Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Kristen i Michael jedan od 10 najlepsih parova

+13
P. Sawyer
TwA.Ta
feelin_my_teeth?
**Anchi96**
MartinkicA
Twilight_fanpire
Rosie
PcElicA M*A*J*A*
Leptiric
_GaGa_92
a_n_a
twilight's angel
Jessica*
17 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3

Go down  Poruka [Stranica 3/3]

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Ma ona najverovatnije ne razmislja XD

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

sta na razmishlja znate li vi koja je fora... devojka je sa michaelom josh odavno zavolela ga je..ali i ona sama konta da...sta? da..? joj se svidja rob da joj je super sa njim i da...se zaljubila u njega ALI!? Kristen ne moze da ostavi michela tek tako jer bi izbio skandal...a vidi se da joj se smuchio ...ali ne moze tek tako da ga ostavi jer su dugo zajedno tako da ce to uraditi na lep nachin nekada..recice michaleu da voli roba i sve ce biti super.Wink

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

**Isidora**

**Isidora**
Obsessive newbourn

hahahahaha..... kako si to extra isplanirala!! jos samo Kristen da te poslusa i sve ce biti fantasticno!! Wink

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

no no nisam ja to isplanirala to je u njenoj glavi..i know her xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

**Isidora**

**Isidora**
Obsessive newbourn

E pa onda samo treba da sacekamo malo!!! Very Happy - i nije tako strasno, ako nista drugo na cekanje sam se navikla!! Razz

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

Rosie (citat):sta na razmishlja znate li vi koja je fora... devojka je sa michaelom josh odavno zavolela ga je..ali i ona sama konta da...sta? da..? joj se svidja rob da joj je super sa njim i da...se zaljubila u njega ALI!? Kristen ne moze da ostavi michela tek tako jer bi izbio skandal...a vidi se da joj se smuchio ...ali ne moze tek tako da ga ostavi jer su dugo zajedno tako da ce to uraditi na lep nachin nekada..recice michaleu da voli roba i sve ce biti super.Wink
I quote. Very Happy

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Da, da kad bi bilo, a onda joj Robert kaze ne svidjas mi se vise XD

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ma kakvi/uvek ce se ona robertu svidjati

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

aha.................... i hope you're right rosie!

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

of course rosie is right. she has edward's power.xD

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Yes:D I do xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

Ja nzn. sta da wam kazem....nije lose mastati...swakako da Kiki i Rob bolje izgledaju kao par sa aspekta fizickog izgleda.....ali ni njen decko uopste nije ruzan,decko izgleda skroz pristojno....i ona ga woli-zbog cega,pa sigurno zbog njegowog ponasanja i swega onoga sto mi ne mozemo da widimo cim je sa njim toliko dugo...a opet mozda ga i newoli vise,to mi neznamo....Mada ja msm. da oni nece raskinuti u skorije wreme i prawo da wam kazem skroz mi je sw. s kim ce ona ili on biti u swom priwatnom ziwotu....dokle god postoji odlicna hem. izmedju njih na filmu.... Very Happy

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

donekle si u pravu.............

e rosie odakle ti edwardova moć????? od koga si je ukrala??? Twisted Evil šala.................

ozbiljno retko kad grešiš!

The.Cold.One

The.Cold.One
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

hajde se vratite na temu Smile
i + nije decko toliko nakaradan pa da ga toliko popljujete Rolling Eyes
postoje mnogi puno gori, pa sta? nazivaju ih sex simbolima...samo zato su "faca ovog momenta" Rolling Eyes ni robert nije najveca lepota ovog sveta, lep je samo kad se lepo okupa i obrije ( Laughing ), sa onom bradurinom i masnom kosetinom ga ne bih takla ni stapom preko interneta xD
i dosta molim vas sa tim kiki&rob nagadjanjima svuda gde stignete, otvorite im temu pa tamo diskutujte, ovako je stvarno previshe, svuda gde okrenem rob&kiki, kiki&rob... u redu je voleti robsten, ali drugo je biti opterecen i umisljati stvari, jos pogotovo jer je to sto su oni Bella i Edward. Da nisu niko ih nikada ne bi spojio... Rolling Eyes tako da, k&m mozda i nisu najlepsi, ali su svakako ok par Very Happy

http://www.twilight-serbia.com

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

ako ti tako kažeš!

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

ma u pravu ste,mene zapravo uopste ne zanima s kim je ona,dok oni lepo izgledaju i glume na filmu...nije kao da ih poznajem..
p.s.rob je meni lepota i kad je prljav...xD omg stvarno sam debil..
a k&m me kao par ne treba ni da me zanimaju....

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

The.Cold.One (citat):hajde se vratite na temu Smile
i + nije decko toliko nakaradan pa da ga toliko popljujete Rolling Eyes
postoje mnogi puno gori, pa sta? nazivaju ih sex simbolima...samo zato su "faca ovog momenta" Rolling Eyes ni robert nije najveca lepota ovog sveta, lep je samo kad se lepo okupa i obrije ( Laughing ), sa onom bradurinom i masnom kosetinom ga ne bih takla ni stapom preko interneta xD
i dosta molim vas sa tim kiki&rob nagadjanjima svuda gde stignete, otvorite im temu pa tamo diskutujte, ovako je stvarno previshe, svuda gde okrenem rob&kiki, kiki&rob... u redu je voleti robsten, ali drugo je biti opterecen i umisljati stvari, jos pogotovo jer je to sto su oni Bella i Edward. Da nisu niko ih nikada ne bi spojio... Rolling Eyes tako da, k&m mozda i nisu najlepsi, ali su svakako ok par Very Happy

You go girl!! Very Happy Very Happy Razz Razz Kristen i Michael jedan od 10 najlepsih parova - Page 3 481492

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 3/3]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions