Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

izlazak BD-a

+38
EyB forever
~*Lucky*~
alice.cullenrs
lo0dachA
Twilight girl :)
Leptiric
emmetts princess
robertmarina
Twilight_girl
!*~The Cullen Girl~*!
Jessica*
mandrea94
Black (W)ampire baby
BojanZ
I L0vE EdWaRd***
m...ue
_NikA_
yozza{fairy}
**Anchi96**
Zoky
*Edward's girlfriend*
Miss Honey_Bun
Natty
*Twilight*Princess*
PcElicA M*A*J*A*
Edward's spider-monkey
Twilight_fanpire
anchy
*Bella Cullen*
.MisS.CulleN.
Mala looda vampirusha
mala bubica
The.Cold.One
Rosie
_GaGa_92
>eDwArD's LuLLaBy<
twilight's angel
^my.love-Cullen.boy^
42 posters

Idi na stranicu : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next

Go down  Poruka [Stranica 6/14]

126izlazak BD-a - Page 6 Empty Re: izlazak BD-a Mon Apr 20, 2009 10:19 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ljudiiii presrecna sammmmm.,dobicu breaking dawn na engleskom za 2 meseca samo da mi stigne iz amerike OMG!!!!!!!<33 im happpyy!

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

127izlazak BD-a - Page 6 Empty Re: izlazak BD-a Mon Apr 20, 2009 10:44 am

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

Rosie (citat):ljudiiii presrecna sammmmm.,dobicu breaking dawn na engleskom za 2 meseca samo da mi stigne iz amerike OMG!!!!!!!<33 im happpyy!
E blago tebi....i drago mi je...znam koliko si to trazila..... Very Happy
A to da izlazi 21. nije tacno Sad ..ja sam pre praznika isla do mamuta i pitala za knjigu i oni su mi rekli da je ocekuju u narednih mesec dana...ali da cemo na vreme biti obavesteni....pa da vidimo i to cudo Exclamation !!!!!!!!!

128izlazak BD-a - Page 6 Empty Re: izlazak BD-a Mon Apr 20, 2009 11:31 am

mala bubica

mala bubica
Obsessive newbourn

ma jok/ tamo,tj. u domu sindikata ce se samo prodavati knjige na standu,a promocija je posle 10og maja, ne znam tacan datum da kazem,jer nisu ni javili.ali ono sto znam da ce se odrzati promocija knjige i bice svega
Rosie.......super bas mi je drago,uzivaj I love you

129izlazak BD-a - Page 6 Empty Re: izlazak BD-a Mon Apr 20, 2009 12:10 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

jao stvarno mi mnogo znachi,nema sanse da docekam da stigne:OO I ovde u srbiji se ceka da izadje josh ja treba da cekam da stigne iz usa a;(( shmrtz! ummm,ja mislim da je najbolje da se opustite a ne da nagadjate xD stvarno se vishe ne zna ko sta prica a ne znaju ni oni koji vam to pricaju!
BREAKING DAWN rules yay!!
hvala mala bubice i pcelice majo xD:)

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

130izlazak BD-a - Page 6 Empty Re: izlazak BD-a Mon Apr 20, 2009 4:06 pm

Zoky

Zoky
Young newborn

Ovdje u Republici Srpskoj su rekli da ce izaci do kraja ove sedmice =)))

131izlazak BD-a - Page 6 Empty Re: izlazak BD-a Mon Apr 20, 2009 5:17 pm

mala bubica

mala bubica
Obsessive newbourn

pa nam onda ti posaljes lepo.....hehehehe Very Happy zezam se,izacice i ovde uskoro

132izlazak BD-a - Page 6 Empty Re: izlazak BD-a Mon Apr 20, 2009 5:20 pm

Zoky

Zoky
Young newborn

Ma kad izadje u RS i u Srbiji ce . . . tako da . . . jedni lazu ! =)))

133izlazak BD-a - Page 6 Empty Re: izlazak BD-a Tue Apr 21, 2009 12:41 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

jao rosie blago tebi.....hocu jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...................smrc. ali happy sam zbog tebe... Very Happy

134izlazak BD-a - Page 6 Empty Re: izlazak BD-a Tue Apr 21, 2009 10:53 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

twilight's angel (citat):jao rosie blago tebi.....hocu jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...................smrc. ali happy sam zbog tebe... Very Happy
ejj,ima josh nesto,sad mi je tetka poslala mail i rekla: nisam kupila ali kazi sta hoces da ti kupim,posto sam jedva stigla da joj napishem mail da ne kupuje pre nego sto ode da kupi. Znaci od tetke trazim celu TWILIGHT SAGU XDDD na engleskom:OO xD ili neke twilight majice:o Ne znam..:/ jaj kako god,drugarica mi ove nedelje salje paket i bicu na iglama dok ga cekam xD
ne znam onda dal da kupujem bd na srpkom kad izadje..verovatno netju:)

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

135izlazak BD-a - Page 6 Empty Re: izlazak BD-a Tue Apr 21, 2009 10:56 am

Zoky

Zoky
Young newborn

Sad sam zvala knjizaru u BANJOJ LUCI . . . Jos nije izaslo Sad(((

136izlazak BD-a - Page 6 Empty Re: izlazak BD-a Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

rosie plakacu zbog tebe.... Razz Razz Razz Very Happy hocu ja celu twilight sagu na eng...................................bllllllllllllllllllllllaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhh.... smrc!!!!

137izlazak BD-a - Page 6 Empty Re: izlazak BD-a Tue Apr 21, 2009 1:48 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

:p:P Surprised ummm xD tongue ne moze blablabla!!! xD what can i say xD im lucky xDDD daj,nemoj da plachesh,imash sagu na srpskom xDDD uhh kad mi stigne BD onako debeo xDD tongue ajde no spam here.. xDDD hmm,ja ne znam cemu tolika zurba da izadje BD ovde,vi svaki dan nesto9 novo pricate,sto se malo ne strpite.Smile

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

138izlazak BD-a - Page 6 Empty Re: izlazak BD-a Tue Apr 21, 2009 4:28 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

pa da, ali uvek je lepse na eng... Razz

139izlazak BD-a - Page 6 Empty Re: izlazak BD-a Tue Apr 21, 2009 4:40 pm

mala bubica

mala bubica
Obsessive newbourn

slazem se da je lepse na engleskom,pogotovo ako drzis knjigu u rucu,a ne ovako preko kompa......meni je bar draze tako izlazak BD-a - Page 6 443385

140izlazak BD-a - Page 6 Empty Re: izlazak BD-a Tue Apr 21, 2009 5:26 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

mala bubica (citat):slazem se da je lepse na engleskom,pogotovo ako drzis knjigu u rucu,a ne ovako preko kompa......meni je bar draze tako izlazak BD-a - Page 6 443385

NARAVNO!! Xd

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

141izlazak BD-a - Page 6 Empty Re: izlazak BD-a Sat Apr 25, 2009 1:53 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

ok,imam da objavim VELIKEEEEEEEE vesti......bila ja u Beogradu pre neki dan i isla sam po svakoj knjizari na koju sam naisla(mnooogo knjizara) i raspitivala se za Praskozorje i manje vise niko nije imao pojma svako je znao samo traceve jer su po recima prodavaca cuvali datum izlaska kao oci u glavi i bila sam sva iznervirana sto nista nisam saznala dok nisam naletela na sajam knjiga i igrom slucaja bio je stand evrogiuntija koji se eto upravo zatvarao prisla sam starijoj osedeloj zeni koja je gurala neke stare knjige u kesu i pitala je za cetvrti deo njen odgovor me je naterao da ostanem bez glasa i bez vazduha neko vreme........jbt rekla da je da srecom KNJIGA IZLAZI ZA NEKOLIKO DANA!!!!!!!!!!.......najkasnije za nedelje dana.....ok i tako sam ja ostala da stojim i blejim kao totalna budala iako je zena bila ubedljiva nisam mogla biti poptuno sigurna u njene reci....dok mi nije potanko prepricala neke delove iz knjige,naredila mi da je kupim u evrogiunti knjizarama pod recima d ace tamo biti 750 dinara..............da li ovo moze biti tacno.....mislim realno je knjiga izasla u arerici pre dva meseca hrvati su je nedugo zatim preveli da li je moguce da je KONACBNO dosla kod nas???????????????????????

142izlazak BD-a - Page 6 Empty Re: izlazak BD-a Sat Apr 25, 2009 1:54 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

ok,imam da objavim VELIKEEEEEEEE vesti......bila ja u Beogradu pre neki dan i isla sam po svakoj knjizari na koju sam naisla(mnooogo knjizara) i raspitivala se za Praskozorje i manje vise niko nije imao pojma svako je znao samo traceve jer su po recima prodavaca cuvali datum izlaska kao oci u glavi i bila sam sva iznervirana sto nista nisam saznala dok nisam naletela na sajam knjiga i igrom slucaja bio je stand evrogiuntija koji se eto upravo zatvarao prisla sam starijoj osedeloj zeni koja je gurala neke stare knjige u kesu i pitala je za cetvrti deo njen odgovor me je naterao da ostanem bez glasa i bez vazduha neko vreme........jbt rekla da je da srecom KNJIGA IZLAZI ZA NEKOLIKO DANA!!!!!!!!!!.......najkasnije za nedelje dana.....ok i tako sam ja ostala da stojim i blejim kao totalna budala iako je zena bila ubedljiva nisam mogla biti poptuno sigurna u njene reci....dok mi nije potanko prepricala neke delove iz knjige,naredila mi da je kupim u evrogiunti knjizarama pod recima d ace tamo biti 750 dinara..............da li ovo moze biti tacno.....mislim realno je knjiga izasla u arerici pre dva meseca hrvati su je nedugo zatim preveli da li je moguce da je KONACBNO dosla kod nas???????????????????????

143izlazak BD-a - Page 6 Empty Re: izlazak BD-a Sat Apr 25, 2009 2:08 pm

mala bubica

mala bubica
Obsessive newbourn

ma jeste,tacno je......ali mislim da nece pre desetog da izadje....bice i promocija,nagrade i ta cuda.....jos malo izlazak BD-a - Page 6 987351

144izlazak BD-a - Page 6 Empty Re: izlazak BD-a Sat Apr 25, 2009 7:21 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

i promocija i nagrade.......hmmmmmm???....znas li mozda lkada tacno?........................xD.....XDDDDDD

145izlazak BD-a - Page 6 Empty Re: izlazak BD-a Sat Apr 25, 2009 7:26 pm

mala bubica

mala bubica
Obsessive newbourn

pa rekla bih da znam,ali cim vidim i cujem javljam,a znace se.....

146izlazak BD-a - Page 6 Empty Re: izlazak BD-a Sat Apr 25, 2009 7:39 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

joj, nekoliko dana!!!!!!!!!!
ne mogu da verujem!!!!!!!!!11
jedva cekam da mogu lepo sve knjige da poredjam na policu!!!!

147izlazak BD-a - Page 6 Empty Re: izlazak BD-a Sat Apr 25, 2009 8:16 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

Edward's spider-monkey (citat):joj, nekoliko dana!!!!!!!!!!
ne mogu da verujem!!!!!!!!!11
jedva cekam da mogu lepo sve knjige da poredjam na policu!!!!

ha slazem se....strava je..ja nisam mogla da verujem!!!!!! lol!

148izlazak BD-a - Page 6 Empty Re: izlazak BD-a Sat Apr 25, 2009 8:25 pm

>eDwArD's LuLLaBy<

>eDwArD's LuLLaBy<
Charming vampire

e a kada je promocija tacno!!!!!!
I gde????????????
HOCU DA ODEM NA TO!!!!!!!!!!!!!
PLEASE OBAVESTITE CIM SAZNATE!!!!!!!!! :d

149izlazak BD-a - Page 6 Empty Re: izlazak BD-a Sat Apr 25, 2009 11:38 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

Jaoooo! Daj boze da je to tacno,ali ne smem previshe da se nadam... Ako nije tacno, poludecu...i ponovo cu se smoriti....aaa..
Ali koje su sanse da knjiga kosta 750,kada su ostale kostale 860,a ova je duplo veca od svih ostalih?

150izlazak BD-a - Page 6 Empty Re: izlazak BD-a Sat Apr 25, 2009 11:40 pm

Zoky

Zoky
Young newborn

Ma kostace i ova isto bez obzira na velicinu =)))

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 6/14]

Idi na stranicu : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions