Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Rob shirtless in a kissing scene....

+18
Twilight_fanpire
**MiLiChIcA**
alice the best
*Jeca*
Leptiric
a_n_a
The.Cold.One
*~Ana Cullen~*
.MisS.CulleN.
Princess Of Darkness
_GaGa_92
Jessica*
Edward's spider-monkey
PcElicA M*A*J*A*
Rosie
EyB forever
_NikA_
twilight's angel
22 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Poruka [Stranica 3/4]

51Rob shirtless in a kissing scene.... - Page 3 Empty Re: Rob shirtless in a kissing scene.... Fri May 29, 2009 8:27 pm

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

au.............. strašno.... ma i ja bi odmah sad.......
ja tek u italiju idem za 2 godine, na ekskurziju..... Sad

52Rob shirtless in a kissing scene.... - Page 3 Empty Re: Rob shirtless in a kissing scene.... Fri May 29, 2009 8:34 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

joj... ja sam nagovarala moje... ali ne...

53Rob shirtless in a kissing scene.... - Page 3 Empty Re: Rob shirtless in a kissing scene.... Fri May 29, 2009 8:46 pm

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

54Rob shirtless in a kissing scene.... - Page 3 Empty Re: Rob shirtless in a kissing scene.... Fri May 29, 2009 8:49 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Hvala...coveceee kako je extra...jedva cekam

55Rob shirtless in a kissing scene.... - Page 3 Empty Re: Rob shirtless in a kissing scene.... Fri May 29, 2009 8:50 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Kako je smesan onaj sto prica "Action!" ..hahahaha XD
mislim smesno to kaze

56Rob shirtless in a kissing scene.... - Page 3 Empty Re: Rob shirtless in a kissing scene.... Fri May 29, 2009 8:52 pm

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

ma to je bezveze............... užas.... ma scene su extra odrađene

57Rob shirtless in a kissing scene.... - Page 3 Empty Re: Rob shirtless in a kissing scene.... Fri May 29, 2009 11:46 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

LEPOTA mi amor
slatkis jaoj obozavam ga
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

58Rob shirtless in a kissing scene.... - Page 3 Empty Re: Rob shirtless in a kissing scene.... Sat May 30, 2009 1:25 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

HOOOT HOTT SEXYY ROBBB TJ EDDDD UBIJAM ZA NJEGA XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
JAOOOOOOOOOOOOOOO KAKO PONAVLJAJU SCENU XDD kako su smeshni. jao ovaj reditelj mnogo sere-.- jaoo mitzeeeeeeee

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

59Rob shirtless in a kissing scene.... - Page 3 Empty Re: Rob shirtless in a kissing scene.... Sat May 30, 2009 1:51 am

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

ma znam..... debil, smara roba..... ubiću ga zato!

60Rob shirtless in a kissing scene.... - Page 3 Empty Re: Rob shirtless in a kissing scene.... Sat May 30, 2009 1:55 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

on ce nesto da mu prica nema pojma sa sobom-.- gledala sam ga na cinemaniji juce.

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

61Rob shirtless in a kissing scene.... - Page 3 Empty Re: Rob shirtless in a kissing scene.... Sat May 30, 2009 1:56 am

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Ma sta je ovaj coveksta ispred njih,uprospasti nam sliku sa nejgovom glaudzom! xD
AW AW AW AW OMG! I cant believe,its wonderful! Bas mi se like! XD

62Rob shirtless in a kissing scene.... - Page 3 Empty Re: Rob shirtless in a kissing scene.... Sat May 30, 2009 1:56 am

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

i shta kaze moron????

63Rob shirtless in a kissing scene.... - Page 3 Empty Re: Rob shirtless in a kissing scene.... Sat May 30, 2009 3:24 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

PROVALITE MU FACU NA SLICI XDD
Rob shirtless in a kissing scene.... - Page 3 14ujgpl

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

64Rob shirtless in a kissing scene.... - Page 3 Empty Re: Rob shirtless in a kissing scene.... Sat May 30, 2009 3:27 pm

bella swon

bella swon
Heroic vampire

malo je smesan Very Happy Inace sve slike su super

65Rob shirtless in a kissing scene.... - Page 3 Empty Re: Rob shirtless in a kissing scene.... Sat May 30, 2009 3:30 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

malo mnogo je smeshan xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

66Rob shirtless in a kissing scene.... - Page 3 Empty Re: Rob shirtless in a kissing scene.... Sat May 30, 2009 3:40 pm

alice the best

alice the best
Post thirsty vampire

jaoj Boze cipele!!! msm znam da on treba da bude staromodan ali ovaj reziser ga pretera!!!!!

67Rob shirtless in a kissing scene.... - Page 3 Empty Re: Rob shirtless in a kissing scene.... Sat May 30, 2009 3:46 pm

bella swon

bella swon
Heroic vampire

u prvom delu su previse moderni,u drugom previse staromodni...kakvi li ce biti u trecem delu??? Very Happy

68Rob shirtless in a kissing scene.... - Page 3 Empty Re: Rob shirtless in a kissing scene.... Sat May 30, 2009 3:50 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

stvarno covece cipele kao da ima 40 godina a ne 17...LoL

69Rob shirtless in a kissing scene.... - Page 3 Empty Re: Rob shirtless in a kissing scene.... Sat May 30, 2009 4:00 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

strashno,cipelice su za pamcenje....hahaha Smile

70Rob shirtless in a kissing scene.... - Page 3 Empty Re: Rob shirtless in a kissing scene.... Sat May 30, 2009 6:01 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

_GaGa_92 (citat):strashno,cipelice su za pamcenje....hahaha Smile
agree.... lol! ...nzn. kad sam poslednji put widela da neko nosi takve cipele....uzasne su...):
A na owoj slici je ispao-pa kao da je u bolowima(blaza werzija onog sto sam htela da kazem)-bas je smesan.... Rob shirtless in a kissing scene.... - Page 3 242969

71Rob shirtless in a kissing scene.... - Page 3 Empty Re: Rob shirtless in a kissing scene.... Sat May 30, 2009 6:29 pm

midnight_sun_girl

midnight_sun_girl
Charming vampire

ja ne mogu da dočekam film aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

72Rob shirtless in a kissing scene.... - Page 3 Empty Re: Rob shirtless in a kissing scene.... Sat May 30, 2009 6:30 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

znachi reziser je govno! vidi se da ga bella ne podnosi.a ni edward. PRVO sto je alis stavio skroz crnu periku koja izgleda strashno u odnosu na prvi deo znachi..BUDALA.

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

73Rob shirtless in a kissing scene.... - Page 3 Empty Re: Rob shirtless in a kissing scene.... Sat May 30, 2009 7:07 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Totalni kreten! I BElla opste ne lici na sebe! Kretencina

74Rob shirtless in a kissing scene.... - Page 3 Empty Re: Rob shirtless in a kissing scene.... Sat May 30, 2009 7:07 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

bella lichi na sebe xD jeste kretenchina bash-.-

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

75Rob shirtless in a kissing scene.... - Page 3 Empty Re: Rob shirtless in a kissing scene.... Sat May 30, 2009 7:51 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

PcElicA M*A*J*A* (citat):
_GaGa_92 (citat):strashno,cipelice su za pamcenje....hahaha Smile
agree.... lol! ...nzn. kad sam poslednji put widela da neko nosi takve cipele....uzasne su...):
A na owoj slici je ispao-pa kao da je u bolowima(blaza werzija onog sto sam htela da kazem)-bas je smesan.... Rob shirtless in a kissing scene.... - Page 3 242969

Ko da ima trudove XD XD

cipele su groblje, dno, zalosne, katastrane XD

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 3/4]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions