Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Kelly Clarkson na soundtrack-u??

+5
_GaGa_92
a_n_a
>eDwArD's LuLLaBy<
PcElicA M*A*J*A*
twilight's angel
9 posters

Go down  Poruka [Stranica 1/1]

1Kelly Clarkson na soundtrack-u?? Empty Kelly Clarkson na soundtrack-u?? Fri May 08, 2009 2:38 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire



paaaaa....sta mislite?

2Kelly Clarkson na soundtrack-u?? Empty Re: Kelly Clarkson na soundtrack-u?? Fri May 08, 2009 3:08 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

Cekaj jel ovo fan-made ili je to nesto zvanicno??????? Pesma je ok i uklapa se sa filmom i muzika je dobra...msm. ja gotivim Kelly tako da je ovo ok..ako je istina!!!!

3Kelly Clarkson na soundtrack-u?? Empty Re: Kelly Clarkson na soundtrack-u?? Fri May 08, 2009 3:09 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

ne znam da li je istina....

4Kelly Clarkson na soundtrack-u?? Empty Re: Kelly Clarkson na soundtrack-u?? Fri May 08, 2009 3:22 pm

>eDwArD's LuLLaBy<

>eDwArD's LuLLaBy<
Charming vampire

ok je pesma! ali vise bi mi se svidjalo da paramore napise pesmu za new moon pa da oni budu kao neka oficijalana grupa twilight-a!!??

5Kelly Clarkson na soundtrack-u?? Empty Re: Kelly Clarkson na soundtrack-u?? Fri May 08, 2009 3:25 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

hehe, i meni bi...Very Happy

6Kelly Clarkson na soundtrack-u?? Empty Re: Kelly Clarkson na soundtrack-u?? Fri May 08, 2009 6:57 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

nice song =) ali me kalley u poslednje vreme nervira

7Kelly Clarkson na soundtrack-u?? Empty Re: Kelly Clarkson na soundtrack-u?? Sat May 09, 2009 1:44 am

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

kul pesma...

8Kelly Clarkson na soundtrack-u?? Empty Re: Kelly Clarkson na soundtrack-u?? Sat May 09, 2009 2:05 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

meni je bitno da carter pishe osnovne pesme,a za ove me nije briga xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

9Kelly Clarkson na soundtrack-u?? Empty Re: Kelly Clarkson na soundtrack-u?? Sat May 09, 2009 10:58 am

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

slazem se Smile

10Kelly Clarkson na soundtrack-u?? Empty Re: Kelly Clarkson na soundtrack-u?? Sat May 09, 2009 11:39 am

I L0vE EdWaRd***

I L0vE EdWaRd***
Obsessive newbourn

Swidja mi se pesma... Wolim Kelly, tako da super!

11Kelly Clarkson na soundtrack-u?? Empty Re: Kelly Clarkson na soundtrack-u?? Sat May 09, 2009 1:09 pm

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

super ali slažem se sa rosie da su bitne osnovne pesme.............. ove ostale će se pojavljivati mnogo manje

12Kelly Clarkson na soundtrack-u?? Empty Re: Kelly Clarkson na soundtrack-u?? Sat May 09, 2009 2:12 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

>eDwArD's LuLLaBy< (citat):ok je pesma! ali vise bi mi se svidjalo da paramore napise pesmu za new moon pa da oni budu kao neka oficijalana grupa twilight-a!!??

slazem se sa tobom ...pesma je extra .... Very Happy

13Kelly Clarkson na soundtrack-u?? Empty Re: Kelly Clarkson na soundtrack-u?? Mon May 11, 2009 9:20 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

imate pravo posto je decode bio glavni soundtrack mogli bi opet da stave njihovu neku pesmu ko soundtrack

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 1/1]

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions