Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

U vezi izlaska knjige...

+25
The.Cold.One
Konstantni Filozof
makica
EyB forever
yozza{fairy}
Mala
misha93
anchy
StamatEma
Jessica*
Kaca&ampEdward
MartinkicA
Twilight_fanpire
~ReNesMeE~
PcElicA M*A*J*A*
>eDwArD's LuLLaBy<
_NikA_
robertmarina
Rosie
eleonor
Edward's spider-monkey
_GaGa_92
TwA.Ta
**Anchi96**
twilight's angel
29 posters

Idi na stranicu : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next

Go down  Poruka [Stranica 8/17]

176U vezi izlaska knjige... - Page 8 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Tue May 12, 2009 11:06 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

vazi ti dobavi podmornicu a onda sve ostalo ce po planu.

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

177U vezi izlaska knjige... - Page 8 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Tue May 12, 2009 11:09 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

a ko ce hranu, cebad, jastuke, vodu...?xD

178U vezi izlaska knjige... - Page 8 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Tue May 12, 2009 11:33 pm

TwA.Ta

TwA.Ta
Post thirsty vampire

Ma sta ce vam to,grejace vas ljubav prema twilightu Very Happy A za hranu cete se morati snaci.Meni bi bila dovoljna zaliha nestle cokolade,nznm za vas Wink Ae dok ste tamo maknite i meni jedan primerak,ko ce cekati da mi roditelji imaju para -.- Malo(vise) sam ih iscedila ovih dana za maturu,takmicenje,i ispit...i svasta jos... geek

179U vezi izlaska knjige... - Page 8 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Tue May 12, 2009 11:35 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

ja cu se pobrinuti za hranu
uvek sam bila dobra u tome...Very Happy

180U vezi izlaska knjige... - Page 8 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Tue May 12, 2009 11:36 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

hranaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
grizli
puma
jelen
medwed
zebra
zirafa

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

181U vezi izlaska knjige... - Page 8 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Tue May 12, 2009 11:37 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

samo nemojte jelene da jedete....xD

182U vezi izlaska knjige... - Page 8 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Tue May 12, 2009 11:49 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

JELENI OFF. JELENAA XD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

183U vezi izlaska knjige... - Page 8 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Tue May 12, 2009 11:50 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

heheheeheheheheheh....a i nisu ukusni.xD

184U vezi izlaska knjige... - Page 8 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Wed May 13, 2009 12:29 am

misha93

misha93
Obsessive newbourn

Cekajte, zar nije jednostavniji helihopter ili avion Wink Mislim zamisli neshto se desi podmornici, i potonete na dno, i nikog ne mozete da pozovete, shta onda Question Question Question

185U vezi izlaska knjige... - Page 8 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Wed May 13, 2009 12:32 am

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Jel je kupio neko knjigu??

186U vezi izlaska knjige... - Page 8 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Wed May 13, 2009 12:35 am

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

pa ne,nije jos izasla....samo lazu matori...uhuh,ne mogu ni da pocnem o tome,samo cu se iznervirati!

187U vezi izlaska knjige... - Page 8 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Wed May 13, 2009 12:36 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

lazzzu. sad cu ja da ih gricnem malo,lagace onda.

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

188U vezi izlaska knjige... - Page 8 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Wed May 13, 2009 12:38 am

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

ma seljaci....

189U vezi izlaska knjige... - Page 8 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Wed May 13, 2009 12:51 am

misha93

misha93
Obsessive newbourn

Ja sam se danas izdrala na onu jednu devojku u EG Mad Mnogo me nerviraju, ali mi je zao shto sam se na njoj istresla Crying or Very sad KAZU(LAZU) da ce sutra, mada.... Suspect

190U vezi izlaska knjige... - Page 8 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Wed May 13, 2009 12:54 am

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

da sutra prekosutra u toku dana!
grrrrr...samo se nerviram i to za dzabe!

191U vezi izlaska knjige... - Page 8 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Wed May 13, 2009 12:57 am

misha93

misha93
Obsessive newbourn

Ma budale bre, sve vishe i vishe mi se svidha ideja da se prijavim u Twilight Srbiji za onu promociju, pa da tek tad kupim knjigu....

192U vezi izlaska knjige... - Page 8 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Wed May 13, 2009 1:04 am

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

ja necu,nerviraju me:) al, dobro,to nije poenta,poenta je da bi mogli vec jednom DA PUSTE KNJIGU U PRODAJU!

193U vezi izlaska knjige... - Page 8 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Wed May 13, 2009 7:50 am

misha93

misha93
Obsessive newbourn

DA, DA, nadam se da ce danas, ponovo cu da idem i do mamuta a i do EG-a, samo molim Boga da je stigla.... Smile Hehe, vi i vashe forumske prepirke.... Laughing

194U vezi izlaska knjige... - Page 8 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Wed May 13, 2009 11:07 am

StamatEma

StamatEma
Young newborn

upravo sam zvala EG, i knjiga je u prodaji
jeeeeee baš sam happy, idem sad da je kupim xD

195U vezi izlaska knjige... - Page 8 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Wed May 13, 2009 11:08 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

ja ih odsad samo zovem, pa tek kad mi kazu da su dobili onda idem....Very Happy neeeeeeerviraju me. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

196U vezi izlaska knjige... - Page 8 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Wed May 13, 2009 11:09 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

KONACNO JE STIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIGLO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

197U vezi izlaska knjige... - Page 8 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Wed May 13, 2009 12:04 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

nadam se da je knjiga ekstra Exclamation

198U vezi izlaska knjige... - Page 8 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Wed May 13, 2009 12:14 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

ovde gagina sestra i ja jedva cekam da gaga procita knjigu i da mi sve prepric posto mene mrzi

199U vezi izlaska knjige... - Page 8 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Wed May 13, 2009 12:16 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

gago volim te!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ljudi ja vas sve volim....
p.s. ovo se neodnosi na muski pol... da se zna..

200U vezi izlaska knjige... - Page 8 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Wed May 13, 2009 12:16 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

twilight's angel (citat):KONACNO JE STIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIGLO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

knjiga je izasla.............napokon.........tacnije nemogu da verujemm...... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 8/17]

Idi na stranicu : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions