Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak)

+63
*Mina
lamb
Vekica
lo0dachA
Issy
bela
Twilight_girl
bella swon
vampiRka.
*Rosalie fan*
robertmarina
Cullenka.x3.Edward
aliiice
Immortal
*~Ana Cullen~*
**MiLiChIcA**
**Isidora**
SanyaTheStar <3
Toy Soldier
anchy
alice.cullenrs
alice the best
*Jeca*
.jekili.
m...ue
EyB forever
Tasha'94
_GaGa_92
>eDwArD's LuLLaBy<
emmett's girl
mala bubica
^^Nikolina^^
!*~The Cullen Girl~*!
Jessica*
BojanZ
Neda
yozza{fairy}
a_n_a
Zoky
*Twilight*Princess*
lepotica
Miccy_un Angel de Verdad
JeJa
Vampire girl
pancha_95_
cec
Miss Honey_Bun
Bella
**Anchi96**
~ Mici ~
_NikA_
PcElicA M*A*J*A*
I L0vE EdWaRd***
Edward's spider-monkey
*Edward's girlfriend*
Natty
Twilight girl :)
.MisS.CulleN.
twilight's angel
Rosie
Twilight_fanpire
.JoYa.ClearwateR.^^
mandrea94
67 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Go down  Poruka [Stranica 2/15]

26Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 2 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Fri Apr 03, 2009 10:29 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

Naravno da jesam....na srp. jedno 3-4 puta a na eng jednom! I moram da kazem da mi je ovo omiljena knj. msm. ostavila je nekako najveci utisak na mene :-)

27Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 2 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Fri Apr 03, 2009 11:30 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

naravno u sumraku sve pocinje:)

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

28Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 2 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Sat Apr 04, 2009 3:55 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

Smile I agree... Smile

29Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 2 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Sat Apr 04, 2009 6:57 pm

mandrea94

mandrea94
Obsessive newbourn

Rosie (citat):ja kad bi odmena twilight na cas svi bi primetili i pitali me sta je to sta je to pa bi je rastrgli ne pada mi napamet da nosim to bogatstvo u skolu...oko mene se niko ne pali na twilight wiiii..


ni kod mene....pola njih ni ne zna sta je to...l0l

http://www.twitter.com/mandrea94

30Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 2 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Sat Apr 04, 2009 9:01 pm

*Edward's girlfriend*

*Edward's girlfriend*
Charming vampire

s kim se vi to druzite bre? lol!

31Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 2 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Sat Apr 04, 2009 9:03 pm

I L0vE EdWaRd***

I L0vE EdWaRd***
Obsessive newbourn

owi moji pricaju da je Twilight sr*nje, ja ocu da ih zadawim! Stoke jedne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

32Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 2 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Sat Apr 04, 2009 11:13 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

Pa ti koji to pricaju verovatno je nisu ni procitali. . .zato ja nepricam nikome za ovu sagu jer kad bi nesto ruzno rekli mislim da bi im oci iskopala Xaxaxa. . .

33Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 2 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Sat Apr 04, 2009 11:39 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

haha, i ja.... neki samo prevrcu ocima kad im spomenem twilight (ali ne zato sto sam ih ubila u pojam pricajuci o tome, vec zato sto misle da je cista glupost!!! zadavicu ih!!!!)

34Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 2 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Sun Apr 05, 2009 12:01 am

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

uf ko nece...ima ih toliko moja bff me ubedjivala kako je glupo kad je odgledala ...uff..nije joj svejedno XD

35Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 2 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Sun Apr 05, 2009 12:04 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

znam da se misljenja razlikuju, ali knjiga je toliko divno napisana da mi nije jasno kako moze da im se ne svidja.

36Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 2 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Sun Apr 05, 2009 12:28 am

_NikA_

_NikA_
Unstoppable vampire

u mom razredu niko nije ni cuo za Twilight...(selo) Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 2 457141
a i ne vole me bas nesto u razredu (zato sto ne slusam grand... Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 2 89633 ) , pa i kad bi im rekla, sigurno bi mi rekli kako je to glupo, ja nisam normalna sto citam to, i tako... Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 2 457141

37Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 2 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Sun Apr 05, 2009 12:29 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

budale....

38Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 2 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Sun Apr 05, 2009 12:36 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

pa bolje tako,tako je kod mene nikom ne dam twilight Xd

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

39Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 2 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Sun Apr 05, 2009 12:45 am

_NikA_

_NikA_
Unstoppable vampire

da, tako je najbolje....ja sam samo sestri dala da procita i vise nikom! afro

40Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 2 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Sun Apr 05, 2009 12:47 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

jao ja nema kome nisam dala...i sad dok mi vrate... Sad Sad Sad (sumrak je kod mene, ali mlad mesec i pomracenje nisu - pomracenje nece ni biti u skorije vreme... Sad )

41Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 2 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Sun Apr 05, 2009 12:49 am

*Edward's girlfriend*

*Edward's girlfriend*
Charming vampire

hhaha ja volim sto dosta njoh voli nzm vise tema za razgovor XDa nsm nikom morala da dajem jer je jedna drugarica qpila na engleskom i svi uzimaju od nje msm u mom odeljenju su svi opsednuti knjigama i engleskim ne citaju nista na srpskom Rolling Eyes

42Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 2 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Sun Apr 05, 2009 12:49 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

brateeee pa ja ne bih ni dala knjige o covece !!

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

43Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 2 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Sun Apr 05, 2009 12:51 am

*Edward's girlfriend*

*Edward's girlfriend*
Charming vampire

ni jaXD unakazili bi ih al ta moja drugarica je jako dobra i ona svima daje knjige

44Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 2 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Sun Apr 05, 2009 12:54 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

hehe, pa ne bih ni ja da mi nisu extra drugarice.
sorry za spam, ali samo da kazem ovo - drugarica kojoj sam dala eclipse mi je pre par dana rekla da je paleci cigaretu zakacila malo 2, 3 strane plamenom i da su do pola izgorele, a da je i par strana iza malo oprljeno.
hvala bogu sto je bio prvi april, inace bih je ubila da se to stvarno desilo...

45Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 2 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Sun Apr 05, 2009 1:19 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

brateeeeeeee,pa ja bih je ubila,terala bih je da mi kupi novu knjigu! o bozeee kako te je prepala xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

46Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 2 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Sun Apr 05, 2009 1:21 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

nisam mogla da dodjem sebi narednih sat vremena....

47Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 2 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Sun Apr 05, 2009 3:54 pm

~ Mici ~

~ Mici ~
Young newborn

hehehe Very Happy

Ja prvi deo tek citam.... Stigla sam negde do pola i mnogo mi se svidja!

48Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 2 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Sun Apr 05, 2009 4:12 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

Ja sam procitala sva 3 i 4 deo citam i pocela sam 5 deo.....

49Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 2 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Mon Apr 06, 2009 12:06 am

Bella

Bella
Post thirsty vampire

Prochitala sam naraFno <3

50Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) - Page 2 Empty Re: Da li ste procitali knjigu ? (Sumrak) Mon Apr 06, 2009 9:20 pm

Miss Honey_Bun

Miss Honey_Bun
Young newborn

jes,jes...dala mi nattaly sad za vik da procitam,i zavrsih je sinoc,i donela je na sto i moja keva se uvatila i ona da cita,rek'o' nije to za tebe,uplasices se. xD

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 2/15]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions