Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

U vezi izlaska knjige...

+25
The.Cold.One
Konstantni Filozof
makica
EyB forever
yozza{fairy}
Mala
misha93
anchy
StamatEma
Jessica*
Kaca&ampEdward
MartinkicA
Twilight_fanpire
~ReNesMeE~
PcElicA M*A*J*A*
>eDwArD's LuLLaBy<
_NikA_
robertmarina
Rosie
eleonor
Edward's spider-monkey
_GaGa_92
TwA.Ta
**Anchi96**
twilight's angel
29 posters

Idi na stranicu : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next

Go down  Poruka [Stranica 6/17]

126U vezi izlaska knjige... - Page 6 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Tue May 12, 2009 1:05 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ma glupo je na knjizi/

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

127U vezi izlaska knjige... - Page 6 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Tue May 12, 2009 1:19 am

>eDwArD's LuLLaBy<

>eDwArD's LuLLaBy<
Charming vampire

mnogo je bolje da se oe svitanje!!! to zvuci extra!!! Very Happy

128U vezi izlaska knjige... - Page 6 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Tue May 12, 2009 1:20 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

naravno.

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

129U vezi izlaska knjige... - Page 6 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Tue May 12, 2009 1:23 am

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Imamo vec temu o nazivu,pa ne bilo lose da se preselimo tamo ----> KLIK

130U vezi izlaska knjige... - Page 6 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Tue May 12, 2009 10:13 am

MartinkicA


Young newborn

Praskozorje je pre svitanja. Smile
Praskozorje je gramaticki ispravna rec, a to sto vi nikad niste cule ne znaci da se ne koristi. Wink

131U vezi izlaska knjige... - Page 6 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Tue May 12, 2009 10:22 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

ali to je arhaican izraz. ajde, budi iskrena, koliko si ljudi cula da koristi izraz PRASKOZORJE?

132U vezi izlaska knjige... - Page 6 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Tue May 12, 2009 10:35 am

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

twilight's angel (citat):ali to je arhaican izraz. ajde, budi iskrena, koliko si ljudi cula da koristi izraz PRASKOZORJE?

nisam pratila ceo razgovor...Ja nisam nikada nikoga cula da koristi izraz praskozorje....nikada...lepse je svitanje... Very Happy Very Happy

133U vezi izlaska knjige... - Page 6 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Tue May 12, 2009 10:50 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

ja sam cula par puta za svojih 16 godina. I slazem se, svitanje je mnogo, mnogo, mnog lepse...

134U vezi izlaska knjige... - Page 6 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Tue May 12, 2009 11:06 am

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

_GaGa_92 (citat):evro-giunti...


a gde se to nalazi?

135U vezi izlaska knjige... - Page 6 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Tue May 12, 2009 11:07 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

ima kod starog merkatora, u zemunu i valjda u smederevu...tj. to su im knjizare.

136U vezi izlaska knjige... - Page 6 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Tue May 12, 2009 11:08 am

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

JOJ,DA LI CE NAPOKON IZACI! UBIJA ME OVA NEIZVESNOST---U TOKU DANA I TO.....NEEEEE MOOOOGUUUUUU!

137U vezi izlaska knjige... - Page 6 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Tue May 12, 2009 11:09 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

jao ja danas OPET idem do knjizare...poludela sam juce kad su mi rekli da im nije stigla... Sad

138U vezi izlaska knjige... - Page 6 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Tue May 12, 2009 11:12 am

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

i ja sam poludela posto sam zvala pet puta i kazu mi :u toku dana! onda posaljem drugaricu posto idem popodne u skolu:sutra(tj. danas) a ako danas ne izadje stvarno cu da napravim cudo u knjizari! izvescu harakiri! ili kako se vec zove to... Smile

139U vezi izlaska knjige... - Page 6 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Tue May 12, 2009 11:19 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

hahahah...nisi jedina....xD xD xD ako im ne stigne ni danas - JA SPAVAM U TOJ KNJIZARI!xD

140U vezi izlaska knjige... - Page 6 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Tue May 12, 2009 11:27 am

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

eee pa mozda se i upoznamo Smile hahaha,posto nameravam isto to!

141U vezi izlaska knjige... - Page 6 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Tue May 12, 2009 11:33 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

Very Happy Very Happy Very Happy ionako moramo da se upoznamo.... Very Happy

142U vezi izlaska knjige... - Page 6 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Tue May 12, 2009 11:35 am

StamatEma

StamatEma
Young newborn

ja sam sad zvala mamut i pitala kad ce da stigne knjiga.....oni nemaju pojma....

143U vezi izlaska knjige... - Page 6 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Tue May 12, 2009 11:38 am

MartinkicA


Young newborn

twilight's angel (citat):ali to je arhaican izraz. ajde, budi iskrena, koliko si ljudi cula da koristi izraz PRASKOZORJE?
Kakve veze ima sto je arhaican izraz?
I avlija je arhaican, pa se koristi. (Zaista necu da pocinjem da nabrajam jos...)

Uostalom, danas se ni ne zna da je praskozorje pre svitanja. Arhaican izrar ili ne.
Praskozorje je nestalo u nasem jeziku.

144U vezi izlaska knjige... - Page 6 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Tue May 12, 2009 11:38 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

da, znam...bila sam juce do mamuta...ne znaju ni u akademiji. tako da - samo eg knjizare

145U vezi izlaska knjige... - Page 6 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Tue May 12, 2009 11:40 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

MartinkicA (citat):
twilight's angel (citat):ali to je arhaican izraz. ajde, budi iskrena, koliko si ljudi cula da koristi izraz PRASKOZORJE?
Kakve veze ima sto je arhaican izraz?
I avlija je arhaican, pa se koristi. (Zaista necu da pocinjem da nabrajam jos...)

Uostalom, danas se ni ne zna da je praskozorje pre svitanja. Arhaican izrar ili ne.
Praskozorje je nestalo u nasem jeziku.

zato i kazem. avlija se koristi - npr. nije uopste cudno da se "Prokleta avlija" tako zove. Bilo bi previse cudno da se zove "prokleto dvoriste" ili tako nesto. Ali, avlija se koristi, ali praskozorje ne...
Znamo da je praskozorje pre svitanja, ali stvarno mislim da su mogli da daju bolji naziv knjizi od tog. Pobogu, mi imamo toliko reci i izraza, da vise ni ne znamo sta cemo sa njima, a oni morali da izaberu Praskozorje!

146U vezi izlaska knjige... - Page 6 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Tue May 12, 2009 11:44 am

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

Slazem se....Praskozorje je bezveze,a i da je moderan izraz i dalje je glupo Smile

147U vezi izlaska knjige... - Page 6 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Tue May 12, 2009 11:47 am

MartinkicA


Young newborn

twilight's angel (citat):zato i kazem. avlija se koristi - npr. nije uopste cudno da se "Prokleta avlija" tako zove. Bilo bi previse cudno da se zove "prokleto dvoriste" ili tako nesto. Ali, avlija se koristi, ali praskozorje ne...
Nemoj da mesas imena knjiga sa koriscenjem reci.
Da nema knjige verovatno 80% ljudi ne bi ni znalo da je ta rec gramaticki ispravna, ili uopste postoji.

Praskozorje je unikatno. Ko zna koliko knjiga ima u svom nazivu rec "svitanje".


No, da se vratimo na temu.

148U vezi izlaska knjige... - Page 6 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Tue May 12, 2009 11:48 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

nemoj da me shvatis pogresno - ali ljudi nisu bas toliko glupi...

elem...jedva cekam knjigu! Very Happy

149U vezi izlaska knjige... - Page 6 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Tue May 12, 2009 11:53 am

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

twilight's angel (citat):nemoj da me shvatis pogresno - ali ljudi nisu bas toliko glupi...

elem...jedva cekam knjigu! Very Happy

opet cu da skrenem sa teme...ali ljudi ZAISTA NISU TOLIKO GLUPO.....dosada ne bi smo imali kompjuter i televizor i jos stotine nekih masina....da nije bilo ljudi....zaista je lepse ime svitanje.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

150U vezi izlaska knjige... - Page 6 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Tue May 12, 2009 11:55 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

totally agree..... Very Happy

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 6/17]

Idi na stranicu : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions