Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Wolf Pack Poster u novom Bravu

+3
Rosie
**Isidora**
a_n_a
7 posters

Idi na stranicu : 1, 2  Next

Go down  Poruka [Stranica 1/2]

1Wolf Pack Poster u novom Bravu Empty Wolf Pack Poster u novom Bravu Sun May 24, 2009 4:24 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

KO jos NIJE kupio novi bravo obavezno neka ga kupi!!!!! =)
u njemu se nalazi poster wolf packa (samo jacob nije na njemu) =PPPP

2Wolf Pack Poster u novom Bravu Empty Re: Wolf Pack Poster u novom Bravu Sun May 24, 2009 4:40 pm

**Isidora**

**Isidora**
Obsessive newbourn

jao cula sam da je izasao poster vukodlaka u BRAVO-u.... Smile Very Happy
Koliki je?! xD [nadam se da su stavili neki malo veci.... Wolf Pack Poster u novom Bravu 354586 ]

3Wolf Pack Poster u novom Bravu Empty Re: Wolf Pack Poster u novom Bravu Sun May 24, 2009 6:15 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

normalan je..niste morali da otvarate ovu temu,postoji tema bravo novine valjda..o ljudi:(

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

4Wolf Pack Poster u novom Bravu Empty Re: Wolf Pack Poster u novom Bravu Sun May 24, 2009 6:31 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

nisam videla jbg. . . . gde???

5Wolf Pack Poster u novom Bravu Empty Re: Wolf Pack Poster u novom Bravu Sun May 24, 2009 9:51 pm

The.Cold.One

The.Cold.One
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

tu je negde, pregledajte malo bolje sledeci put Very Happy
inace cula sam za poster, al ono, broj smor te mi grota dati pare za to xD dobicu ga od drugarice. lol

http://www.twilight-serbia.com

6Wolf Pack Poster u novom Bravu Empty Re: Wolf Pack Poster u novom Bravu Sun May 24, 2009 10:35 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

sorrry
uradicu to sledeci put
jaooj stvarno meni bravo vise dosadio iako ga ne citam stalno konacno d aobjave nesto o njima

7Wolf Pack Poster u novom Bravu Empty Re: Wolf Pack Poster u novom Bravu Sun May 24, 2009 11:41 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

MORE MAJMUNI JEDNI!! Mada u redu imali smo malu dozu twilighta al za narkomana kao sto sam ja potrebno je da 90 posto novine bude twilight.

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

8Wolf Pack Poster u novom Bravu Empty Re: Wolf Pack Poster u novom Bravu Sun May 24, 2009 11:43 pm

**Isidora**

**Isidora**
Obsessive newbourn

Ju pricaj mi..... ja kupujem BRAVO samo ako vidim da u njemu ima nesto sto bi me zanimalo [Twilight] Wolf Pack Poster u novom Bravu 457141 - a toga retko kada ima Suspect

9Wolf Pack Poster u novom Bravu Empty Re: Wolf Pack Poster u novom Bravu Sun May 24, 2009 11:44 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

treba da im srushimo redakciju tako da ne uvesti vece kolicine i jeftiniji nemacki bravo.

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

10Wolf Pack Poster u novom Bravu Empty Re: Wolf Pack Poster u novom Bravu Sun May 24, 2009 11:45 pm

**Isidora**

**Isidora**
Obsessive newbourn

Yeap, definitely!! Wolf Pack Poster u novom Bravu 466943

11Wolf Pack Poster u novom Bravu Empty Re: Wolf Pack Poster u novom Bravu Mon May 25, 2009 1:34 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

slazem se....svi normalni chasopisi posvete twilightu bar nekoliko strane, a ovi jedva skrpili pola strane...nenormalni.... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

12Wolf Pack Poster u novom Bravu Empty Re: Wolf Pack Poster u novom Bravu Mon May 25, 2009 3:01 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

Nisam ni pogledala sta ima u owom nowom br.!!!!!!!! Kewa mi je rekla da ima neki poster ali mene stw. ne zanima...wise su me smorili...tako su jadni da nemam reci...nekad sam jedwa cekala bravo a sad vise i ne obracam paznju na njega.... Sad ....ako tako nastawe propasce...u mom odeljenju ga wise niko ne cita.... Very Happy

13Wolf Pack Poster u novom Bravu Empty Re: Wolf Pack Poster u novom Bravu Mon May 25, 2009 4:37 pm

SanyaTheStar <3

SanyaTheStar <3
Post thirsty vampire

ja uvek kupujem bravo, sta god bilo, tako da.. xD

http://taylorswift-serbia.weebly.com

14Wolf Pack Poster u novom Bravu Empty Re: Wolf Pack Poster u novom Bravu Mon May 25, 2009 4:39 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

i ja. mora da se desi da ima necega.

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

15Wolf Pack Poster u novom Bravu Empty Re: Wolf Pack Poster u novom Bravu Mon May 25, 2009 6:18 pm

**Isidora**

**Isidora**
Obsessive newbourn

Ja sam ga pre kupovala redovno.... imala sam kolekciju od sto i nesto bravo casopisa!! Very Happy - ali onda me smorilo... prestali su da pisu o tim nekim temama koje su mene zanimale, i ja sam prestala da ih kupujem Smile xDD

16Wolf Pack Poster u novom Bravu Empty Re: Wolf Pack Poster u novom Bravu Mon May 25, 2009 6:45 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

ma ajde bre stavili opet onog zaca na naslovnoj i unutra nravno pise nesto o jonasima o ashley o zacu . . i ostalim disneyovima. . . ma vise me smaraju
bravo postao disney novina a ne normalna uffff stvarno

rosie stvarno imas pravo da treba da im srusimo redakciju neka pisu malo vise o vampirima a nj bi bilo kada bi bilo bravi specijala kad su vec davali hsm specijal nista nece da im fali ako izdaju i twilight specijal

17Wolf Pack Poster u novom Bravu Empty Re: Wolf Pack Poster u novom Bravu Mon May 25, 2009 8:02 pm

**Isidora**

**Isidora**
Obsessive newbourn

Molgi bi bas da izdaju specijal..... Very Happy Very Happy Very Happy - bilo bi strava!!!! Smile

18Wolf Pack Poster u novom Bravu Empty Re: Wolf Pack Poster u novom Bravu Mon May 25, 2009 9:19 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

da covece
mi bi ih izvadili iz krize ne zanm tacno ko je to reko ali stvarno. . .
hehe=PPPPPPPP

19Wolf Pack Poster u novom Bravu Empty Re: Wolf Pack Poster u novom Bravu Mon May 25, 2009 9:28 pm

**Isidora**

**Isidora**
Obsessive newbourn

ko god da je to rekao [ni ja ne mogu da se setim], bio je u pravu... taj jedan specijal bi im doneo isto koliko i 5 obicnih bravo brojeva...
We're all crazy abot Twilight, why don't they get that!? Wolf Pack Poster u novom Bravu 354586

20Wolf Pack Poster u novom Bravu Empty Re: Wolf Pack Poster u novom Bravu Mon May 25, 2009 9:32 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

da ali oni to ne znaju kreteni hehe
fuck the disney stars=PPPPPPPPPPPP

danas sam bas bila u jednoj prodavnici i stala sam onde gde stoje razne novine znate koje sve na naslovnim stranama???? svi disneyevi na jednom je bila miley na drugom zac na trecem ashley, boze zar su oni stvarno tolko zanimljivi
zgadilisu mi se uffffffff

21Wolf Pack Poster u novom Bravu Empty Re: Wolf Pack Poster u novom Bravu Mon May 25, 2009 11:11 pm

**Isidora**

**Isidora**
Obsessive newbourn

uopste nisu toliko zanimljivi!!!!! vise bi se isplatilo svim tim novinama da pisu o necemu sto nas zamina...[Twilight] Wolf Pack Poster u novom Bravu 457141

22Wolf Pack Poster u novom Bravu Empty Re: Wolf Pack Poster u novom Bravu Mon May 25, 2009 11:13 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

da. . . . . ako ne o njima onda o nekim drugima a ne o tim retardiranim tipovima ufffff
hehe
digli mi pritisak =PPPPPPPPPPP

23Wolf Pack Poster u novom Bravu Empty Re: Wolf Pack Poster u novom Bravu Mon May 25, 2009 11:20 pm

**Isidora**

**Isidora**
Obsessive newbourn

slazem se..... vecito o njima pisu.... mozda zato sto imaju puno paparaco materijala... ali to idalje nije opravdanje...

24Wolf Pack Poster u novom Bravu Empty Re: Wolf Pack Poster u novom Bravu Tue May 26, 2009 5:07 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

da i zato sto ceo glupi svet pise o njima pa sad aj i mi msm koje budale=PPPP

25Wolf Pack Poster u novom Bravu Empty Re: Wolf Pack Poster u novom Bravu Tue May 26, 2009 9:03 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

majke mi. nek izadju samo na ovaj forum da vide koliko smo zaludjeni twilightom. ili na bilo koji! ima vishe nas vampira i vukodlaka ne ashley i zack fanova!

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 1/2]

Idi na stranicu : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions