Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

U vezi izlaska knjige...

+25
The.Cold.One
Konstantni Filozof
makica
EyB forever
yozza{fairy}
Mala
misha93
anchy
StamatEma
Jessica*
Kaca&ampEdward
MartinkicA
Twilight_fanpire
~ReNesMeE~
PcElicA M*A*J*A*
>eDwArD's LuLLaBy<
_NikA_
robertmarina
Rosie
eleonor
Edward's spider-monkey
_GaGa_92
TwA.Ta
**Anchi96**
twilight's angel
29 posters

Idi na stranicu : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next

Go down  Poruka [Stranica 13/17]

301U vezi izlaska knjige... - Page 13 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sun May 24, 2009 9:01 am

makica


Young newborn

anchy (citat):i ja sam bila na promociji,devojka koja je delila postere i knjige Mila to mi je bivsa koleginica Smile zao mi je sto nisam nikog prepoznala...extra je bilo,mada sam ja kasnila jer sam dosla pravo sa posla,mrtva umorna i znojava...uh...ali vredelo je lol!


Hej, ja te nisam skontala uopshte Embarassed Koleginica odakle, iz Jugohemije [Krnjacha]? xD
Izvini stvarno, sva sam bila viju viju rendeer

Ali drago mi je shto vam je bilo lepo! ^^

Pozdrav od Mile aka black sheep aka Chelichna ruka Razz



makica: komentar modifikovan dana: Sun May 24, 2009 12:26 pm; prepravljeno ukupno 1 puta

302U vezi izlaska knjige... - Page 13 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sun May 24, 2009 10:52 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

jel zna neko datum izlaska? ljudu...naravno da je special.

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

303U vezi izlaska knjige... - Page 13 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sun May 24, 2009 12:25 pm

makica


Young newborn

Nije special jer bi on koshtao 1500 din minimum, mozhda i 2. Kontali su da im nije isplativo. Ovako ide u shiroku distribuciju - po trafikama, i ne mozhe se ochekivati nishta posebno. Cena par stotina dinara.
A izlazi najkasnije za 2 nedelje. Poslali su im bili pogreshni master pa su chekali novi.

304U vezi izlaska knjige... - Page 13 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sun May 24, 2009 12:32 pm

**Isidora**

**Isidora**
Obsessive newbourn

Znaci nece biti specijal?!! Crying or Very sad - pa onda mi je glupo da kupujem uopste... ja takodje imam bas extra snimak!! Very Happy
A nadala sam se da ce bar malo da izgleda ko onaj u americi.... oni su imali i neke kartice velicine DVD kutije... izgledalo mi je bas strava... mislila sam da ce mozda i kod nas tako da bude... ispala U vezi izlaska knjige... - Page 13 154925

305U vezi izlaska knjige... - Page 13 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sun May 24, 2009 1:29 pm

The.Cold.One

The.Cold.One
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

misha93 (citat):e da, pa nisu valjda toliko glupi da ne znaju koliko je zastupljena PIRATERIJA Wink
naravno da jesu, ali s' obzirom da je piraterija zakonom zabranjena mogu da izdaju kakva god hoce izdanja, jer se podrazumeva, navodno, da ga nismo skinuli i da ga nismo odgledali vishe puta od onoga u biskopu sto naravno u praksi nikad nije istina. xD
Inace, ako cemo onda po pirateriji, ni specijal se ne bi trebao dobro prodavati kad sve to mozete pronaci takodje na internetu. Hocete za download ili online gledanje-oba su dostupna xD


Twilight_girl (citat):blago vam se kod nas u RS pustos....eto jedva sam nasla knjige da kupim...ma
odoh....Laku noc!
Pa ako bude bash do te granice da se uopste ne pojavi dvd kod vas verovatno ti mi mozemo pomoci Smile (da ga dobavish preko nas Smile)))

makica (citat):Nije special jer bi on koshtao 1500 din minimum, mozhda i 2. Kontali su da im nije isplativo. Ovako ide u shiroku distribuciju - po trafikama, i ne mozhe se ochekivati nishta posebno. Cena par stotina dinara.
A izlazi najkasnije za 2 nedelje. Poslali su im bili pogreshni master pa su chekali novi.
Slazem se...Postoje ljudi koji bi mogli kupiti specijal za 1500/2000 ali je njihov broj neuporedivo manji prema onome koji bi ga mogli kupiti za par stotina. Malo me plasi cinjenica da ce se prodavati na trafikama iz 2 razloga: 1. sto to skoro nikada ne bude kvalitet normalnog dvd-ja 2. sto opet skoro nikada ne bude dovoljno primeraka za sve one koji ga zele kupiti xD Nadam se da ce se Tuck stvarno potruditi da dvd bude uradjen po nekom pristojnom standardu Smile)

http://www.twilight-serbia.com

306U vezi izlaska knjige... - Page 13 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sun May 24, 2009 1:39 pm

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

i ja isto se nadam, twilight to zaslužuje!

307U vezi izlaska knjige... - Page 13 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sun May 24, 2009 2:01 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

twilight's angel (citat):pa bice u tuckovoj radnji u domu sindikata....Very Happy ej gago koja si grupa bila??? ja sam bila 7. Very Happy i bila sam u zelenom. i balavila sam za twilightom.xD
nalepnice su me odushevile!!!!!!!!!!!!!!!!!
11....imala sam belu majcu gde pishe:You better make more than I can spend...Bila sam sa drugaricom,dosta visokom i neke dve koje smo tamo upoznale...

308U vezi izlaska knjige... - Page 13 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sun May 24, 2009 2:04 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

rekli su da ce dvd izaci uskoro, a da ce sa onog drugog foruma uzeti spisak svih clanova,i oni ce svi prvog dana imati 20 posto popusta...tako da,savetujem vam da se tamo uclanite...

309U vezi izlaska knjige... - Page 13 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sun May 24, 2009 2:11 pm

The.Cold.One

The.Cold.One
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ja nisam iz bga, tako da mi se isto pishe xD

http://www.twilight-serbia.com

310U vezi izlaska knjige... - Page 13 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sun May 24, 2009 2:12 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

Mima, aj please stavi te linkove za special dvd....

311U vezi izlaska knjige... - Page 13 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sun May 24, 2009 2:31 pm

The.Cold.One

The.Cold.One
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

koje linkkove gago??

http://www.twilight-serbia.com

312U vezi izlaska knjige... - Page 13 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sun May 24, 2009 2:36 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

The.Cold.One (citat):
misha93 (citat):e da, pa nisu valjda toliko glupi da ne znaju koliko je zastupljena PIRATERIJA Wink
naravno da jesu, ali s' obzirom da je piraterija zakonom zabranjena mogu da izdaju kakva god hoce izdanja, jer se podrazumeva, navodno, da ga nismo skinuli i da ga nismo odgledali vishe puta od onoga u biskopu sto naravno u praksi nikad nije istina. xD
Inace, ako cemo onda po pirateriji, ni specijal se ne bi trebao dobro prodavati kad sve to mozete pronaci takodje na internetu. Hocete za download ili online gledanje-oba su dostupna xD


Twilight_girl (citat):blago vam se kod nas u RS pustos....eto jedva sam nasla knjige da kupim...ma
odoh....Laku noc!
Pa ako bude bash do te granice da se uopste ne pojavi dvd kod vas verovatno ti mi mozemo pomoci Smile (da ga dobavish preko nas Smile)))

makica (citat):Nije special jer bi on koshtao 1500 din minimum, mozhda i 2. Kontali su da im nije isplativo. Ovako ide u shiroku distribuciju - po trafikama, i ne mozhe se ochekivati nishta posebno. Cena par stotina dinara.
A izlazi najkasnije za 2 nedelje. Poslali su im bili pogreshni master pa su chekali novi.
Slazem se...Postoje ljudi koji bi mogli kupiti specijal za 1500/2000 ali je njihov broj neuporedivo manji prema onome koji bi ga mogli kupiti za par stotina. Malo me plasi cinjenica da ce se prodavati na trafikama iz 2 razloga: 1. sto to skoro nikada ne bude kvalitet normalnog dvd-ja 2. sto opet skoro nikada ne bude dovoljno primeraka za sve one koji ga zele kupiti xD Nadam se da ce se Tuck stvarno potruditi da dvd bude uradjen po nekom pristojnom standardu Smile)

313U vezi izlaska knjige... - Page 13 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sun May 24, 2009 3:58 pm

The.Cold.One

The.Cold.One
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

aha, za download mozes naci na torentu (nemam torent na ovom kompu, pa tako ni linkove) a za dodatke mozes koristiti you tube ili onaj sajt za online gledanje filmova (ni njega nemam ovde lol) xD

http://www.twilight-serbia.com

314U vezi izlaska knjige... - Page 13 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sun May 24, 2009 5:05 pm

Konstantni Filozof


Young newborn

anchy (citat):ja nisam dobila nalepnicu...smrc...
jako nam je zao zbog toga, ali zaista nismo ocekivali toliko ljudi.
uradili smo oko 130 nalepnica, a ostalo je poprilican broj njih bez nalepnica. ^^
nalepnice su izgledale ovako:

U vezi izlaska knjige... - Page 13 4497_1164009181471_1265110185_43531

s' tim sto je bilo i 'i run with the wolves' i 'volturi' za moderatorsku ekipu i administraciju.

no, vidim da je par vas bilo na promociji, doduse ja sam razaznala samo par njih poput clanova pod usernamom "Bella", "twilight's angel" i "_GaGa_92". (:

organizacija je bila poprilicno dobra, ljudi su koliko ja vidim zadovoljni, sto je odlicno! cak stavise, mnogo njih je pitalo 'a kad cemo sledeci put'. xD
jedino sto je smetalo jeste vreme, jer ispred knjizare evro-giuntija nema hlada, pa smo se svi kolektivno kuvali. :/
ali, pored toga, ljudima se svidela sama ideja okupljanja, svidele su im se nalepnice ^^, torta, kao i kviz. (:

postavicu samo mali broj slika koji smo skupili za sada, cisto da biste stekli predstavu kako je bilo, pa nam se mozda sledeci put pridruzite. Wink
U vezi izlaska knjige... - Page 13 IMG_3234

U vezi izlaska knjige... - Page 13 IMG_3240

U vezi izlaska knjige... - Page 13 IMG_3245

U vezi izlaska knjige... - Page 13 IMG_3218

U vezi izlaska knjige... - Page 13 IMG_3206

U vezi izlaska knjige... - Page 13 IMG_3276
twimoms! Very Happy
U vezi izlaska knjige... - Page 13 IMG_3281

U vezi izlaska knjige... - Page 13 IMG_3286

U vezi izlaska knjige... - Page 13 25iohgg

i par slika koje je slikao nas prijatelj Nevidljivi:
U vezi izlaska knjige... - Page 13 Tuck_EG_TS

U vezi izlaska knjige... - Page 13 Guzva


EyB forever (citat):e hoćete da odem u ponedeljak da ih pitam za dvd??? blizu mi je živim na 5 min od knjižare!
evro-giunti nema veze sa izlaskom DVD izdanja. xD

_GaGa_92 (citat):rekli su da ce dvd izaci uskoro, a da ce sa onog drugog foruma uzeti spisak svih clanova,i oni ce svi prvog dana imati 20 posto popusta...tako da,savetujem vam da se tamo uclanite...
onaj drugi forum ima ime, kao i ovaj. (:
ukoliko si ga zaboravila pogledaj nalepnicu sto si juce dobila. Wink

clanovi foruma Twilight Srbija ce dobiti 25% popusta na DVD izdanje. (:
btw, tvoja profesorka psihologije je mama moderatorke, Glin, kao i veliki fanatik Twilight Sage. ^^

315U vezi izlaska knjige... - Page 13 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sun May 24, 2009 5:42 pm

anchy

anchy
Charming vampire

ma ok je vazno je da sam bila...nego mi zao za dvd moracu da skinem sa torenta specijal ali nasla sam jedan i ima 12GB sto je mnoooogoooo...ali kad se hoce sve se moze!

316U vezi izlaska knjige... - Page 13 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sun May 24, 2009 6:00 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

makica (citat):Nije special jer bi on koshtao 1500 din minimum, mozhda i 2. Kontali su da im nije isplativo. Ovako ide u shiroku distribuciju - po trafikama, i ne mozhe se ochekivati nishta posebno. Cena par stotina dinara.
A izlazi najkasnije za 2 nedelje. Poslali su im bili pogreshni master pa su chekali novi.

STAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA?????? NIJE SPECIAL??? BICE PO TRAFIKAMA??????? JEL TO NORMALNO!!



The.Cold.One: komentar modifikovan dana: Sun May 24, 2009 9:45 pm; prepravljeno ukupno 1 puta (Reason for editing : clan def. mnogo psuje xD)

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

317U vezi izlaska knjige... - Page 13 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sun May 24, 2009 6:03 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ima dvd special izanje da se skine? whoa..kul ja tju xD AJDE LJUDI KO JE BIO NEKA SE TAGUJE NA SLIKAMA ..morate biti uvatjeni xD
eno mi ga angelll u zelenom<33333333333 xDDD gago gde si ti? EyB gde si ti??

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

318U vezi izlaska knjige... - Page 13 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sun May 24, 2009 6:03 pm

Twilight_girl

Twilight_girl
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

hahahaha......pa tako ti je sa nama....nema mozga nigdje....ccc....ali ipak mislim da ce se moci negdje kupiti i da ce MOZDA negdje biti specijal....imam neki osjecaj hahahah xD

http://ninasource.forumsr.com

319U vezi izlaska knjige... - Page 13 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sun May 24, 2009 6:06 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

AKO NEMA JA CU ZA sebe da uzmem u americi,bash me briga. mslsm stvarno svaka nam cast kao da ne umem da skinem film sa neta sad cu da kupujem nekakvo bicno izdanje..

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

320U vezi izlaska knjige... - Page 13 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sun May 24, 2009 6:22 pm

anchy

anchy
Charming vampire

SKROZ SU RETARDIRANI,KO IMA TORENT BLAGO NJEMU!!!STRASNO!!!!NEMA SPECIJALA?!?!UZAS...

321U vezi izlaska knjige... - Page 13 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sun May 24, 2009 6:24 pm

anchy

anchy
Charming vampire

JA SAM BILA ALI ME NEMA NI NA JEDNOJ SLICI BZV EBI GA lol!

322U vezi izlaska knjige... - Page 13 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sun May 24, 2009 6:41 pm

**Isidora**

**Isidora**
Obsessive newbourn

Znate kako extra izgleda DVD u americi.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Ja sam gledala na youtubu neka zena pokazivala.... i jos one karticeeee.... kmeee.... bas am se bila nadala da ce i kod nas tako da bude! koji seljaci Mad

323U vezi izlaska knjige... - Page 13 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sun May 24, 2009 6:44 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

znam. strashno znachi...

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

324U vezi izlaska knjige... - Page 13 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sun May 24, 2009 6:50 pm

Twilight_girl

Twilight_girl
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

**Isidora** (citat):Znate kako extra izgleda DVD u americi.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Ja sam gledala na youtubu neka zena pokazivala.... i jos one karticeeee.... kmeee.... bas am se bila nadala da ce i kod nas tako da bude! koji seljaci Mad

potpisujem!!!

http://ninasource.forumsr.com

325U vezi izlaska knjige... - Page 13 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sun May 24, 2009 8:47 pm

Konstantni Filozof


Young newborn

nisu seljaci, vec razmisljaju logicno.
nema svako para i nisu svakome mamica i tatica neko i nesto.
uostalom, ekonomska je kriza svuda u svetu, a da smo normalna drzava ne bi nikome od nas PALO na pamet da damo 1500/2000 dinara za DVD. -.-

njima je bolje da prodaju 300 DVD izdanja po 300 kinti, nego 50 po 2000.
nece ni oni da se bakcu za nesto sto ce malo da se prodaje. Rolling Eyes

uostalom, i vi ste nerealni.
nikad nismo mi bili na tom nivou. >_>
kod nas se jedva nadje i sumrak na engleskom, a kamoli nesto drugo.

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 13/17]

Idi na stranicu : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions