Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Prvi oficijalni poster New Moona :D

+14
_GaGa_92
TwA.Ta
**Isidora**
>eDwArD's LuLLaBy<
SanyaTheStar <3
*Jeca*
Jessica*
PcElicA M*A*J*A*
Edward's spider-monkey
Twilight_fanpire
_NikA_
Rosie
EyB forever
The.Cold.One
18 posters

Idi na stranicu : 1, 2  Next

Go down  Poruka [Stranica 1/2]

1Prvi oficijalni poster New Moona :D Empty Prvi oficijalni poster New Moona :D Tue May 19, 2009 1:06 pm

The.Cold.One

The.Cold.One
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Stigao je prvi oficijalni poster Smile
uzivajteeee...!!!

Prvi oficijalni poster New Moona :D 2jcao9x


preuzeto sa univision.com

http://www.twilight-serbia.com

2Prvi oficijalni poster New Moona :D Empty Re: Prvi oficijalni poster New Moona :D Tue May 19, 2009 2:10 pm

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

woooooooooooow mnogo mi se sviđa, extra je! oduševljena sam

znam trebao je danas da se pojavi, na www.newmoonmovie.org ali moroni neće da ga postave............

3Prvi oficijalni poster New Moona :D Empty Re: Prvi oficijalni poster New Moona :D Tue May 19, 2009 2:48 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

OMGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG OMG OMGOP OMGOMGOMOGMOGMGOMGOMGOMGOMGO AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

4Prvi oficijalni poster New Moona :D Empty Re: Prvi oficijalni poster New Moona :D Tue May 19, 2009 2:49 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

om go mgomgomgomg ja cu da zavrhsim u bolnici ljudi vi nemate pojma koliko se meni ovo svidja!!!!!!!!!!:OOOOOOOOOO AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

5Prvi oficijalni poster New Moona :D Empty Re: Prvi oficijalni poster New Moona :D Tue May 19, 2009 3:11 pm

_NikA_

_NikA_
Unstoppable vampire

jao, ja sam pocela da placem....

6Prvi oficijalni poster New Moona :D Empty Re: Prvi oficijalni poster New Moona :D Tue May 19, 2009 3:12 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Jao prelep je! Bas su sweet... Very Happy Very Happy Very Happy

7Prvi oficijalni poster New Moona :D Empty Re: Prvi oficijalni poster New Moona :D Tue May 19, 2009 4:10 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

kako je extra!!!
nemam reci (ustvari imam, evo sad sam rekla da je extra... al dobro...)

8Prvi oficijalni poster New Moona :D Empty Re: Prvi oficijalni poster New Moona :D Tue May 19, 2009 4:31 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

_NikA_ (citat):jao, ja sam pocela da placem....

me too me too me too me tooo aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

9Prvi oficijalni poster New Moona :D Empty Re: Prvi oficijalni poster New Moona :D Tue May 19, 2009 5:38 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

Ja sam ostala bez reci...........__________________.........Ovo je PrEEEEEEEEEEEElepo...Sad cu da se slogiram........Diwan je......OMG,kako su extra ispali...odusewljena sam...... Very Happy Smile Very Happy

10Prvi oficijalni poster New Moona :D Empty Re: Prvi oficijalni poster New Moona :D Tue May 19, 2009 6:15 pm

_NikA_

_NikA_
Unstoppable vampire

rob je bas leeeeeep Prvi oficijalni poster New Moona :D 987351

11Prvi oficijalni poster New Moona :D Empty Re: Prvi oficijalni poster New Moona :D Tue May 19, 2009 8:05 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Weeeeee, ovo je tako lepo a Taylor je tako sweet...a ti njegovi misici....aaaa....umrla sam XD

12Prvi oficijalni poster New Moona :D Empty Re: Prvi oficijalni poster New Moona :D Tue May 19, 2009 8:19 pm

*Jeca*

*Jeca*
Young newborn

Joj! Kako je leeeeeep...pocecu da placem.... I love you

13Prvi oficijalni poster New Moona :D Empty Re: Prvi oficijalni poster New Moona :D Tue May 19, 2009 10:25 pm

SanyaTheStar <3

SanyaTheStar <3
Post thirsty vampire

meni se jako svidja.. smao bilo bi bolje kada mi Bella stajala blize Edwardu xD msm izmedju njega i Jacoba.. a Taylor je sweet =)

http://taylorswift-serbia.weebly.com

14Prvi oficijalni poster New Moona :D Empty Re: Prvi oficijalni poster New Moona :D Tue May 19, 2009 10:44 pm

>eDwArD's LuLLaBy<

>eDwArD's LuLLaBy<
Charming vampire

Bas mi se svidja!!! Very Happy

15Prvi oficijalni poster New Moona :D Empty Re: Prvi oficijalni poster New Moona :D Tue May 19, 2009 10:46 pm

**Isidora**

**Isidora**
Obsessive newbourn

sanjastar (citat):meni se jako svidja.. smao bilo bi bolje kada mi Bella stajala blize Edwardu xD msm izmedju njega i Jacoba.. a Taylor je sweet =)
Daaaaa...... tako bi bilo mnooogooo boljee!! Very Happy Razz

16Prvi oficijalni poster New Moona :D Empty Re: Prvi oficijalni poster New Moona :D Tue May 19, 2009 11:24 pm

TwA.Ta

TwA.Ta
Post thirsty vampire

DIvnooo!! Izgleda kao da Jacob stiti Bellu od Edwarda Very Happy I obojci su (skoro) stisnute pesnice.Kako je moooocnooo aAAaaaaA!

17Prvi oficijalni poster New Moona :D Empty Re: Prvi oficijalni poster New Moona :D Wed May 20, 2009 12:14 am

The.Cold.One

The.Cold.One
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

TwA.Ta (citat):DIvnooo!! Izgleda kao da Jacob stiti Bellu od Edwarda Very Happy I obojci su (skoro) stisnute pesnice.Kako je moooocnooo aAAaaaaA!
meni se takodje to svidja! kao da jacob stiti belu od edvarda, sto delom i jeste "istina"... odlicno uradjen plakat!!! Very Happy

http://www.twilight-serbia.com

18Prvi oficijalni poster New Moona :D Empty Re: Prvi oficijalni poster New Moona :D Wed May 20, 2009 12:26 am

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

fantastican je! mnogo mi se svidja,nekako,nisu izostavili ni dzejka ni edvarda,glavni su tu SmileSmile joj,cant wait the movie!

19Prvi oficijalni poster New Moona :D Empty Re: Prvi oficijalni poster New Moona :D Wed May 20, 2009 10:41 am

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

20Prvi oficijalni poster New Moona :D Empty Re: Prvi oficijalni poster New Moona :D Wed May 20, 2009 3:28 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

Tnx Very Happy ...stwarno su extra............!!!!!!Mnooogo mi se dopada poster...preeelep je Very Happy

21Prvi oficijalni poster New Moona :D Empty Re: Prvi oficijalni poster New Moona :D Wed May 20, 2009 3:31 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

prelepo je. plachem. omg. omg. omg. OMG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <3333333333333333333333333333333333333333

22Prvi oficijalni poster New Moona :D Empty Re: Prvi oficijalni poster New Moona :D Wed May 20, 2009 9:28 pm

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

pa nema na čemu!

23Prvi oficijalni poster New Moona :D Empty Re: Prvi oficijalni poster New Moona :D Sun May 24, 2009 4:25 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
KONACNO

24Prvi oficijalni poster New Moona :D Empty Re: Prvi oficijalni poster New Moona :D Fri May 29, 2009 5:11 pm

**MiLiChIcA**

**MiLiChIcA**
Young newborn

Kako je dobro!!!! Mada me malo Dzejkob nervira, ali sve u sklopu price, zar ne???? Sjajno odradjen posao!!!!! Placem... O NEEEEEEEE!!!!!!

25Prvi oficijalni poster New Moona :D Empty Re: Prvi oficijalni poster New Moona :D Fri May 29, 2009 5:13 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

**MiLiChIcA** (citat):Kako je dobro!!!! Mada me malo Dzejkob nervira, ali sve u sklopu price, zar ne???? Sjajno odradjen posao!!!!! Placem... O NEEEEEEEE!!!!!!
sto te jacob nervira grr..

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 1/2]

Idi na stranicu : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions