Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Wallpaper-i iz trailera

+9
Rosie
The.Cold.One
a_n_a
_NikA_
twilight's angel
Edward's spider-monkey
yozza{fairy}
PcElicA M*A*J*A*
EyB forever
13 posters

Idi na stranicu : 1, 2  Next

Go down  Poruka [Stranica 1/2]

1Wallpaper-i iz trailera Empty Wallpaper-i iz trailera Wed Jun 03, 2009 10:19 am

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

2Wallpaper-i iz trailera Empty Re: Wallpaper-i iz trailera Wed Jun 03, 2009 12:16 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

Uuuuuu....exta....swidja mi se prwi i treci-mada cini mi se da owaj 3(tj. ta scena) nema u traileru..... Very Happy

3Wallpaper-i iz trailera Empty Re: Wallpaper-i iz trailera Wed Jun 03, 2009 12:19 pm

yozza{fairy}

yozza{fairy}
Obsessive newbourn

Aha, jeste... Smile

Jako mi se sviđaju slidže Smile)

4Wallpaper-i iz trailera Empty Re: Wallpaper-i iz trailera Wed Jun 03, 2009 1:10 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

omg, kako je mocno!!!!!!!!!! pogotovo carlisle!

5Wallpaper-i iz trailera Empty Re: Wallpaper-i iz trailera Wed Jun 03, 2009 1:55 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

da, stvarno, treca nema u trejleru.....ali su preeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeedivne! Very Happy Very Happy Very Happy

6Wallpaper-i iz trailera Empty Re: Wallpaper-i iz trailera Wed Jun 03, 2009 5:22 pm

_NikA_

_NikA_
Unstoppable vampire

ja ne vidim te wallpapere.... Crying or Very sad

7Wallpaper-i iz trailera Empty Re: Wallpaper-i iz trailera Wed Jun 03, 2009 5:23 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

treba im malo duze da se otvore, ali trebala bi da vidish. a mozes da ih vidis i na newmoonmovie.org. samo skroluj malo na dole.

8Wallpaper-i iz trailera Empty Re: Wallpaper-i iz trailera Thu Jun 04, 2009 5:17 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

extra hvala

9Wallpaper-i iz trailera Empty Re: Wallpaper-i iz trailera Fri Jun 05, 2009 7:30 pm

_NikA_

_NikA_
Unstoppable vampire

ja ih i dalje ne vidim...samo prvi...jel moze neko da postavi drugi i treci???

10Wallpaper-i iz trailera Empty Re: Wallpaper-i iz trailera Fri Jun 05, 2009 7:54 pm

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

skinuti su sa sajta.... aj postaviću ti sutra ne mogu sad....

11Wallpaper-i iz trailera Empty Re: Wallpaper-i iz trailera Sat Jun 06, 2009 2:57 am

The.Cold.One

The.Cold.One
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

hajde postavite i meni, ni ja ih nisam videla Sad

http://www.twilight-serbia.com

12Wallpaper-i iz trailera Empty Re: Wallpaper-i iz trailera Sat Jun 06, 2009 2:36 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ja ne vidimmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

13Wallpaper-i iz trailera Empty Re: Wallpaper-i iz trailera Sat Jun 06, 2009 2:54 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Aaaaa, aaaaa, aaaa, zaljubljena sam u Taylora Sad

14Wallpaper-i iz trailera Empty Re: Wallpaper-i iz trailera Sat Jun 06, 2009 4:26 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

jess znaci imash najludje avarTARe xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

15Wallpaper-i iz trailera Empty Re: Wallpaper-i iz trailera Sat Jun 06, 2009 4:46 pm

*~Ana Cullen~*

*~Ana Cullen~*
Charming vampire

mnogo su jake slicice!!! I'm melting....

16Wallpaper-i iz trailera Empty Re: Wallpaper-i iz trailera Sat Jun 06, 2009 5:05 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

AJDE ANA CULLEN postavi te dve slike,koje mi ne mozemo da vidimo,vidimo prvu a druge dve ne. ajde postavi:)

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

17Wallpaper-i iz trailera Empty Re: Wallpaper-i iz trailera Sat Jun 06, 2009 5:15 pm

*~Ana Cullen~*

*~Ana Cullen~*
Charming vampire

pa Rosie,ni ja ne vidim te druge dve,ali malo kopam po tom sajtu pa nadjem nekoliko njih...

Wallpaper-i iz trailera Newmoo10

18Wallpaper-i iz trailera Empty Re: Wallpaper-i iz trailera Sat Jun 06, 2009 5:55 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

Aaaah Jacob! Diiiiiiiiiivan je....

19Wallpaper-i iz trailera Empty Re: Wallpaper-i iz trailera Sat Jun 06, 2009 6:28 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

aaa pa dobro ... xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

20Wallpaper-i iz trailera Empty Re: Wallpaper-i iz trailera Sat Jun 06, 2009 8:27 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

ewo wam owe 3 slike...drugu ne mogu da nadjem Very Happy
Wallpaper-i iz trailera 2a8kks8

21Wallpaper-i iz trailera Empty Re: Wallpaper-i iz trailera Sat Jun 06, 2009 8:32 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

thx

22Wallpaper-i iz trailera Empty Re: Wallpaper-i iz trailera Sat Jun 06, 2009 8:34 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

aa pa znam ovu,a gde su te tri? xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

23Wallpaper-i iz trailera Empty Re: Wallpaper-i iz trailera Sat Jun 06, 2009 8:38 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

Ne to je ta treca slika...a drugu nmg. da nadjem....a rekli ste da owu prwu sa Jacobom mozete da widite..... pa sam wam postawila trecu:D

24Wallpaper-i iz trailera Empty Re: Wallpaper-i iz trailera Sat Jun 06, 2009 8:43 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

ljudi sta bi ja bez vas ja bi onda trebala da lutam po internetu za ove slike =PPPPPP

25Wallpaper-i iz trailera Empty Re: Wallpaper-i iz trailera Mon Jun 08, 2009 10:25 am

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

evo one shto vam fale
Wallpaper-i iz trailera Deo30g
Wallpaper-i iz trailera 1zp4o6r

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 1/2]

Idi na stranicu : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions