Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Let's make some Twilight stuff :D

+22
Maryy
Bella_Swan
bella swon
Renesmee Cullen
Twilight_fanpire
Jessica*
PcElicA M*A*J*A*
TwA.Ta
**Anchi96**
emmett's girl
Jacob's little wolf girl
Twilight_girl
Leptiric
*Edward's girlfriend*
Edward's spider-monkey
twilight's angel
.MisS.CulleN.
_GaGa_92
Rosie
>eDwArD's LuLLaBy<
feelin_my_teeth?
The.Cold.One
26 posters

Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down  Poruka [Stranica 1/8]

1Let's make some Twilight stuff :D Empty Let's make some Twilight stuff :D Mon Apr 20, 2009 12:50 pm

The.Cold.One

The.Cold.One
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Posto nemamo nacina da pouzano narucimo bilo sta od Twilight stvarcica preko interneta, hajde da smislimo nacih i sami ih kreiramo Very Happy
Znaci necemo da se spridamo nego hajde da lepo i realno osmislimo ono sto bismo zeleli i da jedni drugima pomognemo u osmisljanju ideja Smile)
Svaki spam bice obrisan, tako da budemo cisto kreativni...
Za pocetak ja sam zelela da nabavim twilight majcu, umesto prelepih porucenih sa neta moracu sama da je istampam. U Novom Sadu na spensu stampanje na beloj majci naplacuju 660 dinara, a na crnoj 870 (cini mi se Very Happy). Samo mi jos fali logo... imate li ikakvu ideju?? Very Happy

takodje sam zelela da imam knjige na engleskom, ali posto nije moguce da napravim original moracu sama da ih "napravim" xD
prvo cu istampati, a zatim i tvrdo ukoriciti. Ukoricavanje 1 knjige u Novom Sadu je 600 din, dok se za ukoricavanje 2 ili vise dobija popust Razz za stampanje cu se vec snaci, izacice malo skuplje,ali bolje i to nego da ceo zivot pecim oci na kompu xD



The.Cold.One: komentar modifikovan dana: Mon Apr 27, 2009 1:25 am; prepravljeno ukupno 1 puta

http://www.twilight-serbia.com

2Let's make some Twilight stuff :D Empty Re: Let's make some Twilight stuff :D Mon Apr 20, 2009 5:44 pm

feelin_my_teeth?

feelin_my_teeth?
Unstoppable vampire

E to za majce!
Sama sam kreirala svoju na kojoj pise "Peace Love Twilight"!
Uskoro cu postovati slike!

A za knjige...i ja sam htela na English-u, ali sestro kako te ne mrzi da sama prevodis? xD

http://robertpattinson1986.forumotion.net/

3Let's make some Twilight stuff :D Empty Re: Let's make some Twilight stuff :D Mon Apr 20, 2009 6:11 pm

>eDwArD's LuLLaBy<

>eDwArD's LuLLaBy<
Charming vampire

e ja mislim da u mamutu imaju da se kupe knjige na engleskom!!!!! Nisam bas sto posto sigurna...ali znam da breaking dawn ima da se kupi na engleskom tamo!!!! Mislim da mozda ima cak i prve tri... Very Happy

4Let's make some Twilight stuff :D Empty Re: Let's make some Twilight stuff :D Mon Apr 20, 2009 7:07 pm

feelin_my_teeth?

feelin_my_teeth?
Unstoppable vampire

Jao stvarno?!?! E hvala ti puno, moram to da proverim! xD

Evo slika moje drage majcice iz kucne radinosti: (inace radila sam to markerima iz seta "Glamourizer" iz TV shopa xD, zaista vredi! xD)

Let's make some Twilight stuff :D 16lbsdi
Let's make some Twilight stuff :D 8zs5
Let's make some Twilight stuff :D 2yxek2w

http://robertpattinson1986.forumotion.net/

5Let's make some Twilight stuff :D Empty Re: Let's make some Twilight stuff :D Mon Apr 20, 2009 7:23 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

>eDwArD's LuLLaBy< (citat):e ja mislim da u mamutu imaju da se kupe knjige na engleskom!!!!! Nisam bas sto posto sigurna...ali znam da breaking dawn ima da se kupi na engleskom tamo!!!! Mislim da mozda ima cak i prve tri... Very Happy

?????,ako ima prve 3 super,Bd dobijam xD JAOOO!

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

6Let's make some Twilight stuff :D Empty Re: Let's make some Twilight stuff :D Wed Apr 22, 2009 5:44 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

Zashto ne bismo napravili isto ono Team Edward i Team Jacob...?

7Let's make some Twilight stuff :D Empty Re: Let's make some Twilight stuff :D Thu Apr 23, 2009 1:20 am

The.Cold.One

The.Cold.One
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

feelin_my_teeth? (citat):E to za majce!
Sama sam kreirala svoju na kojoj pise "Peace Love Twilight"!
Uskoro cu postovati slike!

A za knjige...i ja sam htela na English-u, ali sestro kako te ne mrzi da sama prevodis? xD
pa ne bi je ni prevodila, bila bi na engleskom Razz
hajde neka neko ode do mamuta, molim vas, da pogleda za knjige na engleskom, ima li ih i koliko kostaju... ja bih, ali ga u indjiji nema xD

http://www.twilight-serbia.com

8Let's make some Twilight stuff :D Empty Re: Let's make some Twilight stuff :D Thu Apr 23, 2009 12:25 pm

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

ja sam bila u raznim knjizarama trazila na engleskom posto vise volim da citam na eng ali svi kao treba da stigne i nestalo je stici ce uskoro....
eee da i promeni naziv teme ne moze stuff u mnozini
inace svidja mi se ideja

9Let's make some Twilight stuff :D Empty Re: Let's make some Twilight stuff :D Thu Apr 23, 2009 2:14 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

bila sam u svim mamutovim radnjama po bg-u i nigde nema....

10Let's make some Twilight stuff :D Empty Re: Let's make some Twilight stuff :D Sat Apr 25, 2009 1:20 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

knjige na engleskom us bile..
ja sam IMALA 4 deo.....
ali s rasprodate...
a svaki puta kad pitam kazu da bi trebalo da stignu
a za ovo mi se svidja ideja...

11Let's make some Twilight stuff :D Empty Re: Let's make some Twilight stuff :D Sun Apr 26, 2009 12:42 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

sorry zbog spama, ali kako mislis IMALA SI?

12Let's make some Twilight stuff :D Empty Re: Let's make some Twilight stuff :D Sun Apr 26, 2009 4:53 pm

*Edward's girlfriend*

*Edward's girlfriend*
Charming vampire

da i mene zanima?! :S a i ko je reko da u mamutovim knjizarama ima ja msm da nema al ae potrazicu i ja bi voella da imam na engleskom pogotvo ove sto sam procitala na sr da vidim kako to zvuci na engl Smile

13Let's make some Twilight stuff :D Empty Re: Let's make some Twilight stuff :D Mon Apr 27, 2009 1:25 am

The.Cold.One

The.Cold.One
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

da, ali zar niste pitale koliko kosta?? :S

http://www.twilight-serbia.com

14Let's make some Twilight stuff :D Empty Re: Let's make some Twilight stuff :D Mon Apr 27, 2009 1:55 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

twilight's angel (citat):sorry zbog spama, ali kako mislis IMALA SI?



xaxa, eh to je jedna druga prica...
pa tu knjigu mi je tata kupio cim ju je ugledao u knjizari koja se zove Akademija, u knez mihajlovoj...
i ja sam bila sva srecna naravno... dok nam nije, posle nedelju dana dosao neki rodjak iz crne gore na lecenje u bg, koji ima isto cerku '94 kao ja, i isto zaludjena za twilight-om, i zamolio da mu "pozajmim" (citaj dam) knjigu za njegovu cerku...
i ja naavno nisam htela... a onda sam dobila tu retardiranu 3 iz matematike...
i kazna za tu retardiranu ocenu je bila knjiga...
i sad je ona tamo kod neke jadnice... Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Sad

15Let's make some Twilight stuff :D Empty Re: Let's make some Twilight stuff :D Tue Apr 28, 2009 4:19 pm

*Edward's girlfriend*

*Edward's girlfriend*
Charming vampire

a cekaj u toj knjizari akademija imaju knjige na engleskom????loji delovi?koliko su?

16Let's make some Twilight stuff :D Empty Re: Let's make some Twilight stuff :D Tue Apr 28, 2009 8:23 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

nemaju...bila sam pre par dana i nisu imali....mozda ranije.

17Let's make some Twilight stuff :D Empty Re: Let's make some Twilight stuff :D Tue Apr 28, 2009 9:05 pm

Leptiric

Leptiric
Obsessive newbourn

U Akademiji imaju najvise knjiga na engleskom,verovatno ce im stici ponovo. Very Happy

18Let's make some Twilight stuff :D Empty Re: Let's make some Twilight stuff :D Fri May 01, 2009 1:19 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

da, bilo je knjiga, i stici ce ponovo...

nego za ove twilight stvari, da se pohvalim, napravila sam jutros ogrlicu istu kao sto alice (msm ash, al razumemo se) ima u filmu. Ispala je extra, stavljam sliku cim je slikam

Sad da vam opisem "slozen" proces stvaranja..
kupila sam crnu satensku traku od 1,5 posto uglavnom sve stvari koje pocnem moram nekoliko puta da uradim, jer predhodne userem...
onda sam logo cullenovih, koji sam dobila kao tetovazu u nemackom bravou, zalepila smrt lepkom na snalicu, tako da se ona ne vidi...
i na kraju sam tom snalicom zakacila te dve trake oko vrata... i nebih da se hvalim al poprilicno lici, ili sam ja corava....
xexe..

19Let's make some Twilight stuff :D Empty Re: Let's make some Twilight stuff :D Sat May 02, 2009 12:43 am

Twilight_girl

Twilight_girl
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

cool kad bi mogla da stavis sliku bilo bi sooper.... probacu i ja to da napravim

http://ninasource.forumsr.com

20Let's make some Twilight stuff :D Empty Re: Let's make some Twilight stuff :D Sat May 02, 2009 12:45 am

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

xexe, evo sliku cu da stavim, cim ga slika...
idem da skoljicam!!!!

21Let's make some Twilight stuff :D Empty Re: Let's make some Twilight stuff :D Sat May 02, 2009 1:56 pm

Jacob's little wolf girl

Jacob's little wolf girl
Young newborn

Ja sam svedok:extra je!!!!<3

22Let's make some Twilight stuff :D Empty Re: Let's make some Twilight stuff :D Sat May 02, 2009 2:14 pm

emmett's girl

emmett's girl
Obsessive newbourn

I ja !!!!!!mnogo je dobra!!!!!!!

23Let's make some Twilight stuff :D Empty Re: Let's make some Twilight stuff :D Sat May 02, 2009 9:37 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

ajde stavi sliku...pa da ja probam da napravim inace cu sve da userem.... necu umeti bez slike tvoje ogrlice...

24Let's make some Twilight stuff :D Empty Re: Let's make some Twilight stuff :D Sat May 02, 2009 11:05 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

evo slika, msm nemojte da se odusevljavate... ni slikom ni ogrlicom, msm moram da ga slikam photoaparatom, jer mi je mobitel retardiran...
da ne blebecem vise, evo slika...

Let's make some Twilight stuff :D 156v7l5

25Let's make some Twilight stuff :D Empty Re: Let's make some Twilight stuff :D Sat May 02, 2009 11:35 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

kako je extra ispalo...svaka cast...

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 1/8]

Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions