Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Veliki PoZZZZdrav za sve!!!!!!!!!!!!

+11
Natty
midnight_sun_girl
mandrea94
lone rider
feelin_my_teeth?
.JoYa.ClearwateR.^^
The.Cold.One
tammy cullen
Mala looda vampirusha
*Edward's girlfriend*
PcElicA M*A*J*A*
15 posters

Go down  Poruka [Stranica 1/1]

1Veliki PoZZZZdrav za sve!!!!!!!!!!!! Empty Veliki PoZZZZdrav za sve!!!!!!!!!!!! Fri Apr 03, 2009 10:05 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

Cao svima. . .Moje ime je MAJA...I ja sam naravno kao i svi ovde veliki fan TWILIGHT sage ali malo vise knjiga nego filma!!!!!!!! Pre nego sto sam odlucila da vam se predstavim malo sam gledala postove i vase komentare i cini mi se da su ovde svi veseli i druzeljubivi ljudi bas kao sto sam i ja Very Happy Smile Nadam se da cemo se lepo slagati a ja cu se truditi da budem redovna onoliko koliko mi obaveze budu dozvoljavale!!!!!! veliki KISSS za sve Veliki PoZZZZdrav za sve!!!!!!!!!!!! 45922

2Veliki PoZZZZdrav za sve!!!!!!!!!!!! Empty Re: Veliki PoZZZZdrav za sve!!!!!!!!!!!! Fri Apr 03, 2009 10:55 pm

*Edward's girlfriend*

*Edward's girlfriend*
Charming vampire

dobrodosla majo Smile

3Veliki PoZZZZdrav za sve!!!!!!!!!!!! Empty Re: Veliki PoZZZZdrav za sve!!!!!!!!!!!! Fri Apr 03, 2009 11:14 pm

Mala looda vampirusha

Mala looda vampirusha
Charming vampire

welcome .... ja sam Ana .. uzivaj !!!!!!!!

4Veliki PoZZZZdrav za sve!!!!!!!!!!!! Empty Re: Veliki PoZZZZdrav za sve!!!!!!!!!!!! Fri Apr 03, 2009 11:37 pm

tammy cullen

tammy cullen
Obsessive newbourn

Zdravo, ja sam Tamara Very Happy
uzivaj u forumu!

5Veliki PoZZZZdrav za sve!!!!!!!!!!!! Empty Re: Veliki PoZZZZdrav za sve!!!!!!!!!!!! Sat Apr 04, 2009 2:11 am

The.Cold.One

The.Cold.One
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

dobrodosla, uzivaj sa nama Smile

http://www.twilight-serbia.com

6Veliki PoZZZZdrav za sve!!!!!!!!!!!! Empty Re: Veliki PoZZZZdrav za sve!!!!!!!!!!!! Sat Apr 04, 2009 2:23 am

.JoYa.ClearwateR.^^

.JoYa.ClearwateR.^^
Charming vampire

_wElCy_!
_eNjOy_!
_bTw_jA_sAm_jOvAnA_!

http://robertpattinson1986.forumotion.com/forum.htm

7Veliki PoZZZZdrav za sve!!!!!!!!!!!! Empty Re: Veliki PoZZZZdrav za sve!!!!!!!!!!!! Sat Apr 04, 2009 10:44 am

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

hvala svima. . .a da cu uzivati u to sam 100% sigurna!!

8Veliki PoZZZZdrav za sve!!!!!!!!!!!! Empty Re: Veliki PoZZZZdrav za sve!!!!!!!!!!!! Sat Apr 04, 2009 12:33 pm

feelin_my_teeth?

feelin_my_teeth?
Unstoppable vampire

WeLcOmE!!!
Dobrodosla i uzivaaaj!!
ja sam Nina!
Byeeee!!! xD

http://robertpattinson1986.forumotion.net/

9Veliki PoZZZZdrav za sve!!!!!!!!!!!! Empty Re: Veliki PoZZZZdrav za sve!!!!!!!!!!!! Sat Apr 04, 2009 4:41 pm

lone rider

lone rider
Obsessive newbourn

Dobro nam dosla Smile ne mogu da verujem da se konacno ovde pojavio i neki matorac :p Have a nice day! Smile

10Veliki PoZZZZdrav za sve!!!!!!!!!!!! Empty Re: Veliki PoZZZZdrav za sve!!!!!!!!!!!! Sat Apr 04, 2009 5:33 pm

mandrea94

mandrea94
Obsessive newbourn

welcome

http://www.twitter.com/mandrea94

11Veliki PoZZZZdrav za sve!!!!!!!!!!!! Empty Re: Veliki PoZZZZdrav za sve!!!!!!!!!!!! Sat Apr 04, 2009 7:21 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

Hvala,Hvala...joooj pa nisam bas tolikoo matora XAXAXA lol! !!!!!!!!!

12Veliki PoZZZZdrav za sve!!!!!!!!!!!! Empty Re: Veliki PoZZZZdrav za sve!!!!!!!!!!!! Sat Apr 04, 2009 7:22 pm

lone rider

lone rider
Obsessive newbourn

pa u odnosu na ostatak clanova mnogo si matora Smile

13Veliki PoZZZZdrav za sve!!!!!!!!!!!! Empty Re: Veliki PoZZZZdrav za sve!!!!!!!!!!!! Sat Apr 04, 2009 7:34 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

dobro,dobro :-(...mada kad tako kazes i upravu si lol

14Veliki PoZZZZdrav za sve!!!!!!!!!!!! Empty Re: Veliki PoZZZZdrav za sve!!!!!!!!!!!! Sun Apr 05, 2009 12:22 pm

midnight_sun_girl

midnight_sun_girl
Charming vampire

welcome Majo.. nadam se da ces se lepo provesti na forumu... Very Happy

15Veliki PoZZZZdrav za sve!!!!!!!!!!!! Empty Re: Veliki PoZZZZdrav za sve!!!!!!!!!!!! Sun Apr 05, 2009 12:56 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

Hvala puno Very Happy Very Happy

16Veliki PoZZZZdrav za sve!!!!!!!!!!!! Empty Re: Veliki PoZZZZdrav za sve!!!!!!!!!!!! Sun Apr 05, 2009 6:40 pm

Natty

Natty
Obsessive newbourn

cao
ja sam natasha
uzivaj Veliki PoZZZZdrav za sve!!!!!!!!!!!! 216157

17Veliki PoZZZZdrav za sve!!!!!!!!!!!! Empty Re: Veliki PoZZZZdrav za sve!!!!!!!!!!!! Sun Apr 05, 2009 8:40 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

HVALA Very Happy

18Veliki PoZZZZdrav za sve!!!!!!!!!!!! Empty Re: Veliki PoZZZZdrav za sve!!!!!!!!!!!! Sun Apr 05, 2009 8:54 pm

nikky133

nikky133
Unstoppable vampire

hehe..ja sam nikola welcome Smile

19Veliki PoZZZZdrav za sve!!!!!!!!!!!! Empty Re: Veliki PoZZZZdrav za sve!!!!!!!!!!!! Sun Apr 05, 2009 9:03 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

tnx Nidzo. . .:-)

20Veliki PoZZZZdrav za sve!!!!!!!!!!!! Empty Re: Veliki PoZZZZdrav za sve!!!!!!!!!!!! Sun Apr 05, 2009 11:46 pm

Bella

Bella
Post thirsty vampire

Welcome
Ja sam Teodora
Uzivaj =]

21Veliki PoZZZZdrav za sve!!!!!!!!!!!! Empty Re: Veliki PoZZZZdrav za sve!!!!!!!!!!!! Mon Apr 06, 2009 9:45 am

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

Hvala. . .sigurna sam da cu uzivati Very Happy Very Happy Very Happy

22Veliki PoZZZZdrav za sve!!!!!!!!!!!! Empty Re: Veliki PoZZZZdrav za sve!!!!!!!!!!!! Mon Apr 06, 2009 10:43 am

^EdWaRd_My_LoVe^

^EdWaRd_My_LoVe^
Young newborn

Welcy bb!

http://twilight4ever.darkbb.com/

23Veliki PoZZZZdrav za sve!!!!!!!!!!!! Empty Re: Veliki PoZZZZdrav za sve!!!!!!!!!!!! Mon Apr 06, 2009 11:32 am

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

TNX Veliki PoZZZZdrav za sve!!!!!!!!!!!! 250947

24Veliki PoZZZZdrav za sve!!!!!!!!!!!! Empty Re: Veliki PoZZZZdrav za sve!!!!!!!!!!!! Mon Apr 06, 2009 9:20 pm

Rosalie

Rosalie
Young newborn

Caos ja sam Tijana..Uziwaj i dobrodosla!Very Happy Veliki PoZZZZdrav za sve!!!!!!!!!!!! 450twi10

25Veliki PoZZZZdrav za sve!!!!!!!!!!!! Empty Re: Veliki PoZZZZdrav za sve!!!!!!!!!!!! Mon Apr 06, 2009 10:12 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

Caos Tico. . .hvala Very Happy

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 1/1]

Similar topics

-

» Veliki poljubac za sve

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions