Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Za izbegavanje skole...

+7
>eDwArD's LuLLaBy<
Edward's spider-monkey
Jessica*
.MisS.CulleN.
Jacob's little wolf girl
twilight's angel
**Anchi96**
11 posters

Idi na stranicu : 1, 2  Next

Go down  Poruka [Stranica 1/2]

1Za izbegavanje skole... Empty Za izbegavanje skole... Tue May 12, 2009 11:40 am

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

E ovako....kako da izbegnem da odem u skolu a da mi majka poveruje?????pls mi recite..ako treba nesto da se pojede ili uradi...hitno mi je potrebno izbegavanje skole..... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

2Za izbegavanje skole... Empty Re: Za izbegavanje skole... Tue May 12, 2009 11:55 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

hmmm... od zivog krompira dobijesh temperaturu, ali ja ti to bas i ne preporucujem. Ukljuci klimu, sedi ispred nje na 15ak min i nos ce odmah poceti da ti curi i izgledaces bolesno...tako da dodaj jos malo kashlja - et voila!

3Za izbegavanje skole... Empty Re: Za izbegavanje skole... Tue May 12, 2009 11:56 am

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

hvala...puno si mi pomogla....

4Za izbegavanje skole... Empty Re: Za izbegavanje skole... Tue May 12, 2009 11:57 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

samo ako uspe... Smile

5Za izbegavanje skole... Empty Re: Za izbegavanje skole... Tue May 12, 2009 11:58 am

Jacob's little wolf girl

Jacob's little wolf girl
Young newborn

evo ti jedna fora iz princezinog dnevnika... operes kosu i gurnes je kroz prozor, mada, posto je lepo vreme, mozes i u frizider, zamrzivac.... dok te ne zabole usi... al ces se tako razboleti...
takodje, tu je fora sa sijalicom... msm kazes da imas temperaturu, i kad ti mama ili vec ko stavi toplomer, ti ga zagrejes na sijalici...

e da... i da se najedes ljutih papricica... tako nesto... od toga imas trenutnu temperaturu...

6Za izbegavanje skole... Empty Re: Za izbegavanje skole... Tue May 12, 2009 12:16 pm

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

hahahaha.....jednostavno ne idi u skolu....kao odes...a u stv nisi u skoli nego odes negde...po mogucstvu pozovi neku ortakinju i blejis ceo danXD

7Za izbegavanje skole... Empty Re: Za izbegavanje skole... Tue May 12, 2009 12:21 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

hvala svima....smisljala sam i smislila sta cu da uradim...recicu da me boli stomak....mnogo...mnogo...to uvek uspeva..... Very Happy Very Happy Very Happy

8Za izbegavanje skole... Empty Re: Za izbegavanje skole... Tue May 12, 2009 12:27 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

hehe, najjednostavnije, a najefikasnije...Very Happy

9Za izbegavanje skole... Empty Re: Za izbegavanje skole... Tue May 12, 2009 12:29 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

pa da...samo se malo savijes ...odes u krevet i trazis da ti skuva caj...hehehhe...lako..brzo...jednostavno... Very Happy Very Happy Very Happy

10Za izbegavanje skole... Empty Re: Za izbegavanje skole... Tue May 12, 2009 12:30 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Mozes da dobijes temperaturu ako pojedes pastu za zube...ali nemoj da me slusas jer ja jos to nisam isprobala, ali opet ja da sam na tvom mestu aj bih pitala mamu da ne odem iz skole i ona bi me sigurno pustila.

11Za izbegavanje skole... Empty Re: Za izbegavanje skole... Tue May 12, 2009 12:32 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

twilight's angel (citat):hmmm... od zivog krompira dobijesh temperaturu, ali ja ti to bas i ne preporucujem. Ukljuci klimu, sedi ispred nje na 15ak min i nos ce odmah poceti da ti curi i izgledaces bolesno...tako da dodaj jos malo kashlja - et voila!

To sa krompirom meni nikada ne uspeva...LoL....ja sam jednom pravila povracku od tempera i neke hrane i moja mama cistila i nije provalila...hahaha Laughing Laughing

12Za izbegavanje skole... Empty Re: Za izbegavanje skole... Tue May 12, 2009 12:33 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

Jessica* (citat):Mozes da dobijes temperaturu ako pojedes pastu za zube...ali nemoj da me slusas jer ja jos to nisam isprobala, ali opet ja da sam na tvom mestu aj bih pitala mamu da ne odem iz skole i ona bi me sigurno pustila.

prvi put cujem to sa pastom...moja mama me nikada nije pustila i nikada me ne bi pustila da izostanem iz skole.... Sad Sad Sad Sad

13Za izbegavanje skole... Empty Re: Za izbegavanje skole... Tue May 12, 2009 12:33 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

Jessica* (citat):
twilight's angel (citat):hmmm... od zivog krompira dobijesh temperaturu, ali ja ti to bas i ne preporucujem. Ukljuci klimu, sedi ispred nje na 15ak min i nos ce odmah poceti da ti curi i izgledaces bolesno...tako da dodaj jos malo kashlja - et voila!

To sa krompirom meni nikada ne uspeva...LoL....ja sam jednom pravila povracku od tempera i neke hrane i moja mama cistila i nije provalila...hahaha Laughing Laughing


hahahahah Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

14Za izbegavanje skole... Empty Re: Za izbegavanje skole... Tue May 12, 2009 12:34 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Mene mama uvek pusti, a cim kazem da mi je malo muka ili me boli stomak (moze i glava) uvek mi kaze nemoj u skolu...zato imam 1000 izostanaka Laughing

15Za izbegavanje skole... Empty Re: Za izbegavanje skole... Tue May 12, 2009 12:35 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

Jessica* (citat):Mene mama uvek pusti, a cim kazem da mi je malo muka ili me boli stomak (moze i glava) uvek mi kaze nemoj u skolu...zato imam 1000 izostanaka Laughing

ex da je moja takva....

16Za izbegavanje skole... Empty Re: Za izbegavanje skole... Tue May 12, 2009 12:35 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Pa ti pitaj tatu... Razz XD

17Za izbegavanje skole... Empty Re: Za izbegavanje skole... Tue May 12, 2009 12:37 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

tata...jos gore......ni on me ne bi pustio

18Za izbegavanje skole... Empty Re: Za izbegavanje skole... Tue May 12, 2009 12:38 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Joj pa stvarno en znam sta da ti kazem, jedino se pravi da te boli ali izbegavaj da ides kod doktora...ja sam jednom uzela toplomer i prislonila uz radijator i kao temperatura 39 a mama kaze da te pipnem, i ja se razderem nee izadji zi moje sobe, hocu da budem sama nije mi dobro...i nije me pipnula...hahaha XD

19Za izbegavanje skole... Empty Re: Za izbegavanje skole... Tue May 12, 2009 12:40 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

hahahhahah.......

20Za izbegavanje skole... Empty Re: Za izbegavanje skole... Tue May 12, 2009 12:58 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

hahha...mene bi mama pipnuala pa ne znam sta...xD

21Za izbegavanje skole... Empty Re: Za izbegavanje skole... Tue May 12, 2009 1:04 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

ljudi, to sa krompirom pali... nas drug je to uradio nekoliko puta pali

22Za izbegavanje skole... Empty Re: Za izbegavanje skole... Tue May 12, 2009 1:06 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

meni ne...malcice mi je vruce celo ali inace ne....

23Za izbegavanje skole... Empty Re: Za izbegavanje skole... Tue May 12, 2009 1:11 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

pa sasvim dovoljno da te puste da ne ides...Smile

24Za izbegavanje skole... Empty Re: Za izbegavanje skole... Tue May 12, 2009 1:33 pm

>eDwArD's LuLLaBy<

>eDwArD's LuLLaBy<
Charming vampire

ti si stvarno pojela krompir!!!!???
E bas si lik!!!! Very Happy
Ja kad nesto ne signem da naucim kazem mami da nisam stigla jer imam hiljadu stvari odjednom i ono mi kaze da ne moram da idem,ali da samo posle to moram da naucim!!!!!! i onda mi opravda taj dan!!!!! Very Happy

25Za izbegavanje skole... Empty Re: Za izbegavanje skole... Tue May 12, 2009 3:17 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

haha, moja razredna nece da pravda osim ako nemas bas neki extra razlog. a te bolesti "od jedan dan" ne priznaje.... jedva je ubedimo da opravda...

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 1/2]

Idi na stranicu : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions