Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Rob Pattinson gej?????????

+8
Rosie
PcElicA M*A*J*A*
a_n_a
twilight's angel
TwA.Ta
_GaGa_92
Edward's spider-monkey
m...ue
12 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next

Go down  Poruka [Stranica 2/3]

26Rob Pattinson gej????????? - Page 2 Empty Re: Rob Pattinson gej????????? Tue May 05, 2009 5:03 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

a_n_a (citat):izvini te sto opet saljem posta li morala sam

film se zove little ashes izlazi 8 maja

oficial trailer
https://www.youtube.com/watch?v=n7BlNbL9eFQ

ja sam sad odgledala , trailer je malo uvrnut.......

27Rob Pattinson gej????????? - Page 2 Empty Re: Rob Pattinson gej????????? Tue May 05, 2009 5:05 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

msm ja nisam znala koji je film(sorry) pa sam se zacudila za gay pa Salvador Dali.....pa valjda sve to ima smisla iako mi je malo uvrnuto mislim ne mozemo mu mi birati filmove!!!!.....jesu ga dobro platili za ovo.....

28Rob Pattinson gej????????? - Page 2 Empty Re: Rob Pattinson gej????????? Tue May 05, 2009 6:33 pm

Makishka

Makishka
Young newborn

Prelep je na gore postawljenim slikama... Rob Pattinson gej????????? - Page 2 987351

29Rob Pattinson gej????????? - Page 2 Empty Re: Rob Pattinson gej????????? Tue May 05, 2009 6:39 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

po mojim nesigurnim izvorima, film dolazi kod nas u julu!!!

30Rob Pattinson gej????????? - Page 2 Empty Re: Rob Pattinson gej????????? Tue May 05, 2009 7:57 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

OMG......Rob is ugly..........jbt. ne da je trailer uvrnut,nego...uzas..i moram da primetim da je Robi jako ruzan ovde...smrc...stvarno ga unakazise...bolje neka se on drzi vampira....

31Rob Pattinson gej????????? - Page 2 Empty Re: Rob Pattinson gej????????? Tue May 05, 2009 8:21 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

meni nije bas tako ruzan..ruzniji mi je u onome ''how to be'' tu je stvarno kriminalan,ali ovde je izoopacen,a to mu je uloga....i brcici su mu urnebesni...

32Rob Pattinson gej????????? - Page 2 Empty Re: Rob Pattinson gej????????? Tue May 05, 2009 8:30 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

_GaGa_92 (citat):meni nije bas tako ruzan..ruzniji mi je u onome ''how to be'' tu je stvarno kriminalan,ali ovde je izoopacen,a to mu je uloga....i brcici su mu urnebesni...

brcici su nesto kao fenomen........

33Rob Pattinson gej????????? - Page 2 Empty Re: Rob Pattinson gej????????? Tue May 05, 2009 9:28 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

xaxaxaxax

a tek frizura na pocetku. . . .

34Rob Pattinson gej????????? - Page 2 Empty Re: Rob Pattinson gej????????? Tue May 05, 2009 9:41 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

o da to je nesto posebno moram priznatoi da mi je ovo doslo iznenada bilo mi je tesko da njega zamisljim sa uvrnutim izgledom ali eto sada je mnogo lakse........sta je bio salvador dali????zar on ne bese slikar?

35Rob Pattinson gej????????? - Page 2 Empty Re: Rob Pattinson gej????????? Tue May 05, 2009 10:03 pm

Leptiric

Leptiric
Obsessive newbourn

Da,da,Dali je slikar.

Mene sto se tice,nek bude sta god hoce. Very Happy to ne menja nista. Very Happy

a fascinira me to kako se menja u skladu sa ulogom. Ko Dzoni Dep. Very Happy

36Rob Pattinson gej????????? - Page 2 Empty Re: Rob Pattinson gej????????? Tue May 05, 2009 10:12 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

o da.....mada ce po meni on uvek u sebi nositi nesto vampirsko....a Jonny Depp je nesto kao genije u prilagodjavanju pr.Jack Sparow,ja nisam prvo miislila da je to on......lol

37Rob Pattinson gej????????? - Page 2 Empty Re: Rob Pattinson gej????????? Tue May 05, 2009 10:47 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

Johnny Depp je kralj,nad kraljevima ne samo u toj ulozi vec u svim ostalim gde je glumio i tesko ko ce moci da ga nadmasi!!!
Elem,nzn. meni je Rob jako ruzan ovde..msm. treba da se posveti maks. svojoj ulozi i da se transformise u skladu sa tim ali je ovo stvarno preterano...i kosa i brcici..i sve ostalo....

38Rob Pattinson gej????????? - Page 2 Empty Re: Rob Pattinson gej????????? Tue May 05, 2009 11:12 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

PcElicA M*A*J*A* (citat):Johnny Depp je kralj,nad kraljevima ne samo u toj ulozi vec u svim ostalim gde je glumio i tesko ko ce moci da ga nadmasi!!!
Elem,nzn. meni je Rob jako ruzan ovde..msm. treba da se posveti maks. svojoj ulozi i da se transformise u skladu sa tim ali je ovo stvarno preterano...i kosa i brcici..i sve ostalo....

slazem se.......a rob je.....nisam mogla da verujem da je on ruzan ali onakav.....

39Rob Pattinson gej????????? - Page 2 Empty Re: Rob Pattinson gej????????? Wed May 06, 2009 12:37 am

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

ljudi, msm ipak on glumi salvadora dalija... jeste li videli nejgove slike... msm covek jeste genije... an opet to nije proizislo iz normalnog uma...

40Rob Pattinson gej????????? - Page 2 Empty Re: Rob Pattinson gej????????? Wed May 06, 2009 3:01 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

Edward's spider-monkey (citat):ljudi, msm ipak on glumi salvadora dalija... jeste li videli nejgove slike... msm covek jeste genije... an opet to nije proizislo iz normalnog uma...

slazem se........

41Rob Pattinson gej????????? - Page 2 Empty Re: Rob Pattinson gej????????? Wed May 06, 2009 4:44 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

pa da,dalijeve slike su u fazonu:-pridjes blizu vidis zenu na prozoru,odes daleko vidis lice americkog predsednika abrahama linkolna.... to ne moze da osmisli normalan um....

42Rob Pattinson gej????????? - Page 2 Empty Re: Rob Pattinson gej????????? Wed May 06, 2009 5:53 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

naravno... i msm da ga je robert savrseno odglumio... lici on malo na salvadora!!!!

43Rob Pattinson gej????????? - Page 2 Empty Re: Rob Pattinson gej????????? Wed May 06, 2009 6:50 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

da ali u dobrom smilsu ne verujem da je nenormalan......ne Dali je stvarno dobar slikar(genije) iako sam videla samo par njegovih slika...evo jedne...

Rob Pattinson gej????????? - Page 2 454_dali_melancholy_atomic

44Rob Pattinson gej????????? - Page 2 Empty Re: Rob Pattinson gej????????? Wed May 06, 2009 6:51 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

lupila sam izbor...ovo mu nije najbolja slika.......

45Rob Pattinson gej????????? - Page 2 Empty Re: Rob Pattinson gej????????? Wed May 06, 2009 7:03 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

xexexee!!!

46Rob Pattinson gej????????? - Page 2 Empty Re: Rob Pattinson gej????????? Wed May 06, 2009 7:46 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

super je odglumeo dalija (dobro gledala sam samo trailer ali sam odusevljena) ja cu obavezno odgledati ovaj film a vi????

p.s. johnny depp je legenda

47Rob Pattinson gej????????? - Page 2 Empty Re: Rob Pattinson gej????????? Wed May 06, 2009 10:37 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

ja se u potpunosti slazem!

48Rob Pattinson gej????????? - Page 2 Empty Re: Rob Pattinson gej????????? Wed May 06, 2009 10:42 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

hehe, strasno je cudan sa brkovima, ali mislim da je extra odglumio...

49Rob Pattinson gej????????? - Page 2 Empty Re: Rob Pattinson gej????????? Thu May 07, 2009 12:14 am

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

slazem se,ali stvarno je on dobar glumac nekako shvata ozbiljno uloge i sve....

50Rob Pattinson gej????????? - Page 2 Empty Re: Rob Pattinson gej????????? Thu May 07, 2009 2:25 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

danas je premijera.....aaaa!

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 2/3]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions