Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

GLASANJE

5 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2

WOLF ILI ROSIE?

GLASANJE - Page 2 Vote_lcap50%GLASANJE - Page 2 Vote_rcap 50% [ 1 ]
GLASANJE - Page 2 Vote_lcap50%GLASANJE - Page 2 Vote_rcap 50% [ 1 ]
Ukupno glasova : 2

Poll closed

Go down  Poruka [Stranica 2/2]

26GLASANJE - Page 2 Empty Re: GLASANJE Fri Jul 17, 2009 8:39 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

pitaj njega nesto me ne zanima.

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

27GLASANJE - Page 2 Empty Re: GLASANJE Fri Jul 17, 2009 8:39 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

>eDwArD's LuLLaBy< (citat):zbog cega ovo glasanje kad sam cula da je wolf otisao za foruma??? I zar niste vas dvoje to rascistili??
Glpo je sto terate calnoce da biraju.Posle ce svima biti neprijatno kada ova ili ona osoba,bice bez veze totlano...\

ne shvatam ja nista licno nego me je iznervralko kad si napisala STO TERATE CLANOVE DA BIRAJU,.
Ko tera clanove da biraju???? E pa vuk. tako da nemoj meni o tome da pricash,ja mislim da je on stvarno prso i ja tu vishe nemam sta d akazem. sad mi je zao veoma,jer ga ti puno volish i verovatno njega na forumu a o meni mislish ko zna sta ..al ajde..kao da cu nestod a ti uradim0--

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

28GLASANJE - Page 2 Empty Re: GLASANJE Fri Jul 17, 2009 8:41 pm

Twilight_girl

Twilight_girl
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

zato sto nemogu on i Rosie biti zajedno na forumu...ili on ili ona....ma....glupost....glasamo je neko 50% - 50% je

http://ninasource.forumsr.com

29GLASANJE - Page 2 Empty Re: GLASANJE Fri Jul 17, 2009 8:50 pm

>eDwArD's LuLLaBy<

>eDwArD's LuLLaBy<
Charming vampire

Rosie (citat):
>eDwArD's LuLLaBy< (citat):zbog cega ovo glasanje kad sam cula da je wolf otisao za foruma??? I zar niste vas dvoje to rascistili??
Glpo je sto terate calnoce da biraju.Posle ce svima biti neprijatno kada ova ili ona osoba,bice bez veze totlano...\

ne shvatam ja nista licno nego me je iznervralko kad si napisala STO TERATE CLANOVE DA BIRAJU,.
Ko tera clanove da biraju???? E pa vuk. tako da nemoj meni o tome da pricash,ja mislim da je on stvarno prso i ja tu vishe nemam sta d akazem. sad mi je zao veoma,jer ga ti puno volish i verovatno njega na forumu a o meni mislish ko zna sta ..al ajde..kao da cu nestod a ti uradim0--
zato sto sam vec rekla da nisam videla ko je otvorio temu kada sam pisala taj post,i ja o za tebe mislim da si super,nznm mislis da te ja ne volim,kada ti nista lose nikad nisam rekla

30GLASANJE - Page 2 Empty Re: GLASANJE Fri Jul 17, 2009 8:51 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

>eDwArD's LuLLaBy< (citat):
Rosie (citat):
>eDwArD's LuLLaBy< (citat):zbog cega ovo glasanje kad sam cula da je wolf otisao za foruma??? I zar niste vas dvoje to rascistili??
Glpo je sto terate calnoce da biraju.Posle ce svima biti neprijatno kada ova ili ona osoba,bice bez veze totlano...\

ne shvatam ja nista licno nego me je iznervralko kad si napisala STO TERATE CLANOVE DA BIRAJU,.
Ko tera clanove da biraju???? E pa vuk. tako da nemoj meni o tome da pricash,ja mislim da je on stvarno prso i ja tu vishe nemam sta d akazem. sad mi je zao veoma,jer ga ti puno volish i verovatno njega na forumu a o meni mislish ko zna sta ..al ajde..kao da cu nestod a ti uradim0--
zato sto sam vec rekla da nisam videla ko je otvorio temu kada sam pisala taj post,i ja o za tebe mislim da si super,nznm mislis da te ja ne volim,kada ti nista lose nikad nisam rekla

lulo meni stvarno nije bitno ovo glupo glasanje, pazi ne mozemo da s eporedimo ja ii vuk idi vidi twilight girls post kojem sam dala reputaciju i videces da je sve istina;) aime necu vishe o tome..

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

31GLASANJE - Page 2 Empty Re: GLASANJE Fri Jul 17, 2009 9:06 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

e ovo ce biti LOCK!!!!!WUCE KAKO TI PADA NA PAMET DA OTVARAS OVAKO NESTO!!!!OSTAJETE I TI I ONA!!!!

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 2/2]

Idi na stranicu : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions