Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Za sto vise postova

+35
wampirrica
sweet_edvard's_girl
Ichy
.jekili.
alice the best
Alis Kalen
bella swon
*~Ana Cullen~*
**Isidora**
SanyaTheStar <3
_GaGa_92
>eDwArD's LuLLaBy<
m...ue
**Anchi96**
emmett's girl
Jessica*
Twilight_girl
Edward's spider-monkey
TwA.Ta
Edward`s_lover
I L0vE EdWaRd***
yozza{fairy}
PcElicA M*A*J*A*
Isabell
Twilight_fanpire
Mala looda vampirusha
_NikA_
midnight_sun_girl
Nymphadora Cullen
*Edward's girlfriend*
Rosie
twilight's angel
.MisS.CulleN.
Adm88dp
mandrea94
39 posters

Idi na stranicu : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next

Go down  Poruka [Stranica 18/40]

426Za sto vise postova - Page 18 Empty Re: Za sto vise postova Sun May 24, 2009 2:24 pm

midnight_sun_girl

midnight_sun_girl
Charming vampire

ahahahahahhahah jos samo malo i gotovo... ali sta sa predmetima koje treba da popravimo... omgggg... drago mi je sto se uskoro yavrsava ali moram da popravim jos neke stvari ... grrrrrrr

427Za sto vise postova - Page 18 Empty Re: Za sto vise postova Sun May 24, 2009 2:27 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

joj ja treba da popravim sve stvari,ali neshto mi se ne da.....uhh...

428Za sto vise postova - Page 18 Empty Re: Za sto vise postova Sun May 24, 2009 2:38 pm

midnight_sun_girl

midnight_sun_girl
Charming vampire

ma imam i ja par stvari ali me mrzi da ucim ne da mi se...imam zabavnih stavri a ucenje je dosadno.. pogotovo sada.. kada je tako zabavno na netu i lepo vreme..s tim da je malopre padala kisa... kmee

429Za sto vise postova - Page 18 Empty Re: Za sto vise postova Sun May 24, 2009 2:45 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

joj ja sam plakala od srece kad je pala kisha...obozavam je Smile <3<3<3<3
ja moram da popravim hemiju,istoriju,fiziku,bios,latinski i matish..predivno....

430Za sto vise postova - Page 18 Empty Re: Za sto vise postova Sun May 24, 2009 4:52 pm

**Isidora**

**Isidora**
Obsessive newbourn

_GaGa_92 (citat):jao ljudi josh 4 nedelje zatvora..i skola je gotova...kraj!
juuuuuhhhhhhhhhuuuuuuuuuuuu!

Mene samo cinjenica da ima jos 4 nedelje i drzi u zivotu..... sada je jos najgori period.... svi su krenuli da napadaju Crying or Very sad
Jedva cekam da pocne raspust... leeetooooo, moreeee Za sto vise postova - Page 18 987351 Za sto vise postova - Page 18 987351 Za sto vise postova - Page 18 987351 Najbolje godisnje doba po meni je letoo!!!!!!
can't wait for it to start! Smile

431Za sto vise postova - Page 18 Empty Re: Za sto vise postova Mon May 25, 2009 12:59 am

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

ja jedva cekam slobodu..aaaahhhh! da ustajem svakid an i da znam da ne moram da ucim,nemam obaveze,uzivam.....aaaahh,josh samo malo!
jos 26 dana!

432Za sto vise postova - Page 18 Empty Re: Za sto vise postova Mon May 25, 2009 10:14 am

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

haha jos 3 danaXDDDD haha 3XDDD ali onda ucenje za prijemni...ali meni je u glavi samo ono posle prijemnogXDD

433Za sto vise postova - Page 18 Empty Re: Za sto vise postova Mon May 25, 2009 10:32 am

**Isidora**

**Isidora**
Obsessive newbourn

jaaaooo.... 26 Crying or Very sad - umireeeem...... ocu moreeee..... eeh.... srecno na prijemnom .Miss.CulleN. verovatno su ti to vec rekli, ali prijemni uopste nije tezak... opusteno!! Wink Za sto vise postova - Page 18 354586

434Za sto vise postova - Page 18 Empty Re: Za sto vise postova Mon May 25, 2009 12:53 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

xexe... a mi jos 3!!!!
kmeee..... necu da idem.... necu da se rastajemo!!!!

435Za sto vise postova - Page 18 Empty Re: Za sto vise postova Mon May 25, 2009 10:40 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

ja jedva cekam da prodju jos 2 godine i idem u srednju skolu...samo da pobegnem iz osnovne..... Sad Sad Sad

436Za sto vise postova - Page 18 Empty Re: Za sto vise postova Mon May 25, 2009 10:41 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Meni sutra donosi kontrolni iz hemije....aaaa....mislim da ni 2 nisam dobila...sve sam ocene pokvarila sad pred kraj Sad Sad Sad

437Za sto vise postova - Page 18 Empty Re: Za sto vise postova Mon May 25, 2009 10:44 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

Jessica* (citat):Meni sutra donosi kontrolni iz hemije....aaaa....mislim da ni 2 nisam dobila...sve sam ocene pokvarila sad pred kraj Sad Sad Sad

nista mi o ocenama ne pricaj...dobila sam 1 iz fizike...danas me izvela pred tablu i mislim da sam dobro prosla...rekla je da ce me pitati i ove i sledece 2 nedelje do zakljuenja ocena...strasno.... Sad Sad Sad Sad tacnije mrzim je(nastavnicu).... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad da mugu mislim da bih je ubila... Twisted Evil Twisted Evil

438Za sto vise postova - Page 18 Empty Re: Za sto vise postova Mon May 25, 2009 10:45 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

a blago se vama vi ste ZAVRSILI osnovnu skolu...meni ostele jos 2 godine...dodje mi da placem... Sad Sad Sad

439Za sto vise postova - Page 18 Empty Re: Za sto vise postova Mon May 25, 2009 10:47 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

I ja imam jos jednu godinu Sad

440Za sto vise postova - Page 18 Empty Re: Za sto vise postova Mon May 25, 2009 10:50 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

Jessica* (citat):I ja imam jos jednu godinu Sad
Ja sam mislila da si ti 8 razred....ti barem 1 godinu ja 2...ma ionako ce mi biti zao sto se rastajemo na kraju godine..mi smo najslozenije odeljenje od 6 u mojoj skoli!!! Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

441Za sto vise postova - Page 18 Empty Re: Za sto vise postova Mon May 25, 2009 11:19 pm

**Isidora**

**Isidora**
Obsessive newbourn

Ja cu slaviti ako sutra prezivim..... nista nisam ucila biologiju, a rekla je da ce da pita... kakve sam ja srece, pitace me!! uvek se to meni desi... zasto moram da se prezivam na je*eno slovo V... 3. u dnevniku, smrt!! Kako god okrenes, krecu od pocetka dnevnika i uuuuveeek stigne da odgovara troje, cetvoro ako ovo prvo troje zna... -.- Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

442Za sto vise postova - Page 18 Empty Re: Za sto vise postova Mon May 25, 2009 11:54 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

jao i jaaaa imam ekologiju tj biologiju ona pita ja pojma nemam geos ne znamnista..i prva sam u dnevniku sto je nekad super.Wink

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

443Za sto vise postova - Page 18 Empty Re: Za sto vise postova Mon May 25, 2009 11:58 pm

Twilight_girl

Twilight_girl
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

jao ja sve rijesila......vise nista ne trebam uciti jeeeeej

http://ninasource.forumsr.com

444Za sto vise postova - Page 18 Empty Re: Za sto vise postova Tue May 26, 2009 12:03 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

pa zar ti nisi na exkurziji???????

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

445Za sto vise postova - Page 18 Empty Re: Za sto vise postova Tue May 26, 2009 12:04 am

**Isidora**

**Isidora**
Obsessive newbourn

Twilight_girl (citat):jao ja sve rijesila......vise nista ne trebam uciti jeeeeej

Balgo tebi!!!! ovi u mojoj glupavom gimnaziji sada krenuli punom parom da gaze nas ucenike Crying or Very sad - samo da prezivim sutra, samo da prezivim sutra..... xDD

446Za sto vise postova - Page 18 Empty Re: Za sto vise postova Tue May 26, 2009 12:22 am

Twilight_girl

Twilight_girl
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Rosie (citat):pa zar ti nisi na exkurziji???????

ma sutra u pola 5 krecemo pa nemogu da spavam nikako....sta cu jbg!!!!!!!!!!!

http://ninasource.forumsr.com

447Za sto vise postova - Page 18 Empty Re: Za sto vise postova Tue May 26, 2009 12:39 am

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

uuuh,pa lepo se provedi.... SmileSmile

ja imam sutra kont iz fizike i muzickog,seminarski iz hemije, pita srpski i biologiju.... prvo cu da ubijem nastavnike,a onda sebe,pa da zavrshim sa tim!

448Za sto vise postova - Page 18 Empty Re: Za sto vise postova Tue May 26, 2009 12:39 am

Twilight_girl

Twilight_girl
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ODOH MORAM spavati....Laku noc!!!!!!!Vidimo se u nedelju

hvala Gago mwa :*

http://ninasource.forumsr.com

449Za sto vise postova - Page 18 Empty Re: Za sto vise postova Tue May 26, 2009 12:48 am

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

vidimo se...kiss SmileSmile

450Za sto vise postova - Page 18 Empty Re: Za sto vise postova Tue May 26, 2009 9:30 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

jao ja se borim za 5,00....od toga mi zavisi toliko toga....Smile

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 18/40]

Idi na stranicu : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions