Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

U vezi izlaska knjige...

+25
The.Cold.One
Konstantni Filozof
makica
EyB forever
yozza{fairy}
Mala
misha93
anchy
StamatEma
Jessica*
Kaca&ampEdward
MartinkicA
Twilight_fanpire
~ReNesMeE~
PcElicA M*A*J*A*
>eDwArD's LuLLaBy<
_NikA_
robertmarina
Rosie
eleonor
Edward's spider-monkey
_GaGa_92
TwA.Ta
**Anchi96**
twilight's angel
29 posters

Idi na stranicu : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Go down  Poruka [Stranica 1/17]

1U vezi izlaska knjige... Empty U vezi izlaska knjige... Thu May 07, 2009 2:51 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

ovo je preuzeto sa kristen-stewart-serb.forumotion.com. Uzivajte u razocarenju isto onoliko koliko i ja.... (to je dalje preuzeto sa twilight srbija...)



"E pa dragi nashi chlanovi, moramo vas obavestiti da promocije za koju ste dali toliko predloga i koju ste toliko ochekivali - necje biti.

Gosn. Lale je otishao iz firme i dobili smo drugi kontakt kada je u pitanju Sumrak. I vasha administracija se nashla sa dotichnim gospodinom Brankom i dogovarala se kako da izdejstvuju najvishe shto mogu jer nas je Branko praktichno odmah upozorio da necje biti lako organizovati promociju kakvu zhelimo [bez obzira shto smo se mi sve iscimali umesto njih], ali to nije do njega vecj do onih 'iznad'.

Naime, kako to obichno u Srbiji biva, onima na boljim polozhajima u firmama 'zine dupe', da prostite, za parama. Praskozorje je trenutno na shtampi, prvi primerci se ochekuju u ponedeljak, a 2-3 dana kasnije cje se oni nacji i u knjizharama kako bi shto pre i dobili novac za njih.
Postoji koja rech o organizovanju neke ... khm... promocije(?) u IPSu, ali to je sve pod jednim veeeelikim znakom pitanja. Odrzhala bi se u sredu ili chetvrtak, ali tu mozhete zaboraviti na takmichenja i slichne 'dodatke'. Kontam da cje biti eventualno neshto jeftinije knjige i to je to."

JEDINA LEPA STVAR JE STO PRASKOZORJE STVARNO IZLAZI U PONEDELJAK!!!! JEEEE!!!!!

2U vezi izlaska knjige... Empty Re: U vezi izlaska knjige... Thu May 07, 2009 3:12 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

super....vau...nemogu da verujem.....jedva cekam.....

3U vezi izlaska knjige... Empty Re: U vezi izlaska knjige... Thu May 07, 2009 3:15 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

samo 4 dana me dele od knjige...plakacu...od srece, afkors. Very Happy

4U vezi izlaska knjige... Empty Re: U vezi izlaska knjige... Thu May 07, 2009 3:33 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

a....ja cu cekati verovatno 7 dana dok stigne u uzice..

5U vezi izlaska knjige... Empty Re: U vezi izlaska knjige... Thu May 07, 2009 3:59 pm

TwA.Ta

TwA.Ta
Post thirsty vampire

Ja cu naruciti preko knjizare.com,ko ce cekati da dodje u suboticu,pfff...

6U vezi izlaska knjige... Empty Re: U vezi izlaska knjige... Thu May 07, 2009 7:53 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

AAAAAAAAAAAA
NE MOGU DA VERUJEM!
JACK HAPPY JACK HAPPY!!!!!!!!!!!!!!!

7U vezi izlaska knjige... Empty Re: U vezi izlaska knjige... Thu May 07, 2009 8:43 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

molim, 4 dana!!!!!!!!!!!!!!!!
upravo mi se vilica vuce po zemlji!!!!!!!!!!!
wow, 4 dana, ne mogu da verujem. 4 dana. to je kratko....
a, ubicu vas, sad necu moci da spavam!!!!

8U vezi izlaska knjige... Empty Re: U vezi izlaska knjige... Thu May 07, 2009 8:58 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

joj ni ja..I am soooooooooooooooooooooooooooo happy.....

the world is mine......uuuhuhuuhuhuhuhh
njanjanjanajanjanajanajanjanajanajna

9U vezi izlaska knjige... Empty Re: U vezi izlaska knjige... Thu May 07, 2009 10:12 pm

eleonor

eleonor
Young newborn

Cekajte da li ce se knjiga odmah u ponedeljak naci u knjizarama ili 2-3 dana posle?

10U vezi izlaska knjige... Empty Re: U vezi izlaska knjige... Thu May 07, 2009 10:26 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

zar je bitno...

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

11U vezi izlaska knjige... Empty Re: U vezi izlaska knjige... Thu May 07, 2009 10:49 pm

robertmarina

robertmarina
Charming vampire

AAAAA jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

12U vezi izlaska knjige... Empty Re: U vezi izlaska knjige... Thu May 07, 2009 10:55 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

_GaGa_92 (citat):AAAAAAAAAAAAAAAAAA
NE MOGU DA VERUJEM!
JACK HAPPY JACK HAPPY!!!!!!!!!!!!!!!

takodje...... Very Happy

13U vezi izlaska knjige... Empty Re: U vezi izlaska knjige... Thu May 07, 2009 11:27 pm

_NikA_

_NikA_
Unstoppable vampire

jao, ja placem.... U vezi izlaska knjige... 6793 U vezi izlaska knjige... 343977

14U vezi izlaska knjige... Empty Re: U vezi izlaska knjige... Fri May 08, 2009 12:36 am

>eDwArD's LuLLaBy<

>eDwArD's LuLLaBy<
Charming vampire

twilight's angel (citat):ovo je preuzeto sa kristen-stewart-serb.forumotion.com. Uzivajte u razocarenju isto onoliko koliko i ja.... (to je dalje preuzeto sa twilight srbija...)



"E pa dragi nashi chlanovi, moramo vas obavestiti da promocije za koju ste dali toliko predloga i koju ste toliko ochekivali - necje biti.

Gosn. Lale je otishao iz firme i dobili smo drugi kontakt kada je u pitanju Sumrak. I vasha administracija se nashla sa dotichnim gospodinom Brankom i dogovarala se kako da izdejstvuju najvishe shto mogu jer nas je Branko praktichno odmah upozorio da necje biti lako organizovati promociju kakvu zhelimo [bez obzira shto smo se mi sve iscimali umesto njih], ali to nije do njega vecj do onih 'iznad'.

Naime, kako to obichno u Srbiji biva, onima na boljim polozhajima u firmama 'zine dupe', da prostite, za parama. Praskozorje je trenutno na shtampi, prvi primerci se ochekuju u ponedeljak, a 2-3 dana kasnije cje se oni nacji i u knjizharama kako bi shto pre i dobili novac za njih.
Postoji koja rech o organizovanju neke ... khm... promocije(?) u IPSu, ali to je sve pod jednim veeeelikim znakom pitanja. Odrzhala bi se u sredu ili chetvrtak, ali tu mozhete zaboraviti na takmichenja i slichne 'dodatke'. Kontam da cje biti eventualno neshto jeftinije knjige i to je to."

JEDINA LEPA STVAR JE STO PRASKOZORJE STVARNO IZLAZI U PONEDELJAK!!!! JEEEE!!!!!
stani ja sam se regovala na onaj forum gde sasavljaju spisak za promociju za 23 maj.kao bice promocije ako se pojavi vise os 150 ljudi i kupi knjigu!!
Oni jos uvek tamo pricaju kako ce biti promocija ,kako to sad odjednom nece biti??????

15U vezi izlaska knjige... Empty Re: U vezi izlaska knjige... Fri May 08, 2009 2:23 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

pa zvanicno, nije trebala da bude promocija jer chelnici u Evro Djuntiju misle da im se ne bi isplatila. Ali, uverili smo ih da ima sasvim dovoljno nas koji bi kupili knjigu kako bi im se to isplatilo i ubedili ih. Very Happy

16U vezi izlaska knjige... Empty Re: U vezi izlaska knjige... Fri May 08, 2009 2:24 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

verovatno ce biti u knjizarama tek nakon 2,3 dana....ali vazno je da izlazi sledece nedelje... Very Happy JEeeeej!

17U vezi izlaska knjige... Empty Re: U vezi izlaska knjige... Fri May 08, 2009 2:59 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

isplatilo se cekanje......jeeeeeeeeee...extra,napokon cu da upotpunim svoju TWILIGHT kolekciju i da knjigu drzim u ruci..... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

18U vezi izlaska knjige... Empty Re: U vezi izlaska knjige... Fri May 08, 2009 4:05 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

xaxa!!! i ja

19U vezi izlaska knjige... Empty Re: U vezi izlaska knjige... Fri May 08, 2009 6:29 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

a gde se to prijavljuje za promociju 23.maja???

20U vezi izlaska knjige... Empty Re: U vezi izlaska knjige... Fri May 08, 2009 8:47 pm

eleonor

eleonor
Young newborn

Rosie (citat):zar je bitno...

pa jeste Smile da znam da li da odjurim odmah u ponedeljak posle skole ili moram da cekam petak.....

21U vezi izlaska knjige... Empty Re: U vezi izlaska knjige... Fri May 08, 2009 9:00 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

CEKAJ PETAK BICE JEFTINO to ti kazem ja...sladje je cekati:_) ja imam engleski bd veliki u svojim rukama<333 samo nema sliku utisnutu na korici vec onako obavijena slika to me nervira a divna je da vidite ima o stephanie sa strane,i sve sto je ona pisala pa razne stvari jao<3

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

22U vezi izlaska knjige... Empty Re: U vezi izlaska knjige... Fri May 08, 2009 10:54 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

nije da reklamiram, ali na sajtu twilightsrbija. tj. na tom forumu! jao knjizara u kojoj ce biti promocija je na 10 min peske od mene!!! jeeeee!!! Very Happy

23U vezi izlaska knjige... Empty Re: U vezi izlaska knjige... Fri May 08, 2009 11:35 pm

eleonor

eleonor
Young newborn

jao prosto ne verujem da cu imati tu knjigu u rukama za nedelju dana! U vezi izlaska knjige... 343977
Bas me zanima kakav je prevod....procitala sam na engleskom (ko ce da ceka ove nase) i opasno mi se svidja......jos uvek ne mogu da verujem Very Happy

24U vezi izlaska knjige... Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sat May 09, 2009 1:14 am

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

ma ja idem odmah u ponedeljak da kupim,bas me briga ja da se inatim.... meni je samo bitno da izajde ostalo me uopste ne zanima,ako bude promocije,ja cu da odem ali cu kupiti knjigu u ponedeljak.

25U vezi izlaska knjige... Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sat May 09, 2009 1:34 am

~ReNesMeE~

~ReNesMeE~
Young newborn

joooj...docekacu nekako...ionako sam spojlerima sve pokvarila:(((...al sta cu...jos jedan dokaz da sam twilight nerd!!!

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 1/17]

Idi na stranicu : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions