Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Okupljanje - Generalna diskusija <3

+6
Renesmee Cullen
*MIMA*
bella swon
r_black
_GaGa_92
Twilight_girl
10 posters

Go down  Poruka [Stranica 1/1]

1Okupljanje - Generalna diskusija <3 Empty Okupljanje - Generalna diskusija <3 Thu Jun 24, 2010 7:45 pm

Twilight_girl

Twilight_girl
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Ovde cemo da prichamo o okupljanju foruma ako bude bilo a nadamo se da hoce!! <3

http://ninasource.forumsr.com

2Okupljanje - Generalna diskusija <3 Empty Re: Okupljanje - Generalna diskusija <3 Thu Jun 24, 2010 8:54 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

ja se isto nadam Smile
ali,za pocetak, svi koji zive u Bgdu ili dolaze u Bgd na premijeru Eclipse,da li zele da se nadjemo, i idemo zajedno Smile
Npr. da idemo na Usce i tamo gledamo.... cheers

3Okupljanje - Generalna diskusija <3 Empty Re: Okupljanje - Generalna diskusija <3 Thu Jun 24, 2010 10:37 pm

r_black

r_black
Heroic vampire

aaaaaaa ja bi rado sa vama Sad ali ne dolazim u Bg....

4Okupljanje - Generalna diskusija <3 Empty Re: Okupljanje - Generalna diskusija <3 Fri Jun 25, 2010 12:38 pm

bella swon

bella swon
Heroic vampire

Ja bih volela...Ali ne dolazim u Bg...

5Okupljanje - Generalna diskusija <3 Empty Re: Okupljanje - Generalna diskusija <3 Fri Jun 25, 2010 7:49 pm

*MIMA*

*MIMA*
Unstoppable vampire

i ja bih jakovolela da vas sve vidim ali na zalost ne dolazim Sad
neki drugi put,mozda

6Okupljanje - Generalna diskusija <3 Empty Re: Okupljanje - Generalna diskusija <3 Fri Jun 25, 2010 10:34 pm

Renesmee Cullen

Renesmee Cullen
Werewolf Imprintee

ok..ja dolazim...

7Okupljanje - Generalna diskusija <3 Empty Re: Okupljanje - Generalna diskusija <3 Fri Jun 25, 2010 10:36 pm

Renesmee Cullen

Renesmee Cullen
Werewolf Imprintee

e ocete da sastavimo spisak,da se prijavi ko hoce,i onda da rezervisemo karte... prodace se odma ljudiii...aj prijavljujte se... BG... ko oce..
1. Gaga
2. Ja

8Okupljanje - Generalna diskusija <3 Empty Re: Okupljanje - Generalna diskusija <3 Fri Jun 25, 2010 11:13 pm

Jelen@@@007

Jelen@@@007
Young newborn

Blago vama... Lepo se provedite... Ja bih volela da idem s vama, ali nema sanse... Pricacete mi valjda kako je bilo... Jer ko zna kad ce kod mene film u bioskopu da se prikazuje...

9Okupljanje - Generalna diskusija <3 Empty Re: Okupljanje - Generalna diskusija <3 Sat Jun 26, 2010 10:38 am

Renesmee Cullen

Renesmee Cullen
Werewolf Imprintee

pa gledaj na netu Wink
ajdeee ljudi BG ko jos hoce sem mene i gage?

10Okupljanje - Generalna diskusija <3 Empty Re: Okupljanje - Generalna diskusija <3 Sat Jun 26, 2010 8:37 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

r_black (citat):aaaaaaa ja bi rado sa vama Sad ali ne dolazim u Bg....
Takodjee.... Sad Sad Sad Sad Sad

11Okupljanje - Generalna diskusija <3 Empty Re: Okupljanje - Generalna diskusija <3 Sat Jun 26, 2010 9:58 pm

DiamondSecret

DiamondSecret
Charming vampire

Ja hocu na premijeru, ali moram da ubedim nekog da me doveze...

Ja ne mogu da cekam da Eclipse dodje u Nis!! do tad ce da ga pustaju na TVu -.-

http://www.tokiohotelserbia.com

12Okupljanje - Generalna diskusija <3 Empty Re: Okupljanje - Generalna diskusija <3 Sat Jun 26, 2010 10:04 pm

r_black

r_black
Heroic vampire

lijepo se provedite... mi se ovamo okupljamo... idemo nas 5-oro twilight ludaka Very Happy da gledamo tu u bioskop Smile

13Okupljanje - Generalna diskusija <3 Empty Re: Okupljanje - Generalna diskusija <3 Wed Jun 30, 2010 5:23 pm

maki-robsten

maki-robsten
Heroic vampire

ljudi jel ide neko sutra da gleda Eclipse u Bg-u?
ja bih dosla iz N.S. al nemam s kim da idem, posto moja drugarica nije u Beogradu....
aj ako ide nek mi se javi da idemo zajedno cheers

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 1/1]

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions