Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Pomoc oko domaceg

+16
Tasha'94
JeJa
Alis Kalen
Twilight_fanpire
>eDwArD's LuLLaBy<
midnight_sun_girl
Rosie
_NikA_
Jacob's little wolf girl
emmett's girl
TwA.Ta
m...ue
_GaGa_92
.MisS.CulleN.
**Anchi96**
Edward's spider-monkey
20 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down  Poruka [Stranica 3/5]

51Pomoc oko domaceg - Page 3 Empty Re: Pomoc oko domaceg Mon May 11, 2009 10:55 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

ja neumem da pisem sastave...pls hoce li neko postaviti....ocekujem odg...,molim vas sutra je UTORAK i za sutra mi treba....bilo sta...

52Pomoc oko domaceg - Page 3 Empty Re: Pomoc oko domaceg Mon May 11, 2009 11:19 pm

midnight_sun_girl

midnight_sun_girl
Charming vampire

Edward's spider-monkey (citat):
Prijateljstvo


Ove godine, raspasce se mnoga prijateljstva, naravno, bicemo mi idalje drugovim prvo cemo se vidjati svakog vikenda, pa svakog meseca, na kraju ceni proci jedan pored drugog na ulici, a necemo se pozdraviti niti prepoznati. Naravno, nece svim prijateljstvima doci kraj. Neka ce trajati i dalje, i mozda ce biti i jaca nego pre. Ja pisem u slavu takvih prijateljstava, iskrenih i trajnih.
Drugarstvo nije poznanstvo drugova u skoli, drugarstvo je svaka cestica zajedno provedenog vremena u zabavi, tuzi, placu, svadji smehu, i u svakom drugom tenutku omotanog razlicitim emocijama zajednickog zivota.
Ne mogu da kazem da bih umrla bez mojih najboljih drugarica, jer bih vas ocigledno slagala, ali bez njih ne big bila ovo sto sada jesam. Mozda nase prijateljstvo nije od pelena, i mozda nismo zajedno delile lutke u vrticu, ali je iskreno, ma koliko kratko bilo. Ono je zasnovano na dugackim telefonskim razgovorima, dan-nocnim izlascima, kratkim bezazlenim svadjama i toni smeha.
Drug, to place kad ti places, ko se smeje kad se ti smejes, ko te razume i kad cutis, ko te iskreno bodri, raduje tvom uspehu, onaj ko ti pruzi ruku da ustanes kad padnes.
Ne znam da li ce ovaj sastav ikada procitati moje najbolje drugarice, ali neka znaju da im dugujem mnogo, da su mi ulepsale poslednje dane osnovne skole, izgradile mi ovaku licnost, i ucinile me srecne u mnogobrojnim situacijama.
One su pravi prijatelji, i uvek ce to biti, i, ma kako nas nasi putevi razdvojili, ja verujem da ce me sudbina na kraju spojiti sa ovakvim prijateljima, na koje sam nekad bila beskrajno ljuta, a nekad bogu zahvalna na njima.Zato Yeyo, Lillu, Jano i Kayo, hvala vam za sve. Hvala vam sto ste uvek klimale glavom na moje budalastine, sto ste razumeli moje glupe greske i izvlacili me iz nemogucih situacija. Hvala vam, sto postojite .

ja ne znam sta da kazem na ovaj sastav... divan je.... nemam reci svaka cast .... cheers cheers

53Pomoc oko domaceg - Page 3 Empty Re: Pomoc oko domaceg Mon May 11, 2009 11:20 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

**Anchi96** (citat):ja neumem da pisem sastave...pls hoce li neko postaviti....ocekujem odg...,molim vas sutra je UTORAK i za sutra mi treba....bilo sta...

sry, al ja sastav ne mogu da nadjem...

54Pomoc oko domaceg - Page 3 Empty Re: Pomoc oko domaceg Mon May 11, 2009 11:20 pm

>eDwArD's LuLLaBy<

>eDwArD's LuLLaBy<
Charming vampire

jao brate sta bih dala za takvu tamu moje teme za domaci zvuce nesto ovako;
satiricni prikaz neke pojave u drustvu u stilu radoja domanovica!!!!
e sta bi dala da se vratim u osnovnu!!!! Very Happy

55Pomoc oko domaceg - Page 3 Empty Re: Pomoc oko domaceg Mon May 11, 2009 11:21 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

nema veze...sad cu da pretrazim preko neta pa cu da vidim sta mogu da napisem ....

56Pomoc oko domaceg - Page 3 Empty Re: Pomoc oko domaceg Mon May 11, 2009 11:22 pm

>eDwArD's LuLLaBy<

>eDwArD's LuLLaBy<
Charming vampire

e a kao ste tunacili zvezdu??? Sta je njeno znacenje u pesmu????

57Pomoc oko domaceg - Page 3 Empty Re: Pomoc oko domaceg Mon May 11, 2009 11:23 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

njeno znaenje u pesmi je uspeh ...zelja za necim...u zivotu...mislim nesto sto zelis da postignes i nesto tako...

58Pomoc oko domaceg - Page 3 Empty Re: Pomoc oko domaceg Mon May 11, 2009 11:23 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

ali problem je sto ja nemam ppojma sta da napisem...

59Pomoc oko domaceg - Page 3 Empty Re: Pomoc oko domaceg Mon May 11, 2009 11:26 pm

>eDwArD's LuLLaBy<

>eDwArD's LuLLaBy<
Charming vampire

pa sta zelis da postignes da postanes u zivotu,sta je ono o cemu sanjas. npr: moj san je da se odselim iz ove zemlje i zivim negde drugde...
iskenjaj nesto o onome sto zelis ,ubaci u to dosta opisa i dobices 5 to je 6 razred ne treba ti nista komplikovano!!

60Pomoc oko domaceg - Page 3 Empty Re: Pomoc oko domaceg Mon May 11, 2009 11:29 pm

midnight_sun_girl

midnight_sun_girl
Charming vampire

pa da.... ne mora to da bude sastav kao za srednju ... nesto ako i ne znas izmisli ko da ce ona to i znati xD

61Pomoc oko domaceg - Page 3 Empty Re: Pomoc oko domaceg Mon May 11, 2009 11:32 pm

>eDwArD's LuLLaBy<

>eDwArD's LuLLaBy<
Charming vampire

e a treba i meni pomoc!!!!
satirican prikaz neke pojave u drustvu u stilu radoja domanovica
ovo je drugi gimnazije
jao umobolne li teme!!!!!!!! Poludecu od te nastavnice!!!!!!

62Pomoc oko domaceg - Page 3 Empty Re: Pomoc oko domaceg Mon May 11, 2009 11:34 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

moja nastavnic trazi previse....kako da vam objasnim...evo primera bio e 5 razred i imali smo temu predeo obasjna suncem..moja drugarica izm srednje skole mi je pomogla da napisem inace ona ma 5 iz sastava ...mislim pismenih...i dala mi je 2 iako je sastav bio za 4....tako da...trazicu po netu...ipak nemam pojma sta da napisem....

63Pomoc oko domaceg - Page 3 Empty Re: Pomoc oko domaceg Mon May 11, 2009 11:40 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

midnight_sun_girl (citat):
Edward's spider-monkey (citat):
Prijateljstvo


Ove godine, raspasce se mnoga prijateljstva, naravno, bicemo mi idalje drugovim prvo cemo se vidjati svakog vikenda, pa svakog meseca, na kraju ceni proci jedan pored drugog na ulici, a necemo se pozdraviti niti prepoznati. Naravno, nece svim prijateljstvima doci kraj. Neka ce trajati i dalje, i mozda ce biti i jaca nego pre. Ja pisem u slavu takvih prijateljstava, iskrenih i trajnih.
Drugarstvo nije poznanstvo drugova u skoli, drugarstvo je svaka cestica zajedno provedenog vremena u zabavi, tuzi, placu, svadji smehu, i u svakom drugom tenutku omotanog razlicitim emocijama zajednickog zivota.
Ne mogu da kazem da bih umrla bez mojih najboljih drugarica, jer bih vas ocigledno slagala, ali bez njih ne big bila ovo sto sada jesam. Mozda nase prijateljstvo nije od pelena, i mozda nismo zajedno delile lutke u vrticu, ali je iskreno, ma koliko kratko bilo. Ono je zasnovano na dugackim telefonskim razgovorima, dan-nocnim izlascima, kratkim bezazlenim svadjama i toni smeha.
Drug, to place kad ti places, ko se smeje kad se ti smejes, ko te razume i kad cutis, ko te iskreno bodri, raduje tvom uspehu, onaj ko ti pruzi ruku da ustanes kad padnes.
Ne znam da li ce ovaj sastav ikada procitati moje najbolje drugarice, ali neka znaju da im dugujem mnogo, da su mi ulepsale poslednje dane osnovne skole, izgradile mi ovaku licnost, i ucinile me srecne u mnogobrojnim situacijama.
One su pravi prijatelji, i uvek ce to biti, i, ma kako nas nasi putevi razdvojili, ja verujem da ce me sudbina na kraju spojiti sa ovakvim prijateljima, na koje sam nekad bila beskrajno ljuta, a nekad bogu zahvalna na njima.Zato Yeyo, Lillu, Jano i Kayo, hvala vam za sve. Hvala vam sto ste uvek klimale glavom na moje budalastine, sto ste razumeli moje glupe greske i izvlacili me iz nemogucih situacija. Hvala vam, sto postojite .

ja ne znam sta da kazem na ovaj sastav... divan je.... nemam reci svaka cast .... cheers cheers
Jao,svaka ti cast! Dugo nisam cula bolji sastav!!! Samo tako nastavi! cheers cheers cheers

64Pomoc oko domaceg - Page 3 Empty Re: Pomoc oko domaceg Tue May 12, 2009 12:06 am

Alis Kalen

Alis Kalen
Obsessive newbourn

Edward's spider-monkey (citat):
Prijateljstvo


Ove godine, raspasce se mnoga prijateljstva, naravno, bicemo mi idalje drugovim prvo cemo se vidjati svakog vikenda, pa svakog meseca, na kraju ceni proci jedan pored drugog na ulici, a necemo se pozdraviti niti prepoznati. Naravno, nece svim prijateljstvima doci kraj. Neka ce trajati i dalje, i mozda ce biti i jaca nego pre. Ja pisem u slavu takvih prijateljstava, iskrenih i trajnih.
Drugarstvo nije poznanstvo drugova u skoli, drugarstvo je svaka cestica zajedno provedenog vremena u zabavi, tuzi, placu, svadji smehu, i u svakom drugom tenutku omotanog razlicitim emocijama zajednickog zivota.
Ne mogu da kazem da bih umrla bez mojih najboljih drugarica, jer bih vas ocigledno slagala, ali bez njih ne big bila ovo sto sada jesam. Mozda nase prijateljstvo nije od pelena, i mozda nismo zajedno delile lutke u vrticu, ali je iskreno, ma koliko kratko bilo. Ono je zasnovano na dugackim telefonskim razgovorima, dan-nocnim izlascima, kratkim bezazlenim svadjama i toni smeha.
Drug, to place kad ti places, ko se smeje kad se ti smejes, ko te razume i kad cutis, ko te iskreno bodri, raduje tvom uspehu, onaj ko ti pruzi ruku da ustanes kad padnes.
Ne znam da li ce ovaj sastav ikada procitati moje najbolje drugarice, ali neka znaju da im dugujem mnogo, da su mi ulepsale poslednje dane osnovne skole, izgradile mi ovaku licnost, i ucinile me srecne u mnogobrojnim situacijama.
One su pravi prijatelji, i uvek ce to biti, i, ma kako nas nasi putevi razdvojili, ja verujem da ce me sudbina na kraju spojiti sa ovakvim prijateljima, na koje sam nekad bila beskrajno ljuta, a nekad bogu zahvalna na njima.Zato Yeyo, Lillu, Jano i Kayo, hvala vam za sve. Hvala vam sto ste uvek klimale glavom na moje budalastine, sto ste razumeli moje glupe greske i izvlacili me iz nemogucih situacija. Hvala vam, sto postojite .
Stvarno si talentovana. cheers cheers

Moram da kazem izgleda da ima bas bzv nastavnika srp moj naravno upada u te. Ali ako nista na pismenim stalno dobija 5+++,a kad nas proziva za domace sastave uvek me preskace Sad cim vidi koliko sam napisala. Ali ne znam da li bi vam se dopalo moje pisanje, ovde ima bas dobrih pisaca,nisam pisala knjige vec su mi samo neki tekstovi kao slati tu i tamo Rolling Eyes

65Pomoc oko domaceg - Page 3 Empty Re: Pomoc oko domaceg Tue May 12, 2009 12:09 am

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

ajde pls mi napisi sastav molim te...nemam pojma o cemu da pisem....ali molim te....hoces i??/

66Pomoc oko domaceg - Page 3 Empty Re: Pomoc oko domaceg Tue May 12, 2009 12:11 am

Alis Kalen

Alis Kalen
Obsessive newbourn

ko ja?

67Pomoc oko domaceg - Page 3 Empty Re: Pomoc oko domaceg Tue May 12, 2009 12:12 am

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

da...pls

68Pomoc oko domaceg - Page 3 Empty Re: Pomoc oko domaceg Tue May 12, 2009 12:20 am

Alis Kalen

Alis Kalen
Obsessive newbourn

Izvini ponovo.

69Pomoc oko domaceg - Page 3 Empty Re: Pomoc oko domaceg Tue May 12, 2009 10:33 am

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

Nema veze...Nasla sam neki sastav preko net-a...a vi mi recite valja li posto nje ista teme..evo:

Nasi mladi dani lete na krilima najvecih zelja,najludjih mastanja.Danas je tako obicno I malo,a sutra veliko,blistavo.Sta ce moj zivot biti sutra?Svako sutra hrani se mojim najsmesnijim snovima,koji nisu nerealni.Ali,moracu mnogo,mnogo da radim,da ucim kako bi moja mastanja postala stvarnost.Put od snova do jave posut je trnjem,jer nije lako dohvatiti zvezde koje ce obasjati nase zivote I dati smisao nasem zivljenju.Jednog dana,u mojim snovima,ja sam visokoobrazovana zena,zaposlena u uglednoj firmi.I ta slika mene uspesne,elegantne,je tako jaka da mi se cini da mogu da je dodirnem.Cini mi se da ce slika satkana od mojih snova iskoraciti iz rama mastarija I zakoraciti na ulicu jave.Bolji posao,u mom snu,je zanimljiv,vezan za stalno usavrsavanje,ucenje,putovanje po svetu,za upoznavanje sposobnih I pametnih ljudi.Da,bilo bi vrlo zanimljivo sresti I saradjivati sa nekom poznatom licnoscu.Raditi I ostvariti se profesionalno,raviti sve svoje talente I pomoci nasem narodu u ovim preteskim vremenima danas jeste mastanje,ali sutra-java.Dohvatiti tu zvezdu uspeha I ispunjenja prefesionalnog sna jedan je od mojih zivotnih ciljeva.San I mastanje je zlatna nit koja neraskidivo veze juce I danas u divno sutra.Ali ako moj zivot ne bude obasjan svetloscu ljubavi,ako ne bude grejan njenom vatrom,sve ce biti siromasno,promaseno.Uzalud sav sjaj uspeha ako srce I dusa ostanu prazni.Mastam da svoj zivot ispunim drugim ljudskim bicima,da moja porodica bude ona nit koja ce sve dane mog,naseg zivota povezati u neraskidiv djerdan srece,ljubavi,odanosti,podrske.Zivot mora biti jedno ispunjeno zivljenje,takvo deljenje dana sa drugim bicem da se moze najlepsa ljubavna pesma napisati,da se ozivi veliki ljubavni roman.Svojim mastanjima tkam cilim za prelepo sutra,dodirujem zvezde uspeha jer cu raditi posao koji ce me ispuniti.


Pa...Valja li??

70Pomoc oko domaceg - Page 3 Empty Re: Pomoc oko domaceg Tue May 12, 2009 10:49 am

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

pls mi recite valja li...mislim ide li uz moju temu??/

71Pomoc oko domaceg - Page 3 Empty Re: Pomoc oko domaceg Wed May 13, 2009 11:44 am

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

ide, ide!!!! super je!

72Pomoc oko domaceg - Page 3 Empty Re: Pomoc oko domaceg Wed May 13, 2009 11:45 am

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

pa odlican je kad ga ja nisam pisala.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

73Pomoc oko domaceg - Page 3 Empty Re: Pomoc oko domaceg Wed May 13, 2009 11:47 am

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

xexe!!!!!! pa dobro... sta te briga!

74Pomoc oko domaceg - Page 3 Empty Re: Pomoc oko domaceg Wed May 13, 2009 11:53 am

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

pa da...ali rekla mi je kao da ti ovaj sastav nisi nasla na internetu....

75Pomoc oko domaceg - Page 3 Empty Re: Pomoc oko domaceg Wed May 13, 2009 11:55 am

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

xexe.. ti naravo nisi rekla!

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 3/5]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions