Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Rob Pattinson gej?????????

+8
Rosie
PcElicA M*A*J*A*
a_n_a
twilight's angel
TwA.Ta
_GaGa_92
Edward's spider-monkey
m...ue
12 posters

Idi na stranicu : 1, 2, 3  Next

Go down  Poruka [Stranica 1/3]

1Rob Pattinson gej????????? Empty Rob Pattinson gej????????? Mon May 04, 2009 2:32 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

sta sad ovo znaci........
dobijem info da glupi u filmu gej osobu??????nadjem sliku za intervju koji je dao za britanski gej casopis???
mozda i su samo glasine ali bogme je prica!!!!!!!!!!!!!(gej film mozda izadje u srbiji-katastrofa!)

2Rob Pattinson gej????????? Empty Re: Rob Pattinson gej????????? Mon May 04, 2009 2:46 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

xexe, on nije gej, ali sve sto si cula je istina... jeste se slikao za gay casopis kao 15-ogodisnjak, ili tako nekako....
a sad je snimio film gde glumi salvadora dalija, koji je bio biseksualac....

nego mene nesto drugo brine, drug mi je rekao da je rob imao plasticnu operaciju, hmmm, znate vec cega, ne bih da govorim ruzne reci... kao on je to gledao na e channelu.

3Rob Pattinson gej????????? Empty Re: Rob Pattinson gej????????? Mon May 04, 2009 3:34 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

hahaha...plasticnu operaciju????
lol,to je urnebesno... Smile ali,da je to istina verovatno bi objavili na sva zvona..
a shto te to brine? LoL

4Rob Pattinson gej????????? Empty Re: Rob Pattinson gej????????? Mon May 04, 2009 3:37 pm

TwA.Ta

TwA.Ta
Post thirsty vampire

Ma sad najbolje! Da svi budu pederi! I sta cemo mi onda?Da se slikamo xD
Evo vam slike:
Rob Pattinson gej????????? X3cep
Rob Pattinson gej????????? Rjjl9z

5Rob Pattinson gej????????? Empty Re: Rob Pattinson gej????????? Mon May 04, 2009 3:41 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

pa da ali kakve ima veze za koji casopis se slikao, kao da njega neko pita.. verovatno mu samo dodje menadzer i kaze imas snimanje tad i tad,njega ionako niko nista ne pita.
Nervira me to sto uvek kad neko nema devojku a lep je,on je gej Smile
boze,boze.

6Rob Pattinson gej????????? Empty Re: Rob Pattinson gej????????? Mon May 04, 2009 3:52 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

xaxa... e bre kakvi su muskarci... jos ih ima manje od nas... jos i postaju gayevi!!!!

7Rob Pattinson gej????????? Empty Re: Rob Pattinson gej????????? Mon May 04, 2009 4:02 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

kuda ovo boze vodi da jedam od NAJ glumaca postaje gay...xDDD...a film...to me zanima....cula sam takodje da ce raditi gay ,,scenu'' ako me kapirate.......??????????izavio da mu je malo neprijatno......MALO!!! neprijatno

8Rob Pattinson gej????????? Empty Re: Rob Pattinson gej????????? Mon May 04, 2009 4:11 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

ima na newmoonmovie.org scena ljubljenja sa tim muskarcem....
a to da je gej - gej je u istoj meri koliko i jackson! znaci nimalo! i nek ti tabloidi prestanu da lupetaju!

9Rob Pattinson gej????????? Empty Re: Rob Pattinson gej????????? Mon May 04, 2009 4:15 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

twilight's angel (citat):ima na newmoonmovie.org scena ljubljenja sa tim muskarcem....
a to da je gej - gej je u istoj meri koliko i jackson! znaci nimalo! i nek ti tabloidi prestanu da lupetaju!

ma pretpostavila sam da nije gay samo mi je totalna misterija zasto je prihvato ulogu!!!!!

10Rob Pattinson gej????????? Empty Re: Rob Pattinson gej????????? Mon May 04, 2009 4:17 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

pa ne moze uvek da igra vampira...xD

11Rob Pattinson gej????????? Empty Re: Rob Pattinson gej????????? Mon May 04, 2009 4:24 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

valjda...................................

12Rob Pattinson gej????????? Empty Re: Rob Pattinson gej????????? Mon May 04, 2009 7:31 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

a zasto ne bi igrao geja..sta ima veze sto nije gej..Ipak je to Salvador Dali, jedan od najboljih slikara Smile A i verovatno je dobio dosta para... I vec je snimio taj film,ako se ne varam,sutra je svetska premijera...
I izjavio je da su mu gej scene bile smesne i da mu je bilo neprijatno jadnicku!

13Rob Pattinson gej????????? Empty Re: Rob Pattinson gej????????? Mon May 04, 2009 7:35 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

sta???????????????????
nenenene on nije gey mozda igra nekog pedera ali on sigurno nije gey!!!!

a bre sve ih proglasise za pedere na koga cemo onda da se lozimo??

14Rob Pattinson gej????????? Empty Re: Rob Pattinson gej????????? Mon May 04, 2009 8:16 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

tacno, ili zauzet, ili gay!!!! strasno!!!! ili ne postoji!!!!!

a nije gay!!!!

15Rob Pattinson gej????????? Empty Re: Rob Pattinson gej????????? Mon May 04, 2009 9:39 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

da. . . . . .
zar nemaju pametnija posla nego da nas sekiraju
mozda su se neki poubijali sto su to culi

16Rob Pattinson gej????????? Empty Re: Rob Pattinson gej????????? Mon May 04, 2009 11:44 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

_GaGa_92 (citat):a zasto ne bi igrao geja..sta ima veze sto nije gej..Ipak je to Salvador Dali, jedan od najboljih slikara Smile A i verovatno je dobio dosta para... I vec je snimio taj film,ako se ne varam,sutra je svetska premijera...
I izjavio je da su mu gej scene bile smesne i da mu je bilo neprijatno jadnicku!

slazem se....nisam znala koga je igrao sorry!!!!!Salvador Dali je izvanredan slikar!!!!!!!!ustvari vecina slikara bilo je gay ili su bili asexualci,to je malo uvrnuto....ma skrecem s teme,ne bih pare uplitala,a msm da nema snase da je on gay......

17Rob Pattinson gej????????? Empty Re: Rob Pattinson gej????????? Tue May 05, 2009 12:00 am

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

ljudi, nije gay, samo je dobar glumac, ume u svaku ulogu da se unese!!!!!!!

18Rob Pattinson gej????????? Empty Re: Rob Pattinson gej????????? Tue May 05, 2009 12:39 am

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

daaaaaa......ajde vise ti glupi tracevi.........!!!!!!!! svidja mi se sta ce da glumi,...neka,hoce da pokaze svoje glumacko umece i da se dokaze u tim nekim malo ozbilj. ulogama!!!!! Go ROBI!!!!!! Very Happy

19Rob Pattinson gej????????? Empty Re: Rob Pattinson gej????????? Tue May 05, 2009 12:39 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

slazem se sa tobom, msm ne moze svako da bude gay, ne moze..

20Rob Pattinson gej????????? Empty Re: Rob Pattinson gej????????? Tue May 05, 2009 1:19 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

jao smaraju sa ovim..pa sta ako je gej pustite coveka da dishe..a nije gej/

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

21Rob Pattinson gej????????? Empty Re: Rob Pattinson gej????????? Tue May 05, 2009 3:18 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

tako je Smile
Pitanje je samo da li ce taj film doci kod nas i kada...?
Danas izlazi svuda,sem kod nas,naravno...Ako uopste izadje Smile

22Rob Pattinson gej????????? Empty Re: Rob Pattinson gej????????? Tue May 05, 2009 3:59 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

ja sam cula da je nesto u septembru.....

23Rob Pattinson gej????????? Empty Re: Rob Pattinson gej????????? Tue May 05, 2009 4:19 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

nisam znala da je snimio novi film . . .
uredu je sto igra geja ali to sto su ga proglasili gejom!!!!
i ja bi za pare igrala lezbejku mada pa i sta da je gej to je njegova stvar ja bi ga ipak i dalje volela. . .

evo nasla sam nesto na youtube-u ja mislim da je to :
https://www.youtube.com/watch?v=_ybygFyJbgs

24Rob Pattinson gej????????? Empty Re: Rob Pattinson gej????????? Tue May 05, 2009 4:29 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

izvini te sto opet saljem posta li morala sam

film se zove little ashes izlazi 8 maja

oficial trailer
https://www.youtube.com/watch?v=n7BlNbL9eFQ

25Rob Pattinson gej????????? Empty Re: Rob Pattinson gej????????? Tue May 05, 2009 5:00 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

hm........pa nek glumi koga hoce sta se nas toga tice mi gledamo film mene nerviraju tabloidi.....sta sve ume da pise u javnsoti.....c c c

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 1/3]

Idi na stranicu : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions