Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Utisci......

+32
[.t.i.a.n.n.a.]
Twilight girl :)
Skywalker
cullen's girl
JeJa
mala bubica
PcElicA M*A*J*A*
Alis Kalen
~*Edward's Bella*~
anchy
Nymphadora Cullen
_GaGa_92
Rosie
>eDwArD's LuLLaBy<
Vampirica*
^my.love-Cullen.boy^
_~[Dora]~_
I L0vE EdWaRd***
Twilight_fanpire
twilight's angel
Bella
Isabell
Princess Of Darkness
Taylor's Girl
Mala looda vampirusha
mis_ twilight
.MisS.CulleN.
Edward's spider-monkey
_NikA_
.JoYa.ClearwateR.^^
Bella Swan
feelin_my_teeth?
36 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down  Poruka [Stranica 6/7]

126Utisci...... - Page 6 Empty Re: Utisci...... Wed Apr 08, 2009 2:13 pm

cullen's girl

cullen's girl
Obsessive newbourn

3. dio mi je extra,bio mi je najbolji dok nisam procitala 4!lol zavrsetak mi je odlican...malo mi je bola smarajuca jer nije bilo bas nekih velikih desavanja ali se edward spominjao sve vrijeme pa mi je bila dobra lol...

127Utisci...... - Page 6 Empty Re: Utisci...... Wed Apr 08, 2009 3:09 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

cullen's girl (citat):3. dio mi je extra,bio mi je najbolji dok nisam procitala 4!lol zavrsetak mi je odlican...malo mi je bola smarajuca jer nije bilo bas nekih velikih desavanja ali se edward spominjao sve vrijeme pa mi je bila dobra lol...

xD

128Utisci...... - Page 6 Empty Re: Utisci...... Sun Apr 12, 2009 9:46 am

Skywalker

Skywalker
Obsessive newbourn

Treci deo--extra...pogotovo ono kad se spremaju za borbu, uglavnom ne volim delove kada se Bella iskrada da vidi Jacoba i mrzim onaj deo kad ona, zaboga, shvati da je zaljubljena u njega... Eddieva reakcija me bas prijatno iznenadila (kad sam procitala onaj deo kad ga je poljubila pomislila sam da ce Edward opet da je napusti ,,da bi mogla da zivi srecno bez njega,, pa sam se tu jos vise iznervirala, ali kad sam procitala njegovu reakciju...ostala sam bez teksta).
U trecem delu sam se bas zgotivila na Jaspera, kao i na ostatak Cullen porodice, ali na Jaspera posebno jer mi sad jedan od najomiljenijih (ako ne i najomiljeniji) lik....
Najsmesniji deo i poglavlje: definitivno 15.Opklada (ali onaj deo kad Edward ,,preti,, Jacobu). I kako je samo dobra zadnja recenica iz Belline perspektive (,,Ponovo je stavio prsten na njegovo mesto, na srednjem prstu moje leve ruke. Mesto na kojem ce se zadrzati-verovatno ostatak vecnosti,,). Kad sam citala Pomracenje Jacoba nisam podnosila, tako da sam Epilog:Izbor (njegova perspektiva) samo ,,preletela,, ne razmisljajuci uopste o cemu se radi jer me nije interesovalo, ali sam se onda pokajala (pre nego sto sam pocela citati 4.deo) pa sam ipak procitala i nije toliko lose...

Mislim da bi to bilo to...,,ukratko,, Very Happy Smile

129Utisci...... - Page 6 Empty Re: Utisci...... Sun Apr 12, 2009 11:03 am

mala bubica

mala bubica
Obsessive newbourn

pa super sto si procitala,pa to je samo posledica onog sto se desilo izmedju Belle i Jacoba u drugoj knjizi,zblizili su se,i onda naravno da ce postojati neka vrsta ljubavi,u trecem delu mi je super Edwardovo ponasanje,koliko se samo muci da ostane pribran i da ne bude ljubomoran,a ona mu to bas i ne olaksava,no dobro,bitka je bila super,takodje sam se odusevila Jasperom,mada ga ja obozavam jos od prvog dela,takodje mi je super to sto svako ima svoju pricu i polako je otkriva u svakom delu po neko.......Rosali isto ima tuznu pricu,pa nam je sada mnogo jasnija njena reakcija od pocetka prema Belli......super su sve knjige jedva cekam da procitam cetvrtu i mislim da ce mi ta biti omiljena Utisci...... - Page 6 987351

130Utisci...... - Page 6 Empty Re: Utisci...... Sun Apr 12, 2009 11:52 am

Twilight girl :)

Twilight girl :)
Young newborn

eee kupila i ja juce knjigu, konacno...i mnoooogo mi se svidja... Procitala sam oko 200 strana. Stigla sam do onog dela kada Bela pita Edvarda da ide kod Dzejkoba...Very Happy

131Utisci...... - Page 6 Empty Re: Utisci...... Sun Apr 12, 2009 11:55 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

maky veruj mi, obozavaces je... Very Happy

132Utisci...... - Page 6 Empty Re: Utisci...... Sun Apr 12, 2009 11:57 am

Twilight girl :)

Twilight girl :)
Young newborn

vec je obozavam.... sinoc sam pocela da citam i do sad sam procitala dvesta str.... ne mogu da se zaustavim, nisam normalna Very Happy

133Utisci...... - Page 6 Empty Re: Utisci...... Sun Apr 12, 2009 11:58 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

ah, pa znam kako ti je.... Very Happy hehe, kako si krenula zavrsices je pre ixy. lol!

134Utisci...... - Page 6 Empty Re: Utisci...... Sun Apr 12, 2009 12:01 pm

Twilight girl :)

Twilight girl :)
Young newborn

pa da.. Ixy ce postati gora od Tine....Very Happy Sreca pa ima rok do raspusta... Very Happy... ja sad vise necu citati... moram da ucim malo.. pa na trening pa opet da ucim... tako da cu zab knjigu do veceras... heheh

135Utisci...... - Page 6 Empty Re: Utisci...... Sun Apr 12, 2009 12:03 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

maky spamujemo.. Very Happy

136Utisci...... - Page 6 Empty Re: Utisci...... Sun Apr 12, 2009 12:05 pm

Twilight girl :)

Twilight girl :)
Young newborn

ma ko da je to nesto novo ovde, ovde se bukvalno u svakoj temi spamuje....Very Happy

uglavnom javljam utiske cim procitam celu, do sad je extraaa....Very Happy

137Utisci...... - Page 6 Empty Re: Utisci...... Sun Apr 12, 2009 9:10 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

hehehe,obavezno ostavi utiske... Very Happy

138Utisci...... - Page 6 Empty Re: Utisci...... Sun Apr 12, 2009 9:15 pm

[.t.i.a.n.n.a.]

[.t.i.a.n.n.a.]
Young newborn

Divna knjiga...apsolutno svaka stranica ostavlja bez daha..Moj omiljeni deo sumrak sage...

139Utisci...... - Page 6 Empty Re: Utisci...... Sun Apr 12, 2009 11:27 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

xexex
nisam citala
ali citacu
procitala sam samo na wikipediji sta se desava i zaplakala

140Utisci...... - Page 6 Empty Re: Utisci...... Mon Apr 13, 2009 12:32 am

Makishka

Makishka
Young newborn

Chitala sam je 2 puta... Very Happy i knjiga je ok...najlepshi mi je deo kad je edward zaprosio...

141Utisci...... - Page 6 Empty Re: Utisci...... Mon Apr 13, 2009 1:48 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

procitala sam je vise od 5 puta i nimalo me nije smorila...obozavam je!

142Utisci...... - Page 6 Empty Re: Utisci...... Mon Apr 13, 2009 2:55 pm

yozza{fairy}

yozza{fairy}
Obsessive newbourn

Ovo mi je omiljena knjiga iz cele sage (još nisam pročitala Breaking Dawn Very Happy)

Mada, omiljeno poglavlje mi je Novorođeni, to je Jasperova priča i to sam pročitala oko desetak puta i još bih mogla Very Happy ahh obožavam ga Utisci...... - Page 6 987351

Knjiga kao knjiga je odlična, radnja u knjizi, zaplet, vrhunac, rasplet, sve mi se mnogo sviđa, svaka čast Stefani, jedva čekam tek film kakav će biti Very Happy unapred iščekujem Very Happy

143Utisci...... - Page 6 Empty Re: Utisci...... Mon Apr 13, 2009 3:09 pm

mala bubica

mala bubica
Obsessive newbourn

Jasper,da taj deo je super......odusevio me je Laughing e ali meni je tako zanimljivo kada se zavode,malo on nju,malo ona njega.........hahahahha....jaoooo......ali na kraju kad je zaprosio odusevila sam se.Sama bitka mi je odlicna i to jedva cekam da vidim na filmskom platnu Utisci...... - Page 6 987351

144Utisci...... - Page 6 Empty Re: Utisci...... Wed Apr 15, 2009 7:28 pm

*Edward's girlfriend*

*Edward's girlfriend*
Charming vampire

knjiga je super kad su svi poceli da pricaju ono o belli ja sam mislila ko zna sta je uradia kao poljubila ga pa msm prvi put je on nju a drugi put ju je bukvalno naterao

145Utisci...... - Page 6 Empty Re: Utisci...... Wed Apr 15, 2009 8:52 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Pa ne moze niko da te natera da ga poljubis...

146Utisci...... - Page 6 Empty Re: Utisci...... Wed Apr 15, 2009 8:54 pm

Mala looda vampirusha

Mala looda vampirusha
Charming vampire

slazem se xD

147Utisci...... - Page 6 Empty Re: Utisci...... Wed Apr 15, 2009 8:56 pm

*Edward's girlfriend*

*Edward's girlfriend*
Charming vampire

pa da al reko je da ce poginuti msm znala je da je to jedini nacin i ja bi to verovatno uradila:S

148Utisci...... - Page 6 Empty Re: Utisci...... Thu Apr 16, 2009 1:28 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

pricate o jacobu?? aaaaaaaaaaaaaa.jao definitivno najbolja scena u knjizi definitivno!!!

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

149Utisci...... - Page 6 Empty Re: Utisci...... Thu Apr 16, 2009 1:47 am

*Edward's girlfriend*

*Edward's girlfriend*
Charming vampire

mene je bas iznerviro podmuklo je to uradio znao je da ce uraditi sve ako joj kaze da ce poginuti a i ko da je bitan jedan nevazni poljubac kad ona ostaje sa edwardom Very Happy

150Utisci...... - Page 6 Empty Re: Utisci...... Thu Apr 16, 2009 2:11 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ije nevazan..to je kul,jer ona njega ionako voli..nije samo on nju ljubio i ona je njega itekako xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 6/7]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions