Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Ko ce biti Leah Clearwater?

+42
Twilight_girl
lamb
Renesmee Cullen
sweet_edvard's_girl
Angie
PcElicA M*A*J*A*
Zoky93
**Isidora**
SanyaTheStar <3
a_n_a
*Twilight*Princess*
TwA.Ta
emmett's girl
lo0dachA
*Edward's girlfriend*
m...ue
>eDwArD's LuLLaBy<
Jessica*
Edward's spider-monkey
I L0vE EdWaRd***
Mala looda vampirusha
robertmarina
Bella
mis_ twilight
.MisS.CulleN.
twilight's angel
Skywalker
_GaGa_92
feelin_my_teeth?
.JoYa.ClearwateR.^^
Rosie
Vampire_love
lone rider
♥Bella Cullen♥
Nymphadora Cullen
Bella Swan
Alice Cullen
The.Cold.One
BabyVampireCullen
Vekica
*ed's own zoxxy*
midnight_sun_girl
46 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down  Poruka [Stranica 2/7]

26Ko ce biti Leah Clearwater? - Page 2 Empty Re: Ko ce biti Leah Clearwater? Thu Feb 12, 2009 9:58 pm

feelin_my_teeth?

feelin_my_teeth?
Unstoppable vampire

Who, Baki? New born Shakespear?
Smile

Btw, najvaznije je da Vannesa nece glumiti!
Jao ne pominji mi Efrona!! AAAAA!!!
Smile

http://robertpattinson1986.forumotion.net/

27Ko ce biti Leah Clearwater? - Page 2 Empty Re: Ko ce biti Leah Clearwater? Thu Feb 12, 2009 10:59 pm

.JoYa.ClearwateR.^^

.JoYa.ClearwateR.^^
Charming vampire

Ljudi, Mima ce nas ubiti zbog spama...

http://robertpattinson1986.forumotion.com/forum.htm

28Ko ce biti Leah Clearwater? - Page 2 Empty Re: Ko ce biti Leah Clearwater? Fri Feb 13, 2009 10:11 pm

Vampire_love

Vampire_love
Post thirsty vampire

feelin_my_teeth? (citat):Who, Baki? New born Shakespear?
Smile

Btw, najvaznije je da Vannesa nece glumiti!
Jao ne pominji mi Efrona!! AAAAA!!!
Smile
Yeah,i'm new born Shakespear
Ma kome nije do zivota nek samo odgleda HSM 3 i to ce biti dovoljno...

29Ko ce biti Leah Clearwater? - Page 2 Empty Re: Ko ce biti Leah Clearwater? Wed Mar 04, 2009 10:26 am

Skywalker

Skywalker
Obsessive newbourn

hehhe, meni se jos zivi Very Happy Smile
cula sam negde jos pre nekih mesec-dva da ce Vanessa da dobije ulogu u tw...nisam mogla da verujem, slazem se sa shadowom, mislim da njih veze ugovor sa diznijevom kucom, a od vanesse kad bi glumila u twilightu ne verujem da bi dizni dobio pare, tako da mi je veoma drago sto se suska da ipak nece glumiti u filmu..jeee Very Happy Very Happy

30Ko ce biti Leah Clearwater? - Page 2 Empty Re: Ko ce biti Leah Clearwater? Fri Mar 06, 2009 12:51 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

Bogu hvala pa nece glumiti ona...tacno bi mi se smucile te scene.... I ja bih volela da glumi ona sto je glumila Cho Chang, bila bi mi extra za tu ulogu...Ali videcemo...Smile Samo da ne bude Disney ekipa.

31Ko ce biti Leah Clearwater? - Page 2 Empty Re: Ko ce biti Leah Clearwater? Sat Mar 07, 2009 1:30 am

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

Bella Swan (citat):Wanessa aaa pa nije ona za takwe uloge.....Ona je wishe za tako neko newinashce da igra....Alli ok meni je ona extra ja obb disney zwezde...xDD
meni je vanesa bas ok...volela bih da vidim kako ce da se pokaze:D

32Ko ce biti Leah Clearwater? - Page 2 Empty Re: Ko ce biti Leah Clearwater? Sat Mar 07, 2009 12:58 pm

mis_ twilight

mis_ twilight
Post thirsty vampire

Po meni ta mala ne bi dobro odigrala Leah.... sigurno ima medju indijancima jako lepih i talentovanih devojaka... jer to treba odglumiti....mislim da bi trebali da izbaberu nekog tako skroz autenticnog....

33Ko ce biti Leah Clearwater? - Page 2 Empty Re: Ko ce biti Leah Clearwater? Sat Mar 07, 2009 3:51 pm

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

pa ako ne probaju nece ni znati dal je dobra nikad se ne zna msm i za nju bi to bilo novo

34Ko ce biti Leah Clearwater? - Page 2 Empty Re: Ko ce biti Leah Clearwater? Tue Mar 10, 2009 8:55 pm

Bella

Bella
Post thirsty vampire

Mmm nekako mi ona ne ide za Twilight
ali ipak je glumica...msm da ce to biti cool

35Ko ce biti Leah Clearwater? - Page 2 Empty Re: Ko ce biti Leah Clearwater? Fri Mar 20, 2009 2:01 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

boze...pravili smo cak i peticiju da disney likovi ne budu u new moonu a vi hocete vanessu? strashno...

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

36Ko ce biti Leah Clearwater? - Page 2 Empty Re: Ko ce biti Leah Clearwater? Fri Mar 20, 2009 11:51 am

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

sta fali disney glumcima...po meni nista mozda se ovkao malo ponasaju bzv ali oni jesu GLUMCI men bi vannesa bila sasvim ok

37Ko ce biti Leah Clearwater? - Page 2 Empty Re: Ko ce biti Leah Clearwater? Fri Mar 20, 2009 1:01 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

meni je HSM ekipica sva nekako kenjkava. ne znam. ne cini mi se da bi vanessa to uradila toliko dobro koliko bi mozda neko drugi. neko "ne-disney".

38Ko ce biti Leah Clearwater? - Page 2 Empty Re: Ko ce biti Leah Clearwater? Fri Mar 20, 2009 6:41 pm

robertmarina

robertmarina
Charming vampire

twilight's angel (citat):meni je HSM ekipica sva nekako kenjkava. ne znam. ne cini mi se da bi vanessa to uradila toliko dobro koliko bi mozda neko drugi. neko "ne-disney".

Slazem se. Ali ako ne mora da glumi ona onda neka neglumi...

39Ko ce biti Leah Clearwater? - Page 2 Empty Re: Ko ce biti Leah Clearwater? Sat Mar 21, 2009 3:45 pm

Mala looda vampirusha

Mala looda vampirusha
Charming vampire

mis_ twilight (citat):Po meni ta mala ne bi dobro odigrala Leah.... sigurno ima medju indijancima jako lepih i talentovanih devojaka... jer to treba odglumiti....mislim da bi trebali da izbaberu nekog tako skroz autenticnog....


slazem se! ...... inace ja vanessu ne gotivim uopste

40Ko ce biti Leah Clearwater? - Page 2 Empty Re: Ko ce biti Leah Clearwater? Sat Mar 21, 2009 4:33 pm

I L0vE EdWaRd***

I L0vE EdWaRd***
Obsessive newbourn

Meni je ona ok, nemam nista protiw nje, al, brate, uopste nije za New moon, narocito nije za Leah-u! Nzm...

41Ko ce biti Leah Clearwater? - Page 2 Empty Re: Ko ce biti Leah Clearwater? Sat Mar 21, 2009 5:10 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

I L0vE EdWaRd*** (citat):Meni je ona ok, nemam nista protiw nje, al, brate, uopste nije za New moon, narocito nije za Leah-u! Nzm...

slazem se sa tobom....

42Ko ce biti Leah Clearwater? - Page 2 Empty Re: Ko ce biti Leah Clearwater? Sat Mar 21, 2009 11:28 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

uh ja molim boga da ona ne glumi, nemam ja nista protiv nje, al nek se ona drzi onih hsm pesmica...
msm pretvorice nam nm u musical, msm ona je sva onako happy, nije ona za film....

43Ko ce biti Leah Clearwater? - Page 2 Empty Re: Ko ce biti Leah Clearwater? Sat Apr 25, 2009 12:33 am

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Volim Vanessu ali se zaista ne uklapa...

Ko ce biti Leah Clearwater? - Page 2 Lautner_hudgens

44Ko ce biti Leah Clearwater? - Page 2 Empty Re: Ko ce biti Leah Clearwater? Sat Apr 25, 2009 12:41 am

>eDwArD's LuLLaBy<

>eDwArD's LuLLaBy<
Charming vampire

ona mi nekao ne ide zajedno sa lijinim karakterom!!!! Lija je buntovnik na neki nacin ona je jedin zenski vuk u celom coporu,treba da bude jaka licnost,koja moze da podnese sve teskoce!!! A Vanesa je prava girly girl,mislim da ona nije dorasla takvoj ulozi!!!! Very Happy

45Ko ce biti Leah Clearwater? - Page 2 Empty Re: Ko ce biti Leah Clearwater? Sat Apr 25, 2009 12:47 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

slazem se!!!
msm mogu oni da nadji bolju glumicu...
a i zar ona nije reka da nece vise da glumi.....

46Ko ce biti Leah Clearwater? - Page 2 Empty Re: Ko ce biti Leah Clearwater? Sat Apr 25, 2009 7:39 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

e iskeno sumnjam,ona se uopste ne uklapa ni u sta sto ima veze sa new moon-om nit treba!!!!!!!sva je ona antipaticna meni i uopste se ne uklapa u lik Leah-je i plus kako bi je odglumela?!?!?!pa njoj se ni glas ne uklapa!

47Ko ce biti Leah Clearwater? - Page 2 Empty Re: Ko ce biti Leah Clearwater? Sat Apr 25, 2009 7:41 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

da, ipak je ona za te mjuzikle, a twilight koliko god bio romantican, slika i muzika mu vuku na triler....
nije ona dobra za tu ulogu...

48Ko ce biti Leah Clearwater? - Page 2 Empty Re: Ko ce biti Leah Clearwater? Tue Apr 28, 2009 4:16 pm

*Edward's girlfriend*

*Edward's girlfriend*
Charming vampire

meni bi bila ok u toj ulozi nsm bas tako zamisljala leahu al ok haha

49Ko ce biti Leah Clearwater? - Page 2 Empty Re: Ko ce biti Leah Clearwater? Tue Apr 28, 2009 9:23 pm

lo0dachA

lo0dachA
Young newborn

meni je nekak0 bas za ul0g zast0 da ne !!!!!!!! 0tkud ti znas kakaw glas leah ima !!!!!!! pa waljda je zat0 glumica da glumi swe st0 treba iak0 nema 0 % weze sa njenim(vanessinim) karakte0m
p.S 0ni u0pste nisu 'instant zwjezdice' !!! ZWIJEZDE su ist0 k0lik0 i 0wi iz twilighta , narawn0 0b0zawam citawu twilight ekipu(mal0 reci 0b0zawam) al w0lim i disney zwijezde...

50Ko ce biti Leah Clearwater? - Page 2 Empty Re: Ko ce biti Leah Clearwater? Thu Apr 30, 2009 11:56 am

emmett's girl

emmett's girl
Obsessive newbourn

ja se u potpunosti slazem sa loodachom...ja obozavam ne znam kako da opishem soju lubav prema hsm-u(najvishe zbog zac-a),disney ne chuva svoje zvezda samo za sebe,zac je dosada glumio posle hsm-a u 3 filma koja nisu disney produkcija dva su izashla (hairspray i 17 again) a josh jedan ce da izadje krajem 2009 (me and orson wells)...tako da ono...msm mene vanessa nervira iz drugih razloga i vishe bih volela da ashley glumi ali ona uopshte ne lichi na indijanku...Sad

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 2/7]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions