Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Robert doživeo užasno iskustvo sa fanovima iz Chicaga

+12
robertmarina
Twilight_girl
**Anchi96**
_Kale_
_NikA_
twilight's angel
PcElicA M*A*J*A*
Jessica*
a_n_a
Twilight_fanpire
Rosie
EyB forever
16 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2

Go down  Poruka [Stranica 2/2]

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

Rosie (citat):brate okej je da verujemo da negde postoje ali da veruje da ce ROBERT PATTINSON koji sam po sebi nije vampir da ih ugrize? patetik patetik.

quote, quote.

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

Rosie (citat):brate okej je da verujemo da negde postoje ali da veruje da ce ROBERT PATTINSON koji sam po sebi nije vampir da ih ugrize? patetik patetik.

slažem se da robert nije........... ali vi verujete da oni postoje stvarno??? zar to ne prelazi u fantaziju, ne kažem da ne treba fantazirati..............ali malo mi je nadrealno da oni postoje...........

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Ni ja ne verujem.

SanyaTheStar <3

SanyaTheStar <3
Post thirsty vampire

hahaha.. ju boze.. koji slucajevi Razz xD

http://taylorswift-serbia.weebly.com

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

sanjastar (citat):hahaha.. ju boze.. koji slucajevi Razz xD

hahahaha Robert doživeo užasno iskustvo sa fanovima iz Chicaga - Page 2 343977 Robert doživeo užasno iskustvo sa fanovima iz Chicaga - Page 2 343977

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

nedrealno? nije bash xD sve postoji na ovom svetu xD;)

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

pa ne znam baš rosie............... teško mi je da poverujem.......... zar ne misliš da bi ljudi bili ugroženi, previše kad bi vampiri postojali???

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

zavisi kakvi=PPPPPPPPPPPPhaha

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

vampiri postoje i za to se zna. dokazano je da postoje ljudi koji moraju da piju krv. kojima organizam to trazi

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

aha???? hehe =PPPPPP slepi mis=PPPPP

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

slepi mish. ne diraj mi slepe misheve. covece twilight angel,slusajte nju.naravno da je tacno.

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

merci...<33333333333333333333333333

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

I SUPPORT VAMPIRES NATURE.
<33

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

twilight's angel (citat):vampiri postoje i za to se zna. dokazano je da postoje ljudi koji moraju da piju krv. kojima organizam to trazi

ako ti tako kažeš lol!

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

pa jeste,ima cak i stara srpska legenda o nekom liku zaboravih mu ime sto je pio ljudima iz sela krv..kad sam bila na exkurziji pricali su nam o njemu pola sata.... dal se zove mirko,zivko ili tako nekako Smile uglavnom SRBIJA ZEMLJA VAMPIRA

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

xD ma da difinitivno lol!

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

xexex... i ja sam to cula!

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

_GaGa_92 (citat):pa jeste,ima cak i stara srpska legenda o nekom liku zaboravih mu ime sto je pio ljudima iz sela krv..kad sam bila na exkurziji pricali su nam o njemu pola sata.... dal se zove mirko,zivko ili tako nekako Smile uglavnom SRBIJA ZEMLJA VAMPIRA

zove se petar XD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

sava savanovic prvi srpski vampir leptirica a=PPPPP

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

aaaaa......leptirica...koja je to smejurija a moji roditelji su nekada da izwinete s*ali u gace od straha kad su gledali film xaxaxaxa....Ja ne werujem da postoje wampiri ali znam da postoje ljudi koji preziwlj. na ljudskoj krwi...mada ih to ne cini vampirima....XD...a mozda ih bas i cini..mi nzn. kakwi su vamp. stw. i da li je ono spawanje u kowcegu,zubi itd istina ili legende...msm. swe je to zamrseno i dzaba mozgamo o tome....xD mada ja ne bi wolela da postoje,jer werowatno ne bi bili prelepi i predobri kao Cullenovi..
A da se wratimo na temu...pa wec smo ustanowili da su dewojke LUDJAKINJE XD

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

danas sam u novinama procitala nesto o nekim ljudima koji piju svoju krv de znam neka ih policija pohapsila na nekoj zurci =PPPPP

dobro meni leptirica izgleda smesno ali kada sam ga gledala nisam mogla da spavam 2 nedelje mada jos uvek se plasim dok ga gledam hehe =PPPPPPppp

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

ja verujem u vampire. kao sto rekoh, chudi me da je ovaj svet TOLIKO obichan. moraju da postoje izuzeci od tolike normalnosti. zato i verujem u magiju. Smile

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

oni koji misle da su normalni najnenormalniji su

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

twilight's angel (citat):ja verujem u vampire. kao sto rekoh, chudi me da je ovaj svet TOLIKO obichan. moraju da postoje izuzeci od tolike normalnosti. zato i verujem u magiju. Smile

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

twilight's angel (citat):ja verujem u vampire. kao sto rekoh, chudi me da je ovaj svet TOLIKO obichan. moraju da postoje izuzeci od tolike normalnosti. zato i verujem u magiju. Smile

pa i ja verujem na 1 način, ali kad bismo sagledali lošiju stranu bilo bi opasno po ljude da
vampiri postoje,to me jedino plaši, inače verujem u njih, a u magiju naravno verujem!

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 2/2]

Idi na stranicu : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions