Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Breaking dawn-na srpskom-kada?

+56
Sanja'93
PcElicA M*A*J*A*
mala bubica
StamatEma
*Edward's girlfriend*
yozza{fairy}
misha93
**Anchi96**
Twilight girl :)
cullen's girl
Me,myself & I
Makishka
anchy
~*Edward's Bella*~
Kaca&ampEdward
~ReNesMeE~
m...ue
*mimi*
^my.love-Cullen.boy^
Natty
Mala looda vampirusha
Twilight_fanpire
>eDwArD's LuLLaBy<
Isabell
Bella
Sooyoung
_NikA_
twilight's angel
mis_ twilight
M.S.
Iva
Skywalker
_GaGa_92
Princess Of Darkness
.MisS.CulleN.
robertmarina
iWana
feelin_my_teeth?
lone rider
Bella's Lullaby
Edward's spider-monkey
tixy94
*~Ana Cullen~*
suzanna
.JoYa.ClearwateR.^^
Rosie
S..rdjan
~*Lucky*~
milicamilincic92
Bella Swan
cica zlica
amaphupho©
midnight_sun_girl
*ed's own zoxxy*
The.Cold.One
eleonor
60 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Go down  Poruka [Stranica 2/15]

26Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 2 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Mon Feb 16, 2009 12:45 pm

Bella Swan

Bella Swan
Obsessive newbourn

OMG ok onda thx na obaweshtenju msm da cu morati da otezhem malo Pomrachenje kad pochnem da chitam Smile

http://www.twilightgirls.twilight-vampire.com

27Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 2 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Wed Feb 18, 2009 12:39 am

~*Lucky*~

~*Lucky*~
Young newborn

Bella Swan (citat):OMG ok onda thx na obaweshtenju msm da cu morati da otezhem malo Pomrachenje kad pochnem da chitam Smile
Pokusala sam i ja ali.... procitala sam... Crying or Very sad

28Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 2 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Wed Feb 18, 2009 4:08 pm

Bella Swan

Bella Swan
Obsessive newbourn

PA ja se nadam da mi se to nece desiti a tek trebam da kupim knjigu Laughing

http://www.twilightgirls.twilight-vampire.com

29Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 2 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Mon Feb 23, 2009 1:49 am

*~Ana Cullen~*

*~Ana Cullen~*
Charming vampire

Posto sam procitala sve 3 knjige,morala sam da se snadjem na drugi nacin..
..trenutno "slusam" Breaking Dawn..ako zelite,ukucajte na youtube "Breaking dawn audio
book" i izbacice vam oko 68 klipova u kojima vam citaju knjigu na engleskom.U pocetku mi je
bilo tesko da se skoncentrisem jer nikada tako nisam citala!Ali navikla sam se Smile
pozzz!!

p.s.jedva cekam praskozorje,svitanje (ili kako vec) na srpskom!!!

30Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 2 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Fri Feb 27, 2009 4:51 pm

tixy94


Young newborn

Jel zna neko da li ima da se kupi na engleskom u Beogradu i gde?? Pls mi odgovorite, jednako sam veliki zaludjenik ko vi, sto posto Smile

31Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 2 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Fri Feb 27, 2009 4:57 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

ne znam za originalnu, ali moja teacher se ponudila da prevede, a zivot bez twilighta ne postoji, msm brevise sam se navukla da sad bude kraj

32Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 2 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sat Feb 28, 2009 2:03 pm

Bella's Lullaby

Bella's Lullaby
Young newborn

Joj. Kada visheeeeeeeeee?!!!!!!!!!!! Umrecu bounce

http://silhouetteofvisionar.deviantart.com/

33Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 2 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sat Feb 28, 2009 5:18 pm

lone rider

lone rider
Obsessive newbourn

hehe,i ja sam pre mesec dana dosao na ideju da prevedem,al mi onda mima rekla da se vec prevodi,tako da sam odustao Smile a sto biste da se patite sa prevodom,sto prosto ne procitate na engleskom? Smile ja sam tako sve procitao... Smile

34Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 2 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sat Feb 28, 2009 5:22 pm

feelin_my_teeth?

feelin_my_teeth?
Unstoppable vampire

I ja planiram da pazarim sve knjige na english-u, lepse mi tako...

http://robertpattinson1986.forumotion.net/

35Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 2 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sat Feb 28, 2009 5:24 pm

lone rider

lone rider
Obsessive newbourn

ja nazalost nisam jos kupio(ekonomska kriza,jbg...),al kad budem kupovao planiram na engleskom da kupim... to je zato sto prosto mrzim nase prevode,i mnogo se iznerviram kad vidim kako su neke stvari glupo prevedene,i kako su potpuno izgubile smisao u prevodu...

36Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 2 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sat Feb 28, 2009 9:34 pm

Bella's Lullaby

Bella's Lullaby
Young newborn

hhhheeh ima jedna devojka u mom gradu koja je odluchila da prevede....ali ja cu ipak sachekati da se prevedi na srpski,a ako stvarno ne budem mogla da izdrzhim,onda cu da chitam na engleski...

http://silhouetteofvisionar.deviantart.com/

37Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 2 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sun Mar 01, 2009 11:18 am

iWana

iWana
Young newborn

pa...ni proLEcE nijE tako daLEko.......x)

38Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 2 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sun Mar 01, 2009 3:08 pm

The.Cold.One

The.Cold.One
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

vise nije Very Happy
ali kao sto sam rekla gomilu puta pre, ko god ima mogucnost trebao bi da je procita na engleskom Smile

http://www.twilight-serbia.com

39Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 2 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sun Mar 01, 2009 3:15 pm

~*Lucky*~

~*Lucky*~
Young newborn

Ehhh... kad bi postojala mogucnost da me ne bole oci dok citam na kompu bilo bi extra....

40Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 2 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sun Mar 01, 2009 3:20 pm

robertmarina

robertmarina
Charming vampire

~*Lucky*~ (citat):Ehhh... kad bi postojala mogucnost da me ne bole oci dok citam na kompu bilo bi extra....

41Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 2 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sun Mar 01, 2009 4:27 pm

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

uf ja bih bas na engleskom da citam al nema nigde Sad moracu da ovo sto sam skinula sa neta da odem da mi lepo isprintaju i ukorice Very Happy kad nema druge

42Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 2 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sun Mar 01, 2009 4:42 pm

lone rider

lone rider
Obsessive newbourn

a to ce te kostati ko svetog petra... uglavnom jeftinije ti izadje da iznajmis avioni odes recimo u ameriku,tamo kupis redovno nego da ti stampaju Smile

43Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 2 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sun Mar 01, 2009 5:51 pm

The.Cold.One

The.Cold.One
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

hahaha, pa da... ja sam mislila sama da je odstampam,ali kad sam skontala koliko je ne samo papira nego i boje potrebno odustala sam i najbolji drugovi postali su mi lap top i adobe reader Very Happy

http://www.twilight-serbia.com

44Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 2 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sun Mar 01, 2009 5:55 pm

lone rider

lone rider
Obsessive newbourn

ja sam cak poceo da stampam kuci... i odstampao sam 30-tak stranica,al sam odustao Smile pa sam se i ja sprijateljio sa tom dvojicom Smile

45Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 2 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sun Mar 01, 2009 6:22 pm

Princess Of Darkness

Princess Of Darkness
Obsessive newbourn

meni su oni odavno najbolji drugovi Very Happy

46Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 2 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Mon Mar 02, 2009 1:11 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

Kada ce vec jednom izaci..neeee moguu viseeeeeeeee!!!

Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 2 Uhbkij10

47Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 2 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Mon Mar 02, 2009 10:21 pm

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

hhahaha pa smirite se...bas zato sto pozuruju svi prevodi budu katastrofa Very Happy

48Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 2 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Mon Mar 02, 2009 10:44 pm

lone rider

lone rider
Obsessive newbourn

ne,nasi prevodi ida se rade godinama,decenijama,uvek ce biti katastrofa... Smile

49Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 2 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Mon Mar 02, 2009 10:54 pm

~*Lucky*~

~*Lucky*~
Young newborn

_GaGa_92 (citat):Kada ce vec jednom izaci..neeee moguu viseeeeeeeee!!!

Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 2 Uhbkij10
Ni jaaaaaaaaaaa!!!!! Svaki dan idem u giunitijevu radnju, posecujem njihov sajt, provedem jos 3 sata istrazivanja informacije na netu i nista! Jedino mi mozda ponekad u radnji kazu da ce na prolece!!!! Uffff! Kad sutra dodjem recice pa mozda na leto!!!

50Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 2 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Tue Mar 03, 2009 10:02 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

skroz te razumem.......Smile
ja sam procitala na engleskom,ali zelim i na srpskom...zelim da imam i 4 knjiguuuu!!!!

Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 2 Fhgdsa10

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 2/15]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions