Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Sta trenutno citate...??

+36
**Anchi96**
_GaGa_92
P. Sawyer
Edward's spider-monkey
Jessica*
mandrea94
twilight's angel
Skywalker
Twilight girl :)
Rosie
Edward`s_lover
Bestet
Mala looda vampirusha
Adm88dp
*Edward's girlfriend*
>eDwArD's LuLLaBy<
edwards_girl
__ALiCe_CuLLeN__
Bella
Isabell
*nice_vampire*
.MisS.CulleN.
Twilight_fanpire
tammy cullen
.JoYa.ClearwateR.^^
feelin_my_teeth?
Bella Swan
Renesmee Cullen
wampirrica
Nymphadora Cullen
Vampire_love
schooby91
Vekica
*ed's own zoxxy*
PhoenixChild93
The.Cold.One
40 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Poruka [Stranica 2/4]

26Sta trenutno citate...?? - Page 2 Empty Re: Sta trenutno citate...?? Tue Mar 24, 2009 5:01 pm

feelin_my_teeth?

feelin_my_teeth?
Unstoppable vampire

Revizor je bas dobar! Sta vam je? lol!

http://robertpattinson1986.forumotion.net/

27Sta trenutno citate...?? - Page 2 Empty Re: Sta trenutno citate...?? Fri Mar 27, 2009 6:06 pm

*Edward's girlfriend*

*Edward's girlfriend*
Charming vampire

tek citam prvi deo twilighta Embarassed

28Sta trenutno citate...?? - Page 2 Empty Re: Sta trenutno citate...?? Sun Mar 29, 2009 5:12 pm

Adm88dp

Adm88dp
Young newborn

Nazaslost trenutno citam samo strucnu literaturu, konkretno "Arhitekturu racunara" od Miroslava Hajdukovica, ali cu u vrlo bliskoj buducnosti poceti da citam "Mlad mesec" Smile

jedva cekammmmm Smile Smile Smile

29Sta trenutno citate...?? - Page 2 Empty Re: Sta trenutno citate...?? Sun Mar 29, 2009 11:37 pm

Mala looda vampirusha

Mala looda vampirusha
Charming vampire

ja sam pocela da citam bd ...................

30Sta trenutno citate...?? - Page 2 Empty Re: Sta trenutno citate...?? Wed Apr 01, 2009 5:08 pm

Bestet

Bestet
Young newborn

Svakome ko voli da čita epsku fantastiku od srca I love you bih preporučila serijal "Točak vremena", prvi deo je "Zenica sveta" ali isto tako preporučujem da ne čitate prolog, jer nema svrhe, ništa nećete razumeti i samo će te se zbuniti (tu se spominju neke stvari koje nisu objašnjene skroz ni u prvoj knjizi), ja sam lično zbog toga bukvalno ostavila knjigu na pola godine, dok se nisam smislila da pročitam malo više, a sada se definitivno nalazi pri samom vrhu moje top liste (jer tesna je borba za prvo mesto, stvarno ne mogu da se odlučim)
Takođe bih preporučila serijal "Pesma leda i vatre" prvi deo je "Igra prestola"... Isto je u pitanju epska fantastika, ali jedan skroz drugačiji stil...Prija promena, tako nešto se ne sreće svaki dan... Sta trenutno citate...?? - Page 2 943544
Ajoj al sam se raspisala!!! Sta trenutno citate...?? - Page 2 250947

31Sta trenutno citate...?? - Page 2 Empty Re: Sta trenutno citate...?? Wed Apr 01, 2009 5:10 pm

*Edward's girlfriend*

*Edward's girlfriend*
Charming vampire

sad citam new moon

32Sta trenutno citate...?? - Page 2 Empty Re: Sta trenutno citate...?? Wed Apr 01, 2009 6:26 pm

Isabell

Isabell
Obsessive newbourn

joooj, ja sam procitala sve tri knjige koje sam citala do pre nedelju dana.... i sad se uzasno smaram...!!!! Sad

33Sta trenutno citate...?? - Page 2 Empty Re: Sta trenutno citate...?? Wed Apr 01, 2009 7:48 pm

Edward`s_lover


Young newborn

ey i ja Sad kad izlazi 4. deo na srpskom??

34Sta trenutno citate...?? - Page 2 Empty Re: Sta trenutno citate...?? Wed Apr 01, 2009 8:02 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

revizor.

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

35Sta trenutno citate...?? - Page 2 Empty Re: Sta trenutno citate...?? Wed Apr 01, 2009 9:13 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Trenutno citam Orkanske visove...

36Sta trenutno citate...?? - Page 2 Empty Re: Sta trenutno citate...?? Wed Apr 01, 2009 10:51 pm

Adm88dp

Adm88dp
Young newborn

veceras pocinjem da citam New Moon Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

37Sta trenutno citate...?? - Page 2 Empty Re: Sta trenutno citate...?? Wed Apr 01, 2009 11:03 pm

feelin_my_teeth?

feelin_my_teeth?
Unstoppable vampire

hmmm...rat i mir prelistavam...xD

http://robertpattinson1986.forumotion.net/

38Sta trenutno citate...?? - Page 2 Empty Re: Sta trenutno citate...?? Wed Apr 01, 2009 11:11 pm

Adm88dp

Adm88dp
Young newborn

prelistaj ti po netu, nacices negde prepricano :p
pozzzic Smile

39Sta trenutno citate...?? - Page 2 Empty Re: Sta trenutno citate...?? Wed Apr 01, 2009 11:14 pm

Mala looda vampirusha

Mala looda vampirusha
Charming vampire

ja citam bd na srpskom preko googla Very Happy

40Sta trenutno citate...?? - Page 2 Empty Re: Sta trenutno citate...?? Wed Apr 01, 2009 11:26 pm

Twilight girl :)

Twilight girl :)
Young newborn

hehe...

Ja citam Mlad mesec

41Sta trenutno citate...?? - Page 2 Empty Re: Sta trenutno citate...?? Wed Apr 01, 2009 11:48 pm

Skywalker

Skywalker
Obsessive newbourn

ja trenutno citam BD na engleskom...

42Sta trenutno citate...?? - Page 2 Empty Re: Sta trenutno citate...?? Thu Apr 02, 2009 12:13 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

zato sto te volim.

a uporedo i new moon na engleskom na kompu. Very Happy

43Sta trenutno citate...?? - Page 2 Empty Re: Sta trenutno citate...?? Thu Apr 02, 2009 10:00 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Mala looda vampirusha (citat):ja citam bd na srpskom preko googla Very Happy

jaooo nemoj mi reci da stavljash sve u google translation! jao carice!! xDDDD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

44Sta trenutno citate...?? - Page 2 Empty Re: Sta trenutno citate...?? Thu Apr 02, 2009 10:13 am

mandrea94

mandrea94
Obsessive newbourn

sumrak....

http://www.twitter.com/mandrea94

45Sta trenutno citate...?? - Page 2 Empty Re: Sta trenutno citate...?? Thu Apr 02, 2009 11:07 am

feelin_my_teeth?

feelin_my_teeth?
Unstoppable vampire

Adm88dp (citat):prelistaj ti po netu, nacices negde prepricano :p
pozzzic Smile

heh, pa naravno da ce i do toga doci...xD Very Happy

http://robertpattinson1986.forumotion.net/

46Sta trenutno citate...?? - Page 2 Empty Re: Sta trenutno citate...?? Fri May 15, 2009 10:24 am

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Ja citam Praskozorje i Boze dal' si tu? ja sam margaret!

47Sta trenutno citate...?? - Page 2 Empty Re: Sta trenutno citate...?? Fri May 15, 2009 10:30 am

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

E a procitala sam i knjigu Zauvek bas je extra...
Sta trenutno citate...?? - Page 2 200701


Evo jedan deo...samo cisto da vidite stil pisanja

Nakon žurke pomogle smo Sibil i njenim roditeljima da raščiste lom i negde oko tri ujutru odvukle smo se na spavanje. Sibil se zanesvestila čim je spustila glavu na jastuk, ali Erika i ja nismo mogle da zaspimo. Možda zato što smo bile u vrećama za spavanje na podu, a možda zato što se Sibil odvaljivala od hrkanja.
Erika šapnu: "Majkl je sladak dečko...šta ti misliš?"
"Previsok je za tebe", rekoh joj. "Bila bi mu do pupka."
"To bi mu se možda i svidelo."
"Oh, Erika!"
Ona nasloni glavu na lakat i reče: "Sviđa ti se, zar ne?"
"Ne budi šašava... nismo ni dve reči prozborili."
Okrenula sam se ka zidu.
"Da... ali ipak ti se sviđa."
"Ma, spavaj više!"
"Pitao me je za tvoj broj telefona i kako se prezivaš."
Okrenula sam se nazad. "Stvarno?"
"Aha... ali valjda te to ne zanima." Uvukla se u svoju vreću za spavanje.
Šutnula sam je u šali, a onda smo se obe nasmejale i zaspale.

Erika i ja smo prijateljice od sedmog razreda. Dobro se slažemo, jer je ona otvorena i opuštena, a ja nisam. Kaže da mora biti takva da bi kompenzovala to što je niska. Visoka je jedva metar i po - pa se nisam šalila kada sam rekla da bi Majklu bila do pupka. Čitava porodica joj je tako sićušna. Tako joj je pradeda dobio prezime. Došao je iz Rusije a da nije znao ni reč engleskog. Kada su ga, pošto se iskrcao, pitali kako se zove, nije razumeo. Umesto da ga samo nazovu Koen ili Golberg, kako su imigracioni službenici često radili s jevrejskim izbeglicama, taj čovek ga je odmerio i zapisao g. Smol. Erika se kune da će, ako se ikada bude udala, to biti za nekog tako ogromnog da će im deca, ako ih budu imali, bar imati prilike da porastu do neke normalne veličine.
Mada, to što su bili mali nikome u njenoj familiji nije naškodilo. Njena majka je Džulijet Smol, filmski kritičar. Njeni prikazi se objavljuju u tri velika časopisa. Zahvaljujući njoj Erika je sigurna da će se upisati na Redklif, iako joj ocene nisu toliko jake. meni je prosek 92, pa me je skoro šlog strefio kada sam videla rezultate prijave. Bili su ispod proseka. Erika je prošla znatno bolje. Ja se zaista bojim da ću se nad zaista bitnim stvarima raspasti, a to se njoj nikad ne dešava. I po tome se razlikujemo.

48Sta trenutno citate...?? - Page 2 Empty Re: Sta trenutno citate...?? Fri May 15, 2009 10:32 am

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Procitala sam sve knjige o Nini, a to su: Devojcica sa sestog meseca, Nina i tajna osme note, Nina i kletva pernate zmije, Nina i tajno oko Atlantide.

49Sta trenutno citate...?? - Page 2 Empty Re: Sta trenutno citate...?? Fri May 15, 2009 12:30 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

joj ja sad upravo citam malog princa na francuskom!!!!!

grrrrrrrrrrrr

50Sta trenutno citate...?? - Page 2 Empty Re: Sta trenutno citate...?? Sat May 16, 2009 11:25 pm

P. Sawyer

P. Sawyer
Young newborn

na drini cuprija...
za skolu... lol!

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 2/4]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions