Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Prevod na srpski-Midnight Sun

+27
a_n_a
sweet_edvard's_girl
cica zlica
.jekili.
.MisS.CulleN.
Zoky93
bella swon
**MiLiChIcA**
SanyaTheStar <3
_GaGa_92
anchy
Twilight_fanpire
Edward's spider-monkey
m...ue
Jessica*
mala bubica
lo0dachA
Makishka
robertmarina
twilight's angel
misha93
*Edward's girlfriend*
>eDwArD's LuLLaBy<
The.Cold.One
Rosie
**Anchi96**
TwA.Ta
31 posters

Idi na stranicu : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Next

Go down  Poruka [Stranica 6/18]

126Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 6 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Thu May 07, 2009 7:20 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

hocu..ajde poslala sam ti pm...pa mi odg da ne spamujemo ovde...

127Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 6 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Thu May 07, 2009 7:52 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

izvinjavam se zbog spama ali da li 63 strana pocinje ovako:
“Perfect, Brett. Nothing touched me. But I’m afraid Bella here might have a
concussion. She really hit her head when I yanked her out of the way…”
Brett turned his attention to the girl, who shot me a fierce look of betrayal. Oh,
that was right. She was the quiet martyr—she’d prefer to suffer in silence.
She did not contradict my story immediately, though, and this made me feel
easier.
??????//

128Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 6 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Thu May 07, 2009 10:51 pm

robertmarina

robertmarina
Charming vampire

**Anchi96** (citat):izvinjavam se zbog spama ali da li 63 strana pocinje ovako:
“Perfect, Brett. Nothing touched me. But I’m afraid Bella here might have a
concussion. She really hit her head when I yanked her out of the way…”
Brett turned his attention to the girl, who shot me a fierce look of betrayal. Oh,
that was right. She was the quiet martyr—she’d prefer to suffer in silence.
She did not contradict my story immediately, though, and this made me feel
easier.
??????//
DA

129Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 6 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Thu May 07, 2009 11:00 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

hvala...napokon neko da mi odgovorim...taman da pocnem da prevodim....

130Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 6 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Fri May 08, 2009 10:18 am

robertmarina

robertmarina
Charming vampire

Nema na cemu i drugi put.... Very Happy

131Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 6 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Sat May 09, 2009 5:43 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Hocu i ja da prevodim!! Jel hoce neko samnom???

132Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 6 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Sun May 10, 2009 12:35 am

anchy

anchy
Charming vampire

JAO ljudi da li ja to dobro razumem da vi to prevodite Ponocno Sunce?!Ako je tako YOU MAKE ME VERY HAPPY!!!!!!!!I ako treba pomoc tu sam samo mi objasnite gde i kako?!A odakle to ?Gde ste nasli?A joj imam milion pitanja Smile Pa vi ste prave pcelice Maje Smile Javite ako vam trebam za prevod mogu da se potrudim i ja malo. Pozdrav za sve!CmokiC

133Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 6 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Sun May 10, 2009 12:43 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

da, prevodimo... Very Happy

134Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 6 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Sun May 10, 2009 1:09 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ja se prijvljujem tek za letnji raspust xD:) sad nemam vremena;(

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

135Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 6 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Sun May 10, 2009 1:12 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

i ja takodje...ali kako su krenuli, prevesce do letnjeg... ja prevela pola 2. poglavlja za sad... Very Happy

136Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 6 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Sun May 10, 2009 1:17 am

misha93

misha93
Obsessive newbourn

twilight's angel (citat):i ja takodje...ali kako su krenuli, prevesce do letnjeg... ja prevela pola 2. poglavlja za sad... Very Happy

Ajde, ako izbaci taj deo na forum, ako vec nisi!??? Ako nisi, aj pls... Very Happy

137Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 6 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Sun May 10, 2009 1:18 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

pa jesam, ovde je. u temi.

138Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 6 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Sun May 10, 2009 1:21 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

svaka caast!

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

139Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 6 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Sun May 10, 2009 1:22 am

misha93

misha93
Obsessive newbourn

Aha, da to je to, sry, ponadala sam se da ima josh, nastavak... Crying or Very sad Nea veze, ajde ljudi ako neko ima bar neki mali delic neka izbaci na forum....

140Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 6 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Sun May 10, 2009 1:23 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

koji mali delic/?? vec imash puno delova ovde;O

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

141Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 6 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Sun May 10, 2009 1:24 am

TwA.Ta

TwA.Ta
Post thirsty vampire

Ja sam bila jako izgubljena,pa sam malo poslozila.Mislim da je jasno...zelena za gotovo,crvena za polovicne ili jos nikakve...i crna naslov poglavlja.

(1prvi pogled)1-5 Twa.ta-prevedeno
6-10 Rosie,preuzela m...ue ,nije prevedeno
11-15 The.cold.one nije prevedeno
16-20 >eDwArD's LuLLaBy<-prevedeno
21-22 Twa.ta- prevedeno

(2otvorena knjiga)23-35 Twa.ta-prevedeno od 23-30
36-50 twilight's angel-prevedeno

(3fenomen)51-62 eDwArD's LuLLaBy- prevedeno od 56-59
63-74 **Anchi96** -prevedeno od 63-65

(4vizije)75-89 m...ue -prevedeno

(5pozivi)90-100-twilight_fanpire
100-115 Rosie


(6krvna grupa)116-128-anchy
129-139-Twa.ta



TwA.Ta: komentar modifikovan dana: Tue May 12, 2009 10:38 pm; prepravljeno ukupno 4 puta

142Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 6 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Sun May 10, 2009 1:26 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

twta aj meni podeli nesto,ja sam dobrovoljac! xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

143Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 6 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Sun May 10, 2009 1:27 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

heh, otkud sad to?? zar nisi rekla da ces za raspust?? Very Happy

144Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 6 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Sun May 10, 2009 1:28 am

misha93

misha93
Obsessive newbourn

Rosie (citat):koji mali delic/?? vec imash puno delova ovde;O

Znam, ali mislila sam na josh neki delic koji nije preveden.... Smile

145Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 6 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Sun May 10, 2009 1:29 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

Rosie (citat):svaka caast!

merci mon amour... Very Happy

146Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 6 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Sun May 10, 2009 1:30 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

pa da ali svi prevode pa mi je glupo:(

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

147Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 6 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Sun May 10, 2009 1:32 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

pa, ali drugo je kad neko nece da prevodi, a drugo kad nema vremena...

148Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 6 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Sun May 10, 2009 1:34 am

misha93

misha93
Obsessive newbourn

Heh, pa Rosie, sad vishe ne morash da prevodish Breaking Dawn, koliko sam razumela, izlazi ove nedelje, tako da ako imash vremena sad mozesh da prevodish Midnight Sun... Very Happy

149Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 6 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Sun May 10, 2009 1:44 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

naravno! prevodila sam za one na drugom forumu,al me je posle mrzelo pa nisam i da,izlazi tako da naravno da necu xD:))) naravno da cu da prevodim midnight sun ja bih ne shvatajte me pogresno ali stvarno nemam vremenalI

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

150Prevod na srpski-Midnight Sun - Page 6 Empty Re: Prevod na srpski-Midnight Sun Sun May 10, 2009 1:46 am

TwA.Ta

TwA.Ta
Post thirsty vampire

heh,pa Twilight_fanpire i anchy su isto,ali ko prvi njegovo. Smile Salim se...pa mozes 5. ,to je od 9o-115.Ti odluci dokle ces.Super sto si se ukljucila,kako bi mi do leta bez tebe i tvojih pitanja sta treba da prevodis. Very Happy

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 6/18]

Idi na stranicu : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions