Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Rob Pattinson gej?????????

+8
Rosie
PcElicA M*A*J*A*
a_n_a
twilight's angel
TwA.Ta
_GaGa_92
Edward's spider-monkey
m...ue
12 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3

Go down  Poruka [Stranica 3/3]

51Rob Pattinson gej????????? - Page 3 Empty Re: Rob Pattinson gej????????? Thu May 07, 2009 4:09 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

u americi?? a kad stize kod nas?

52Rob Pattinson gej????????? - Page 3 Empty Re: Rob Pattinson gej????????? Thu May 07, 2009 4:45 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

u julu... jedva cekam!!!

53Rob Pattinson gej????????? - Page 3 Empty Re: Rob Pattinson gej????????? Fri May 08, 2009 8:31 am

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

oppppaaaaa pa to je super meni se tako gleda...ima li da se skine s torrenta??

54Rob Pattinson gej????????? - Page 3 Empty Re: Rob Pattinson gej????????? Fri May 08, 2009 10:56 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

cega bre premijera?:O xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

55Rob Pattinson gej????????? - Page 3 Empty Re: Rob Pattinson gej????????? Fri May 08, 2009 2:13 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

prociataj postove.....

56Rob Pattinson gej????????? - Page 3 Empty Re: Rob Pattinson gej????????? Fri May 08, 2009 2:38 pm

TwA.Ta

TwA.Ta
Post thirsty vampire

Haha Rosie ti si najbolja! XD tako banes na pola,i nemas pojma o cemu se radi. Pricaju o little ashes,ako se tako zove...ovaj Robov film. Ja ga skidam cim izadje na netu.ako vec i nije...

57Rob Pattinson gej????????? - Page 3 Empty Re: Rob Pattinson gej????????? Fri May 08, 2009 6:59 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

znaci u julu je premijera filma

58Rob Pattinson gej????????? - Page 3 Empty Re: Rob Pattinson gej????????? Sat May 09, 2009 1:31 am

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

pa verovatno ce izaci,ali na engleskom...e ako ga neko skine,hajde ga postavite link,please.....

59Rob Pattinson gej????????? - Page 3 Empty Re: Rob Pattinson gej????????? Sat May 09, 2009 10:24 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Mislim da je to uzasno dosadan film,msm naravno da cu pogledati,ali imam osecaj je glup...

60Rob Pattinson gej????????? - Page 3 Empty Re: Rob Pattinson gej????????? Sun May 10, 2009 1:28 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

ja bas suprotno....ali svejedno mi se gleda,zbog izopacenog dalija..ja ga obozavam Smile

61Rob Pattinson gej????????? - Page 3 Empty Re: Rob Pattinson gej????????? Sat May 16, 2009 5:38 pm

P. Sawyer

P. Sawyer
Young newborn

a_n_a (citat):sta???????????????????
nenenene on nije gey mozda igra nekog pedera ali on sigurno nije gey!!!!

a bre sve ih proglasise za pedere na koga cemo onda da se lozimo??
upravo tako....!!!Very Happy

62Rob Pattinson gej????????? - Page 3 Empty Re: Rob Pattinson gej????????? Mon May 18, 2009 1:00 am

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

ma nije gej samo igra geja....tjs.glumi,opustite se..
relax take it easy...a i gledajte to ovako,gejevi vode racuna o sebi:ni jakson i robert nisu najblistavije osobe a ni najcistije tako da...
naravno,ne kazem da nisu savrseni,meni jesu... Smile

63Rob Pattinson gej????????? - Page 3 Empty Re: Rob Pattinson gej????????? Mon May 18, 2009 2:34 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

daaaaaaaaaaa. . . . .. . . . . . savrsen je. . .
ali ustvari onaj francesko je bio zaljubljen u dalija pa se onda
ubio(francesco) mada oni su se simpatisali. . . .
film je sigurno extra cim igra pattinson . . . .

jedva cekam da odgledam taj film

64Rob Pattinson gej????????? - Page 3 Empty Re: Rob Pattinson gej????????? Mon May 18, 2009 3:53 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

i ja..............ROB NIJE GEJ! Very Happy

65Rob Pattinson gej????????? - Page 3 Empty Re: Rob Pattinson gej????????? Mon May 18, 2009 5:02 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

ne on je samo umetnik tj odlican glumac.

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 3/3]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions