Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Nova uloga - Heidi

+19
EyB forever
_NikA_
Mala looda vampirusha
Twilight_fanpire
twilight's angel
>eDwArD's LuLLaBy<
edward's_bitch
Bella
missmira94
I L0vE EdWaRd***
.MisS.CulleN.
Rosie
Alice Cullen
Bella Swan
Vampire_love
feelin_my_teeth?
.JoYa.ClearwateR.^^
Nymphadora Cullen
The.Cold.One
23 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next

Go down  Poruka [Stranica 2/3]

26Nova uloga - Heidi - Page 2 Empty Re: Nova uloga - Heidi Sat Mar 28, 2009 12:11 pm

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

pa nije mi bash neshto lepa, a lik joj je josh smorniji............. Nova uloga - Heidi - Page 2 26754

27Nova uloga - Heidi - Page 2 Empty Re: Nova uloga - Heidi Sat Mar 28, 2009 1:33 pm

Isabell

Isabell
Obsessive newbourn

meni je bas cute!!!! meni je heidi malo naivna, msm zasto bi nju ostavili u zivotu?!? ali ko zna, ako budu pitali dzejn ode Heidi do djavola.... Very Happy

28Nova uloga - Heidi - Page 2 Empty Re: Nova uloga - Heidi Sun Mar 29, 2009 3:17 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

lik joj nema nikakvog znacaja-.-

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

29Nova uloga - Heidi - Page 2 Empty Re: Nova uloga - Heidi Sun Mar 29, 2009 3:31 pm

~*Edward's Bella*~

~*Edward's Bella*~
Obsessive newbourn

slatka je

30Nova uloga - Heidi - Page 2 Empty Re: Nova uloga - Heidi Sun Mar 29, 2009 7:03 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

danas sam bas trazila heidi u new moon. zar nije Djana ljudsko bice sto radi kod Volturijevih?
i zar nije Hajdi dovela sve one ljude kod Volturijevih?

31Nova uloga - Heidi - Page 2 Empty Re: Nova uloga - Heidi Mon Mar 30, 2009 1:47 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

_NikA_ (citat):glumica je bas lepa, a Heidi mi nije nista posebno.... Smile

32Nova uloga - Heidi - Page 2 Empty Re: Nova uloga - Heidi Mon Mar 30, 2009 2:28 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

cemo toliko preice oko Heidi??? msm po meni ona uopste nema neku ulogu... Rolling Eyes

33Nova uloga - Heidi - Page 2 Empty Re: Nova uloga - Heidi Mon Mar 30, 2009 8:48 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

slazem se fanpire..ne znam ni zasto bi je stavljali u filmu..

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

34Nova uloga - Heidi - Page 2 Empty Re: Nova uloga - Heidi Tue Mar 31, 2009 9:29 am

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

i ja isto

35Nova uloga - Heidi - Page 2 Empty Re: Nova uloga - Heidi Tue Mar 31, 2009 3:01 pm

Mala looda vampirusha

Mala looda vampirusha
Charming vampire

Rosie (citat):slazem se fanpire..ne znam ni zasto bi je stavljali u filmu..
ja mislim da treba da stavljaju jer ona prikazuje jedno lakoverno ljudsko bice ... i mislim da njena uloga nosi najvecu pouku ...............

36Nova uloga - Heidi - Page 2 Empty Re: Nova uloga - Heidi Tue Mar 31, 2009 8:59 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ali vampiri nisu ti koji ce ti se pojaviti odjednom na vratima i neces raditi sa njima stalno..ne znam,....nema neku pouku.. najvecu pouku nosi belin lik ipak,kad je ona cak spremna da bude sa vampirom xD heidi je nista u odnosu na to;)

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

37Nova uloga - Heidi - Page 2 Empty Re: Nova uloga - Heidi Tue Mar 31, 2009 9:24 pm

Mala looda vampirusha

Mala looda vampirusha
Charming vampire

hehehheehe znam to .... ali heidi je kao neka lakovrna cura i bezuslovno veruje u njihove price ............... Very Happy ......

38Nova uloga - Heidi - Page 2 Empty Re: Nova uloga - Heidi Tue Mar 31, 2009 9:37 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

liii,kakav lik,ma nema filma bez nje!!! xD

39Nova uloga - Heidi - Page 2 Empty Re: Nova uloga - Heidi Tue Mar 31, 2009 9:39 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

nek veruje dusho ona u shta hoce xDDD ok je imati je u filmu ali ce joj scena trajati 2 minuta! xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

40Nova uloga - Heidi - Page 2 Empty Re: Nova uloga - Heidi Tue Mar 31, 2009 9:41 pm

Mala looda vampirusha

Mala looda vampirusha
Charming vampire

ma nema veze ipak ce biti tu xD

41Nova uloga - Heidi - Page 2 Empty Re: Nova uloga - Heidi Tue Mar 31, 2009 10:34 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

ZAR NIJE DJANA LJUDSKO BICE KOJE RADI KOD VOLTURIJEVIH, A HEIDI ONA STO DOVODI LJUDE NA "UZINU"?

42Nova uloga - Heidi - Page 2 Empty Re: Nova uloga - Heidi Tue Mar 31, 2009 10:35 pm

Mala looda vampirusha

Mala looda vampirusha
Charming vampire

vidi stwarno .............. trebalo bi da je tako Very Happy lol!

43Nova uloga - Heidi - Page 2 Empty Re: Nova uloga - Heidi Tue Mar 31, 2009 10:37 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

Very Happy bas sam proverila pre nego sto sam dala drugarici i onda me je zbunilo jer znam da Heidi svi ovde spominju kao ljudsko bice, a ona je u stvari onaj vampir za kog je Bela rekla da skoro moze da se meri sa Rozalinom lepotom...i sto dovodi one ljude.

44Nova uloga - Heidi - Page 2 Empty Re: Nova uloga - Heidi Tue Mar 31, 2009 10:39 pm

Mala looda vampirusha

Mala looda vampirusha
Charming vampire

da da ...... jeste heidi je vampir Very Happy

45Nova uloga - Heidi - Page 2 Empty Re: Nova uloga - Heidi Tue Mar 31, 2009 10:56 pm

_NikA_

_NikA_
Unstoppable vampire

jao,da,stvarno...pa, ova glumica je meni bas lepa... Very Happy

46Nova uloga - Heidi - Page 2 Empty Re: Nova uloga - Heidi Tue Mar 31, 2009 10:57 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

hehe, i meni je...uzgred extra ti je avatar.. Smile

47Nova uloga - Heidi - Page 2 Empty Re: Nova uloga - Heidi Tue Mar 31, 2009 11:05 pm

_NikA_

_NikA_
Unstoppable vampire

hehe, hvala! Very Happy

48Nova uloga - Heidi - Page 2 Empty Re: Nova uloga - Heidi Wed Apr 01, 2009 10:26 am

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

Rosie (citat):nek veruje dusho ona u shta hoce xDDD ok je imati je u filmu ali ce joj scena trajati 2 minuta! xD

slažem se lol!

49Nova uloga - Heidi - Page 2 Empty Re: Nova uloga - Heidi Wed Apr 01, 2009 11:01 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

lol! afro Lol majke mi....ne znam da li bi voturi trebali da izgledaju kao antonio banderas u interviewu sa vampirom ! xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

50Nova uloga - Heidi - Page 2 Empty Re: Nova uloga - Heidi Wed Apr 01, 2009 11:21 am

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

xaxaxaxxxaxaxaxaxaxaxaxaxaxxaxa ne naravno

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 2/3]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next

Similar topics

-

» SRECNA NOVA GODINA

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions