Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

možda će 2 deo imati izmenu priče!

+9
twilight's angel
*Jeca*
Edward's spider-monkey
_GaGa_92
schooby91
Twilight_girl
Rosie
Jessica*
EyB forever
13 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3

Go down  Poruka [Stranica 3/3]

51možda će 2 deo imati izmenu priče! - Page 3 Empty Re: možda će 2 deo imati izmenu priče! Tue May 26, 2009 2:17 am

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

Jao rosie pusti stručnjake da obajsne deci.........................

EKONOMIKA=POSLOVNA EKONOMIJA je predmet u kome učenici ekonmskih škola uče kako voditi preduzeće, njegove troškove, prihode, načine na koje se poboljšava poslovanje, načine transporta plaćanja, udruživanja radi opstanka usled konkurencije, načina obavljanja proizvodnje.......... itd........ ukratko to je to.............

jel tako twilights angel???? nas dve inače idemo obe u ekonomskuu bg-u samo durge smo škole....... ja sam u 3 u zemunu a ona je u 1 u centru grada!

52možda će 2 deo imati izmenu priče! - Page 3 Empty Re: možda će 2 deo imati izmenu priče! Tue May 26, 2009 4:25 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

btw ja imam ekonomiku za predmet:D i znam sve to sto si rekla ali nesto nemam zelju za objasnjavanjem nekome ko nece ni da procita niti ga zanma niti zna sta je to/:DDD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

53možda će 2 deo imati izmenu priče! - Page 3 Empty Re: možda će 2 deo imati izmenu priče! Tue May 26, 2009 5:09 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

aaaaaaaaaaaaaaa sad znam hvala
hehe =PPPP

54možda će 2 deo imati izmenu priče! - Page 3 Empty Re: možda će 2 deo imati izmenu priče! Tue May 26, 2009 9:04 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

tako je, tako je....moj predmet je bas pod nazivom poslovna ekonomija, ali znam da je to ekonomika. Very Happy

55možda će 2 deo imati izmenu priče! - Page 3 Empty Re: možda će 2 deo imati izmenu priče! Tue May 26, 2009 9:07 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

taj predmet ima i moja drugarica

56možda će 2 deo imati izmenu priče! - Page 3 Empty Re: možda će 2 deo imati izmenu priče! Wed May 27, 2009 12:53 am

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

twilight's angel (citat):tako je, tako je....moj predmet je bas pod nazivom poslovna ekonomija, ali znam da je to ekonomika. Very Happy

kod mene se zove isto, ja i ti smo ekonomski tehničari............. taj predmet kod administratora se zove ekonomika!

57možda će 2 deo imati izmenu priče! - Page 3 Empty Re: možda će 2 deo imati izmenu priče! Wed May 27, 2009 12:56 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ma imate vi i poslovnu ekonomiju i svasta znam ja sve to pa ekonomisti su mi i drugarice xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

58možda će 2 deo imati izmenu priče! - Page 3 Empty Re: možda će 2 deo imati izmenu priče! Wed May 27, 2009 1:12 am

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

pa onda nema potrebe da ti pričam.................. zaje**n svet...............
a kada krenu da smaraju kako smo mi viša klasa dođe mi da pobijem sve profesore! možda će 2 deo imati izmenu priče! - Page 3 554612

59možda će 2 deo imati izmenu priče! - Page 3 Empty Re: možda će 2 deo imati izmenu priče! Wed May 27, 2009 4:27 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

mrzim ekonomiju moja mam htela da me upise u takvu neku skolu gde se uci o ekonomiji i blablabla a ja nisma htela

60možda će 2 deo imati izmenu priče! - Page 3 Empty Re: možda će 2 deo imati izmenu priče! Wed May 27, 2009 10:10 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

ja ne zalim sto sam upisala ekonomsku jer mi je extra drushtvo i sve to, a ni profesori nisu TOLIKO katastrofa. Very Happy

61možda će 2 deo imati izmenu priče! - Page 3 Empty Re: možda će 2 deo imati izmenu priče! Wed May 27, 2009 10:29 pm

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

twilight's angel (citat):ja ne zalim sto sam upisala ekonomsku jer mi je extra drushtvo i sve to, a ni profesori nisu TOLIKO katastrofa. Very Happy

pa nisu katastrofa, nego smaraju................. meni je društvo isto extra....... možda će 2 deo imati izmenu priče! - Page 3 242969

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 3/3]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions