Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Twilight Serbia Konkurs :)

3 posters

Go down  Poruka [Stranica 1/1]

1Twilight Serbia Konkurs :) Empty Twilight Serbia Konkurs :) Wed Dec 03, 2008 5:44 pm

The.Cold.One

The.Cold.One
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Pa ovako ljudi, raspust se bliži, u školama sve se zakuvava,poslednje ocene (i to one najteže zarađene) se dobijaju i nemaju mnogi vremena za forume i zato ne dolaze... - znam za to i razumem. Međutim, kad raspust odpočne i ljudi se vrate ovamo, trebamo dosta toga da učinimo kako bi nam svima bilo mnooogo bolje. Naime, iz tog razloga, odlučili smo da izvršimo neke izmene u osoblju foruma, i to pogotovo moderatora. Ovaj konkurs otvoren je bas za to... U planu imamo mnogo stvari, ne možemo sve sami da uradimo, zbog čega nam treba vaša pomoć...
Konkurs će trajati do 25. Decembra kada ce definitivno biti završen. Svi oni koji budu odgovarali navedenim uslovima i još ukoliko su medju prvima prijavljeni, bice primljeni.Tražimo 2 do 3 moderatora, koja će biti sposobni da nam pomognu i da forumu posvete neko kvalitetnije vreme,kao i da se njihov rad na istom vidi. Broj poruka iz gore navedenih razloga odsustva članova nije bitan (prilikom prijavljivanja). Više je bitna vaša odluka da nam se pridružite,kao i dobra volja koju ćete sprovesti u dobro delo Very Happy
Svi oni koji žele da se prijave za moda,mogu da mi se jave na PP, a uslovi su sledeći...

-Da ste pročitali barem 1 knjigu iz Twilight Sage, ali da ste u ostale barem dobro upućeni

-Da dobro govorite Engleski jezik (dobro bi bilo ako biste znali još neki Very Happy)

-Da poznajete rad u Photoshop-u, Photofilter-u, Corel-u ili nekom drugom programu za obradu slika

-Da ste zreli, u smislu da možete da ozbiljno radite, a ne da gubite vreme ovde zavlačeći i sebe i nas

-Da želite da se lepo posvetite i forumu, i sajtu i fan club-u, da ih redovno posećujete i postujete...


Ovi uslovi su početni,ukoliko ih ispunjavate, ulazite u uzi krug kada ćemo vam saopštiti neke od nasih planova za buduće projekte kako biste mogli da odlučite želite li i dalje da nam se pridružite ili ne. Ukoliko i dalje bude postojala vaša želja za rad sa nama, biće nam drago da postanete deo našeg tima! Smile

Takođe,svi dosadašnji moderatori koji do 25. Decembra ne dođu na forum i ne počnu da postuju ponovo, biće skinuti sa svojih pozicija, osim ukoliko je njihovo odsustvo bilo opravdano. Smile

Toliko za sada, unapred hvala za vase buduće prijave..hehe
Wink
Vaša Administracija Twilight Serbia Foruma

http://www.twilight-serbia.com

2Twilight Serbia Konkurs :) Empty joj kuku mene Mon Dec 15, 2008 6:58 pm

makiikaki

makiikaki
Denali Clan Moderator

Ja bih jako zelela da se prijavim za moderatora.Veliki fan procitala sve 4 i po knjige solidno se se snalazim na kompu .a i imam vremena na pretek ionako kada mi je dosadno trazim informacije za sva moja interesovanja (twilight je jedno od njih) samo nemam pioma sta vam je to PP ( bruka ikao sam pital sve moje drugare koje poznaju kompjutere malo vise od mene sta je to ni oni neznaju)

3Twilight Serbia Konkurs :) Empty Re: Twilight Serbia Konkurs :) Mon Dec 15, 2008 7:17 pm

The.Cold.One

The.Cold.One
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

makiikaki (citat):Ja bih jako zelela da se prijavim za moderatora.Veliki fan procitala sve 4 i po knjige solidno se se snalazim na kompu .a i imam vremena na pretek ionako kada mi je dosadno trazim informacije za sva moja interesovanja (twilight je jedno od njih) samo nemam pioma sta vam je to PP ( bruka ikao sam pital sve moje drugare koje poznaju kompjutere malo vise od mene sta je to ni oni neznaju)
PP je skracenica za Privatne Poruke Very Happy Very Happy
Posto si vec sve napisala,ne moras slati tamo,ovde je sasvim dovoljno Very Happy

http://www.twilight-serbia.com

4Twilight Serbia Konkurs :) Empty Re: Twilight Serbia Konkurs :) Mon Dec 15, 2008 11:44 pm

*ed's own zoxxy*

*ed's own zoxxy*
Charming vampire

ja bih se prijavila ali jbg ne ispunjavam prvo i treće...prvi će biti ispunjem nadam se uskoro, a za ovaj treći....hm.....ne znam

5Twilight Serbia Konkurs :) Empty Re: Twilight Serbia Konkurs :) Tue Dec 16, 2008 12:28 am

The.Cold.One

The.Cold.One
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

samo citaj i vezbaj i sve ce biti ok Very Happy

http://www.twilight-serbia.com

6Twilight Serbia Konkurs :) Empty Re: Twilight Serbia Konkurs :) Sat Dec 27, 2008 5:11 pm

The.Cold.One

The.Cold.One
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Konkurs je zvanicno zavrsen...Primljena su 2 moderatora. Svim onima koji su se prijavili, a nisu izabrani zelim vise srece sledeci put... Smile

http://www.twilight-serbia.com

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 1/1]

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions