Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

svetska premijera new moon-a

+29
robertmarina
Rosie
PcElicA M*A*J*A*
Twilight_fanpire
*Edward's girlfriend*
>eDwArD's LuLLaBy<
*Bella Cullen*
twilight's angel
Isabell
EyB forever
Bella
M.S.
Renesmee Cullen
I L0vE EdWaRd***
feelin_my_teeth?
Edward's spider-monkey
edwards_girl
.JoYa.ClearwateR.^^
.MisS.CulleN.
mihajlo
Bella Swan
~*Lucky*~
lone rider
Vampire_love
♥Bella Cullen♥
BabyVampireCullen
The.Cold.One
midnight_sun_girl
*ed's own zoxxy*
33 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down  Poruka [Stranica 2/5]

26svetska premijera new moon-a - Page 2 Empty Re: svetska premijera new moon-a Sun Feb 22, 2009 10:13 pm

edwards_girl

edwards_girl
Obsessive newbourn

ja se samo nadam da ce proraditi novosadski bioskopi do new moon-a....ovako sam twilight kod pirata kupila i jako je los kvalitet... Sad

27svetska premijera new moon-a - Page 2 Empty Re: svetska premijera new moon-a Sun Feb 22, 2009 10:56 pm

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

e ljudi a jel kad se ode u ameriku moze na premijeru da se ode al bas bas premijeru?....

28svetska premijera new moon-a - Page 2 Empty Re: svetska premijera new moon-a Sun Feb 22, 2009 11:02 pm

lone rider

lone rider
Obsessive newbourn

ne verujem... na bas bas premijeru uglavnom idu "VIP" ljudi i ljudi koji su radili na filmu... pa bude masa glumaca,reditelji,i budu novinari,kriticari... niko od nas nema sanse da ode na premijeru Sad mada tamo uglavnom vec sutradan imas svugde u bioskopima... Smile a za edwards_girl pa kvalitet ne moze biti dobar sve dok ne izadje na dvd-u,onda axxo uradi rip i imas fenomenalan kvalitet(mozda se vidimo u ns sledece godine lol ) Smile

29svetska premijera new moon-a - Page 2 Empty Re: svetska premijera new moon-a Sun Feb 22, 2009 11:29 pm

~*Lucky*~

~*Lucky*~
Young newborn

Shadow Stryder (citat):da li si ti ozbiljna??? cekati premijeru?? par dana posle svetske premijere vec mozes naci na netu da skines... kvalitet nikakav,al ipak vredi... Smile nema sanse da cu je cekati Smile
Pa da... ali je ipak lepse gledati u bioskopu)))))))) Ja sam Twilight oko 20 puta odgledala na netu jos pocetkom decembra, ali sam ipak isla u bioskop))))))))

30svetska premijera new moon-a - Page 2 Empty Re: svetska premijera new moon-a Sun Feb 22, 2009 11:43 pm

lone rider

lone rider
Obsessive newbourn

nisam ja rekao da ne treba otici i pogledati u bioskopu,nego ko ce to docekati,cim se pojavi pogledam lepo,smirim dusu,a onda kroz 2-3 meseca kad bude u bioskopu odem da pogledam Smile

31svetska premijera new moon-a - Page 2 Empty Re: svetska premijera new moon-a Sun Feb 22, 2009 11:43 pm

~*Lucky*~

~*Lucky*~
Young newborn

pa da...)))))

32svetska premijera new moon-a - Page 2 Empty Re: svetska premijera new moon-a Fri Feb 27, 2009 5:53 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

ene drugarica vodi na premijeru u svajcarskoj, a kaze da ce tamo da dodju, inace premijera je zakazana za usa 20 novembra

33svetska premijera new moon-a - Page 2 Empty Re: svetska premijera new moon-a Sat Feb 28, 2009 6:59 pm

feelin_my_teeth?

feelin_my_teeth?
Unstoppable vampire

Da, a mi ima da se nacekamo....

Ali ok, sta da se radi, sedimo i cekamo...
lol!

http://robertpattinson1986.forumotion.net/

34svetska premijera new moon-a - Page 2 Empty Re: svetska premijera new moon-a Mon Mar 02, 2009 4:39 pm

I L0vE EdWaRd***

I L0vE EdWaRd***
Obsessive newbourn

Pa dobro, cekacemo oko godinu dana... To je malo za jedan owako extra film! Brzo ce da ga snime... Ipak, zapamtite, ko ceka, taj i doceka! xD L0L

35svetska premijera new moon-a - Page 2 Empty Re: svetska premijera new moon-a Tue Mar 03, 2009 1:51 pm

Renesmee Cullen

Renesmee Cullen
Werewolf Imprintee

ako je sa usa 20 novermbra...kod nas bi moglo da budeeee.........hmmmmmm..........negde u januaru.....ali moj diiivvvvnniiiiiiiiiiii ujka nabavi svaki film pre prve premijere (ja stvaaarno ne znam kako)))) tako daaaaaaa.......aaaaaaaaaaa jedva cekam novembarrrrrr

36svetska premijera new moon-a - Page 2 Empty Re: svetska premijera new moon-a Tue Mar 03, 2009 2:05 pm

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

prezivecu valjda Razz

37svetska premijera new moon-a - Page 2 Empty Re: svetska premijera new moon-a Tue Mar 03, 2009 7:57 pm

M.S.

M.S.
Young newborn

Jedva cekam Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

38svetska premijera new moon-a - Page 2 Empty Re: svetska premijera new moon-a Tue Mar 10, 2009 8:59 pm

Bella

Bella
Post thirsty vampire

20 nowembra?
AAAA!
Jej!

39svetska premijera new moon-a - Page 2 Empty Re: svetska premijera new moon-a Sat Mar 28, 2009 12:18 pm

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

da pa kod nas opet u januaru........... tako nešto! jedva čekam

40svetska premijera new moon-a - Page 2 Empty Re: svetska premijera new moon-a Sat Mar 28, 2009 1:25 pm

Isabell

Isabell
Obsessive newbourn

meni je tetka poslala i prvi deo filma tamo kad je kod njih bila premijera... pa mi je obecala da ce mi poslati i ostele delove cim izadju!!!! Very Happy Very Happy Very Happy tako da je necu bas puno cekati original DVD Razz ako nista barem cu ga dobiti pre nego sto stigne u nase bioskope!!!! svetska premijera new moon-a - Page 2 343977 svetska premijera new moon-a - Page 2 250947 svetska premijera new moon-a - Page 2 32326

41svetska premijera new moon-a - Page 2 Empty Re: svetska premijera new moon-a Sat Mar 28, 2009 2:21 pm

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

blago tebi........

42svetska premijera new moon-a - Page 2 Empty Re: svetska premijera new moon-a Sat Mar 28, 2009 4:54 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

jao i ja bih volela da dobijem tako...
ali dobro.
mi smrtnici cemo ici u bioskop i cekati original dvd. xD

43svetska premijera new moon-a - Page 2 Empty Re: svetska premijera new moon-a Sat Mar 28, 2009 6:11 pm

Isabell

Isabell
Obsessive newbourn

zao mi je sto moram da priznam:i ja sam smrtnik

44svetska premijera new moon-a - Page 2 Empty Re: svetska premijera new moon-a Sat Mar 28, 2009 10:10 pm

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

i meni je isto žao!

45svetska premijera new moon-a - Page 2 Empty Re: svetska premijera new moon-a Sat Mar 28, 2009 10:27 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

heheheheeh... ti si crazy... Smile
ali i meni je zao sto sam smrtnik. tj. sto nisam jedan od dobrih vampira...

46svetska premijera new moon-a - Page 2 Empty Re: svetska premijera new moon-a Sat Mar 28, 2009 11:03 pm

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

cheers cheers lol! cheers cheers

stvarno ste ludi! baš ste gotiva.............. Cool

47svetska premijera new moon-a - Page 2 Empty Re: svetska premijera new moon-a Sat Apr 04, 2009 2:56 pm

*Bella Cullen*

*Bella Cullen*
Young newborn

sta da kazem osim prezivecemo

http://twilight.serbianforum.info

48svetska premijera new moon-a - Page 2 Empty Re: svetska premijera new moon-a Sat Apr 04, 2009 3:31 pm

feelin_my_teeth?

feelin_my_teeth?
Unstoppable vampire

Ma ljudi opusteno!!!!
dok imamo ovaj forum, knjige, slike, videe...prezivecemo!
xD
xD

http://robertpattinson1986.forumotion.net/

49svetska premijera new moon-a - Page 2 Empty Re: svetska premijera new moon-a Sat Apr 04, 2009 3:43 pm

>eDwArD's LuLLaBy<

>eDwArD's LuLLaBy<
Charming vampire

pa cim bude odrzana premijera ja garantujem da ce se film pojaviti odmah sutra da se skine na netu!!!! Ali to ce biti neko odvratan animak!!!! Very Happy

50svetska premijera new moon-a - Page 2 Empty Re: svetska premijera new moon-a Sat Apr 04, 2009 4:38 pm

.JoYa.ClearwateR.^^

.JoYa.ClearwateR.^^
Charming vampire

Ma kakav god da je,samo da se vidi emmett...iako ga nece biti puno u tom delu...Sad...smrc.....Sad

http://robertpattinson1986.forumotion.com/forum.htm

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 2/5]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions