Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Rob,duga ili kratka kosa?

+26
Twilight girl :)
PcElicA M*A*J*A*
*Edward's girlfriend*
mandrea94
I L0vE EdWaRd***
Mala looda vampirusha
Bella Swan
robertmarina
twilight's angel
>eDwArD's LuLLaBy<
Edward's spider-monkey
edward's_bitch
.JoYa.ClearwateR.^^
Renesmee Cullen
reggie_cullen_srx
Skywalker
Bojana
feelin_my_teeth?
Lady
*zwezdica*
Vampire_love
Vekica
midnight_sun_girl
The.Cold.One
*ed's own zoxxy*
Alice Cullen
30 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2

Koja frizura vam se vise svidja?

Rob,duga ili kratka kosa? - Page 2 Vote_lcap66%Rob,duga ili kratka kosa? - Page 2 Vote_rcap 66% [ 33 ]
Rob,duga ili kratka kosa? - Page 2 Vote_lcap34%Rob,duga ili kratka kosa? - Page 2 Vote_rcap 34% [ 17 ]
Ukupno glasova : 50

Poll closed

Go down  Poruka [Stranica 2/2]

26Rob,duga ili kratka kosa? - Page 2 Empty Re: Rob,duga ili kratka kosa? Mon Apr 06, 2009 10:06 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

Edwardova frizura je zakon-uredna i sredjena. . .ali kad sam ga videla sa onako masnom i rascupanom kosom,smucilo mi se. . .tako da bolje KRATKA laksa je za odrzavanje. . .i sladji mi je sa kratkom

27Rob,duga ili kratka kosa? - Page 2 Empty Re: Rob,duga ili kratka kosa? Mon Apr 06, 2009 10:24 pm

Twilight girl :)

Twilight girl :)
Young newborn

joj meni se mnogo svidja njegova kratka kosa, jos ako ima bradu... mmm extra....
Mnogo je sladak na onoj slici u Bravu, on sa Belom i ima kratku kosu i bradu.... hehehe

28Rob,duga ili kratka kosa? - Page 2 Empty Re: Rob,duga ili kratka kosa? Wed Apr 08, 2009 1:06 pm

*Twilight*Princess*

*Twilight*Princess*
Obsessive newbourn

meni...kao u filmu..definitivno...
frizura mu je EXTRA!!

http://www.rbd-4ever.forumotion.net

29Rob,duga ili kratka kosa? - Page 2 Empty Re: Rob,duga ili kratka kosa? Thu Apr 09, 2009 12:22 pm

lepotica

lepotica
Young newborn

kratka

30Rob,duga ili kratka kosa? - Page 2 Empty Re: Rob,duga ili kratka kosa? Thu Apr 09, 2009 11:21 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

ma on je lep i celav, bez jednog oka i uveta!!!!!
PROSTO JE LEP, ima nesto.... u njemu....

31Rob,duga ili kratka kosa? - Page 2 Empty Re: Rob,duga ili kratka kosa? Thu Apr 09, 2009 11:26 pm

Isabell

Isabell
Obsessive newbourn

da sadasnji friz skrati za 1cm bio bi savrsen, i ja sam glasala za dugu kosu... a, sto se tice brade svaka mi nekako izgkeda neuredno pa ih i ne vilim tako da BEZ brade!!!! Very Happy Very Happy Razz

32Rob,duga ili kratka kosa? - Page 2 Empty Re: Rob,duga ili kratka kosa? Thu Apr 09, 2009 11:30 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

xexe, slazem se za to za bradu!!!!
al je opet cute

33Rob,duga ili kratka kosa? - Page 2 Empty Re: Rob,duga ili kratka kosa? Tue Apr 14, 2009 2:14 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

mojo sestri izgleda smesno onako cupav meni je bas sladak
ali glasacu ipak za kracu

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 2/2]

Idi na stranicu : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions