Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Oooo,zdravo dobri ljudOVI

+5
feelin_my_teeth?
The.Cold.One
>eDwArD's LuLLaBy<
PcElicA M*A*J*A*
Leptiric
9 posters

Go down  Poruka [Stranica 1/1]

1Oooo,zdravo dobri ljudOVI Empty Oooo,zdravo dobri ljudOVI Sun Apr 26, 2009 10:47 pm

Leptiric

Leptiric
Obsessive newbourn

Heeej!

Ja sam Ana. Very Happy
[veceras sam bas veselaaaaa]

ok. imam 15 godina. xD
i prvo sam gledala film [na nagovor drugarica] pa sam odlucila da moram da procitam i knjige.
I onda sam procitala Sumrak na srpskom,pa New Moon i Eclipse na engleskom,i sad citam Breaking Dawn na engleskom,i pri kraju sam. Odmah cu reci da knjige ne cenim kao neka umetnicka dela,ali mi se mnooogo svidjaju zbog jednostavnog jezika i zato sto su uzasno mastovite.

I eto,to je to. Cisto da vam se predstavim. Very Happy

2Oooo,zdravo dobri ljudOVI Empty Re: Oooo,zdravo dobri ljudOVI Sun Apr 26, 2009 11:02 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

Oooo,zdravo dobri ljudOVI 460827 Ja sam Maja... Oooo,zdravo dobri ljudOVI 903476 i uzivaj na forumu..... Very Happy

3Oooo,zdravo dobri ljudOVI Empty Re: Oooo,zdravo dobri ljudOVI Sun Apr 26, 2009 11:49 pm

>eDwArD's LuLLaBy<

>eDwArD's LuLLaBy<
Charming vampire

pozz ja sam andrea!!!!!!
Uzivaj!!!!!! Very Happy

4Oooo,zdravo dobri ljudOVI Empty Re: Oooo,zdravo dobri ljudOVI Mon Apr 27, 2009 12:50 am

The.Cold.One

The.Cold.One
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

dobrodosla! Smile ja sam Mima, nadam se da ce ti biti lepo sa nama ovde Smile)

Pa ove knjige i nisu bas umetnicka dela, niti neke knjige koje ce se ikada uciti u skolama, stavise ni jedna knjiga fantastike to nije... ali ono sto me drzi privrzenom njima vec skoro punu godinu je bas to: mastovitost, zatim zabranjena ljubav i njena snaga, sposobnost da se za voljenog ucini sve Smile) i sve vise mislim da ce tako ostati jos dugo,dugo,dugo Very Happy

http://www.twilight-serbia.com

5Oooo,zdravo dobri ljudOVI Empty Re: Oooo,zdravo dobri ljudOVI Mon Apr 27, 2009 10:28 am

feelin_my_teeth?

feelin_my_teeth?
Unstoppable vampire

WeLcOmE!
Ja sam Nina!
Uzivaaaaj!!!
xD

http://robertpattinson1986.forumotion.net/

6Oooo,zdravo dobri ljudOVI Empty Re: Oooo,zdravo dobri ljudOVI Mon Apr 27, 2009 11:33 am

TwA.Ta

TwA.Ta
Post thirsty vampire

The.Cold.One (citat):
Pa ove knjige i nisu bas umetnicka dela, niti neke knjige koje ce se ikada uciti u skolama, stavise ni jedna knjiga fantastike to nije...

HP je lektira u VB,u naprednoj grupi iz knjizevnosti Smile
Dobrodosla! Ja sam Tajana I love you

7Oooo,zdravo dobri ljudOVI Empty Re: Oooo,zdravo dobri ljudOVI Mon Apr 27, 2009 11:37 am

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

welcomeXD....pa ono knjige su napisane za tinejdzere koi ionako msm vecina nista ne cita....sigurno nece postati kao romeo i julija ili don kihot ili ono..uf zaboravila sam ime

8Oooo,zdravo dobri ljudOVI Empty Re: Oooo,zdravo dobri ljudOVI Mon Apr 27, 2009 12:07 pm

*Twilight*Princess*

*Twilight*Princess*
Obsessive newbourn

Oooo,zdravo dobri ljudOVI 903476
lepo se zabavi na forumu...xD
P.S.Ja sam Sandra

http://www.rbd-4ever.forumotion.net

9Oooo,zdravo dobri ljudOVI Empty Re: Oooo,zdravo dobri ljudOVI Mon Apr 27, 2009 2:44 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Pozz, ja sam Tamara. Lepo se provedi i uvek budi tako vesela Very Happy

10Oooo,zdravo dobri ljudOVI Empty Re: Oooo,zdravo dobri ljudOVI Tue Apr 28, 2009 12:53 am

Leptiric

Leptiric
Obsessive newbourn

Hvalaaaaaa svima puno punoooo!

11Oooo,zdravo dobri ljudOVI Empty Re: Oooo,zdravo dobri ljudOVI Tue Apr 28, 2009 3:08 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Nema na cemu.

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 1/1]

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions