Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

5 Stwari koje ne znamo o wama

+29
**Anchi96**
_GaGa_92
Jessica*
[.t.i.a.n.n.a.]
~ReNesMeE~
yozza{fairy}
Skywalker
midnight_sun_girl
lepotica
_NikA_
cullen's girl
I L0vE EdWaRd***
tammy cullen
.JoYa.ClearwateR.^^
Nymphadora Cullen
PcElicA M*A*J*A*
feelin_my_teeth?
.MisS.CulleN.
edwards_girl
*Edward's girlfriend*
Rosie
Mala looda vampirusha
Twilight_fanpire
twilight's angel
*ed's own zoxxy*
nikky133
Miss Honey_Bun
Natty
Makishka
33 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next

Go down  Poruka [Stranica 2/3]

265 Stwari koje ne znamo o wama - Page 2 Empty Re: 5 Stwari koje ne znamo o wama Wed Apr 08, 2009 1:57 pm

cullen's girl

cullen's girl
Obsessive newbourn

1.imam frckavu kosu lol
2.imam psa Lakij,kornjacu Elvisa i zeca Petra Pana
3.trenirala sam ples i svirala klavir
4.imam stariju sestru
5.oboozaaavaaaam HIM!

etoo....to je too!lol

275 Stwari koje ne znamo o wama - Page 2 Empty Re: 5 Stwari koje ne znamo o wama Wed Apr 08, 2009 7:21 pm

_NikA_

_NikA_
Unstoppable vampire

1. mrrrrrzim skolu!!!!!!!!!!
2. kad sam videla u novinama clanak o twilight-u, mislila sam da je horor (5 Stwari koje ne znamo o wama - Page 2 457141 ), a kada sam gledala, uplasila sam se kod one scene kad je bella gledala ono na netu, i saznala da je edward vampir 5 Stwari koje ne znamo o wama - Page 2 457141
3. najtisa sam u razredu
4. jako bih volela da znam da sviram gitaru ili bubnjeve, ali me mrzi da ucim lol!
5. kada sam bila na drugom koncertu rbd-a, nisam skinula jaknu (budala... Rolling Eyes ), pa sam skoro pala u nesvest...

285 Stwari koje ne znamo o wama - Page 2 Empty Re: 5 Stwari koje ne znamo o wama Thu Apr 09, 2009 11:36 am

*Edward's girlfriend*

*Edward's girlfriend*
Charming vampire

jel da pisemo jos jednom?XD

295 Stwari koje ne znamo o wama - Page 2 Empty Re: 5 Stwari koje ne znamo o wama Thu Apr 09, 2009 12:15 pm

lepotica

lepotica
Young newborn

1.obozavam zivotinje..najvise mace
2.obozavam englesku
3.idem u ekonomsku skolu
4.zelja mi je da odem u Kolumbiju...
5.mrzim narodnu muziku

305 Stwari koje ne znamo o wama - Page 2 Empty Re: 5 Stwari koje ne znamo o wama Fri Apr 10, 2009 12:48 pm

midnight_sun_girl

midnight_sun_girl
Charming vampire

1. igram counter strike u mrezi... trenutno sam i time opsednuta
2. imam dugacku kovrdzavu kosu
3. nosim naocare i lepo mi stoje Very Happy
4. umem da saslusam i posavetujem...
5. trenutno predstavljam moj razred sa jos dve drugarice na mostu tolerancije Very Happy

315 Stwari koje ne znamo o wama - Page 2 Empty Re: 5 Stwari koje ne znamo o wama Sun Apr 12, 2009 12:50 pm

Skywalker

Skywalker
Obsessive newbourn

1.mrzim depresiju
2.obozavam Nirvanu
3.sviram gitaru
4.ne postoji osoba koja moze u potpunosti da shvati moje razmisljanje (ima osoba koje me razumeju, ali ne u potpunosti naravno)
5.moj unutrasnji glas ima ime i tretiram ga na neki nacin kao zamisljenog prijatelja samo sto sa njim pricam preko svog dnevnika....

nemojte misliti da sam luda, samo sam maaaloo komplikovana Very Happy Very Happy

325 Stwari koje ne znamo o wama - Page 2 Empty Re: 5 Stwari koje ne znamo o wama Sun Apr 12, 2009 1:14 pm

yozza{fairy}

yozza{fairy}
Obsessive newbourn

1. Idem u muzičku školu i sviram harmoniku (trebala sam klavir ili gitaru, ali krenula sam kasnije tako da nisam mogla klavir, a za gitaru više nije bilo mesta Sad tako da su mi to neostvareni snovu Sad)

2. Obožavam da pevam. Stalno pevam, svi mi kažu da jako lepo pevam (hah, nemojte misliti da sam sada neki narcis) a kada budem stekla dovoljno uslova za to, planiram da napravim neko moje Alternative Rock delo, inače pišem pesme, komponujem ih i htela bih da ih snimim

3. Moje oči menjaju boju. Samo ne znam od čega to zavisi Very Happy. Nekad su plave, a nekad su zelene, ali, većinom su zelene Very Happy

4. Iako sam '96 godište, VII razred sam, krenula sam ranije u školu, mada ne znam što je to ranije, što nije na vreme, kada sam rođena početkom januara '96, tačno spadam u '95 Very Happy

5. Pišem knjigu za koju su me inspirisale knjige Dnevnik Ane Frank (u stilu dnevnika) i Sumrak (spominju se paranormalna bića - i vampiri i vukodlaci i vile i veštice...). Inače obožavam mitologiju i vile su mi omiljena mitska bića (što se može uočiti u mom nickname-u Very Happy)

335 Stwari koje ne znamo o wama - Page 2 Empty Re: 5 Stwari koje ne znamo o wama Sun Apr 12, 2009 4:09 pm

~ReNesMeE~

~ReNesMeE~
Young newborn

1.potpuno sam sujeverna
2.samo Marcela slusam
3.fenomenalno pisem(bez lazne skromnosti...)
4.imam cincilu
5.smrsala sam 25 kg za dinu dana

345 Stwari koje ne znamo o wama - Page 2 Empty Re: 5 Stwari koje ne znamo o wama Sun Apr 12, 2009 9:36 pm

[.t.i.a.n.n.a.]

[.t.i.a.n.n.a.]
Young newborn

1.Nikada ne plačem kada tako nešto treba da se desi ja urlam
2.Apsolutni sam manijak za žvake i vodu...
3.Mnogo blejim u svom bloku kao da je to jedini deo BG
4.Mrzim emosse....
5.Ja sam jedno neozbiljno dete...i nisam za duge veze....lol

355 Stwari koje ne znamo o wama - Page 2 Empty Re: 5 Stwari koje ne znamo o wama Tue May 26, 2009 11:18 pm

_NikA_

_NikA_
Unstoppable vampire

mozemo ponovo da pisemo..??

365 Stwari koje ne znamo o wama - Page 2 Empty Re: 5 Stwari koje ne znamo o wama Tue May 26, 2009 11:23 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

naravno. to sam ja upravo htela.

1. plashim se da ce umreti neko koga volim.
2. bila sam depresivna neko vreme bez posebnog razloga i to sam mrzela
3. ponekad se plashim da ljudima kazem ono sto stvarno mislim jer mrzim svadjanja
4. ne bih mogla da zivim bez mojih prijatelja
5. volim da gledam serije chiji je sadrzaj magija ma bilo kakva.

375 Stwari koje ne znamo o wama - Page 2 Empty Re: 5 Stwari koje ne znamo o wama Tue May 26, 2009 11:31 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

1. Cesto placem zbog skole, tj. zbog ocena, i mnogo se sekiram. Alergicna sam na sekiraciju.
2. Obozavam Maite Perroni (to ste vec sigurno znali. Ona je moj idol.)
3. Zavisna sam od gumenih bombona.
4. Volim matematiku i znam spanski (ne bas sve ali uglavnom.). Mrzim hemiju i fiziku.
5. Veliki sam tremaros, malokrvna sam, nulta pozitivna krvna grupa i losa iz fizickog. XD

I ima jos stvari koje nisu mgole da stanu kao npr. da bih bila jakoo srecna kada bih otisla u New York ili Los Angeles, obozavam sunce, leto, more...volim da perem sudove i namestam krevet, mrzim da doruckujem, obozavam da veceram, uzrecica mi je "E" XD, volim da sa drugaricom zezam male cetvrtake kao npr. da sam zaljubljena u njih pa ih zovem po imenu, saljem im poljupce, masem im (a sto je najgore oni mi isto masu XD)...volim da gledam 'Pare ili zivot" i "Ami G show", volim Zaca Efrona i Kellana Lutza...Moje puno ime (zezanje naravno) ide Tamara Jessica Elizabetha -III (hahah) Analia Anabella Efron Lutz Bloom Dior Sarkuzy Perroni XD

385 Stwari koje ne znamo o wama - Page 2 Empty Re: 5 Stwari koje ne znamo o wama Wed May 27, 2009 12:06 am

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

twilight's angel (citat):naravno. to sam ja upravo htela.

1. plashim se da ce umreti neko koga volim.
2. bila sam depresivna neko vreme bez posebnog razloga i to sam mrzela
3. ponekad se plashim da ljudima kazem ono sto stvarno mislim jer mrzim svadjanja
4. ne bih mogla da zivim bez mojih prijatelja
5. volim da gledam serije chiji je sadrzaj magija ma bilo kakva.

Twilight angel...ja stwarno nzn. sta je owo...ali kao da mi citas misli ili sta wec....Swe sem owog pod 1(takwe strahowe nemam),nam se poklapa...jako slicno razmisljamo...npr. owo za depresiju-kewa je htela da me wodi kod psihologa jer jedno wreme sam stalno bila zatworena u sobi,nisam spawala,jela, i stalno se swadjala sa mojima....
takodje i pod 4. nam se jakoo poklapa jer cesto u sk. ne kazem ono sto stwarno mislim nekim osobama(a moje mislj. uopste nije prijatno) da ne bi doslo do swadje iz koje cu izaci powredjena....
Takodje obozawam swe serije gde postoji magija(a ko ne?)...i narawno owo za prijatelje se podr. s'tim sto bi ja dodala i PORODICU....
Hmmm...owo je stwarno newerowatno...nemoj da me shwatis pogresno ali toliko stw. se poklopilo da sam bas zacudjena.... Very Happy Smile

395 Stwari koje ne znamo o wama - Page 2 Empty Re: 5 Stwari koje ne znamo o wama Wed May 27, 2009 12:19 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

1. ne plashim se smrti,ponekad jedva cekam da umrem.UH..XD nije mi zivot najsjajniji. Postao je gori bash kad je posao na bolje xD
2.Bila sam depresivna 2 ipo godine,sa glupim razlogom,i plus sam tad volela samocu i dan danas je volim.Volim samo twilight na ovom svetu i mrzim da objasnjavam zasto je to tako xD
3. uvek kazem ono sto mislim i volim da se svadjam xD i tvrdoglava sam,mora moja rec da bude poslednja xD
4.nE BIH MOGLA DA ZIVIM BEZ ANGELA I alex..btw samo zbog toga i zivim xD
5. Volim da pevam. Tj samo to i radim u zivotu. I pishem,volim da pishem,i najbolje mi je kad pishem dnevnik<3;)i knjige<3

i 6 SPECIALNI DODATAK
OBOZAVAM OVAJ FORUM! XDDD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

405 Stwari koje ne znamo o wama - Page 2 Empty Re: 5 Stwari koje ne znamo o wama Wed May 27, 2009 12:49 am

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

1.cesto sam usamljena i depresivna,nekako kao da ne pripadam ovom svetu
2.mrzim skolu
3.zavisna sam od koka kola,ozbiljno,milsim da vishe i nemam jetru
4.u pocetku sam stidljiva, a kasnije postajem nevidjena brbljivica,i uvek kazem sta mislim
5.mrzim pretvaranja,i ne trpim kad se neko mesha u moja ili bilo cija druga posla Smile

415 Stwari koje ne znamo o wama - Page 2 Empty Re: 5 Stwari koje ne znamo o wama Wed May 27, 2009 12:59 am

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

1.Danas sam prvi put posle 10 godina posekla nokte na rukama...
2.Pre 2 meseca sam prestala da grizkam nokte posle 10 godina....ali sam morala da ih posecem zato sto su mi pocinjali od zivaca....uzas...
3.VEOMA sam emotivna....tacnije previse...bilo sta moze da me rasplace...
4.Obozavam tatu....pa posle njega mamu....
5.OBOZAVAM da pevam...ali ne pevam savrseno...
Moram da nastavim...
6.Posto cu biti odlicna..dobijam akausticnu gitaru od tatice...
7.Na prvom mestu su mi najjjjbolje frendce Dunja,Sara,Nadica,Tea....
8.Uvek sam htela da imam kucnog ljubimcaa sli nesmem zbog JE**** kozne garniture ...zivim u svojoj kuci ali nemamm dvoriste....trebala sam da imam persijsku macu... Sad Sad Sad
9.Mrzim da raspremam krevet i susim kosu iako je mnogooooo volim....
10.Imam mladjeg brata koji se zove Nikola i iako se tucemo ja njega volim
11.Da mi mama nije rodila brata ne bih znala daa se bijem....
12.Veoma sam romanticna...
13.Zaljubljena sam u jednog decaka sa crnom kosom i braon ocima vec 3 godine...ali nesrecno zaljubljena...
14.Imam braon kosu ali vuce na crnu boju,braon oci....
15.Volela bih da sto pre naucim lepo da pevam...tj da uvezbam glas... Very Happy Very Happy Very Happy
Bila sam duga znam....morala sam sve da kazem....

425 Stwari koje ne znamo o wama - Page 2 Empty Re: 5 Stwari koje ne znamo o wama Wed May 27, 2009 1:01 am

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

E da zaboravila sam...Jako sam stidljiva...znate da sam tek prosle godine pocela da se druzim sa Dunjom iz mog odeljenja i tek tada pronasla najbolju drugaricu u odeljenju...
Zaisnik sam od pevanja ,cokolade,knjiga......

435 Stwari koje ne znamo o wama - Page 2 Empty Re: 5 Stwari koje ne znamo o wama Wed May 27, 2009 1:20 am

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

1.grickam nokte i hemijske olovke..nijedna olovka nije izgrizena,i lenjiri su mi pojedeni Smile pravi sam kreten
2.nisam zaljubljive prirode,nikad nisam bila zaljubljena
3.obozavam moju bff
4.imam bas velike oci i jako dugacke trepavice
5.emotivna sam,iako to ne pokazujem
6.cesto mi se cini da bas nemam srece u zivotu
7.imam 3 sestre i brata
8.zelja mi je da imam psa,ali je to teshko ostvarivo
9.obozavam samocu,posto je ionako nemam dovoljno
10.ne mogu ni jedan dan bez slushalica
11.zelim da znam da sviram elektricnu gitaru ili bubnjeve,ili bar da znam da pevam
12.uzasno volim citanje,i super pishem,ali nikad nemam strpljenja da pricu i zavrshim.obicno stanem na pola i pocnem novu
13.zelela bi da se bavim filmom,bilo kako
14.san mi je da imam jednu veliku sobu gde ce biti veliki plazma tv i samo filmovi,aaah
15.obozavam automobile,jedva cekam da krenem na voznju...zelim da vozim lamborgini
a za gradsku voznju honda civic
16.obozavam kishu,i volela bi da zivim u Engleskoj,Londonu ili u Spaniji
17.Obicno imam visok prag tolerancije,ali kada puknem..uuugh
18.uzasno sam lenja
19.mrzim insekte uzasavam se bilo kakvih buba,a mrzim i mrak Smile
20.volim svoju zemlju,ali sto puta na dan pomislim da bi mi bilo bolje da zivim negde drugde..

uuuh,malo sam se zanela,ali dobro Smile

445 Stwari koje ne znamo o wama - Page 2 Empty Re: 5 Stwari koje ne znamo o wama Wed May 27, 2009 1:49 am

TwA.Ta

TwA.Ta
Post thirsty vampire

1.Nikad nisam sekla nokte na rukama(ovo se nadovezujem na achi:),jer grickam nokte,ne nenormalno,samo kada me nervira sto su veliki,i to je uzasno,stalno imam gorki lak,ali vec sam navikla da se trujem time.
2.Imam psa,koga obozavam i do sada sam imala 8 macaka(svaka se zvala kao lik iz hp) i jedna je prezivela,zove se Dumbledore:D(4 su podeljene,nznm sta se njima desilo...)
3.Obozavam da crtam,imam duplo(pff mozda i vise) vise ocena od svih iz razreda iz likovnog,ali nisam imala pojma da mi ide i slikanje dok nisam napravila tw peronicu:)
4.Kao sviram gitaru...jako sam neodgovorna i nisam je pipnula oko 3meseca,tako da je pitanje da li znam da je sviram.
5.Imam mnogo kompleksa,i iako njima ne smaram sve oko sebe,jako sam stidljiva i mrzim biti na otvorenom ili mnogoljudnom mestu(uvek mislim da me neko gleda i primecuje svaku sitnicu koju mrzim o sebi -.-)

malo gratis Smile
6.jako se lose slazem sa tatom,tj.nikako,nemamo roditelj/dete odnos,vec nesto kao osoba-sa-kojom-si-primoran-da-zivis...znam da je uzasno,ali nije da se svadjamo,nego je jednostavno tako...
7.Imala sam bolesne faze u zivotu: hp,eminem,gwen,pb,ocajne domacice,cari,selena gomez,gitara...moja naj drugarica ih zna sve po redu i seca se kako sam joj kidala nerve svakom:)
8.Jako(!) se tesko zaljubljujem.Do sada sam imala samo jednu ozbiljniju simpatiju,ali i to me proslo za mesec dana
9.Imam problem kada pocnem da pisem,ne mogu stati... Embarassed evo prekidam...

455 Stwari koje ne znamo o wama - Page 2 Empty Re: 5 Stwari koje ne znamo o wama Wed May 27, 2009 10:53 am

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

Moram da nastavim...
1.Moj otac i majka su mi kako da kazem... ,,zabranili,, da imam decka do 1 godine srednje skole!!!!Uzas..ali ja sam ga vec imala tako da izbegavam razgovore sa majkom zato sto mislim da cu nesto ,,ispustiti,, ..a kada bi otac saznao jos gore....
2.Mnogo sam se zivcirala za ocene zbog majke....veoma je stroga....
3.Trenirala sam ples 2 godine....ali sam se okusala i u gimnastici(gde sam pobogla posle 1 treninga),karateu...bilo je uzasno....
4.NIKADA necu oprostiti roditejima sto me nisu upisali u Muzicku skolu.... Sad Sad Sad Sad
5.Moje odeljenje ima 29 ucenika(sa mnom) i mi smo prosle godine osvojili kao odeljenje 1 mesto u likovnom konkursu ne znam tacno kako se zove...ali tema je bila ,,Moj grad,, i mi smo pravili grad od sapuna....e da mislim da se zove BUDA...isli smo u pancevo ppo nagradu...
7.Juce me drugarica naterala da posecem nokte da bi mi lepo rasli.....
8.Mrzim zmije,insekte,glodare...
9.Jako bih volela da imam macu ili kucu...mislim bilo sta....

465 Stwari koje ne znamo o wama - Page 2 Empty Re: 5 Stwari koje ne znamo o wama Wed May 27, 2009 10:54 am

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

Zaboravila sam...Ja obozavam svoju tetku koja ima rak grlica materice....Ona mi je druga mama.. 5 Stwari koje ne znamo o wama - Page 2 987351

475 Stwari koje ne znamo o wama - Page 2 Empty Re: 5 Stwari koje ne znamo o wama Wed May 27, 2009 11:01 am

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

1. mnoooogo sam anoreksicna... i ako imam apetit ko slon
2. imam dva majmuna (brata i sestru)
3. emotivno sam vezana za svoju sestru od tetke... koja je godinu i jedan dan mladja od mene
4. pre nego sto sam pogledala twilight bila sam zaludjena rbd-om, a pre toga un paso adelanteom i charmendom...
5. omiljena boja mi je zelena

485 Stwari koje ne znamo o wama - Page 2 Empty Re: 5 Stwari koje ne znamo o wama Wed May 27, 2009 11:10 am

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

Edward's spider-monkey (citat):1. mnoooogo sam anoreksicna... i ako imam apetit ko slon
2. imam dva majmuna (brata i sestru)
3. emotivno sam vezana za svoju sestru od tetke... koja je godinu i jedan dan mladja od mene
4. pre nego sto sam pogledala twilight bila sam zaludjena rbd-om, a pre toga un paso adelanteom i charmendom...
5. omiljena boja mi je zelena

I meni je omiljna boja zelena....obicno sam obuena u zeleno...imam najvise zelenih stvari... alien alien alien alien alien alien alien

495 Stwari koje ne znamo o wama - Page 2 Empty Re: 5 Stwari koje ne znamo o wama Wed May 27, 2009 11:12 am

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

**Anchi96** (citat):
Edward's spider-monkey (citat):1. mnoooogo sam anoreksicna... i ako imam apetit ko slon
2. imam dva majmuna (brata i sestru)
3. emotivno sam vezana za svoju sestru od tetke... koja je godinu i jedan dan mladja od mene
4. pre nego sto sam pogledala twilight bila sam zaludjena rbd-om, a pre toga un paso adelanteom i charmendom...
5. omiljena boja mi je zelena

I meni je omiljna boja zelena....obicno sam obuena u zeleno...imam najvise zelenih stvari... alien alien alien alien alien alien alien

xexe... meni je cela soba zelena...

505 Stwari koje ne znamo o wama - Page 2 Empty Re: 5 Stwari koje ne znamo o wama Wed May 27, 2009 11:50 am

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

joj, da zaboravaila sam...
i imam mnogo prezimena...

Reynolds Farro Rathbone Hale Cullen Uckermann... tako ja idem okolo i skupljam ih...

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 2/3]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions