Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Kako se pesma Decode odnosi na film???

+33
JeJa
a_n_a
Natty
Miccy_un Angel de Verdad
PcElicA M*A*J*A*
Miss Honey_Bun
_TeX_
MĭŋĴă [l0ve Ed]^^
__ALiCe_CuLLeN__
Nymphadora Cullen
*Edward's girlfriend*
Bella Swan
Vampirica*
_NikA_
.JoYa.ClearwateR.^^
>eDwArD's LuLLaBy<
Mala looda vampirusha
.Jacob's.girl.<3.
Bella
Jenny_Cullen
Cullenova
Edward's spider-monkey
mis_ twilight
robertmarina
*~Ana Cullen~*
edwards_girl
Rosie
missmira94
.MisS.CulleN.
The.Cold.One
twilight's angel
Bella's Lullaby
Twilight_fanpire
37 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down  Poruka [Stranica 6/6]

126Kako se pesma Decode odnosi na film??? - Page 6 Empty Re: Kako se pesma Decode odnosi na film??? Thu Apr 16, 2009 10:20 am

The.Cold.One

The.Cold.One
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

@Rose niko ovde ne svaljuje krivicu na tebe, kad prestanes tako da gledas na stvari i nipodistavas ljude oko sebe mozda lepo svi nadjemo zajednicki jezik, sto je definitivno nemoguce ukoliko stalno stalno nekom teras kontru. Svi se ovde razlikujemo, ali ti si definitivno netolerantna prema bilo kojoj razlicitosti i mislis da je u redu samo ono sto ti cinis. zao mi je, ali nije tako. forum vec 2 nedelje bukti od svadji, ti si akter u 93% slucajeva, ako ne provokator onda medju glavnima, i nista ne govorim, a ni kaznu jos do sad nisi imala, ukoliko smem da primetim. I kako vracas? 1. Tako sto moderatorima govoris kako i nisu neki autoritet (najverovatnije jer je cura mladja od tebe) 2. Totalno kontriras svaki put kad se zadesi prilika i trazis mesto za svadju i raspravu, zatim meni govoris da nisam u pravu sa svojim procenama (koje se nikoga ne ticu, vec je onako kako ja kazem na forumu, ja sam administrator, zaduzena za mir i poredak ovde. lol) 3. Pravis se luda, kao ono "sta ste se urotili protiv mene" , a nema urocenih protiv tebe nego samo ljudi koji pokusavaju da na bilo koji nacin stupe u normalnu konverzaciju sa tobom, sto ti sa svojim fiks idejama o napadima na tebe i nabusitim stavom apsolutno sprecavas. 4. Pises velikim slovima i krsis jos gomilu pravila, koje po svemu sudeci nisi procitala.

Rose zao mi je, ali imas zeleno upozorenje administratora, ako si uopste skoro bacila pogled na pravila znaces sta je to. Toliko od mene, tema je lock, za sve sto imas, ako imas, obrati mi se na pp.
Pozdrav svima.
Mima

http://www.twilight-serbia.com

127Kako se pesma Decode odnosi na film??? - Page 6 Empty Re: Kako se pesma Decode odnosi na film??? Sat May 30, 2009 9:17 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Doslo je vreme da se otkljuca ova tema... Very Happy
P.S. Bez svadje! xD

128Kako se pesma Decode odnosi na film??? - Page 6 Empty Re: Kako se pesma Decode odnosi na film??? Sat May 30, 2009 9:20 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

nisi morala,mislim da su se diskusije oko decode odnosa po filmu iskljucile,..necemo valjda u krug Xd however mogli bi da pricamo o decode xD
covece kad pogledam ovo gore,ne secam se toga keve mi xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

129Kako se pesma Decode odnosi na film??? - Page 6 Empty Re: Kako se pesma Decode odnosi na film??? Sat May 30, 2009 9:30 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

hahaha...sve je proslo...ne moras ni da pokusavas da se setis...
Jao ja sam jos uvek opstednuta pesmom,I ADORE IT!

130Kako se pesma Decode odnosi na film??? - Page 6 Empty Re: Kako se pesma Decode odnosi na film??? Sat May 30, 2009 9:56 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Ja nisam opsednuta meni je u krvi xD<3 decode,znachi mi:/

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

131Kako se pesma Decode odnosi na film??? - Page 6 Empty Re: Kako se pesma Decode odnosi na film??? Sat May 30, 2009 10:01 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

kako se donosi? paaa,my thoughts you cant decode-edvard ne moze da cita belli misli...eto Smile

132Kako se pesma Decode odnosi na film??? - Page 6 Empty Re: Kako se pesma Decode odnosi na film??? Sat May 30, 2009 10:13 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

bre gago xD nismo pali sa marsa xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

133Kako se pesma Decode odnosi na film??? - Page 6 Empty Re: Kako se pesma Decode odnosi na film??? Sat May 30, 2009 10:21 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

stvarno??? zez se...

134Kako se pesma Decode odnosi na film??? - Page 6 Empty Re: Kako se pesma Decode odnosi na film??? Sun May 31, 2009 1:43 am

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Ja jesam XD

135Kako se pesma Decode odnosi na film??? - Page 6 Empty Re: Kako se pesma Decode odnosi na film??? Sun May 31, 2009 4:50 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

i ja.... xDDDD

136Kako se pesma Decode odnosi na film??? - Page 6 Empty Re: Kako se pesma Decode odnosi na film??? Sun May 31, 2009 6:21 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

ja sam sa meseca. xD I <3333 decode. i ne znam sta bih bez te pesme. mislim da nisu mogli da odaberu bolju pesmu za film

137Kako se pesma Decode odnosi na film??? - Page 6 Empty Re: Kako se pesma Decode odnosi na film??? Sun May 31, 2009 9:21 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

pesma je strava,najjaca je....i luv decode....

138Kako se pesma Decode odnosi na film??? - Page 6 Empty Re: Kako se pesma Decode odnosi na film??? Sun May 31, 2009 9:22 pm

bella swon

bella swon
Heroic vampire

me too, <3 decode!

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 6/6]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions