Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Vannesa Hudgens ne glumi u New Moon-u....

+5
Edward's spider-monkey
Jessica*
twilight's angel
emmett's girl
**Anchi96**
9 posters

Go down  Poruka [Stranica 1/1]

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

U bravu su objavili da nisu tacne price da ona glumi u 2 delu filma....Pa...Sta mislite?!?

emmett's girl

emmett's girl
Obsessive newbourn

HVALIM TI SE BOZE!!!!!

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

super..

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

ja ne bih mogla da je zamislim kao liu zato sto .....nekako mi se ne svidja da bude njen lik.....ja nju volim ali bas super sto ne glumi u filmu...

emmett's girl

emmett's girl
Obsessive newbourn

i ja je volim...al nie ona za twilight...

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

pa da.... lol!

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

hvala bogu. nisam mogla da budem srecnija kad sam procitala jutros u bravu... Very Happy Very Happy Very Happy

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Jejejeje...i ja je volim ali ona u Twilight ne nikako.

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

ima boga i vampira!!!!!!!!!!!!!!!!!!
hvala vam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

amin.....hehehe

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

da to znamo.. OVAJ BRAVO JE SRANJE NEMA NISTA!:@

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Aha, dno je..

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

to samo srbiji moze da se desi da nema nista twilight u bravou.

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

>eDwArD's LuLLaBy<

>eDwArD's LuLLaBy<
Charming vampire

da vanesa ne glumi u new moon-u ali takodje nisu izbrali ni jenu drugu glumicu koja ce glimiti liju! ja mislim da se lija nece ni pojavljivati u 2 fimu!! Tako da nazalost jos uvek postoji sansa da ona dobije tu ulogu!!! Sad

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

ja sam ustvari mislila da se Lija UOPSTE nece pojavljivati jer ustvari ona uopste ne utice na pricu....

>eDwArD's LuLLaBy<

>eDwArD's LuLLaBy<
Charming vampire

pa trebalo bi da je preikazu u 3 jer je ona jedini zenski vuk u celom coporu,a i copor se povecava iz knjige u knjigu tako da moraju da ubacuju jos glumaca.

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

da to znam ali ako se gleda ona nikako ne utice na Bellu i Edwarda ali ipak se pojavljujue u 4. tako da.....povlacim treba ona da bude u filmu

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

Rosie (citat):da to znamo.. OVAJ BRAVO JE SRANJE NEMA NISTA!:@


Ja sam ga kupila u nadi da ce imati nesto o twilightu ali nije bilo nista.... Exclamation

>eDwArD's LuLLaBy<

>eDwArD's LuLLaBy<
Charming vampire

da to je imene iznerviralo!!!!! nema cak ni pisljivog postera!!!!! Zar m je tesko da ubace poster!!!!!! ???? Ne kapiram ih???

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

>eDwArD's LuLLaBy< (citat):da to je imene iznerviralo!!!!! nema cak ni pisljivog postera!!!!! Zar m je tesko da ubace poster!!!!!! ???? Ne kapiram ih???

takodje ih ne kapira...trebalo bi da naprave ovaj bravo specijal kao posebne novine kao sto je imao HMS i Rbd....!!!!

TwA.Ta

TwA.Ta
Post thirsty vampire

Hvala bogu! To je jedino dobro u bravo-u. Koga briga sto lady gaga uziva u seksu sa zenama o.O
Volela bih da se Lija pojavu u filmu,svidja mi se taj deo,ali ne u telu vanese!sry svi koji je vole,ali ona je meni GROZNA!bljak,izgleda jako uobrazeno.

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

TwA.Ta (citat):Hvala bogu! To je jedino dobro u bravo-u. Koga briga sto lady gaga uziva u seksu sa zenama o.O
Volela bih da se Lija pojavu u filmu,svidja mi se taj deo,ali ne u telu vanese!sry svi koji je vole,ali ona je meni GROZNA!bljak,izgleda jako uobrazeno.

Da...zaista koga je briga sto Lady Gaga uziva u seksu sa zenama...?!?

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

e posto sam ja, naravno, zaludjena twilightom, poslala sam sms da vidim sta ce biti u sledecem bravu, i bice valjda neki intervju vezan za twilight i twilight poster...

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 1/1]

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions