Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Mtv movie awards

+12
TwA.Ta
.MisS.CulleN.
_GaGa_92
twilight's angel
EyB forever
Rosie
a_n_a
>eDwArD's LuLLaBy<
The.Cold.One
Jessica*
SanyaTheStar <3
Edward's spider-monkey
16 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2

Go down  Poruka [Stranica 2/2]

26Mtv movie awards - Page 2 Empty Re: Mtv movie awards Fri Jun 05, 2009 11:19 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

oce..nece-.- xD lupa rob
nego, za ono reputation off.-.- znachi ne mogu da verujem. im mad.

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

27Mtv movie awards - Page 2 Empty Re: Mtv movie awards Fri Jun 05, 2009 11:55 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

I <3333333333333 Kristen. ^_^

28Mtv movie awards - Page 2 Empty Re: Mtv movie awards Fri Jun 05, 2009 11:56 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

i adore her <33333333333333 xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

29Mtv movie awards - Page 2 Empty Re: Mtv movie awards Sat Jun 06, 2009 12:36 am

robertmarina

robertmarina
Charming vampire

Jessica* (citat):
EyB forever (citat):jel vi znate da on obožava ispele?????????????????????
za jedan časopis rekao je da mu se sviđaju devojke koje ga prvo ispale kad ih upozna!
kiki&rob Mtv movie awards - Page 2 987351

Da to je rekao u Bravo girl-u i rekao je da ni jedna devojka nece da bude sa nim u vezi

Ja cu da budem sa njim u vezi samo neka svrati do mene....
Ja sam tek sada videla to kako Kris ispada nagrada i umrla od smeha stvarno je looda... Smile

30Mtv movie awards - Page 2 Empty Re: Mtv movie awards Sat Jun 06, 2009 1:05 am

anchy

anchy
Charming vampire

to je tako simpa-ludica,a kad je rob rekao nesto u fazonu da se usrao u gace aaa ludak.umrla sam od smeha totalno u njegovom fazonu,otkacen je and I love it!

31Mtv movie awards - Page 2 Empty Re: Mtv movie awards Sat Jun 06, 2009 1:40 am

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Hahaha, u njegovom stilu...a ja sam plakala od smeha kad sam videla...clumsy girl, nema sta XD
Dobra je ona pesma za nju Clumsy girl in vampire world XD

32Mtv movie awards - Page 2 Empty Re: Mtv movie awards Mon Jun 08, 2009 10:06 am

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

robertmarina (citat):
Jessica* (citat):
EyB forever (citat):jel vi znate da on obožava ispele?????????????????????
za jedan časopis rekao je da mu se sviđaju devojke koje ga prvo ispale kad ih upozna!
kiki&rob Mtv movie awards - Page 2 987351

Da to je rekao u Bravo girl-u i rekao je da ni jedna devojka nece da bude sa nim u vezi

Ja cu da budem sa njim u vezi samo neka svrati do mene....
Ja sam tek sada videla to kako Kris ispada nagrada i umrla od smeha stvarno je looda... Smile

ma znam..... pazi baš da će da doše u srbiju.....

33Mtv movie awards - Page 2 Empty Re: Mtv movie awards Mon Jun 08, 2009 10:07 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

robert je nedodirljiV!xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

34Mtv movie awards - Page 2 Empty Re: Mtv movie awards Tue Jun 09, 2009 10:26 am

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

a pa to je neporecivo

35Mtv movie awards - Page 2 Empty Re: Mtv movie awards Tue Jun 09, 2009 10:49 am

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Ja koliko se secam, nije rekao da voli da ga ispaljuju nego da ga kuliraju...mada to dodje isto XD

36Mtv movie awards - Page 2 Empty Re: Mtv movie awards Tue Jun 09, 2009 10:50 am

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

pa i jeste...

37Mtv movie awards - Page 2 Empty Re: Mtv movie awards Tue Jun 09, 2009 10:50 am

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Najhot vampir na planeti Robert Pattison samo za BG! otkriva kakve devojke voli, da li je zaljubljen (i u koga) uziva li u slavi...

BG: Mislis li da je ljubav izmedju Edwarda i Belle moguca i u realnom zivotu?
ROBERT: Paaa, ako zanemarimo cinjenicu da je Edward vampir, bila bi to klasicna ljubavna prica.

BG: Da li ti je cudno sto su gledaoci navukli na "Twilight" i znaju sve o tebi iako te nikad nisu upoznali?
ROBERT: Veoma! Nisam ni slutio da ce film biti tako popularan!

BG: Kako se snalazis sa hordama devojaka koje te obozavaju i vriste kad te vide?
ROBERT: Moram priznati da nekad upadnem u blagu paroniju. Ljudi me zaskacu na ulici, traze da ih ujedem, zele da dodirnu moju kosu... Ponekad se cak usfrkisem da ce me neko zaraziti sidom ili povrediti!

BG: Koji ti se deo sage o Edwardu i Belli najvise dopada?
ROBERT: Druga knjiga je zakon, tako da jedva cekam nastavak filma. Potpuno ce se razlikovati od prvog dela!

BG: Sta ti je bilo teze da snimas - scene tuca ili scene ljubljenja sa Kristen?
ROBERT: Hmm...Ipak, tuce, jer sam se u zivotu vise ljubio nego tukao.

BG: Kada bi mogao da budes u necijoj kozi jedan dan, ko bi bio?
ROBERT: Menjao bih se sa nekim koga mnogo postuju ili ko je veoma mocan. Sa predsednikom Amerike, na primer.

BG: Koji je tvoj posao iz snova? Sta bi najvise voleo da radis?
ROBERT: Voleo bih da budem pijanista.

BG: Tvoja pesma 'Never Think" je na soundtracku za film "Twilight"! Da li ces nastaviti da se bavis muzikom?
ROBERT: Muzika mi je alternativna zanimacija. Za sada je na stend baju, ali cu joj se sigurno vratiti.

BG: Cime se trnutno bavis?
ROBERT: Snimam film "Parts Per Billion" sa Dennisom Hopperom i Rosario Dawson. Naravno, snimam i nastavak "Twilighta" - "New moon".

BG: Imas li neku osobinu koja te nervira?
ROBERT: Naravno - previse pricam.

BG: U koju si zvezdu zaljubljen?
ROBERT: U Kristen Stewart.

BG: Da li je istina da si je zaprosio na snimanju filma?
ROBERT: Istina je, ali je u pitanju bila sala. Zaista smo se vezali za to vreme koje smo proveli zajedno, Kristen je divna devojka.

BG: Kakve devojke te privlace?
ROBERT: Volim snazne licnosti i volim otkacene devojke - ubedljivo najgora kombinacija. Zvucace cudno, ali... Volim kada me devojka, kada se tek upoznamo, kulira!

BG: Da li si trnutno u vezi?
ROBERT: Nisam. Nijedna ne zeli da bude u vezi sa mnom!

38Mtv movie awards - Page 2 Empty Re: Mtv movie awards Tue Jun 09, 2009 10:51 am

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

ja rekoh da je rekao kulira Razz
ma znam imam taj bravo girl..... ludak obožavam ga!

39Mtv movie awards - Page 2 Empty Re: Mtv movie awards Tue Jun 09, 2009 11:57 am

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

hahahahaha...ljudi ga zaskacu na ulici-traze da mu dodirnu kosu,da ga ujedu.......joooj boze....ali najace kad kaze da nijedna nece da bude sa njim...pa dewojke sirom sweta hoce da se ubiju zbog njega a on tako-c,c,c Very Happy

40Mtv movie awards - Page 2 Empty Re: Mtv movie awards Tue Jun 09, 2009 12:10 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

ma folira se....hahaha....salim se XD

41Mtv movie awards - Page 2 Empty Re: Mtv movie awards Tue Jun 09, 2009 3:17 pm

sweet_edvard's_girl

sweet_edvard's_girl
Charming vampire

ma mora i on malo da se femka Smile

42Mtv movie awards - Page 2 Empty Re: Mtv movie awards Tue Jun 09, 2009 4:36 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

to je bravo girl pre sto godina a istina je da nbijedna nije htela da bude sa njima,a njemu nije kul da bude sa fanovima ,so... XDDDD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

43Mtv movie awards - Page 2 Empty Re: Mtv movie awards Wed Jun 10, 2009 10:29 am

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

ni jednoj poznatoj ličnosti nije.... a i ne prođu dobro u tim vezama....
uzmite poncha iz rbd-a za primer jer on je javno pričao o vezama sa fanovima koje je imao i kaže da su sve bile s njim zbog njegove slave ni jedna zapravo nije htela da ga upozna nego im je bilo bitno to što je on poncho herera!

glupost, zato potpuno razumem roba... osim toga one ludače iz amerike su nenormalne....

44Mtv movie awards - Page 2 Empty Re: Mtv movie awards Wed Jun 10, 2009 12:13 pm

robertmarina

robertmarina
Charming vampire

Potpuno ga razumem...

45Mtv movie awards - Page 2 Empty Re: Mtv movie awards Wed Jun 10, 2009 12:55 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Haha smesno tako nikad nece naci devojku XD

46Mtv movie awards - Page 2 Empty Re: Mtv movie awards Wed Jun 10, 2009 1:24 pm

robertmarina

robertmarina
Charming vampire

Pa mislim da je njima(poznatima) tesko da nadju devojku ili decka bas iz tih razloga neki rizikuju a neki ne!

47Mtv movie awards - Page 2 Empty Re: Mtv movie awards Thu Jun 11, 2009 9:54 am

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

pa ne verujem da je nikad neće naći, samo će morati duže da čeka.... to je sve

48Mtv movie awards - Page 2 Empty Re: Mtv movie awards Thu Jun 11, 2009 5:06 pm

robertmarina

robertmarina
Charming vampire

Da to sigurno...

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 2/2]

Idi na stranicu : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions