. jedna drugoj, pa na msn-u - i ne mozemo da zivimo jedna bez druge. Very Happy twi twins. Very Happy

965Za sto vise postova - Page 39 Empty Re: Za sto vise postova Sun Jun 14, 2009 2:11 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

sorry zbog posta za postom, ali ljudi danas je feelin my teeth rodjendan... Very Happy


HAPPY BIRTHDAY!



twilight's angel: komentar modifikovan dana: Sun Jun 14, 2009 2:12 am; prepravljeno ukupno 1 puta

966Za sto vise postova - Page 39 Empty Re: Za sto vise postova Sun Jun 14, 2009 2:12 am

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

da znam,cestitala sam joj.....

967Za sto vise postova - Page 39 Empty Re: Za sto vise postova Sun Jun 14, 2009 2:19 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Srecan rodjendan xD
!!! my AAAANNNNNGEEEEEEEEEEEEEEEEEEELLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

I MISSSSS MY ANGEL<3333333333333333333333333333:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((!!!!!

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

968Za sto vise postova - Page 39 Empty Re: Za sto vise postova Tue Jun 16, 2009 2:24 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

aaaaaaaaaaaaaaaa
pa evo sa zakasnjenjem =PPP
happy birthday

ljudi a o cemu se pise ovde ???? =PPPPP hehe bila sam odstutna jedno par dana =PPP

969Za sto vise postova - Page 39 Empty Re: Za sto vise postova Tue Jun 16, 2009 7:26 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

nistaa samo kazem da mi nedostaje ANGEL,TWILIGHTS ANGEL<333333333

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

970Za sto vise postova - Page 39 Empty Re: Za sto vise postova Tue Jun 16, 2009 11:31 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

I MISS YOU TOO MY ROSIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MY BABY! MY BITCH! xD Wink

971Za sto vise postova - Page 39 Empty Re: Za sto vise postova Tue Jun 16, 2009 11:35 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Ljudi sprecite me ili cu zadaviti trenra, golim rukama, svu krv cu da mi ispijem.......moroooooooooooon, zakazao mi je trening sutra u 7 ujutru....aloooooooo, kanarinac jedan izgubljeni......da ustjem u 7 dok sam na rasputu zbog njega i njegovog j***nog tenisa??????? Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, sutra cu da namerno zaspim na terenu....lol XD necu bas da zaspim ali cu da ga zezam.......

972Za sto vise postova - Page 39 Empty Re: Za sto vise postova Tue Jun 16, 2009 11:37 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

jess,morash da rano ranish xD ti si nova ana ivanovic xD HUH ANGEL D ti kazem hvala za rep, za bubreg ono da ne spamujem tamo, and also da ti kazem
THAT I MISSSSSSSSSSSSSSS U SOOOOOOOOOOOOOOOO MUUUCHHHHHHHHHHHHHH THAT IF D GIVE ME 4053409573 PAPERS I WOULDNT BE ABLE TO WRITE HOW MUCH I MISS U AND LOVE U AND NEED U:((((((((((99

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

973Za sto vise postova - Page 39 Empty Re: Za sto vise postova Tue Jun 16, 2009 11:40 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Ma ja to samo rekreativno, nerviraju me njegovi izgovori da je mnogo vrucina, pa njemu ako je vrucina neka ide kuci, sta ce mi on??? Mamut, praistorijaska iskupina (odvala)


Danas sam izasla na teren sa drustvom i igrali smo se lozinke, onda je suprotna ekipa smislila neku lozinku (VUGLA, boles' je to sve XD) i nasa ekipa ih je mucila dok nisu rekli prvo slovo a posto ja nisam cula, kaze meni Stefan (bff, naj drug) "Prvo slovo je V.", a ja pitam "B ili P?"....a on "V!!!!!"....hahahahahaha Xd kakva ispala i to pred svima...LoLcina

974Za sto vise postova - Page 39 Empty Re: Za sto vise postova Thu Jun 18, 2009 3:05 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Jao ljudi slsajte ovaj vic

Idu dve lisice sumom i naidju na ogledalo. Jedna uzme i kaze:
"Jao, vidi, ovo sam ja."
A druga joj otme i kaze:
"Joj, sto si ruzna." XD

975Za sto vise postova - Page 39 Empty Re: Za sto vise postova Thu Jun 18, 2009 3:22 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Ja mnogo volim da igram lozinke!!! Uvek moj aekipa pobedi zato sto imamo mnogo dobro skloniste...ali retko igramo,kad se dog...
Pa jbg moraces da ustanes...ja bih za tenis i u 5 ustala,meni nije problem rano da ustanem,iako sam spavalica...
Hahahahahahahaha....koja fora xaxaxaxa

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 39/40]

Idi na stranicu : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions